PDA

Teljes nézet : Olaj probléma?



Robevo
2011. 11. 02., 14:40
hogy alltok fiuk a kanyarban az olaj hiany miatt?
erdemes vele foglalkozni vagy van valami meg oldas hogy mindig legyen eleg olaj a motornak? Nem hasznalhatunk dry sump rendszert.

elore koszi a hozza szolasokat .

Robi

TéZé
2011. 11. 02., 15:10
És olaj aksit? http://www.accusump.com/

S (http://www.accusump.com/)zerintem raliban, az Evonál ez nem akkora gond, de pl. driftautóknál van szárnyas olajteknő teknő, meg ez az Accu Sump.

Itt egy kis buying guide, hátha ez segít:
http://www.importtuner.com/tech/impp_1106_engine_oil_system_buyers_guide/viewall.html

RSTom
2011. 11. 02., 17:16
Igaz nem EVO ,de NSX-hez is ezt mondják, h jól működik. Beszéltem többekkel akiknek van és azért lett, mert póruljártak.

http://www.scienceofspeed.com/products/engine_performance_products/NSX/ScienceofSpeed/oil_accumulator/

illetve hozzá még ez

http://www.scienceofspeed.com/products/engine_performance_products/NSX/scienceofspeed/oil_pan_baffle/

bunker
2011. 11. 02., 17:27
Nekem ez volt a legelső amit megkérdeztem, mikor megvettem a nyolcast. Azt a választ kaptam a kspeedben, hogy a gyári teknő tökéletes.
Három év alatt semmi gondom nem volt slickkel a ringen.

ricsimae
2011. 11. 02., 17:32
Nekem ez volt a legelső amit megkérdeztem, mikor megvettem a nyolcast. Azt a választ kaptam a kspeedben, hogy a gyári teknő tökéletes.
Három év alatt semmi gondom nem volt slickkel a ringen.


Nekem se volt még eddig olajnyomás problémám.......

EVO-010
2011. 11. 02., 18:37
Amikor még szét volt robbantva a blokk, beszéltünk erről is a Havassyval és abban maradtunk, hogy teljesen felesleges változtatni a gyárin. Olajcserénél soha nem világított még az olajnyomás visszajelző, pedig ilyenkor "olaj nélkül" 10-15 másodpercig járatom a motort, szóval elég nagy a tartalék a rendszerben.

Robevo
2011. 11. 02., 20:31
koszi sracok!
Azert kerdezem mert meg mindig a regi olaj teknovel megyek ami csopog. Szoval vennem kell egy ujjat es csak tudni szeretnem hogy erdemes e extra penzt ki adni ezert....
koszi
Robi

nferi
2011. 11. 02., 21:29
koszi sracok!
Azert kerdezem mert meg mindig a regi olaj teknovel megyek ami csopog. Szoval vennem kell egy ujjat es csak tudni szeretnem hogy erdemes e extra penzt ki adni ezert....
koszi
Robi

Szerintem igen nekem is volt a Bmw-be is meg a Subaruba is gyári motorsportos olajteknő!
Jobb 110%-ra menni! Nem véletlenűl van minden rendes versenyautóba komoly olajteknő!

Tomó
2011. 11. 02., 21:33
2105 bi bi bi :D

http://kepfeltoltes.hu/111102/P1000431_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


http://kepfeltoltes.hu/111102/P1000432_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ferinek igaza van, biztos ami biztos!
Bár én is úgy tudom, hogy inkább Bubu betegség, EVO-nak jó a teknője.

Erikaviking77
2011. 11. 02., 21:39
Ott a pont :).


2105 bi bi bi :D

http://kepfeltoltes.hu/111102/P1000431_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


http://kepfeltoltes.hu/111102/P1000432_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ferinek igaza van, biztos ami biztos!
Bár én is úgy tudom, hogy inkább Bubu betegség, EVO-nak jó a teknője.

csibee
2011. 11. 03., 00:24
Amikor még szét volt robbantva a blokk, beszéltünk erről is a Havassyval és abban maradtunk, hogy teljesen felesleges változtatni a gyárin. Olajcserénél soha nem világított még az olajnyomás visszajelző, pedig ilyenkor "olaj nélkül" 10-15 másodpercig járatom a motort, szóval elég nagy a tartalék a rendszerben.

??????? MICSODA??? Olaj nélkül járatod a motort?? :shock::shock::shock:

EVO-010
2011. 11. 03., 07:57
??????? MICSODA??? Olaj nélkül járatod a motort?? :shock::shock::shock:

annyi olaj van még a motorban, hogy ennyi időre bőven elég neki

Miki
2011. 11. 03., 17:48
Rob, Tomei csinál karterbe való terelőlemezt, sokan használják raliban itthon is.

