PDA

Teljes nézet : KW Variante 3 & Club Sport



hunevo6
2010. 11. 07., 23:11
Nyitok egy topicot a sokak által használt gátlóknak.

Egyből kérdezek is: tudja valaki, hogy hova kell kiküldeni a gátlókat felújításra?

Van valakinek kontaktja?

HUN337
2010. 11. 08., 01:08
Nyitok egy topicot a sokak által használt gátlóknak.

Egyből kérdezek is: tudja valaki, hogy hova kell kiküldeni a gátlókat felújításra?

Van valakinek kontaktja?

Az Ákosék (KSpeed) tudják, még tavaly dumáltunk vele erröl a Mersitzel (aztán vett egy D2öt :S)...

Katona nem tud ilyet?

Miki
2010. 11. 08., 06:53
Én már megfutottam ezt a kört, 2-3 éve felújíttattam, és nagyon egyszerű: vissza a gyárba!

ricsimae
2010. 11. 08., 07:38
Az Ákosék (KSpeed) tudják, még tavaly dumáltunk vele erröl a Mersitzel (aztán vett egy D2öt :S)...

Katona nem tud ilyet?



És a hringen megvert mindenkit vele!!!!!!!!!!!

HUN337
2010. 11. 08., 08:56
És a hringen megvert mindenkit vele!!!!!!!!!!!

Naja nagyon tud vezetni - na meg az a kocsi! Tavaly nálam volt egy hétig, az inditotta meg az Evo-Szerelmet, na meg a Szabi TMEje ;)

Milyen idöt ment?

ricsimae
2010. 11. 08., 11:34
Naja nagyon tud vezetni - na meg az a kocsi! Tavaly nálam volt egy hétig, az inditotta meg az Evo-Szerelmet, na meg a Szabi TMEje ;)

Milyen idöt ment?

2.11 et 2 személyel forgalomban , először ment slickel életében!
Kurvára ügyes a Zoli.

RSTom
2010. 11. 08., 11:44
2.11 et 2 személyel forgalomban , először ment slickel életében!
Kurvára ügyes a Zoli.
Milyen autó is ez?

ricsimae
2010. 11. 08., 11:48
Milyen autó is ez?

1320kg evo9 384 ló 540nm. A srác 3 szor ment összesen a pályán, és ezt sikerült összeraknia forgalomban, 2.személyel.
Szerintem tök jó.A GTR 3 RS-t ő is elpicsázta:)


ui: 200m es tábla előtt már fékezett nem akarta elégetni a fékét!!!!!

HUN337
2010. 11. 08., 12:01
1320kg evo9 384 ló 540nm. A srác 3 szor ment összesen a pályán, és ezt sikerült összeraknia forgalomban, 2.személyel.
Szerintem tök jó.A GTR 3 RS-t ő is elpicsázta:)


ui: 200m es tábla előtt már fékezett nem akarta elégetni a fékét!!!!!

lassan kéne nyitni a Zolinak külön Topikot :) Tényleg nagyon tud vezetni, az Evoja meg BRUTÁL

Vissza a témához:

Akinek KW V3ja van, miért ezt vettétek? Miben jobb mint mondjuk egy Öhlins vagy Bilstein? Ár/Érték?

RSTom
2010. 11. 08., 12:06
1320kg evo9 384 ló 540nm. A srác 3 szor ment összesen a pályán, és ezt sikerült összeraknia forgalomban, 2.személyel.
Szerintem tök jó.A GTR 3 RS-t ő is elpicsázta:)


ui: 200m es tábla előtt már fékezett nem akarta elégetni a fékét!!!!!
biztos ügyes, de a hardver sem rossz...ezzel azért illik jó időt menni.

RSTom
2010. 11. 08., 12:08
Akinek KW V3ja van, miért ezt vettétek? Miben jobb mint mondjuk egy Öhlins vagy Bilstein? Ár/Érték?

Én csak kipróbáltam mindkettőt....nekem a Clubsport jobban tetszett sokkal, igaz a KW3 nem jól volt beépítve mint utólag kiderült.

hunevo6
2010. 11. 08., 17:31
És a hringen megvert mindenkit vele!!!!!!!!!!!

ricsó neked elgurult a gyógyszered??

ricsimae
2010. 11. 08., 18:07
ricsó neked elgurult a gyógyszered??

Nem neked gurut el a váltód,nekem a gumim ,a porit elverte, más gyors kocsi nem volt tudtommal! Nerd tesztelt , bunker nem tudom hogy kint lett volna.
Bár tudjuk Gyuri, Te így is gyorsabb vagy mindenkinél ,váltó nélkül is!!!!

