PDA

Teljes nézet : ezt mar lattatok?



Robevo
2010. 09. 28., 20:17
http://www.youtube.com/watch?v=USchFeClm2o

hunevo6
2010. 09. 28., 21:23
vazze, szerintem az evot a Miki vezette, ő vált így - lol

most komolyan, ha ilyen váltója van a mitsu X-nek akkor minek az a trágya SST??

amúgy a subi csak harmadik lett volna ha nem tartja fel folyamatosan a hondát ami kb kétszer jobban fordult csak egy hangyafasznyival gyengébben gyorsult.

Robevo
2010. 09. 29., 00:24
vazze, szerintem az evot a Miki vezette, ő vált így - lol

most komolyan, ha ilyen váltója van a mitsu X-nek akkor minek az a trágya SST??

amúgy a subi csak harmadik lett volna ha nem tartja fel folyamatosan a hondát ami kb kétszer jobban fordult csak egy hangyafasznyival gyengébben gyorsult.

szerintem minden kocsi jobban ment volna ha ez lett volna a start fel allas.

Evo
Honda
STI
Z
IS

De hat nem igy lett. Meg azt is meg kockaztatom hogy ezen a palyan talan a Z egy hajszalnyival gyorsabb lehetne mint az STI... LOL

Lonni
2010. 09. 29., 08:58
Miki, még nem mondja, hogy Gambaré, de akkor biztos 2 tizeddel jobban menne.

RSTom
2010. 09. 29., 09:45
Jah...a Bubut Dori-dori vezette. Egyébként brutálisan alulkormányozott volt...

tomcat
2010. 09. 29., 19:41
vazze, szerintem az evot a Miki vezette, ő vált így - lol

most komolyan, ha ilyen váltója van a mitsu X-nek akkor minek az a trágya SST??

amúgy a subi csak harmadik lett volna ha nem tartja fel folyamatosan a hondát ami kb kétszer jobban fordult csak egy hangyafasznyival gyengébben gyorsult.
Trágya SST? Te nem tudod, hogy miről beszélsz! ;)

Robevo
2010. 09. 29., 22:47
ja az SS-T egyre jobb. Mar lattam nagy LE -s MR itt kint es mentem vele. Hat Krvua jol megy :) MEg a valto is dogos.
Mas erzes egy ilyen evot vezetni mint egy manualist, de ez izles kerdese. Azert mert mas mast szeret vagy jobban fekszik neki azert az nem biztos hogy rossz.

Mondjuk Rally-ra meg rallycross-ra stb , en azert kihagynam.
DE ha az utcara vennem , meg nehany verseny napra egy evben , akkor most mar biztos nem manualist vennek arra celra. Sot az asszony lehet , hogy bele is nyul majd egy MR- be jovore . /remelem :) /
Jol meg turjuk aztan lehet majd bohockodni :)

Amugy meg eleg megbizhatonak bizonyulnak egy kis segitseg utan. Olaj huto stb.

Robi

HUN337
2010. 09. 30., 03:22
Ilyet tud az Evo X???

hmm lehet mégis ki kell próbálni :)

EVO-010
2010. 09. 30., 10:26
Trágya SST? Te nem tudod, hogy miről beszélsz! ;)

plusssssz

Robevo
2010. 09. 30., 17:27
Ilyet tud az Evo X???

hmm lehet mégis ki kell próbálni :)

olyan mint a regiek. Jo alapbol is, de ha megturod akkor az igazi.
Amugy annyi igazabol a kulonbseg , hogy modernebbnek tunik elso es tobb ra nezes utan is. Meg sokkal korszerubb a belso es kulso.
Ezert mondjak a legtobben, hogy nem olyan "nyers" mint a regi.
Optikai csalodas leginkabb.Mondjuk a dupla allithato vezemutengely miatt sokkal kissebnek tunik a turbo a lyuk . Szamomra ez pont egy plusz benne.
Szerintem nem sokkal kenyelmesebb mint a 9-es vagy a 8-as ha ua azt a tipust nezed. Csak tobb opciot kinal. Mondjuk navigacio. Ami nem tudom miert hatrany sokaknak... foleg orszag utra. Amugy meg nem eroszak a navigacio stb. meg vetele. Ott van a X RS modell is a kalapban.
En vezettem IV - VI -VIII - IX -est is. En nekem mindegyik tetszett. Ha lenne penzem mindegyikbol lenne egy, de csak is az RS model :)

Igazabol a raforditott penz donti el koztuk hogy melyik a jobb. HA meg ua van ra forditva mindegyikre akkor meg inkabb a vezetokon mulik hogy melyik nyer. /nem kulon kiadasokrol beszelunk mondjuk FQ vagy TME/ Ugyan azzal a soforrel pedig tizedek a kulonbsegek. ES a X-es nem lesz a harmadik a sorban az biztos, viszont ad - lenyegesen nagyobb biztonsagot - modern kulsot ~ belsot - szelesebb opciokat.


Robi ;)