PDA

Teljes nézet : Egyszerre világit az ACD három lámpája



evo gsr8
2011. 06. 18., 16:00
Tudom,hogy már volt szó róla,de annyira szétesett a hozzászólások tömegében,hogy nem "áll össze a fejemben",hogy mitévő is legyek.

Tehát a jelenség az,hogy időnként egyszerre világít az ACD mindhárom lámpája. (EVO VIII GSR).
A kocsin nem érezni semmit,ugyanúgy megy,stb.
Az idén volt diffi olaj csere(?) is,tehát az olaj nem öreg.(nem voltam jelen.)
A cserénél nem voltam ott,tehát nem tudom,hogy lelégtelenítették-e vagy sem.
A kérdéseim a következők:
1:hogyan is kell pontosan lelégteleníteni?(mivel hegylakó vagyok,nem megoldás ,hogy felugrom a Kspeed-be:(
2:milyen típusu diffiolaj kell bele(merthogy utána kéne tölteni) és kb.mennyi mennyiség(fél-1 liter vagy több).
3:honnan fogom tudni,hogy valóban ez volt-e a baja?

(A nehézséget az adja,hogy ahol olajcsere volt,ott TILOS benn lenni a szervizben idegen-nek!)

Bármilyen konkrét információ jöhet!
Segítségeteket előre is köszönöm!

sms31
2011. 06. 18., 16:39
Tudom,hogy már volt szó róla,de annyira szétesett a hozzászólások tömegében,hogy nem "áll össze a fejemben",hogy mitévő is legyek.

Tehát a jelenség az,hogy időnként egyszerre világít az ACD mindhárom lámpája. (EVO VIII GSR).
A kocsin nem érezni semmit,ugyanúgy megy,stb.
Az idén volt diffi olaj csere(?) is,tehát az olaj nem öreg.(nem voltam jelen.)
A cserénél nem voltam ott,tehát nem tudom,hogy lelégtelenítették-e vagy sem.
A kérdéseim a következők:
1:hogyan is kell pontosan lelégteleníteni?(mivel hegylakó vagyok,nem megoldás ,hogy felugrom a Kspeed-be:(
2:milyen típusu diffiolaj kell bele(merthogy utána kéne tölteni) és kb.mennyi mennyiség(fél-1 liter vagy több).
3:honnan fogom tudni,hogy valóban ez volt-e a baja?

(A nehézséget az adja,hogy ahol olajcsere volt,ott TILOS benn lenni a szervizben idegen-nek!)

Bármilyen konkrét információ jöhet!
Segítségeteket előre is köszönöm!

Szia! Én most cseréltem le az enyémet motul van benne de hogy milyet raktam az egy jó kérdés.... erre Miki tudna neked konkrét választ adni ! Légtelenités 1 emberke az aknában egy a fülkében gyújtás ráad padlógázt kell nyomni és egyben a féket is be kell nyomni...ekkor elkezd majd zúgni a pumpa. ezt meg kell ismételni párszor és mikor már nem jön levegő akkor kész ...csak a tartályt figyeld legyen benne olaj!!

evo gsr8
2011. 06. 18., 23:17
Szia! Én most cseréltem le az enyémet motul van benne de hogy milyet raktam az egy jó kérdés.... erre Miki tudna neked konkrét választ adni ! Légtelenités 1 emberke az aknában egy a fülkében gyújtás ráad padlógázt kell nyomni és egyben a féket is be kell nyomni...ekkor elkezd majd zúgni a pumpa. ezt meg kell ismételni párszor és mikor már nem jön levegő akkor kész ...csak a tartályt figyeld legyen benne olaj!!

Álló kocsi padlógáz+padlófék egyszerre?
Jól értettem?

sms31
2011. 06. 19., 01:02
Álló kocsi padlógáz+padlófék egyszerre?
Jól értettem?

Igen!! De lent ki kell nyitni a légtelenítőt, míg megy a pumpa,utána elzár!
Áll az autó, gyújtás rá, nyomsz egy padlógázt, és egy féket, elindul a pumpa ekkor kinyit a légtelenítő mikor a pumpa leáll akkor elzár!!!
0630 833 92 33 ha nem megy inkább csörögj és mondom!!!!!!

evo gsr8
2011. 06. 19., 17:05
Igen!! De lent ki kell nyitni a légtelenítőt, míg megy a pumpa,utána elzár!
Áll az autó, gyújtás rá, nyomsz egy padlógázt, és egy féket, elindul a pumpa ekkor kinyit a légtelenítő mikor a pumpa leáll akkor elzár!!!


