PDA

Teljes nézet : Első lámpa



SXV450
2011. 03. 16., 22:21
1 kis segítséget kérnék!

2004 EVO VIII lencsés első lámpája van. Szinte semmit nem látok vele. KB 5 méterre világít. Raktam bele xenont most csak annyival jobb hogy 5 méterre fényesebben világít.

Beállítottam már vagy 100szor de azzal se értem semmit.

Van valami ötletetek?

bunker
2011. 03. 16., 23:21
Vegyél USA xenonos fényszórókat az elég jó! Az enyém fénykorában jobban világított, mint az Audim gyári xenonos lámpája.

Dino74
2011. 03. 16., 23:25
de ha 5 méterre világít, akkor azzal más baj van sztem

SXV450
2011. 03. 17., 19:04
Vegyél USA xenonos fényszórókat az elég jó! Az enyém fénykorában jobban világított, mint az Audim gyári xenonos lámpája.

Honnan lehet szerezni? Van itthon vagy kintről kell?

SXV450
2011. 03. 17., 19:10
de ha 5 méterre világít, akkor azzal más baj van sztem


A lencse be van belülről koszolódva. Ilyet már láttam más típusú autókon is.
Sőt igazán még jól világító lencsés lámpával sem találkoztam.

A fényszóró az tökéletes de az normál típus.

Coppermine
2012. 04. 29., 12:43
Sziasztok,

kicsit felhozom a témát, mert aktuális lett :)

Adott a jobbos Evo4-em, amit elindítanék a hazai bürokráció rögös útjain, hogy végre rendszámot kapjon. Egyelőre úgy fest a dolog, hogy E-s rendszám lesz, node ehhez szükséges a műszaki.

Ugyebár az angol jobbos autók első fényszórója más, mint az európaiaké. Nemrég találtam pár oldalt, ahol az E betűjelű lámpákról írnak, és ott jó pár lámpát taáltam mindkét forgalomra (jobboldali és baloldali egyaránt) alkalmasnak.

Kérdés: cserélni kell-e a az első lámpákat EU-ra, vagy pedig át lehet-e ezeket állítani, hogy megfelelően világítsanak a baloldali közlekedés előírásai alapján. Nem nagy összeg az első lámpa hozzá, csak feleslegesen nem cserélném.

-C0pp3rM!n3-

FQ-400
2012. 04. 29., 16:55
Tudtommal a foncsor miatt alakítani nem nagyon lehet.

Coppermine
2012. 04. 29., 17:22
Tudtommal a foncsor miatt alakítani nem nagyon lehet.

és állítani manuálisan ? (ha minden igaz vannak csavarok a lámpatesten, amivel lehet állítani horizontálisan és vertikálisan -> bár sajna ezt még nem tudtam megnézni, mert most vagy 240km-re vagyok az autótól).

-C0pp3rM!n3-

FQ-400
2012. 04. 29., 22:42
Én úgy tudom, hogy a lámpák közötti különbség nem a vertikális meg a horizontális világításban van, hanem máshogy töri a fényt a két lámpa. Tehát a foncsor testen valahogy más fókuszpontok jönnek ki, vagy nem tudom. Tuti vannak itt nálam okosabbak a témában, de szerintem nem lehet csak magasság állítással megoldani a dolgot.

Coppermine
2012. 04. 29., 22:59
Én úgy tudom, hogy a lámpák közötti különbség nem a vertikális meg a horizontális világításban van, hanem máshogy töri a fényt a két lámpa. Tehát a foncsor testen valahogy más fókuszpontok jönnek ki, vagy nem tudom. Tuti vannak itt nálam okosabbak a témában, de szerintem nem lehet csak magasság állítással megoldani a dolgot.

akkor a legjobb, ha veszek egy szettet, és nem szopatom magam feleslegesen esetleg a műszakin

-C0pp3rM!n3-

FQ-400
2012. 04. 30., 10:06
Kicsit keresgéltem a neten, mind USA, mind GB lámpára azt írják, hogy itt nem jó. Mindenki azt mondja, hogy a maszkolás (foncsor) miatt. Van aki szerint az izzó ehelyezkedése sem ugyan az mint itt, illetve pl a tompított lámpa fénye is más. Pl USA-ban szimetrikus a tompított fény, nálunk meg ugye nem. Azt mondja a netes kutyulás egyértelműen, hogy cserés a dolog.

Coppermine
2012. 04. 30., 12:17
Kicsit keresgéltem a neten, mind USA, mind GB lámpára azt írják, hogy itt nem jó. Mindenki azt mondja, hogy a maszkolás (foncsor) miatt. Van aki szerint az izzó ehelyezkedése sem ugyan az mint itt, illetve pl a tompított lámpa fénye is más. Pl USA-ban szimetrikus a tompított fény, nálunk meg ugye nem. Azt mondja a netes kutyulás egyértelműen, hogy cserés a dolog.

köszi a segítséget, akkor meg is rendelem a következő héten a lámpákat :)

-C0pp3rM!n3-

Adi
2013. 03. 03., 23:26
Sziasztok,

Van valakinek esetleg európai első lámpa teste IX-es Evohoz?
Műszakira küldött az NKH az USA lámpa miatt. Az is segítség ha csak pár napra van...
Bármi egyéb tipp?

