PDA

Teljes nézet : Evo VIII RS Mivec



Mike
2010. 08. 16., 18:46
Sajna úgy néz ki,hogy mire készlet meg kell válnom szeretett társamtól anyagi megfontolásból.
2004-es gyártási év
GARANTÁLTAN sérülésmentes!A motor magyarországi papíros 2007-es Evo IX rs-ből való 20e km van benne, 6sebességes váltó, Rs hajtás, Evo IX bilstein futómű.Új kuplung.Evo IX belső.Makulátlan nincs széthajtva újszerű állapotban!
Ár: 4.500.000.- + regadó (500.000.-)

carkillerz
2010. 08. 16., 20:54
Racevétem, remélem történik valami "csoda" és nem kell eladnod ennyi törődés után! :(

Roland
2010. 08. 16., 21:27
Hát...ezt nem nagyon szeretném elhinni!! Miért jutottál erre a döntésre?:(

Mike
2010. 08. 16., 22:00
Elég hosszú a történet,de röviden annyi,h 2éve pereskedek az egyik albérlőmmel mert nem tudom kitenni mert csak úgy nem lehet hiába nincs szerződés szóval az ügyvédköltségekbe lassan az egekbe.Így ezek a megszorítások először mint tudjuk a hobbira hatnak ki és ezért vissza kell vennem az erre szánt keretből.röviden ennyi, hidd el nekem sem öröm és hátha jön a csoda és esetleg jobb lesz.Azt,hogy nekem mennyibe van inkább hagyjuk:( nem számolom össze(most is éppen az első lökhárítót fényezik mert megy fel rá a 9-es).
Mindenesetre rosszul biztos nem jár senki ha megveszi(rajtam kívül)

FQ-400
2010. 08. 16., 22:04
Elég hosszú a történet,de röviden annyi,h 2éve pereskedek az egyik albérlőmmel mert nem tudom kitenni mert csak úgy nem lehet hiába nincs szerződés szóval az ügyvédköltségekbe lassan az egekbe.Így ezek a megszorítások először mint tudjuk a hobbira hatnak ki és ezért vissza kell vennem az erre szánt keretből.röviden ennyi, hidd el nekem sem öröm és hátha jön a csoda és esetleg jobb lesz.Azt,hogy nekem mennyibe van inkább hagyjuk:( nem számolom össze(most is éppen az első lökhárítót fényezik mert megy fel rá a 9-es).
Mindenesetre rosszul biztos nem jár senki ha megveszi(rajtam kívül)

Ismerős a dolog... nem rúghatod ki mert akkor "csövi" lesz és ezért védi a törvény... Undorító..
Remélem hamarosan megoldódik a gondod és nem kell eladni a vasat.

Roland
2010. 08. 16., 22:08
Elég hosszú a történet,de röviden annyi,h 2éve pereskedek az egyik albérlőmmel mert nem tudom kitenni mert csak úgy nem lehet hiába nincs szerződés szóval az ügyvédköltségekbe lassan az egekbe.Így ezek a megszorítások először mint tudjuk a hobbira hatnak ki és ezért vissza kell vennem az erre szánt keretből.röviden ennyi, hidd el nekem sem öröm és hátha jön a csoda és esetleg jobb lesz.Azt,hogy nekem mennyibe van inkább hagyjuk:( nem számolom össze(most is éppen az első lökhárítót fényezik mert megy fel rá a 9-es).
Mindenesetre rosszul biztos nem jár senki ha megveszi(rajtam kívül)


Ezt nagyon sajnálom:(:( Találkozóra még kijössz, ha addigra nem veszi meg valaki az autót?:(

Mike
2010. 08. 16., 22:11
Ezt nagyon sajnálom:(:( Találkozóra még kijössz, ha addigra nem veszi meg valaki az autót?:(

MINDENFÉLEKÉPPEN!!!!!!!!!!:)

hülyén hangzik,de nem viszem túlzásba a hirdetést hátha megoldódik másképpen a dolog...:(

Mike
2010. 08. 16., 22:16
Ismerős a dolog... nem rúghatod ki mert akkor "csövi" lesz és ezért védi a törvény... Undorító..
Remélem hamarosan megoldódik a gondod és nem kell eladni a vasat.

Plussz mivel nem tudom kitenni, az építési engedélyem lassan lejár mert ugye 2éven belül nem kezdtem el,de már el is ment a kedvem az egésztől.:mad:

Roland
2010. 08. 16., 22:24
Plussz mivel nem tudom kitenni, az építési engedélyem lassan lejár mert ugye 2éven belül nem kezdtem el,de már el is ment a kedvem az egésztől.:mad:


Én mondjuk ezt nem értem!:D Ennyi erővel az összes hajléktalant beköltöztethetnék egy üres albérletbe, hogy ne legyenek hajléktalanok!! Mi az, hogy nem teheted ki? Azzal nem lehet érvelni, hogy te oda szeretnél költözni? Vagy akármi mással?........