RSTom
2010. 11. 08., 21:46
Nem neked gurut el a váltód,nekem a gumim ,a porit elverte, más gyors kocsi nem volt tudtommal! Nerd tesztelt , bunker nem tudom hogy kint lett volna.
Bár tudjuk Gyuri, Te így is gyorsabb vagy mindenkinél ,váltó nélkül is!!!!

Ez mikor volt? Nyílt napon?

bunker
2010. 11. 08., 22:21
Az elmúlt pár évben kint voltam az összes nyílt napon!

hunevo6
2010. 11. 08., 23:16
Nem neked gurut el a váltód,nekem a gumim ,a porit elverte, más gyors kocsi nem volt tudtommal! Nerd tesztelt , bunker nem tudom hogy kint lett volna.
Bár tudjuk Gyuri, Te így is gyorsabb vagy mindenkinél ,váltó nélkül is!!!!

most mit rinyálsz- még te is sokkal gyorsabb voltál idén minden futott alkalommal a 2:11-nél azzal az ultragyenge bódéddal :D Konkrétan Lacinál vizen gyorsabb vagyok \\:D/ Mindenki tudja, hogy Laci nem ügyetlen- szerintem nagyon nagyon jól nyomja, csak hát a kocsija azért nem egy pályagép legyünk őszinték. A porkék egy vicc halmazt alkotnak-de volt kint GTR aki gyorsabb volt még aznap is.

még annyit, hogy a Dávid is gyorsabb volt ennél aznap.

EVO-010
2010. 11. 09., 00:37
Miki: Én már megfutottam ezt a kört, 2-3 éve felújíttattam ...

és mindezt mennyiért?

ricsimae
2010. 11. 09., 07:44
most mit rinyálsz- még te is sokkal gyorsabb voltál idén minden futott alkalommal a 2:11-nél azzal az ultragyenge bódéddal :D Konkrétan Lacinál vizen gyorsabb vagyok \:D/ Mindenki tudja, hogy Laci nem ügyetlen- szerintem nagyon nagyon jól nyomja, csak hát a kocsija azért nem egy pályagép legyünk őszinték. A porkék egy vicc halmazt alkotnak-de volt kint GTR aki gyorsabb volt még aznap is.

még annyit, hogy a Dávid is gyorsabb volt ennél aznap.



Milyen Laciról beszélsz Te tök:).
A forgalom a kulcsszó.

HUN337
2010. 11. 09., 10:00
Milyen Laciról beszélsz Te tök:).
A forgalom a kulcsszó.

Zoli, Laci - mind ugyanaz... :)

hunevo6
2010. 11. 09., 10:03
Az Ákosék (KSpeed) tudják, még tavaly dumáltunk vele erröl a Mersitzel (aztán vett egy D2öt :S)...

Katona nem tud ilyet?

Kspeeden kívül egyéb ötlet?

Miki, a gyárba visszaküldés hogy megy pontosan?

Miki
2010. 11. 09., 10:07
Felhívod őket vagy dobsz egy mailt, nem hagyod hogy a magyarországi dílerhez irányítsanak és rajta keresztül menjen (lassabb, drágább), elküldöd ahogy akarod, megnézik, mondanak rá egy árajánlatot, elfogadod, kifizeted, megcsinálják, visszaküldik. Ennyi.

Már nemtom mennyi volt, de kb egy kiló asszem, átszelepelték 2008-asra (akkor történt), meg mindent amit kellett.

Viktor
2011. 01. 20., 10:57
Felhívod őket vagy dobsz egy mailt..

Miki, ide?
http://www.kw-suspension.co.uk/contact.php
Esetleg ide?
http://www.kw-suspensions.eu/int/kw_contact_data.php


Azért az elég szar ha 30-40e km után kopog mindkét hátsó tag.. :neutral:

bunker
2011. 01. 20., 11:07
Miki, ide?
http://www.kw-suspension.co.uk/contact.php
Esetleg ide?
http://www.kw-suspensions.eu/int/kw_contact_data.php


Azért az elég szar ha 30-40e km után kopog mindkét hátsó tag.. :neutral:

Ezek a futóművek nem a hazai szar utakra valók, pont ezért is sajnálom utcán használni az evot, szétesik az egész autó. Ha nem járnék ringezni visszatenném a gyárit, az átment mindenen.

Viktor
2011. 01. 20., 11:11
Ezek a futóművek nem a hazai szar utakra valók, pont ezért is sajnálom utcán használni az evot, szétesik az egész autó. Ha nem járnék ringezni visszatenném a gyárit, az átment mindenen.

Gondolom havas úton járni sem igazán jó neki! Télre lehet mindig a gyárit vissza kéne rakni, nem tudom. Persze nincs meg a gyárim..