PDA

Teljes nézet : EVO behozatal kintről (USA, EU)



Marschall
2010. 11. 28., 12:56
Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy témát behozatallal kapcsolatban. Szeretném a segítségeteket kérni, mert az elkövetkezendő időben szeretnék venni, (hozni) magamnak egy 8 vagy 9 es evot. Mivel ebbe a témába elégé csekély a tudásom gondoltam akik végigmentek ezen a procedúrán tudnának segíteni ebben. Ilyen 13.000-17.000 dollár körül gondolkodom 2004-2006 közötti modellekben. A verzió igazából mindegy, viszont kicsit(nagyon) a fehér szín fele húzz a szívem. Amerikai autót mennyire nehéz eu-ba forgalomba helyezni és levizsgáztatni (Magyarországon vagy Szlovákiában)? Az alkatrészek mennyire hasonlóak az európai testvéreikhez képest (pl előfordulhat olyan, hogy eu-ba nincs hozzá alkatrész?) Rengeteg a kérdés számomra ezzel kapcsolatban. Konkrétan valami ilyesmire gondolnék: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsubishi-Evolution_W0QQitemZ150520777040QQcategoryZ158473QQ cmdZViewItem#vi-content
Mondjuk egy ilyet behozz az ember és valami nagy problémára fény derül pl: motorcsere, váltó vagy turbó, hajtás esetleg, az milyen költségekkel járhat külön külön.
Ha bármi javaslat ötlet adódik ne habozzatok írjátok le:D!
Érdekel minden vélemény negatív pozitív egyaránt.Nem célom az sem, hogy minél olcsóbb romhalmaz legyen.
Köszi a figyelmet.

EVO-010
2010. 11. 28., 19:15
Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy témát behozatallal kapcsolatban. Szeretném a segítségeteket kérni, mert az elkövetkezendő időben szeretnék venni, (hozni) magamnak egy 8 vagy 9 es evot. Mivel ebbe a témába elégé csekély a tudásom gondoltam akik végigmentek ezen a procedúrán tudnának segíteni ebben. Ilyen 13.000-17.000 dollár körül gondolkodom 2004-2006 közötti modellekben. A verzió igazából mindegy, viszont kicsit(nagyon) a fehér szín fele húzz a szívem. Amerikai autót mennyire nehéz eu-ba forgalomba helyezni és levizsgáztatni (Magyarországon vagy Szlovákiában)? Az alkatrészek mennyire hasonlóak az európai testvéreikhez képest (pl előfordulhat olyan, hogy eu-ba nincs hozzá alkatrész?) Rengeteg a kérdés számomra ezzel kapcsolatban. Konkrétan valami ilyesmire gondolnék: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsubishi-Evolution_W0QQitemZ150520777040QQcategoryZ158473QQ cmdZViewItem#vi-content
Mondjuk egy ilyet behozz az ember és valami nagy problémára fény derül pl: motorcsere, váltó vagy turbó, hajtás esetleg, az milyen költségekkel járhat külön külön.
Ha bármi javaslat ötlet adódik ne habozzatok írjátok le:D!
Érdekel minden vélemény negatív pozitív egyaránt.Nem célom az sem, hogy minél olcsóbb romhalmaz legyen.
Köszi a figyelmet.

http://evoklub.hu/forum/showthread.php?t=600&page=3

lehet olvasgatni...;)

D16V
2010. 11. 28., 19:19
Érdemes lenne csinálnod egy excel táblázatot, kiirogatva az összegeket, a topikokból, amiket már írtunk. Ha jól emlékszem AttiEvo7 az alkatrész árakat is beírta a Mit tudunk róla topicban. Így csak behelyettesíted, amit találtál kint és máris megvan a végösszeg. Én is így kezdtem, érdemes rászánni az időt és végigolvasnod az összes témát ezzel kapcsolatban, és kigyűjteni az infókat.
Az biztos, és itt a fórumon is belefutottak páran, hogy USA-ból elég rizikós, ha nem tudod megnézetni ismerőssel kint, mert gyakran hiányzik ez-az (és nem apró tételek...)

