PDA

Teljes nézet : Evo VIII fehér szinben



borisz
2010. 12. 15., 15:58
Eladó evo VIII white JRS-501! a kocsi patent állapotú!szerintem mindent tudtok róla.ha kérdésetek van hívjatok!06703722845
http://kepfeltoltes.hu/thumb/101215/0_004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/101215/0_004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

HKSTOMEVO9
2010. 12. 15., 16:55
Lámpasort jó áron venném.

ATTILA EVO 7
2010. 12. 15., 18:30
Lámpasort jó áron venném.


Van ilyenem carbonbol ketto is,csak Vl-osra valo.

wrcfrenky
2010. 12. 15., 21:16
Hello.Engem erdekelne a hatosra.Mennyi lenne az ara?[I]ndulunk a Szilveszter rallin es Kocsomba Karcsieknal at tudnam venni vagy kint a versenyen,ha jo lenne az ara.

Miki
2010. 12. 16., 07:12
Jó hogy offolunk, de Attila, a másik meg engem érdekelne :)

Viszont valaki épp fehér Evot keresett, hát itt van!

Marschall
2010. 12. 16., 07:57
Jó hogy offolunk, de Attila, a másik meg engem érdekelne :)

Viszont valaki épp fehér Evot keresett, hát itt van!
Én szeretnék egy ilyet majd ha eladtam a versenyautóm!
Nagyon szép az autó valóbanthumbs_up.Igaz Én egy kicsit félek ettől a nagy teljesítménytől abszolút nem értek hozzá, hogy ez mennyire a csúcsa a dolgoknak amit ki lehet hozni egy evo-ból. Utcára mivel ott használnám 90 %-ba úgy gondolom ez felesleges, és nekem nem érné meg megfizetni a tuning dolgokat amik benne vannak.Ha nem így van nyugodtan javítsatok ki mivel elégé zöldfülű vagyok még ebbe a témába.
THX

FQ-400
2010. 12. 16., 08:25
Én szeretnék egy ilyet majd ha eladtam a versenyautóm!
Nagyon szép az autó valóbanthumbs_up.Igaz Én egy kicsit félek ettől a nagy teljesítménytől abszolút nem értek hozzá, hogy ez mennyire a csúcsa a dolgoknak amit ki lehet hozni egy evo-ból. Utcára mivel ott használnám 90 %-ba úgy gondolom ez felesleges, és nekem nem érné meg megfizetni a tuning dolgokat amik benne vannak.Ha nem így van nyugodtan javítsatok ki mivel elégé zöldfülű vagyok még ebbe a témába.
THX
Előbb utóbb úgy is elkezded tuningolni... Akkor már megéri tuninggal venni. Max ha sok az erő ECU-ból lehet írni és lecsíptek belőle mondjuk egy 100-ast. Vagy rátetetsz 2 programot és tudod váltani. Jobb így megvenni mert ha egyesével rakod rá a tuningot akkor drágább lesz jóval. (szerintem)

Marschall
2010. 12. 16., 09:58
Előbb utóbb úgy is elkezded tuningolni... Akkor már megéri tuninggal venni. Max ha sok az erő ECU-ból lehet írni és lecsíptek belőle mondjuk egy 100-ast. Vagy rátetetsz 2 programot és tudod váltani. Jobb így megvenni mert ha egyesével rakod rá a tuningot akkor drágább lesz jóval. (szerintem)
Nem akarom szétoffolni ezt a totyikot.:D
Biztos, hogy nem fogom tuningolni!Ha annyira versenyezni akarok akkor inkább bérelek egy rally autót vagy egy pálya autót, és ott kiélem magam, egy olyan autóval ami arra lett építve.Ha egyszer nekiállnék valamit is kezdeni az evoval akkor az egy 5 év múlva rally autóvá átépítés amatőrre vagy rte-re saját szórakoztatásra.Addig sztem utcán úgy is megtudnám a határait és megismerném, hogy- hogy viselkedik bizonyos helyzetekben.Szerintem akkor van értelme a komoly tunningnak ha az ember gyorsulási versenyeken indul, máshol úgy gondolom nem lehet kihasználni(max pálya, de oda meg élvezetesebb egy forma autó vagy egy tényleg erre a célra épített autó)

FQ-400
2010. 12. 16., 10:20
Nézd, ha mégis meg gondolod magad (ahogy sokan kezdték úgy a fórumon mint Te, hogy "Én soha nem fogom tuningolni" -lást HKSTOMEVO (lassan már WRC-nél tart)- vagy még lehetne sorolni az embereket ) akkor könnyebb egy olyan autóba kb ingyen (ez relatív) belenyúlni, hogy legyen benne erő mint egy olyanba amibe nincs semmi tuning. Akkor mindent venni kell. Lóerőt levenni mindig lehet, rátenni, na az már jóval drágább.

Marschall
2010. 12. 16., 10:26
Sokat volt használva pályán?

gsrr
2010. 12. 16., 10:32
off hát csak hallkan leírom egy gyári evo nem olyan erős,tehát ez a kis plussz POWER max csak plussz mosolyra ad okot:p:p:pnem kell félni EVO az kezesbárány;)

ricsimae
2010. 12. 16., 11:38
Sokat volt használva pályán?


Volt használva pályán ,de értő kezek használták nem ökrök!
Ez ex Leon vagy RSTom é volt nem tudom ,de bármelyik használta nem
gond a használat miatt ami lehet pálya is!

bunker
2010. 12. 16., 12:23
Volt használva pályán ,de értő kezek használták nem ökrök!
Ez ex Leon vagy RSTom é volt nem tudom ,de bármelyik használta nem
gond a használat miatt ami lehet pálya is!

Leoné volt eredetileg.

Leon
2010. 12. 16., 14:51
kívülről tudja az összes pályarajzot :)

bunker
2010. 12. 16., 14:51
kívülről tudja az összes pályarajzot :)

Nem is akárhogy!

Tomó
2010. 12. 16., 20:36
Jó kocsi, tényleg volt gazdája. thumbs_up
Ennyiért meg...

GWRH
2010. 12. 17., 16:44
kívülről tudja az összes pályarajzot :)

Borisz, vagy a kocsi??? :-\"

Roland
2010. 12. 17., 19:22
Borisz, vagy a kocsi??? :-"

(Kocsi)

borisz
2010. 12. 18., 14:09
(Borisz is) de ne mond el senkinek!:_rally: