PDA

Teljes nézet : Autós DVD lejátszó



Lonni
2011. 02. 17., 10:18
Olyat keresek aminek van 2 monitórja amit rá lehet szerelni a fejtámlára, és egy lejátszó egysége, 2 fülhallgatóval

Miki
2011. 02. 17., 10:47
Car-hifi-bogner biztos segít ;)

RSTom
2011. 02. 17., 15:52
Olyat keresek aminek van 2 monitórja amit rá lehet szerelni a fejtámlára, és egy lejátszó egysége, 2 fülhallgatóval
Kb 3 éve használok én is az autóban a gyerkőcöknek hátra, volt már olcsóbb is de azokkal gond volt.
Most ez van kb 1 éve semmi gond vele, jól működik!

http://www.edigital.hu/Hordozhato_DVD-lejatszo/Philips_PD7042_hordozhato_DVD-lejatszo-p57034.html?bid=&partner=10003

Fülhallgató helyett én aux csatlakozón keresztül rákötöm a központi hifire és FADER-el csak hátra rakom a hangot. Elöl lehet beszélgetni, hátul meg megy a mese :-)

Lonni
2011. 02. 17., 17:04
de akkor nem tudok zenét hallgatni, és ac dc-re hard rockerelni, meg leengedett ablaknál, kitartott kézzel, lazulni, miközben scooterre duc duc ducolok.

Ezzel lehet füllhallgatóval, és van beépítettet hangszórója is?


találtam egy jónak tünőt

http://www.autodvd.hu/index.php?page=gallery&id=4450

de itt valszeg fúrnak vagy megbontanak valamit, azt meg nem szeretném.

car-hifi-bogner
2011. 02. 17., 17:05
Olyat keresek aminek van 2 monitórja amit rá lehet szerelni a fejtámlára, és egy lejátszó egysége, 2 fülhallgatóval
Hívj fel,megdumáljuk;) 30/9hatvan811huszon6

car-hifi-bogner
2011. 02. 17., 17:14
de akkor nem tudok zenét hallgatni, és ac dc-re hard rockerelni, meg leengedett ablaknál, kitartott kézzel, lazulni, miközben scooterre duc duc ducolok.

Ezzel lehet füllhallgatóval, és van beépítettet hangszórója is?


találtam egy jónak tünőt

http://www.autodvd.hu/index.php?page=gallery&id=4450

de itt valszeg fúrnak vagy megbontanak valamit, azt meg nem szeretném.
Hetesbe már szereltem ilyent,szeretik.A könyöklő két oldalára 4-4 kis csavarral rögzíthető,ha ügyes a szerelőd majdnem nyom nélkül el is távolítható autócserénél.Arra kell figyelni hogy 7" vagy 8"-os,az ülések között el kell férnie.

RSTom
2011. 02. 17., 17:49
de akkor nem tudok zenét hallgatni, és ac dc-re hard rockerelni, meg leengedett ablaknál, kitartott kézzel, lazulni, miközben scooterre duc duc ducolok.

Ezzel lehet füllhallgatóval, és van beépítettet hangszórója is?


találtam egy jónak tünőt

http://www.autodvd.hu/index.php?page=gallery&id=4450

de itt valszeg fúrnak vagy megbontanak valamit, azt meg nem szeretném.

Van hozzá fülhallgató illetve van saját hangszórója is, és egy mozdulattal levehető, van benne akksi és folytatni tudják a lurkók a mesét. Praktikus.

Nekem 2 gyerkőc van és nem jó az 1 képernyő középen:


elfárad a nyakad folyamatosan oldalra nézni
iszonyat béne helyen van, ha lefelé kell nézni, próbáltam azt is...
rosszabba kép minősége ha oldalról nézed
ha 2 különbözőt akarnak nézni akkor a Philipssel lehet (mindkettő lejátszó is egyben)

Lonni
2011. 02. 18., 09:35
A philips simán fejtámlára cuppantós?

RSTom
2011. 02. 18., 18:00
A philips simán fejtámlára cuppantós?

Van hozzá egy rögzítő amit felszerelsz a fejtámlára, és utána egyetlen mozdulattal, fel illetve leszerelhető!

Én autók között is szoktam váltogatni, ezért is praktikus (szerintem).....

....de nem dolgozom a Philipsnek....csak egy vélemény volt

Lonni
2011. 02. 18., 19:11
Van hozzá egy rögzítő amit felszerelsz a fejtámlára, és utána egyetlen mozdulattal, fel illetve leszerelhető!

Én autók között is szoktam váltogatni, ezért is praktikus (szerintem).....

....de nem dolgozom a Philipsnek....csak egy vélemény volt

köszi az infót, nem is kell megbontani a fejtámlát vagy cserélni? Hülye kérdések tudom, de nekem még nem volt ilyenem, és mielőtt, befektetek szeretném tudni a szituációt.

hunlimo1
2011. 02. 18., 20:11
Van kocsid?

Lonni
2011. 02. 19., 11:08
és neked rendszámod? =;

RSTom
2011. 02. 24., 10:37
köszi az infót, nem is kell megbontani a fejtámlát vagy cserélni? Hülye kérdések tudom, de nekem még nem volt ilyenem, és mielőtt, befektetek szeretném tudni a szituációt.
nem kell megbontani semmit....