PDA

Teljes nézet : Légtelenítés



Viktor
2010. 08. 21., 21:03
Ugye a legtávolabbi nyereggel kell kezdeni? Ráadásul mindkét oldalon a nyeregnek oldani kell a légtelenítő csavarokat.. De ha valaki vágja akkor írja már le, hogy mi az eljárás menete?

Köszi!

HKSTOMEVO9
2010. 08. 21., 21:21
Ugye a legtávolabbi nyereggel kell kezdeni? Ráadásul mindkét oldalon a nyeregnek oldani kell a légtelenítő csavarokat.. De ha valaki vágja akkor írja már le, hogy mi az eljárás menete?

Köszi!
Ha egyszerű tiszta munkát akarsz,nyisd ki a hátsó kettőt és tegyél rá csövet amivel egy edénybe folyik a cucc.Az átlátszó előny.
Kicsit pumpáld fel,és ha jön az olaj akkor lehet kezdeni a légtelenítést.
JH BH JE BE.
Kétemberes folyamat,addig amíg tiszta bubimentes olaj nem jön.thumbs_up

Viktor
2010. 08. 21., 21:25
Ha egyszerű tiszta munkát akarsz,nyisd ki a hátsó kettőt és tegyél rá csövet amivel egy edénybe folyik a cucc.Az átlátszó előny.
Kicsit pumpáld fel,és ha jön az olaj akkor lehet kezdeni a légtelenítést.
JH BH JE BE.
Kétemberes folyamat,addig amíg tiszta bubimentes olaj nem jön.thumbs_up

Igen a sorrendet sejtettem, köszönöm. Tehát nem elég ha csak arra figyelni, hogy már csak olaj jöjjön, arra is kell, hogy buborékmentes legyen..
Rendben, még egyszer köszi!!

HKSTOMEVO9
2010. 08. 21., 21:28
Igen a sorrendet sejtettem, köszönöm. Tehát nem elég ha csak arra figyelni, hogy már csak olaj jöjjön, arra is kell, hogy buborékmentes legyen..
Rendben, még egyszer köszi!!
Ha jól csinálod elsőre,akkor nem kell később a puha pedállal szívni.
Ha levegős, akkor szivacsos az érzet nyomás közben.

Tomó
2010. 08. 21., 23:33
Tehát nem elég ha csak arra figyelni, hogy már csak olaj jöjjön, arra is kell, hogy buborékmentes legyen..

Igen! ;)
légtelenítés = buborékmentesítés :D

Viktor
2010. 08. 22., 09:54
Igen! ;)
légtelenítés = buborékmentesítés :D

Jóvan, értem!:)
Ott kell akkor 2 centire görnyedni a légtelenítő csavartól, és ha véletlenül túl sokat nyitsz, akkor teleköpi az ember pofáját az olaj.. :)

Tomó
2010. 08. 22., 10:00
Jóvan, értem!:)
Ott kell akkor 2 centire görnyedni a légtelenítő csavartól, és ha véletlenül túl sokat nyitsz, akkor teleköpi az ember pofáját az olaj.. :)
Bocs!
Magas labda volt. :)

Ha nagyot nyitsz,akkor meg jön a menet mellett is.

HKSTOMEVO9
2010. 08. 22., 20:05
Mondtam,hogy húzzál rá egy csövet.;)

Viktor
2010. 08. 22., 20:52
Mondtam,hogy húzzál rá egy csövet.;)

Rendben, bár látványosabb nélküle!:)

Na, már csak egy jobb hátsó féknyereg kéne... :(

simigeri
2010. 08. 22., 21:02
Nem tudsz eljutni valami szakihoz?
Én baromi sokat szivtam, egy nyergen 3db légtelenitő szemmel. Ott a sorrend sem volt mindegy.

carkillerz
2010. 08. 22., 21:03
Ha rám hallgatsz írj egy Pü-t Tomónak ennyi!!!! ;););)