PDA

Teljes nézet : Eladó Toyota Avensis Wagon 2.2 D-CAT Executive



tomcat
2011. 02. 05., 11:01
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/avensis/toyota_avensis_wagon_2.2_d-cat_executive-4489100
Csak én vezettem, ha valakit érdekel hívjon!

Lonni
2011. 02. 05., 11:28
Nincs ár megadva.

HUN337
2011. 02. 05., 23:59
Ilyen az én mindennapim is (majdnem: más Navi, alcantara helyett bör és más szin), nagyon szeretem és remélem még sokáig birja (kb ennyi km van abban is).

Ha valaki utazni, mindennap járni és pakolni (legnagyobb rakótér a kategóriájában) szeretne kocsit az az Avensissel nagyon jól jár. Nem drága fenntartani, 6-7-8 literböl eljár, erös a d-cat és kényelmes. Nekem évi 40k km nagyon kellemesen telik benne ;)

Ha valakit érdekelne tapasztalatok ilyen kocsival kapcsolatban szivesen segitek.

Sok sikert az eladáshoz! Szabad tudni mi lesz utánna?

üdv, K

tomcat
2011. 02. 06., 08:40
Nincs ár megadva.
Köszi! Már írtam. :)

tomcat
2011. 02. 06., 08:49
Ilyen az én mindennapim is (majdnem: más Navi, alcantara helyett bör és más szin), nagyon szeretem és remélem még sokáig birja (kb ennyi km van abban is).

Ha valaki utazni, mindennap járni és pakolni (legnagyobb rakótér a kategóriájában) szeretne kocsit az az Avensissel nagyon jól jár. Nem drága fenntartani, 6-7-8 literböl eljár, erös a d-cat és kényelmes. Nekem évi 40k km nagyon kellemesen telik benne ;)

Ha valakit érdekelne tapasztalatok ilyen kocsival kapcsolatban szivesen segitek.

Sok sikert az eladáshoz! Szabad tudni mi lesz utánna?

üdv, K
EVO X. :D Sokak szerint puhapöcs és szarul is néz ki, de én imádom. :D

Miki
2011. 02. 06., 09:40
Avensis jó kocsi, többnyire én is egy ilyennel járok cégesként, nagyon szeretem. Antistressz autó :)

A navigációja a legjobb amit akármilyen autóban láttam eddig, jó nagy autó, kicsit talán jellegtelen, de egy Evo mellett ez inkább előny mint hátrány.

És jól tartja az árát ;)

ricsimae
2011. 02. 06., 12:51
Avensis jó kocsi, többnyire én is egy ilyennel járok cégesként, nagyon szeretem. Antistressz autó :)

A navigációja a legjobb amit akármilyen autóban láttam eddig, jó nagy autó, kicsit talán jellegtelen, de egy Evo mellett ez inkább előny mint hátrány.

És jól tartja az árát ;)


plusssssz

HUN337
2011. 02. 11., 09:09
EVO X. :D Sokak szerint puhapöcs és szarul is néz ki, de én imádom. :D

Én most jártam a Subaruval 1 hónapot, hát.... utazgatni meg a mindennapokra azért jobb az Avensis ;)

Persze, az enyém (Subaru) 19 éves meg minden...

Evo Xel nincs baj, nekem spec nem a kedvencem de azért egy EVO mégiscsak EVO!

Ajánlottam 1-2 ismerösnek ekik ilyet vagy hasonlót keresnek! Hátha!

üdv

tomcat
2011. 03. 04., 17:04
Zárható! Köszönöm! :D