Marschall
2010. 11. 28., 20:00
Köszi akkor elkezdek olvasni.thumbs_upEgyébként ,ha tudtok linkelhettek olyat ami szerintetek jó megéri stb..........

EVO-010
2010. 11. 28., 20:45
Köszi akkor elkezdek olvasni.thumbs_upEgyébként ,ha tudtok linkelhettek olyat ami szerintetek jó megéri stb..........

Itt már jártál?
http://www.copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=changePage&execution=e1s4&_lastAction=lotCompare&listType=&highlightedLotId=0&currentPage=3&currentPageSet=0&sortColumn=MODEL&ascending=true&showImage=true&freshRequired=false&eventId=&searchType=ON_SALE_NOW&subfilterForceRequery=false&subfilterYear=&subfilterMake=&subfilterModel=&subfilterFacility=&subfilterSaleDate=&subfilterStateType=&subfilterPrimaryDamage=&resetChosenFilters=&returnPage=SEARCH_RESULTS&mainFilterSelect=%23&filterZipCode=

Marschall
2010. 11. 28., 23:11
Itt már jártál?
http://www.copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=changePage&execution=e1s4&_lastAction=lotCompare&listType=&highlightedLotId=0&currentPage=3&currentPageSet=0&sortColumn=MODEL&ascending=true&showImage=true&freshRequired=false&eventId=&searchType=ON_SALE_NOW&subfilterForceRequery=false&subfilterYear=&subfilterMake=&subfilterModel=&subfilterFacility=&subfilterSaleDate=&subfilterStateType=&subfilterPrimaryDamage=&resetChosenFilters=&returnPage=SEARCH_RESULTS&mainFilterSelect=%23&filterZipCode=
Igen elég sűrűn nézem köszi.Te mikor hoztad a kocsid?

hunevo6
2010. 11. 28., 23:31
Köszi akkor elkezdek olvasni.thumbs_upEgyébként ,ha tudtok linkelhettek olyat ami szerintetek jó megéri stb..........

BSZ evo 6-osa??

Marschall
2010. 11. 29., 07:55
BSZ evo 6-osa??
Szia.
Minél újabbat szeretnék 8as vagy 9- es ből. Meg mindennapi használatra nem tudom mennyire lenne komfortos egy 6-os.(amúgy nagyon tetszenek főleg a TME-k, 3. vagy 4. kocsinak ha lottót nyerek megveszem:D).Meg annyiért amennyiért hirdeti tényleg kapok egy 8-9-et, de tutira jó gyönyörű autó így képről legalább is. BSZ írj egy pü-t ha olvasod, hogy mi az árathumbs_up(hátha).

hunevo6
2010. 11. 29., 08:28
Szia.
Minél újabbat szeretnék 8as vagy 9- es ből. Meg mindennapi használatra nem tudom mennyire lenne komfortos egy 6-os.(amúgy nagyon tetszenek főleg a TME-k, 3. vagy 4. kocsinak ha lottót nyerek megveszem:D).Meg annyiért amennyiért hirdeti tényleg kapok egy 8-9-et, de tutira jó gyönyörű autó így képről legalább is. BSZ írj egy pü-t ha olvasod, hogy mi az árathumbs_up(hátha).

igen, az övé TME és legutoljára szegény elkeseredésében már azt mondta, hogy mondjon rá a vevő valamit és az lesz. Szerintem keresd meg. Ilyen olcsón sose fogsz TME 6-ost venni az biztos.