Oké! Holnap megyek szervízbe,ha nagy a fejekben az értetlenség,akkor hívlak.
Előre is kösz!

SXV450
2011. 06. 19., 19:36
Nem rég csináltam én is meg az enyémen. Nekem piszkos volt a szivattyú. Ezért világítottak a lámpák. Akkor nekem nem világítottak amikor levegős volt.

evo gsr8
2011. 06. 23., 12:52
Nem rég csináltam én is meg az enyémen. Nekem piszkos volt a szivattyú. Ezért világítottak a lámpák. Akkor nekem nem világítottak amikor levegős volt.

Na,voltam a szervízben.Lelégtelenítették(nem volt levegős!),az olaj még piros,tehát valóban nem öreg.
Mondták,hogy járjak vele és figyeljem meg,mi a helyzet.Már másnap,megint világított az összes egyszerre.
A piszkos szivattyút,hogy lehet kitisztitani?

Ebben a "piszkos volt a szivattyú"-ban lehet valami,mert a check engine lámpám is a pillangószelepben lerakódott olajsár miatt világított...#-o

EVO-010
2011. 06. 23., 15:50
Na,voltam a szervízben.Lelégtelenítették(nem volt levegős!),az olaj még piros,tehát valóban nem öreg.
Mondták,hogy járjak vele és figyeljem meg,mi a helyzet.Már másnap,megint világított az összes egyszerre.
A piszkos szivattyút,hogy lehet kitisztitani?

Ebben a "piszkos volt a szivattyú"-ban lehet valami,mert a check engine lámpám is a pillangószelepben lerakódott olajsár miatt világított...#-o

Amikor ráadod a gyújtást, a hajtáspumpa hangját sokáig hallani?

evo gsr8
2011. 06. 25., 13:01
Amikor ráadod a gyújtást, a hajtáspumpa hangját sokáig hallani?
HUH,micsoda kérdés...
Hát,mikor indulok,már jó ideje szoktam hallani valami halk "ciripelést",úgy 20 másodpercig.Hogy ez a hang a hatáspumpból jön-e,azt nem tudom.:-k

Baliho
2011. 06. 26., 18:20
Hali
Egy hete nekem is egnek, de en azt figyeltem meg hogy ha giga meleg van vilagit, most, hogy ket napja hideg az ido, most minden ok.
Olajfaradas? Pupmafaradas? 74000 van a kocsiban. Akosek az ACD pumpaval riogattak telefonon, de a heten megyek be, es kideritjuk mi a hiba...

SXV450
2011. 06. 26., 19:17
20/3667463 hívjatok és segítek.

SXV450
2011. 06. 26., 19:25
Hali
Egy hete nekem is egnek, de en azt figyeltem meg hogy ha giga meleg van vilagit, most, hogy ket napja hideg az ido, most minden ok.
Olajfaradas? Pupmafaradas? 74000 van a kocsiban. Akosek az ACD pumpaval riogattak telefonon, de a heten megyek be, es kideritjuk mi a hiba...

Nekem 98e km volt mikor előjött a hiba. És csak melegen csinálta. A tisztítás elég volt. Az olaj amit leengedtem belőle szép tiszta volt.

car-hifi-bogner
2011. 06. 26., 21:32
Hali
Egy hete nekem is egnek, de en azt figyeltem meg hogy ha giga meleg van vilagit, most, hogy ket napja hideg az ido, most minden ok.
Olajfaradas? Pupmafaradas? 74000 van a kocsiban. Akosek az ACD pumpaval riogattak telefonon, de a heten megyek be, es kideritjuk mi a hiba...
Nálam a pumpa volt:(,nem volt javítható,az alu-pumpaház korrodálódott (valszeg)át.

SXV450
2011. 06. 27., 07:57
Nekem is határeset volt. Mert alig bírtuk szétszedni a pumpát. De szerencsére a szaki értette a dolgát. :)