PDA

Teljes nézet : Mitsubishi EVO VIII



Miki
2007. 11. 01., 10:51
Ár: 6.300.000 Ft
Évjárat: 2003 / 10

http://images.hasznaltauto.hu/2211/1045929.jpg

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1045929&command=ugras

Fapuma8
2008. 01. 14., 13:22
Ár: 6.300.000 Ft
Évjárat: 2003 / 10

http://images.hasznaltauto.hu/2211/1045929.jpg

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1045929&command=ugras

Valaki látta ezt esetleg élőben?Ralliart matricázás van rajta.
Elvileg a jobb eleje volt törve elemcserével lett javítva.Futómű nem sérült az elmondás alapján.Egyik hátsó lámpabúra törött , nem mintha számítana.
30valahányezret mutat az órája.Amerikai 8-as.

Vélemények?

köszi

Viktor
2008. 01. 15., 13:42
Valamelyik fehér a dcs-é, nem!? Volt egy neki azt hiszem a piroson kívül.. Vagy ez csak városi legenda!?:)

Miki
2008. 01. 15., 14:06
Ehelyett sokkal inkább ezt venném meg, európai, ACD, AYC, és erről tudom hogy makulátlan!

http://forum.evoklub.hu/showthread.php?t=126

EvoSasa
2008. 01. 15., 16:25
Osztom a véleményt, azon evok 1 ike amely sosem látott tuningot nem is tudom . hogyan álta meg Tomi!!!!
6 sebességes váltó kevés kilométer és biztos nemvolt törve.

EvoSasa
2008. 01. 15., 16:26
Valamelyik fehér a dcs-é, nem!? Volt egy neki azt hiszem a piroson kívül.. Vagy ez csak városi legenda!?:)


Volt vagy van a Dcsnek fehér 8 asa , álandóan ég benne az engine chek lámpa nemtudtak mit kezdeni vele mást nemtudok róla!

Fapuma8
2008. 01. 15., 20:46
Volt vagy van a Dcsnek fehér 8 asa , álandóan ég benne az engine chek lámpa nemtudtak mit kezdeni vele mást nemtudok róla!

Megvan neki , de az drága nekem és nem tudja beleszámolni a peugeotomat.Tehát van neki de ez nem az.Az 8-as és csak 3000km van benne 2005-ös kiadás.

köszi

Fapuma8
2008. 01. 15., 20:50
Osztom a véleményt, azon evok 1 ike amely sosem látott tuningot nem is tudom . hogyan álta meg Tomi!!!!
6 sebességes váltó kevés kilométer és biztos nemvolt törve.

Köszönöm az ajánlást de 8-ast szeretnék.

Miki
2008. 01. 16., 12:16
Lököst kell rajta cserélni, és jobb lesz mint egy "buta" hajtásos VIII-as :)

lanciafan
2008. 01. 16., 12:26
Lököst kell rajta cserélni, és jobb lesz mint egy "buta" hajtásos VIII-as :)


Az nemszámít, a dcs aszonta nemjó akkor nemjó..:P

lanciafan
2008. 01. 16., 12:32
Az nemszámít, a dcs aszonta nemjó akkor nemjó..:P

Egyébként meg sajnálnám ha ttop kocsiját szétfaragnák dragra, meg villogó neonnal róná a köröket a szlalomdriften.

ttop
2008. 01. 16., 13:42
Egyébként meg sajnálnám ha ttop kocsiját szétfaragnák dragra, meg villogó neonnal róná a köröket a szlalomdriften.


Két vevőt küldem haza az egyik ilyen volt! A másik be akarta velem bizonyítatni, hogy egy EVO miben jobb mint a "tudod BMW" "Tudod 5-ös" "tudod dííííííízel" na a tiedé mit tud!
Mivel nem kenyérre kell ezért nem herdálom el!

Viktor
2008. 01. 16., 14:27
Gondolom nem sok jön szembe utcán..

Gyűjtő lennék megvenném!!:)

MES-Racing
2008. 01. 16., 14:48
Két vevőt küldem haza az egyik ilyen volt! A másik be akarta velem bizonyítatni, hogy egy EVO miben jobb mint a "tudod BMW" "Tudod 5-ös" "tudod dííííííízel" na a tiedé mit tud!
Mivel nem kenyérre kell ezért nem herdálom el!

Ne is herdáld el!!!
Ha nem jön össze az V-ös vagy VI-os mizériám, akkor a Te VII-esed az első számú célpont!
Már kezdek barátkozni a formájával is, nekem jobban tetszik, mint a VIII-as.

Csak már ott tartanék, hogy melyik-milyen legyen!!

Fapuma8
2008. 01. 16., 14:55
Egyébként meg sajnálnám ha ttop kocsiját szétfaragnák dragra, meg villogó neonnal róná a köröket a szlalomdriften.

:-)

Az én drag autóm mindennapos használatban lesz tehát semmi kultúrálatlan dolog nem lesz rajta , hanem optikailag és technikailag is hightech lesz.