Marschall
2010. 11. 29., 10:43
Egyébként copart-on kinéztem ezt: http://www.copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=getLot&execution=e1s4&lotId=22667309&returnPage=SEARCH_RESULTS
Vandalizmus!Jó esetbe ahogy nézzem 2 ülés meg hátsó kárpitozással rendbe is van.Amúgy érdekes, hogy az egyik képen még a normális ülésekkel van lefotózva.
A baj csak az, hogy Hawaii-on van :(. Gondolom egy vagyon lenne hazahozni.(ja meg hátsó üveg)

Viktor
2010. 11. 29., 11:00
Én megjártam az USA-t autó miatt. Ha nem tudod megnézni személyesen, és nem tudod Te magad bepakolni a konténerbe, és intézni mindent, akkor iszonyat nagy lutri, hogy mi jön meg, mit csomagolsz ki itthon (vagy bármely európai kikötőben) a konténerből. Végighúzhatják az autót a dokkban dolgozó vendégmunkások bepakolás közben, leszarják, hogy történik-e az autóval valami, nem az övék. Ez a jobbik eset, de ha lerabolják a fél elejét akkor az súlyos pénzbe kerülhet itthon. Ha meg bevállalod, hogy kiutazol, és intézel mindent, az +5k-t jelent. Ráadásul ha behozod, hónapokig tart az ügyintézés. Én azt javasolom, hogy európán belül gondolkodj, de az a legjobb ha egy ismert előéélettel bíró autót veszel meg itthon. És lehet, hogy 1m-val beljebb lennél - elvileg -, de azért az életben ez sosem így van. Soha semmi sem megy simán.

HUN337
2010. 11. 29., 11:10
BSZ evo 6-osa??
Az egy nagyon jó vétel!
bár 17.000USDért nem hiszem hogy odaadná!

ATTILA EVO 7
2010. 11. 29., 11:21
Nem igazán értem miért kell az USA-ból EVO-t hozni,amikor itthon is van egy csomó,amit árulnak.Hiába jó autó,szinte eladhatatlan.Ráadásul ahogy már más is említette,zsákba macskát veszel,garantált,hogy nem azt kapod amire számítasz.Levizsgáztatni sem egyszerű,nekem a GTR-nél csak a zsebre menő rész lenne 300.000 forint.

lendrax
2010. 11. 29., 11:48
Az a baj, hogy itthon nem találok egy hófehér 8ast vagy 9est sem, teljesen gyárit kevés km-el. Németbe nagyon drágák, 6-7millió minimum + az apróságok, amcsiba vannak kb 20.000$ körül, csak rizikós is, nehéz jó autót találni elfogadható áron.

talán még az jöhet szóba hogy venni egy teljesen más színűt és elvinni teljes autó fóliáztatásra, csak az +400-500ezer ft

EVO-010
2010. 11. 29., 11:53
Igen elég sűrűn nézem köszi.Te mikor hoztad a kocsid?

2009. augusztus

Marschall
2010. 11. 29., 12:04
Nem igazán értem miért kell az USA-ból EVO-t hozni,amikor itthon is van egy csomó,amit árulnak.Hiába jó autó,szinte eladhatatlan.Ráadásul ahogy már más is említette,zsákba macskát veszel,garantált,hogy nem azt kapod amire számítasz.Levizsgáztatni sem egyszerű,nekem a GTR-nél csak a zsebre menő rész lenne 300.000 forint.

Igazából igazad van:)De itthon is lehet sz.rt venni!Jó persze igaz itt meg lehet személyesen nézni, ami nem hátrány főleg egy ilyen autónál.Az a furcsa számomra, hogy nagyok az árbeli különbségek itthon.Valaki azért árulja arany áron mert rengeteg pénzt beleőlt a tunningolásába,csak azt kell látni úgy gondolom, hogy ezt a mai piac nem fizeti meg!Ez olyan mintha azt mondom egy eladó telekre hogy drágább 1millióval mert ültettem rá 3 gyümölcsfát.(senkit sem érdekel).

HUN337
2010. 11. 29., 12:11
Az a baj, hogy itthon nem találok egy hófehér 8ast vagy 9est sem, teljesen gyárit kevés km-el. Németbe nagyon drágák, 6-7millió minimum + az apróságok, amcsiba vannak kb 20.000$ körül, csak rizikós is, nehéz jó autót találni elfogadható áron.

talán még az jöhet szóba hogy venni egy teljesen más színűt és elvinni teljes autó fóliáztatásra, csak az +400-500ezer ft

a km másodlagos, egy Evot 1000km alatt is tönkre lehet baszni, de ha vigyázva van rá és rendszeresen karbantartva elmegy 200.000et is para nélkül. Ha meg utazós autót szeretnél rossz helyen keresel...