Előre is köszönöm, ha van ötlet vagy lámpa!

Ádám

bunker
2013. 03. 04., 01:04
Sziasztok,

Van valakinek esetleg európai első lámpa teste IX-es Evohoz?
Műszakira küldött az NKH az USA lámpa miatt. Az is segítség ha csak pár napra van...
Bármi egyéb tipp?

Előre is köszönöm, ha van ötlet vagy lámpa!

Ádám

Belesütni az E betűt?

Sipos
2013. 03. 04., 11:10
Sziasztok,

Van valakinek esetleg európai első lámpa teste IX-es Evohoz?
Műszakira küldött az NKH az USA lámpa miatt. Az is segítség ha csak pár napra van...
Bármi egyéb tipp?

Előre is köszönöm, ha van ötlet vagy lámpa!

Ádám
Azt tudja valaki, hogy az USA (xenon) és az európai (halogén) lápatestnek azonos-e a csatlakozója?

EVO-010
2013. 03. 04., 20:26
Azt tudja valaki, hogy az USA (xenon) és az európai (halogén) lápatestnek azonos-e a csatlakozója?

A xenon és a halogén szinte biztos, hogy más csokival van szerelve. A X-esen az EU és USA is különbözik, bár a mozgatás tápja és a kanyarfényszóró van csak megcserélve. Nézz meg egy IX-es EU lámpát és belülről! gravíroztasd bele az USA-ba azt, amit azon látsz. Lámpatest szét-össze, pozícionálni és megszerkeszteni a gravírt, majd patika módon összerakni, stb. .... a hajadat fogod tépni... Szerintem vegyél egy EU utángyártottat, mert a X-eshez is a csak 42000 HUF/db a xenonos. Persze ez sem olcsó, de a gyári a tízszeresébe kerül. Vagy ha esetleg találsz bontottat. Ha egyszer kiszúrtak, kiszúrnak mégegyszer :(

Papírtigris
2013. 03. 04., 21:36
Én nem értek hozzá, de usa autó regisztrálva a gyári lámpáival, akkor mit kötözködik az NKH? #-o

Papírtigris
2013. 03. 04., 21:38
Amúgy múltkor kerestem én is lámpát, 120e ft/DB volt a legjobb ár:(

bunker
2013. 03. 04., 22:04
Én nem értek hozzá, de usa autó regisztrálva a gyári lámpáival, akkor mit kötözködik az NKH? #-o

Ráadásul a xenonnak jó a vetítési képe.

Adi
2013. 03. 04., 22:28
Ráadásul a xenonnak jó a vetítési képe.

Sajnos nem jó, meg is mutatták, hogy nem töri le a bal oldali lámpa a fényt, szimmetrikusan világít. Ennél látványosabb probléma a sárga helyzet...

bunker
2013. 03. 04., 22:54
Sajnos nem jó, meg is mutatták, hogy nem töri le a bal oldali lámpa a fényt, szimmetrikusan világít. Ennél látványosabb probléma a sárga helyzet...

Nekem usa nyolcasom volt és annak jó volt a vetítése. Az első helyzetjelző színe a kresz szerint fehér vagy kadmium sárga lehet. Szedtek ki vele menet közben és bekísértek mobil nkh állomásra és nem tudtak belekötni a lámpákba. Ott állt mellettem három subaru utólagos xenonnal és forgalmi nélkül.

Nem tudom Nálad mi lehet a gond. :?:

Viktor
2013. 03. 05., 08:30
Sajnos nem jó, meg is mutatták, hogy nem töri le a bal oldali lámpa a fényt, szimmetrikusan világít. Ennél látványosabb probléma a sárga helyzet...

Segítek szívesen de az enyém halogén. Ha így is ok, akkor csörögj, viszont időm nem nagyon lesz ezzel foglalkozni a héten, Neked mikorra kellene?

kicsievo
2014. 04. 23., 19:01
Adott egy kiégett bal első H1-es. Van rá lehetőség vagy technika, hogy anélkül cseréljek égőt, hogy ne kelljen lebontani a kocsi elejét? Mert van ott egy Y merevítő ami nem nagyon enged mozgást a kezemnek... Tapasztalat?

kicsievo
2014. 04. 23., 20:21
Ez lett a vége. Más módszer nem nagyon működik vagy csak köcsög pepecs munka árán, hogy a feszítőrúgó visszajátszása akár 2,5 óráig is eltarthat ellenben a komplett bontással ami kb 20 perc.


https://www.youtube.com/watch?v=5B9EXyhGrX0

bunker
2014. 04. 23., 20:22
Most akartam írni, hogy nekem is lebontották anno a cseréhez.