Roland
2010. 08. 16., 22:25
Mondjuk. Ha lehetne, akkor gondolom már érveltél volna! De ez akkor is durva.

bunker
2010. 08. 16., 22:31
Ismerős a dolog... nem rúghatod ki mert akkor "csövi" lesz és ezért védi a törvény... Undorító..
Remélem hamarosan megoldódik a gondod és nem kell eladni a vasat.

Én kitettem őket, mint a szart, kaptak elég haladékot, nem fizettek, mentek. Ha meg ennyire elfajulnak a dolgok, mint nálad, lehet egyszerübb lett volna nem hivatalosan intézni, bár nem ismerem az előzményeket.
De anyagilag is tuti olcsóbban jöttél volna ki.
Persze nekünk kívülállóknak egyszerű pofázni... :)
Azért sajnálom.

FQ-400
2010. 08. 16., 22:32
Én mondjuk ezt nem értem!:D Ennyi erővel az összes hajléktalant beköltöztethetnék egy üres albérletbe, hogy ne legyenek hajléktalanok!! Mi az, hogy nem teheted ki? Azzal nem lehet érvelni, hogy te oda szeretnél költözni? Vagy akármi mással?........

Azzal azért nem mert van lakása. Abban az esetben ha a bejelentett lakását pl elvinné a bank tartozás/jelzálog fejében vagy hasonlók akkor van "elsőbbsége" a lakásra. Mindaddig amíg a tulaj feje fölött van a lakás te nem költözhetsz oda. Legalábbis valami ilyen hülyeség van a törvényben.
Nevetséges, hogy a saját tulajdonodért kell perelni, hogy tudd használni.
Kb olyan mintha bérelnél egy autót és nem adod vissza mert nincs autód de pénzt se fizetsz érte.. és nem is vehetik el tőled mert "szegény autó nélkül marad"...

FQ-400
2010. 08. 16., 22:33
Én kitettem őket, mint a szart, kaptak elég haladékot, nem fizettek, mentek. Ha meg ennyire elfajulnak a dolgok, mint nálad, lehet egyszerübb lett volna nem hivatalosan intézni, bár nem ismerem az előzményeket.
De anyagilag is tuti olcsóbban jöttél volna ki.
Persze nekünk kívülállóknak egyszerű pofázni... :)
Azért sajnálom.

+1 Csak azzal is vigyázni kell mert visszafelé is elsülhet.. Gyorsan és nagyon csendben kell intézni azt is. És lehetőleg úgy, hogy Neked ne legyen belőle károd, pl megmaradjon az ajtó+ablak meg hasonlók amikor "rájuk törik a lakás" :D

Mike
2010. 08. 16., 22:36
Az egy dolog, h nem tehetem ki,de még a bérleti díjat sem emelhetem meg neki csak úgy, 25éve lakik egy 55nm-es különálló házban és 5e ft fizet+rezsi hiába küldött értékbecslőt a bíróság nem fogadta el az emelést és felebezett ,h ő már öreg,beteg,stb(majd a talin elmesélem hosszú tényleg)

Mike
2010. 08. 16., 22:40
Én kitettem őket, mint a szart, kaptak elég haladékot, nem fizettek, mentek. Ha meg ennyire elfajulnak a dolgok, mint nálad, lehet egyszerübb lett volna nem hivatalosan intézni, bár nem ismerem az előzményeket.
De anyagilag is tuti olcsóbban jöttél volna ki.
Persze nekünk kívülállóknak egyszerű pofázni... :)
Azért sajnálom.


Szívesen kitettem volna így én is az öreglányt,de mivel én vele együtt örököltem a házat ezért ő régebb óta lakik ott ,kvázi a szomszédok neki hisznek bármit mondok (ők csak annyit látnak,h jöttem és kitettem)és mivel Magyarországon vagyunk ha így tenném ki már aznap kapnék egy vagyonosodásit valamelyik szomszédtól.

Roland
2010. 08. 16., 22:41
Az egy dolog, h nem tehetem ki,de még a bérleti díjat sem emelhetem meg neki csak úgy, 25éve lakik egy 55nm-es különálló házban és 5e ft fizet+rezsi hiába küldött értékbecslőt a bíróság nem fogadta el az emelést és felebezett ,h ő már öreg,beteg,stb(majd a talin elmesélem hosszú tényleg)


Jól van!:(:) Azért fel a fejjel, és próbáld megoldani mi hamarabb!;):) Én a részemről szurkolok neked!

bunker
2010. 08. 16., 22:58
Szívesen kitettem volna így én is az öreglányt,de mivel én vele együtt örököltem a házat ezért ő régebb óta lakik ott ,kvázi a szomszédok neki hisznek bármit mondok (ők csak annyit látnak,h jöttem és kitettem)és mivel Magyarországon vagyunk ha így tenném ki már aznap kapnék egy vagyonosodásit valamelyik szomszédtól.

