PDA

Teljes nézet : Evolution WRC bodykit



Robevo
2011. 02. 09., 20:25
tudja valaki hogy honnan lehetne hozza jutni karosszeria elemkehez hogy az evo ugy nezzen ki mint a WRC?
Vagyis honnan tudnek szerezni kaszni cuccokat meg szarnyat stb hogy egy replicat epithessek?

elore is koszi a segitseget!

HKSTOMEVO9
2011. 02. 09., 20:28
Ez nehéz ügy lesz,ismerősöm is akart építeni.itt árultak drágán egy replicát,de az is szarul van megcsinálva.Építs Subarut az van dögivel.

Robevo
2011. 02. 09., 21:00
Ez nehéz ügy lesz,ismerősöm is akart építeni.itt árultak drágán egy replicát,de az is szarul van megcsinálva.Építs Subarut az van dögivel.

sajnos CT9A kaszni van :)

MES-Racing
2011. 02. 09., 21:19
Ez nehéz ügy lesz,ismerősöm is akart építeni.itt árultak drágán egy replicát,de az is szarul van megcsinálva.Építs Subarut az van dögivel.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/versenyauto/versenyauto_mitsubishi_evo_viii._wrc_repli-4248982

HKSTOMEVO9
2011. 02. 09., 21:30
4 elemet kell legyártani+szárny.
Ott nincsenek román melósok akik kifaragják?,itt így megy ez.
Ja és nem evo bódéból van gyárilag,ha nem US lancer 2003.

Robevo
2011. 02. 09., 21:58
4 elemet kell legyártani+szárny.
Ott nincsenek román melósok akik kifaragják?,itt így megy ez.
Ja és nem evo bódéból van gyárilag,ha nem US lancer 2003.

nem lehetne valahogy hozza jutnom a csoda garazs cimehez?
Sajnos itt ilyen csoda munkasok nincsenek.
:(

HKSTOMEVO9
2011. 02. 09., 22:00
Nincs címem erre,csak láttam egy két ilyen műhelyt,cigány meló nagyon.

gyurka
2011. 02. 10., 20:07
ami fent van a használtauton azt vedd meg!annál olcsobb és jobb megoldás nem lesz!és abszolut nem cigány meló!nagyon szépen van megcsinálva!jó alap!egyébként a tetőn és a 2 első ajtón kivül minden más rajta,mint a gyárin!!!A bodé pedig japánból van!

HKSTOMEVO9
2011. 02. 10., 20:17
Csak a sárvédő külön életet él a doblemezektől meg egy két érdekesség.Ez csak látványra van építve.

gyurka
2011. 02. 10., 20:46
én nem emlékszem ilyenre!nem mondom,hogy nincs mit rendbe rakni rajta,de azért ezt a kocsit már 2 szer eladtam 7,5 millért regadó nélkül...a spici megnézte és azt mondta csak a kilincs más a bodén,mert a vércsén forditva van...egy kicsit kell vele foglalkozni,de egyszerübb mint nullárol kezdeni!meg azért ez nem 1 98 as subaru!megnézem azt a lakatost aki ilyen sárvdöt hajlitgat:shock:

HKSTOMEVO9
2011. 02. 10., 20:51
Kárai volt megnézni,ezt mondta utána .
amúgy műanyagos megcsinálná,csak sok idő,Ki kell faragni a mintát.
Régen a ZFL nevü brigád fénykép alapján csinálta a komplett rallycross mezőny kocsijait.

Robevo
2011. 02. 10., 21:12
szoval nincs igazabol hely ahonnan lehetne szerezni kaszni elemeket.
Kocsi az nem kell, meg bonyolult is , ha egyaltalan lehetne regisztralni itt, meg akkor is.

gyurka
2011. 02. 10., 21:32
Kárai volt megnézni,ezt mondta utána .
amúgy műanyagos megcsinálná,csak sok idő,Ki kell faragni a mintát.
Régen a ZFL nevü brigád fénykép alapján csinálta a komplett rallycross mezőny kocsijait.
ez pontossan van megcsinálva!ha valami gány lesz akkor az az amit fényképről csinálnak!nagyon nagy szivás 1 ilyet megcsinálni!és mennyibe kerül?itt a komplett bodét oda adják szerintem 2.5 millért!csináltasd meg a 2 hátsó ajtót,2 lökháritó,csomagtérajtó,géptető,2hátsó meg első sárvédő...és még vedd meg az első hátsó lámpákat...ez a kazni papiros,ráadáaul amerikai papiros!szerintem,ha tényleg ilyet szeretnél akkor ez a járható út!belecsavarozol mindent,ha akarod kiszeded a csövet azt szaladsz vele...

Robevo
2011. 02. 11., 02:18
ez pontossan van megcsinálva!ha valami gány lesz akkor az az amit fényképről csinálnak!nagyon nagy szivás 1 ilyet megcsinálni!és mennyibe kerül?itt a komplett bodét oda adják szerintem 2.5 millért!csináltasd meg a 2 hátsó ajtót,2 lökháritó,csomagtérajtó,géptető,2hátsó meg első sárvédő...és még vedd meg az első hátsó lámpákat...ez a kazni papiros,ráadáaul amerikai papiros!szerintem,ha tényleg ilyet szeretnél akkor ez a járható út!belecsavarozol mindent,ha akarod kiszeded a csövet azt szaladsz vele...

2.5 millio ? Koszi! meg kerdezem.

Rajtprogram
2011. 02. 11., 21:49
Itt találsz ilyeneket (kicsit nehéz az idióta betűik miatt):

http://www.launsport.com/cargo357/goodslist.cgi?in_kate=7000



főoldal: http://www.launsport.com