PDA

Teljes nézet : Mitsubishi Lancer EVO III



csr
2007. 04. 20., 18:01
Van egy ezüst eladó egy jó ideje nem ismeritek véletlenül?Ez az autó lenne: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1090101&command=ugras&screenwidth=1024

MES-Racing
2007. 04. 21., 08:00
Van egy ezüst eladó egy jó ideje nem ismeritek véletlenül?Ez az autó lenne: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1090101&command=ugras&screenwidth=1024

Beszéltem egyszer a tulajjal, de akkor még drágább volt, nipponracing hozta az autót japánból, s itthon lett "megcsinálva". Első blikkre nagyon szép állapotban van, próbálni nem próbáltam. Szerintem alkuképes a kocsi 2-ért tuti vihető, csak a papírja nem tudom, hogy mennyire frankó.

Ráfizetéssel, nagy duzzogva lecseréltem volna a GTR-t egy ilyenre, de nem lett belőle semmi.

csr
2007. 04. 23., 10:32
Köszönöm!
Utána jártam én is 1.6 GLXi papirjai vannak így nem biztos hogy szeretnék beleülni. Pdig annyira jó kis kocsi ez és kuriozum. :cry:

MES-Racing
2007. 04. 23., 11:38
Köszönöm!
Utána jártam én is 1.6 GLXi papirjai vannak így nem biztos hogy szeretnék beleülni. Pdig annyira jó kis kocsi ez és kuriozum. :cry:

No pont ezért maradt meg a GTR-em!!!
Pedig relatív olcsón le tudtam volna cserélni egy legendás EVO-ra.

Amúgy meg úgyis V -ösre gyúrok, csak arra pénzem nincs, illetve eladó sincs :(

Marad a jó öreg Mazda, a héten programozzuk, remélem lesz olyan erős, mint egy gyári EVO III :D :D

ttop
2007. 04. 23., 11:46
Szerintem az már régen erősebb!!!!

MES-Racing
2007. 04. 23., 13:57
Szerintem az már régen erősebb!!!!

Köszi!

Bár igazad lenne, a héten beállítunk mindent amit csak lehet: gyújtás, AFR, turbo nyomás, remélem :shock: ilyen lesz :D

wolfblind
2007. 10. 29., 09:17
Feltűnt meginthttp://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1594637&command=ugras&screenwidth=800,

mennyire jó kis autó lehetne :? , ezekkel a kiegészítőkkel teljesen más, mint egy sima Lancer sokkal vadabb.

kiccsákó
2008. 03. 15., 07:08
ez nemigaz...én mindig rácseszek....az előzőnél is aszt irta ki hogy nincs ilyen kódszámu autó a rendszerben....és most is....pedig kezdésnek jólenne nekem az a 3-mas evo is....fóleg 2milióér.....:(franckarika:)...egyébként én nemtudom de mér csak ennyi az ára aszt megmondanátok....nade csak ugy hogy ne vegyétek el a kedvem...mer 8misim sose lessz 6-osra vagy5-ösre....tenx

Tomó
2008. 03. 15., 08:07
1.6 GLXi papirjai vannak

Gondolom ezért volt olcsó

Kicsy
2008. 03. 15., 08:51
ez nemigaz...én mindig rácseszek....az előzőnél is aszt irta ki hogy nincs ilyen kódszámu autó a rendszerben....és most is....pedig kezdésnek jólenne nekem az a 3-mas evo is....fóleg 2milióér.....:(franckarika:)...egyébként én nemtudom de mér csak ennyi az ára aszt megmondanátok....nade csak ugy hogy ne vegyétek el a kedvem...mer 8misim sose lessz 6-osra vagy5-ösre....tenx

Azért mert 1.6-os a papírja meg amúgysem valami jó állapotú szegény ja és kb 3éve hírdeti akkor még majdnem 3misibe került! Én is elmentem megnézni és rosszul lettem mikor megláttam.De egyébként EVO II. csak az első lököse III.-as

kiccsákó
2008. 03. 15., 11:30
kössz......túl szép is lettvolna 2 misiér evo-t venni