ATTILA EVO 7
2010. 11. 29., 12:15
Igazából igazad van:)De itthon is lehet sz.rt venni!Jó persze igaz itt meg lehet személyesen nézni, ami nem hátrány főleg egy ilyen autónál.Az a furcsa számomra, hogy nagyok az árbeli különbségek itthon.Valaki azért árulja arany áron mert rengeteg pénzt beleőlt a tunningolásába,csak azt kell látni úgy gondolom, hogy ezt a mai piac nem fizeti meg!Ez olyan mintha azt mondom egy eladó telekre hogy drágább 1millióval mert ültettem rá 3 gyümölcsfát.(senkit sem érdekel).


Aki drágán árulja itthon,az előbb utóbb leviszi az árát,vagy rajta marad.SZVSZ nézd folyamatosan a haználtauto.hu-t.Előbb utóbb lesz olyan EVO ami tetszeni fog.

Marschall
2010. 11. 29., 12:17
Aki drágán árulja itthon,az előbb utóbb leviszi az árát,vagy rajta marad.SZVSZ nézd folyamatosan a haználtauto.hu-t.Előbb utóbb lesz olyan EVO ami tetszeni fog.
Igen-Igen bújom a ha.hu-t nyár óta!Mike-al már majdnem megegyeztünk amit árult fehéret, csak eladta egy olyasmi megfelelne:D(fehér)

ATTILA EVO 7
2010. 11. 29., 12:27
Igen-Igen bújom a ha.hu-t nyár óta!Mike-al már majdnem megegyeztünk amit árult fehéret, csak eladta egy olyasmi megfelelne:D(fehér)



Pedig azzal jól jártál volna!:D

MES-Racing
2010. 11. 29., 13:52
Pedig azzal jól jártál volna!:D

plusssssz

Papírtigris
2010. 11. 29., 15:34
Én odaadom az enyémet 4,7-ért ha valakit érdekel. Az sem rossz szerintem.

Marschall
2010. 11. 29., 16:06
Én odaadom az enyémet 4,7-ért ha valakit érdekel. Az sem rossz szerintem.
Hol lehet megnézni?Van róla valahol fent kép?Mit kell róla tudni? (kor, verzió, erő, motyók benne, km.......?)Sokszor azt nem értem amúgy amikor beszélgetek egy-két emberrel akinek ilyen autója van legyen az subaru vagy evo, hogy mindig mondja a többség, hogy végülis az enyém tulajdonképpen eladó, csak mondj egy árat:D Ennyire megakartok szabadulni tőlük?vagy csak eladó az egész világ feeling:D Mert aki ilyen autót vesz azt gondolom, hogy ragaszkodik hozzá, azért csak nem egy 4-es golf vagy egy bármi off autó.

FQ-400
2010. 11. 29., 16:16
Hétköznap egy ilyennel járni halál, legalábbis nem tudom, hogy ki az aki első számú autónak ezt tartja. Kivéve a X-esek.
No meg a jelen gazdasági helyzetben nem is biztos, hogy mindenki megteheti azt, hogy "legyen egy játszó autója". Ami mellesleg fenntartási árában annyi mint 5 másik.
Ellenben iszonyat élményt tud nyújtani.
Amúgy wasabi/papírtigris autója a felfelé nyíló ajtajú 8-as. De a topicjában megtalálod az autót.

EVO-010
2010. 11. 29., 16:29
Hétköznap egy ilyennel járni halál, legalábbis nem tudom, hogy ki az aki első számú autónak ezt tartja. Kivéve a X-esek.....

11 hónap alatt 25000 km-t tettem bele, a kuplungom sokkal keményebb (1250 kg) mint a gyári és a felfüggesztést is hamarosan, keményebb KW-ra cserélem. A szűk utcákban tényleg nehéz kanyarodni, de azért van a kézi fék. Szerintem, ha valaki ezt nem élvezi, akkor az ne ilyen autót vegyen...