Igényes vagyok a részletekben is és hiszem hogy minden több célra is jó egyben :-)

Természetes én értem hogy miért jó ez az Evo 7-es.De az én terveimben 8-as szerepel és nem baj ha amerikai és úgymont hulladék a hajtása az aktívakhoz képest mert dragon egyenesen kell mennie , utcára meg messze tökéletes.

Köszönöm hogy megértitek hogy nekem megfelel a 8-as még ha ámerikai is :-)

Biztos pozitívan fogják értékelni 15 hónapos ikerfiaim is az RC helyett megvett új autót , bármi legyen is az de AWD , turbós és családi méretű.

Minden verzió fejlődés a mostanihoz képest ami pici már és lassú :-)

Fapuma8
2008. 01. 16., 14:57
Két vevőt küldem haza az egyik ilyen volt! A másik be akarta velem bizonyítatni, hogy egy EVO miben jobb mint a "tudod BMW" "Tudod 5-ös" "tudod dííííííízel" na a tiedé mit tud!
Mivel nem kenyérre kell ezért nem herdálom el!

Ne is herdáld el , szép autó , én nem is adnám el csak ismerősnek akiről tudom hogy megérdemli és értékeli.:cool:

EvoSasa
2008. 01. 16., 14:59
Az enyémet megvennéd ha eladnám ?

Fapuma8
2008. 01. 16., 15:05
Az enyémet megvennéd ha eladnám ?

Pegó 206RC-t beszámolsz eurotaxon?

Mennyiért adnád?Mekkora a súlya?Végül is hány elem volt törve rajta és jelenleg mit rejt a motortere?Milyen turbó , dugók , hajtókarok , AEM vagy Motec esetleg?..........és most milyen állapotban van?

Várom az infóáradatot.

MES-Racing
2008. 01. 16., 15:09
Az enyémet megvennéd ha eladnám ?

MOUHAHAHA

Fapuma8
2008. 01. 16., 15:11
MOUHAHAHA


Látom fő a pozitív hozzáállás , neked kell esetleg? :D

MES-Racing
2008. 01. 16., 15:18
Látom fő a pozitív hozzáállás , neked kell esetleg? :D


Nekem nagyon kéne a Sasa kocsija, de úgyse adja el!!!! Max ha már ott az új IX-es vagy X-es a garázsban.

Szerintem Ő erre írta:
"Ne is herdáld el , szép autó , én nem is adnám el csak ismerősnek akiről tudom hogy megérdemli és értékeli" :-)

de szerintem Te nem igen ismered a Sasa kocsiját, akkor nem kérdeznéd mi van benne??!!

Fapuma8
2008. 01. 16., 15:22
Nekem nagyon kéne a Sasa kocsija, de úgyse adja el!!!! Max ha már ott az új IX-es vagy X-es a garázsban.

Szerintem Ő erre írta:
"Ne is herdáld el , szép autó , én nem is adnám el csak ismerősnek akiről tudom hogy megérdemli és értékeli" :-)

de szerintem Te nem igen ismered a Sasa kocsiját, akkor nem kérdeznéd mi van benne??!!

Olvastam róla a dcstuningon is és itt is.:cool: 9-es turbós küzdésen keresztül a 2-3 hengerezésen , motor szétszedésen és átmosáson át a törésig.....stb.

Tájékozódok én fél éve és sokmindent olvastam....ezért is kérdeztem hogy jelenleg mi van?
Törött vagy nem , és mivan benne most?...

EvoSasa
2008. 01. 16., 20:02
Ha egy Evo piszkálva van annak általában vannak árnyékos oldalai is :)
Volt nem egy probléma az autóval , de ettől függetlenül folyamatosan használva van.
Most éppen kiváló egészségnek örvend :)
Ha megválnék tőle az csakis azért lenne mert több a nyűg vele mint az élvezet. Sajna néha ezt érzem az utobbi 1 évben. Ha nincs bántva a kocsi nincs gond vele, az állatkodást megboszulja és bele lehet nyúlni a pénztárcába!!!!

Miki
2008. 01. 16., 21:06
Azt hiszem ebből a szempontból (is) az Evo az egyik legjobb, gondolj bele, ha egy Cosworth-öt vagy egy Integrálét bántanál így, egy hétig járnál vele, aztán 2 hónap szerelő. (Evonál fordítva.) És ugyanúgy menne bele a lóvé...

wolfblind
2008. 01. 16., 21:09
Ne is herdáld el!!!
Ha nem jön össze az V-ös vagy VI-os mizériám, akkor a Te VII-esed az első számú célpont!
Már kezdek barátkozni a formájával is, nekem jobban tetszik, mint a VIII-as.

Csak már ott tartanék, hogy melyik-milyen legyen!!

A VII-es tenyleg sokkal jobb, mint a VIII-as, egyreszt a sulya miatt is.
Illetve sokkal ritkabb, ill. a szogletesebb formaja miatt, bar nekem az Evo4 kellene , ha a vilag osszes Evojabol lehetne valsztani;).

hunevo6
2008. 01. 16., 22:12
hát, én sem vennék 8-ast- az egy nagy mellényúlás volt- most tényleg. akkor inkább egy 7-es vagy 9-es, vagy ha műértő vagy akkor még mindig királyság egy 6-os- annak van stílusa - you know :-D

VGergo
2008. 01. 16., 22:25
Miért rosszabb a 8as hajtásláca mint a 7es ?? amcsi 8as amiben nincs se ayc se semmi csak az még jobb is lehet nem ?

lanciafan
2008. 01. 17., 07:48
Miért rosszabb a 8as hajtásláca mint a 7es ?? amcsi 8as amiben nincs se ayc se semmi csak az még jobb is lehet nem ?