Értem!

qby2k
2010. 08. 17., 10:22
Sajna úgy néz ki,hogy mire készlet meg kell válnom szeretett társamtól anyagi megfontolásból.
2004-es gyártási év
GARANTÁLTAN sérülésmentes!A motor magyarországi papíros 2007-es Evo IX rs-ből való 20e km van benne, 6sebességes váltó, Rs hajtás, Evo IX bilstein futómű.Új kuplung.Evo IX belső.Makulátlan nincs széthajtva újszerű állapotban!
Ár: 4.500.000.- + regadó (500.000.-)

:( rossz "hallani". remélem megoldódik!

Mike
2010. 08. 20., 20:23
http://www.hasznaltauto.hu/auto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_evo_viii_rs_mivec20e_km349le-4079435

http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1646804-4079435-4095-0-0

qby2k
2010. 08. 21., 19:00
szép lett a 9es lökös

a kerekeidet külön nem adod el?

Mike
2010. 08. 25., 17:43
szép lett a 9es lökös

a kerekeidet külön nem adod el?


Thanks!Csak akkor ha valaki nélküle szeretné esetleg elvinni...

Mike
2010. 08. 25., 17:45
Még megvan, várok minden komoly ajánlatot...


http://www.hasznaltauto.hu/auto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_evo_viii_rs_mivec20e_km349le-4079435

hunevo6
2010. 08. 25., 22:54
Szívesen kitettem volna így én is az öreglányt,de mivel én vele együtt örököltem a házat ezért ő régebb óta lakik ott ,kvázi a szomszédok neki hisznek bármit mondok (ők csak annyit látnak,h jöttem és kitettem)és mivel Magyarországon vagyunk ha így tenném ki már aznap kapnék egy vagyonosodásit valamelyik szomszédtól.

tekerj egyet egy gázóra mágnessel a pacemakerjén- attól majd megnyugszik a dög :)

vagy hívj át egy karton Monsterrel egy házibuliba - szétvágom a mamát...

ricsimae
2010. 08. 26., 09:31
tekerj egyet egy gázóra mágnessel a pacemakerjén- attól majd megnyugszik a dög :)

vagy hívj át egy karton Monsterrel egy házibuliba - szétvágom a mamát...

:):):):):)

Roland
2010. 08. 26., 16:31
tekerj egyet egy gázóra mágnessel a pacemakerjén- attól majd megnyugszik a dög :)

vagy hívj át egy karton monsterrel egy házibuliba - szétvágom a mamát...


:d:d:d:d:d:d:d:d

Mike
2010. 09. 07., 10:31
tekerj egyet egy gázóra mágnessel a pacemakerjén- attól majd megnyugszik a dög :)

vagy hívj át egy karton Monsterrel egy házibuliba - szétvágom a mamát...


:sk_12: ahhoz nagyom sok monster kell habár attól függ ki milyen beállítottságú az nem lehet rámondani ,h éretlen az biztos:D:D

Mike
2010. 09. 07., 10:33
Nagyon nem hívnak a gépre,szerintetek levegyem a matricázást róla:confused:

mert arra gondoltam ha valaki akár napi használatra venné annak túl feltűnő, nagyon dilemmázok....

Miki
2010. 09. 07., 10:47
Ne vedd le a matricát, csak olyan képet tegyél ki amin nincs rajta!

Mike
2010. 09. 07., 10:51
Ne vedd le a matricát, csak olyan képet tegyél ki amin nincs rajta!


Igen erre én is gondoltam csak azokon a képeken még 8-as usa lökös van sajna.:oops:

VGergo
2010. 09. 07., 11:43
Igen erre én is gondoltam csak azokon a képeken még 8-as usa lökös van sajna.:oops:

Zeke meg photoshoppolja :)

ttop
2010. 09. 07., 12:19
Zeke meg photoshoppolja :)

én is ezt tenném!

az autó így szép ahogy van!!!! tegyél ilyet is olyat is más áron más telefon számmal ;) akkor kiderül mi baj!

Papírtigris
2010. 09. 07., 14:25
Nagyon nem hívnak a gépre,szerintetek levegyem a matricázást róla:confused:

mert arra gondoltam ha valaki akár napi használatra venné annak túl feltűnő, nagyon dilemmázok....