HUN337
2010. 11. 29., 17:43
11 hónap alatt 25000 km-t tettem bele, a kuplungom sokkal keményebb (1250 kg) mint a gyári és a felfüggesztést is hamarosan, keményebb KW-ra cserélem. A szűk utcákban tényleg nehéz kanyarodni, de azért van a kézi fék. Szerintem, ha valaki ezt nem élvezi, akkor az ne ilyen autót vegyen...

én is nyomnám EVOval, de nekem évi 50k km, ebböl sok pályán ahol menni nem igazán lehet gyorsan, pakolni is kell meg hajót húzni, szal nem látom értelmét az Evonak mint mindennapi járgány MAGAMNAK.
Mondjuk kb 2 hetente végnézem a használtautót az aktuális IXesek miatt, de mindig meggyözöm magam hogy ááááá nem éri meg.
Haladni marad az OFF, inkább lecserélem az Avensist egy Pajero-ra majd idövel ;) az a 200le Dizel nagyon tecc, játszani meg amit a pénztárca megenged!!! (Most Subi, majd remélem TME vagy IX pár éven belül!)

Viszont HA nem Magyarország-Németország-Svajc lenne az útvonalom rendszeresen hanem otthon élnék szerintem én is Evoval közlekednék ;)
üdv, K

Marschall
2010. 11. 29., 18:20
Nekem "nem lenne gond a fenntartása" mert csak városba használnám zömében max hétvégenként túrázni.Nagy túrára van diesel. Viszont Angliából még senki nem hozott?Mennyire lehet ezeket balosítani?:confused:

Tomó
2010. 11. 29., 18:43
Sokszor azt nem értem amúgy amikor beszélgetek egy-két emberrel akinek ilyen autója van legyen az subaru vagy evo, hogy mindig mondja a többség, hogy végülis az enyém tulajdonképpen eladó, csak mondj egy árat:D Ennyire megakartok szabadulni tőlük?vagy csak eladó az egész világ feeling:D Mert aki ilyen autót vesz azt gondolom, hogy ragaszkodik hozzá.
Hobbi autó.
A hobbi pedig változik.
Kupás GT3-at és Vath V60RS-t is meg lehet unni. :-\"

HUN337
2010. 11. 29., 19:28
Nekem "nem lenne gond a fenntartása" mert csak városba használnám zömében max hétvégenként túrázni.Nagy túrára van diesel. Viszont Angliából még senki nem hozott?Mennyire lehet ezeket balosítani?:confused:

Többen hoztak már, járték vég a balositást akár Evoval akár Subaruval. olyan hogy "fix ár" a balositáshoz nincs, igények & aktuális alkatrészárak szabják meg a határokat, de általában 1m+ körül mozognak az ilyen hekkelések!
átalakitott Evokkal rendelkezö fórumtagoktol több segitséget kaphatsz esetleg...

Marschall
2010. 11. 30., 10:06
HI!
Amerikai autó Szlovákiai forgalomba helyezésében tud majd valaki segíteni ha arra kerülne a sor?Csinált már valaki ilyet?(a lakhely nem gond mert élnek kint Kassán rokonok).

D16V
2010. 11. 30., 16:16
Nekem "nem lenne gond a fenntartása" mert csak városba használnám zömében max hétvégenként túrázni.Nagy túrára van diesel. Viszont Angliából még senki nem hozott?Mennyire lehet ezeket balosítani?:confused:

Én ezt az utat választottam végül...utólag nem jön kis olcsóbban, mintha kivársz egy akciós echte balost. Csak az anyagra 600e-et kell számolni (nem légzsákos, nem utcai, hogy minden benne legyen tip top), plusz fényezés, + lakatolás, stb. Lassan egy éve épülget, úgyhogy ha az idő is számít akkor nagyon kivételes ajánlat kell szerintem, hogy belevágj.
Szállításra 120-180e-ig lehet számolni Bp-i átvétellel. Vagy kimész és hazagurulsz vele. Szerintem ne kapkodd el.