Ja, csak sperr sincs, torsen sincs, semmi sincs, olyan mint egy sima subi GT, ledifferáló kerekekkel, meg olyan mint az én mostani hátsó hajtásom, ami hóban meg csúszóson egy nagy sz@r, olyan ideges a hátulja. Lassan kellene bele a cusco bél, nemsoká lesz rá mani.

VGergo
2008. 01. 17., 10:05
Ja, csak sperr sincs, torsen sincs, semmi sincs, olyan mint egy sima subi GT, ledifferáló kerekekkel, meg olyan mint az én mostani hátsó hajtásom, ami hóban meg csúszóson egy nagy sz@r, olyan ideges a hátulja. Lassan kellene bele a cusco bél, nemsoká lesz rá mani.

VII be elöl van torsen ?

lanciafan
2008. 01. 17., 10:19
VII be elöl van torsen ?


Nemtom, milyen a hetes, illyetve bizonyos piacokra biztos elktromos ayc-s.

Mikor kikötöttük az ayc-t, rájöttünk h túl feszes a viszkó, ezért muszály a sperr.

Miki
2008. 01. 17., 11:20
VII be elöl van torsen ?

Az EU hetesben (RS-II): középen ACD, hátul AYC, elöl meg vagy üres, vagy torsen, nagyrészt utóbbi.

Az RS-ben középen ACD, elöl-hátul mechanikus sperr.

Amerikai nyolcasban meg középen viszkó, elöl semmi, hátul sperr.

Fapuma8
2008. 01. 17., 12:03
Az EU hetesben (RS-II): középen ACD, hátul AYC, elöl meg vagy üres, vagy torsen, nagyrészt utóbbi.

Az RS-ben középen ACD, elöl-hátul mechanikus sperr.

Amerikai nyolcasban meg középen viszkó, elöl semmi, hátul sperr.

Na , egy használható információ.:D

Akkor előre kell még 1db sperrt venni.:cool:

hunevo6
2008. 01. 19., 11:15
bocsi, hogy hülyeséget kérdezek, de a 6-osokban középen ACD helyett mechanikus osztómű van fixre állítva? (a kérdésem lényege az lenne, hogy a tengelyek közti erő osztás fix-e azaz, pl . ha az első két kerék aszfalton van a hátsók meg a hóban, akkor le tud-e hátulra osztani, vagy szépen kijön az elsőkkel ???)- én ezt gondolom, de nem vagyok biztos benne.

Miki
2008. 01. 19., 11:30
A tengelyek közti elosztás mindegyikben fox 50-50%, csak a tengelyek összezárásának mértéke (központi difi "sperrsége") állítható az ACD-n a háromállású kapcsolóval.

A VI-os viszkóján is állítható, csak szét kell szedni hozzá :)

Ha meg nem tetszik az 50-50 elosztás, van olyan aftermarket osztómű ami 35-65-ös. Pályára használják.

hunevo6
2008. 01. 22., 22:07
A tengelyek közti elosztás mindegyikben fox 50-50%, csak a tengelyek összezárásának mértéke (központi difi "sperrsége") állítható az ACD-n a háromállású kapcsolóval.

A VI-os viszkóján is állítható, csak szét kell szedni hozzá :)

Ha meg nem tetszik az 50-50 elosztás, van olyan aftermarket osztómű ami 35-65-ös. Pályára használják.


de a hatosokban ugye nincs ACD, akkor azokban nem is lehet az osztómű "sperrségét" állítani?

Miki
2008. 01. 23., 09:16
Épp az előző hozzálszólásban van, hogy a VI-osban nem lehet kívülről állítani, szét kell szedni hozzá.

Fapuma8
2008. 01. 25., 23:20
Sziasztok , ez az autó el lett adva.

Azaz inkább mondom úgy hogy lent áll már a garázsomban végre.

Picit fejlesztenem kell még rajta :-)

Miki
2008. 01. 25., 23:30
Gratula, akkor ez a topic zárható, Te meg nyithatsz magadnak egyet a klubtagok közt ;)

Fapuma8
2008. 01. 27., 20:11
Gratula, akkor ez a topic zárható, Te meg nyithatsz magadnak egyet a klubtagok közt ;)


Köszi , igyekszem majd.Egyenlőre semmire sincs időm:D

stratusphere
2009. 06. 28., 17:37
Eladó sorba került LANCER EVO VIII-asom.
2005.11.havi 30.000mph vadonat új Exedy kuplung frissen cserélve, összes olaj és szűrő cserélve,jó gumikkal,cukormentesen,gondos első gazdától!Jégezüst színben.

érd.30/9924621
Email-re is válaszolok,képet kérésre küldök:

stratusphere@citromail.hu