Szerintem nem a matricával van a baj, hanem hogy már 3,5 ért van fent VIII-as, szerintem most lehetetlen eladni Evot rendes áron. Ráadásul pont nálatok áll egy matt fekete is, alacsony áron és arra sincs kapás gondolom. Vagy én látom rosszul?:confused:

Mike
2010. 09. 07., 15:09
Szerintem nem a matricával van a baj, hanem hogy már 3,5 ért van fent VIII-as, szerintem most lehetetlen eladni Evot rendes áron. Ráadásul pont nálatok áll egy matt fekete is, alacsony áron és arra sincs kapás gondolom. Vagy én látom rosszul?:confused:


Persze arra sincs semmi,de az már orvosi eset sajna:)
Ha valaki akar venni akkor ezek vannak
1. matt fekete (leharcolt edző autó volt sajna)
2. kék carbon tetős (valaki innen a forumrol megnézte azt mondta felejtő mert
nagyon törött volt és nem szép)
3. kék 27e km (lehet,h annyi van benn,de az is törött volt és)
4. piros a roma zenész féle arról nem kell írjak semmit


szóval szerintem nagyon olcsón adom mert a legelső ami ér pénzt és nem volt rommá törve az Kecskeméten az ismerősömnél 6.800.000.-

A másik dolog ,h én nekem tetszik az evo6 meg semmi bajom vele,de ha egy sima fekete evo6 külföldi papírokkal 4.000.000.- és az a legolcsóbb akkor én mennyiért adjam:oops:

Papírtigris
2010. 09. 07., 15:27
Persze arra sincs semmi,de az már orvosi eset sajna:)
Ha valaki akar venni akkor ezek vannak
1. matt fekete (leharcolt edző autó volt sajna)
2. kék carbon tetős (valaki innen a forumrol megnézte azt mondta felejtő mert
nagyon törött volt és nem szép)
3. kék 27e km (lehet,h annyi van benn,de az is törött volt és)
4. piros a roma zenész féle arról nem kell írjak semmit


szóval szerintem nagyon olcsón adom mert a legelső ami ér pénzt és nem volt rommá törve az Kecskeméten az ismerősömnél 6.800.000.-

A másik dolog ,h én nekem tetszik az evo6 meg semmi bajom vele,de ha egy sima fekete evo6 külföldi papírokkal 4.000.000.- és az a legolcsóbb akkor én mennyiért adjam:oops:

Igen igen. Én sem értem, de az olcsóra sincs most kereslet. Én is odaadnám már 5,5 ért, (nem volt törve, nem volt edző stb), de most valahogy meghírdetni sem látom értelmét, múltkor meghírdettem és azt értem el vele, hogy az összes futárom azon csámcsogott.
Talán becserélni lehet normális áron esetleg? De ezt igazándiból te látod.

Mike
2010. 09. 07., 15:47
Igen igen. Én sem értem, de az olcsóra sincs most kereslet. Én is odaadnám már 5,5 ért, (nem volt törve, nem volt edző stb), de most valahogy meghírdetni sem látom értelmét, múltkor meghírdettem és azt értem el vele, hogy az összes futárom azon csámcsogott.
Talán becserélni lehet normális áron esetleg? De ezt igazándiból te látod.



Már gondoltam rá,h valami kisebb értékű eladhatóbb verdára cserélem,de sok kereskedő nem szívesen cserél úgy,h ő fizet még rá.Mobile.de -re feltettem első héten kaptam kb 30db mail-t,de mind kamu csekkel + elefántcsontpartról ír,stb-stb szóval vicces ez a német vonal is...

Mike
2010. 09. 07., 15:50
amin viszont meglepődtem, tegnap szépen vissza kerültek a netre azok az evok amiket még hóban márciusban hirdettek és azt hittem eladták mert azóta nem voltak fent:confused:

ttop
2010. 09. 07., 16:38
amin viszont meglepődtem, tegnap szépen vissza kerültek a netre azok az evok amiket még hóban márciusban hirdettek és azt hittem eladták mert azóta nem voltak fent:confused:

Ha én szenvedek egy úttal, akkor mindig 2 féle módon hírdetem és legtöbbször a drágábbra van vevő...

Inkább jöjjön össze a pénz enélkül is, mert ezt így elherdálod (amennyi energiát és munkát beletettél)
Ha meg nem akkor kalappal!

Papírtigris
2010. 09. 07., 17:02
amin viszont meglepődtem, tegnap szépen vissza kerültek a netre azok az evok amiket még hóban márciusban hirdettek és azt hittem eladták mert azóta nem voltak fent:confused:

Most jöttek meg a nyaralásból:)

Mike
2010. 09. 07., 17:48
Most jöttek meg a nyaralásból:)


viszont jó nekik mert ahogy a képeket elnéztem náluk már hó van...:D:D:D

ttop
2010. 09. 08., 11:55
viszont jó nekik mert ahogy a képeket elnéztem náluk már hó van...:D:D:D

látod ők is osztrák autót árulnak "magyar papírokkal"

Mike
2010. 11. 03., 10:16
Zárható, köszönöm!