Marschall
2010. 11. 30., 16:22
Én ezt az utat választottam végül...utólag nem jön kis olcsóbban, mintha kivársz egy akciós echte balost. Csak az anyagra 600e-et kell számolni (nem légzsákos, nem utcai, hogy minden benne legyen tip top), plusz fényezés, + lakatolás, stb. Lassan egy éve épülget, úgyhogy ha az idő is számít akkor nagyon kivételes ajánlat kell szerintem, hogy belevágj.
Szállításra 120-180e-ig lehet számolni Bp-i átvétellel. Vagy kimész és hazagurulsz vele. Szerintem ne kapkodd el.
Köszi szépen.(balosítás kilőve, lassan usa kilőve, lehet marad a Botka-féle)

Mike
2010. 11. 30., 17:08
Köszi szépen.(balosítás kilőve, lassan usa kilőve, lehet marad a Botka-féle)


...gyere be nézd meg(át) kitalálunk rá valami akciós árat...;)

Marschall
2010. 11. 30., 18:34
...gyere be nézd meg(át) kitalálunk rá valami akciós árat...;)
Szerintem az lesz.Szombat délelőtt megyek pestre, akkor benézek hozzád.
Addig is byby

EvoPeti
2010. 12. 18., 02:49
Most talaltam:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsubishi-Evolution-2003-MITSUBISHI-EVOLUTION-REBUILDABLE-CLEAN-TITLE-EVO8-/160512130443?pt=US_Cars_Trucks&hash=item255f44bd8b#ht_524wt_854

Ha v.kinek van egy torott vagy ugyis epitene bele motort-valtot...

EvoPeti
2011. 01. 14., 00:29
Nem rossz vetel:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsubishi-Lancer-Evo-9-SE-/300514069831?pt=US_Cars_Trucks&hash=item45f808cd47#ht_500wt_1182
Jatszani palyara: :D
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CBRD-Time-Attack-Lancer-Evolution-8-/280612359827?pt=US_Cars_Trucks&hash=item4155ccce93#ht_1002wt_1165

Marschall
2011. 01. 14., 08:40
Szia!

Az első valóban jó! Itthon jóval drágább egy ilyen. Kíváncsi leszek mennyiért megy el. Szerintetek mennyi az a max összeg amit érdemes még kicsengetni érte úgy, hogy megérje a hazaszállítással együtt? Itthoni műszakíztatás nagyon nehézkes egy ilyennél?

EvoPeti
2011. 01. 14., 19:07
Szia!

Az első valóban jó! Itthon jóval drágább egy ilyen. Kíváncsi leszek mennyiért megy el. Szerintetek mennyi az a max összeg amit érdemes még kicsengetni érte úgy, hogy megérje a hazaszállítással együtt? Itthoni műszakíztatás nagyon nehézkes egy ilyennél?

Melyikre gondolsz? A kek palya Evora?! :D

FQ-400
2011. 01. 15., 10:04
Azért 8.3 M forint egy pálya evóért... Hmm, mennyiből állhatna meg itthon? 10 környéke vámmal együtt?

EvoPeti
2011. 01. 15., 20:52
Azért 8.3 M forint egy pálya evóért... Hmm, mennyiből állhatna meg itthon? 10 környéke vámmal együtt?

Olvasd el miket koltott ra! Min. $50ezer. Ha Te epited magadnak lenne vagy 20 milla. Marmint a donor Evoval egyutt.

hunevo6
2011. 01. 16., 11:45
Azért 8.3 M forint egy pálya evóért... Hmm, mennyiből állhatna meg itthon? 10 környéke vámmal együtt?

ennyiért az a kocsi nagyjából ingyen van ezt azért lássuk. Munkadíjak itthon csak kb 3-4 millióra rúgnának plusz a donor evo plusz az alkatrészek. Minimum egy 20-as lenne ha meg kéne csinálni.

aronmatic
2011. 01. 16., 12:00
Azért 8.3 M forint egy pálya evóért... Hmm, mennyiből állhatna meg itthon? 10 környéke vámmal együtt?

kb 1 millabol er haza vammal egyutt.

VGergo
2011. 01. 16., 15:09
a CBRD aki építette elég jó

FQ-400
2011. 01. 16., 17:27
ennyiért az a kocsi nagyjából ingyen van ezt azért lássuk. Munkadíjak itthon csak kb 3-4 millióra rúgnának plusz a donor evo plusz az alkatrészek. Minimum egy 20-as lenne ha meg kéne csinálni.

Igen pont ezért néztem, hogy gyakorlatilag egy újszerű (1-2k km-el) használt 9-es árából valakinek lenne vámmal minden szarral együtt egy épített igen komoly pálya evo-ja...

HUN337
2011. 01. 17., 00:03
pálya evo

Számomra ez önmagában ellentmondás...

Miki
2011. 01. 17., 06:48
...és mondjuk hegyi Evo?

EvoPeti
2011. 01. 17., 13:35
100X inkabb palya v. hegyi Evo mint drag! Inkabb lokom az Evom le 1 magas hidrol minthogy szetvagjam gyorsulasi versenyeken! Amugy milyen autoval palyaznal inkabb 10 millabol? 1 jobb M3 alapbol annyiba kerul, es akkor meg hozza sem nyultal! Es az sem biztos, hogy jobb lesz a vegen ennel az Evonal.
Na meg valljuk be oszinten meg ha ralli alapjai is vannak az Evonak azert 1 csontszeria inkabb alkalmas palyara mint mondjuk murvas v. havas ralli palyara, ha mar csak a hatalmas fekjeit, kerekeit nezzuk meg a serulekeny olajteknojet. En is rallis vagyok a szivem melyen de szponzor nelkul rallizni sokkal koltsegesebb mint palyazni sztem. Amugy csak poenbol linkeltem be azt a keket, de en tuti megvennem ha ugy allnek anyagilag...:D

HUN337
2011. 01. 17., 22:01
...és mondjuk hegyi Evo?

nem de rallis evo :)

Rallin belül mindegy hogy aszfalt vagy murva vagy hó vagy....

versenypályára RWD - dragre meg... az ugysem érdekel senkit ;)

lalow
2011. 01. 18., 12:48
...Amugy milyen autoval palyaznal inkabb 10 millabol?...

S2000 vagy NSX :p

Leon
2011. 01. 18., 16:35
Radical!!!!!!!!!! Ultra feeling lehet, sajnos még nem volt közöm hozzá, de sztem egy más dimenzió pályán...

tomcat
2011. 01. 18., 18:15
Radical!!!!!!!!!! Ultra feeling lehet, sajnos még nem volt közöm hozzá, de sztem egy más dimenzió pályán...
Egyértelmű! thumbs_up

EvoPeti
2011. 01. 19., 03:00
S2000 vagy NSX :p

Az NSX nem lehet tul olcso, az S2000 meg csak torpeknek jo!:) Amugy a Hondara nem is gondoltam mert itt a Delamerikai spanyolok nagy kedvence. Oket mi Evosok nem nagyon kedveljuk...

Dino74
2011. 01. 19., 08:03
én magyarországon sem kedvelem azokat a tipikus civic-est stb amibel csühög az 1.3 vei, akkora kipuff van rajta, hogy ha utcán állsz rácsot kell rá szerelni mert különben beköltöznek a csövesek, annyi üvegszál és epoxy van rajta, hogy már ültetni sem kell, és csak 6000-es fordulaton mennek vele. Na ilyet én sem szeretem, de az s2000 nálam ok ;)
Különben én 180 vok és tök jól elférek benne

EvoPeti
2011. 01. 20., 03:06
Kisebbnek tunik, igaz csak ketuleses. Ennyi erovel mehetnenk Miataval v. regi hatsokerekes Corollaval. Utobbinak egesz jo kis bajnoksag van Japanban. 200-220 LE korol vannak. De mar regota offolunk...