Íme:

http://www.streettunedmotorsports.com/parts/b/tomei_evo_oil_slicing_baffle.jpg

Robevo
2011. 11. 03., 22:53
Rob, Tomei csinál karterbe való terelőlemezt, sokan használják raliban itthon is.

Íme:

http://www.streettunedmotorsports.com/parts/b/tomei_evo_oil_slicing_baffle.jpg




koszi Miki rapillantok.
ez amugy a X-es lemeze vagy csak mutiban van kint?

nferi
2011. 11. 04., 08:10
Prodrive olajteknőm a gyári mellett!:D
Ebből nem löttyen el az olyaj akkor sem ha nincs benne elég!

http://kep.psharing.com/433823.jpg

Attila M3
2012. 03. 11., 19:13
Tegnap mi is szembesültünk ezzel a problémával, 6500-as fordulatnál 1,4 az olajnyomás. Kanyarban és kigyorsításnál is ellibben. Attól félek, nehogy csapágyas legyen:-k

Miki
2012. 03. 13., 08:08
Tegnap mi is szembesültünk ezzel a problémával, 6500-as fordulatnál 1,4 az olajnyomás. Kanyarban és kigyorsításnál is ellibben. Attól félek, nehogy csapágyas legyen:-k

Melyik autónál? Mitsuba létezik Tomei terelőlemez.

hunevo6
2012. 03. 13., 08:35
azt azért hozzátenném, hogy a gyári mitsu evo karter igen jó. Ha megvan a megfelelő olajszint, akkor szinte zéró az esélye az ellöttyenésnek, ezt pl Carkillerzel teszteltük is amikor két kerékre tettem a gépet egy minirallin és így mentünk vagy 20 métert nyél gázon üveg hangon és semmi sem történt a csapágyakkal. Fel kell tölteni felső szintre minden verseny előtt és akkor sosincs gond.

Sanci
2012. 03. 13., 14:41
azt azért hozzátenném, hogy a gyári mitsu evo karter igen jó. Ha megvan a megfelelő olajszint, akkor szinte zéró az esélye az ellöttyenésnek, ezt pl Carkillerzel teszteltük is amikor két kerékre tettem a gépet egy minirallin és így mentünk vagy 20 métert nyél gázon üveg hangon és semmi sem történt a csapágyakkal. Fel kell tölteni felső szintre minden verseny előtt és akkor sosincs gond.

Mester úr, neked nincs olajnyomás mérő a kocsiban ugye?
Attiék logoták a nyomást és kigyorsításkor meg éles kanyarban nagy fordulaton is leesik a nyomás 1,6 Barra. Szóval csak elliben, de annyi nyomás van, hogy alámpa nem villan be.

hunevo6
2012. 03. 13., 14:59
Mester úr, neked nincs olajnyomás mérő a kocsiban ugye?
Attiék logoták a nyomást és kigyorsításkor meg éles kanyarban nagy fordulaton is leesik a nyomás 1,6 Barra. Szóval csak elliben, de annyi nyomás van, hogy alámpa nem villan be.

amíg nem csapágyasodik meg addig nem igazán érdekel, hogy hány bár a nyomás. Eredmények kellenek nem kifogások :D :D :D

Corro
2012. 03. 13., 16:20
amíg nem csapágyasodik meg addig nem igazán érdekel, hogy hány bár a nyomás. Eredmények kellenek nem kifogások :D :D :D

Azért ez kicsit drága játék, nemde?!

bunker
2012. 03. 13., 17:55
Mester úr, neked nincs olajnyomás mérő a kocsiban ugye?
Attiék logoták a nyomást és kigyorsításkor meg éles kanyarban nagy fordulaton is leesik a nyomás 1,6 Barra. Szóval csak elliben, de annyi nyomás van, hogy alámpa nem villan be.

Kspeedben még a legelején rákérdeztem erre, azt mondták felesleges cserélni, mert annyira jó. A Herter féle pálya Evo is gyári karterral ment.

EVO-010
2012. 03. 13., 18:10
Kspeedben még a legelején rákérdeztem erre, azt mondták felesleges cserélni, mert annyira jó. A Herter féle pálya Evo is gyári karterral ment.

A X-esben gyárilag is elég komoly a terelőlemez. Arra a néhány másodpercre meg bőven van tartalék. Ha pedig tovább tart a G, akkor meg már úgy is mind1.

B.Janika
2012. 03. 13., 21:23
Loggolom az olajnyomást is,és van bent egy HKS olajnyomás mérő is. Ha a hungaroringen nem töltöttem max fölé 1 centivel ellibent,nem is kicsit. De ha két nívó között van akkor is elliben nagy féknél.Tehát nem túl jó a karter,az a szerencse hogy az evo főtengely a hajtókarcsapnál két helyen kap kenést(egymással szemben van a két furat),így gyorsabban felépül az olajfilm réteg.

B.Janika
2012. 03. 13., 21:25
A X-esben gyárilag is elég komoly a terelőlemez. Arra a néhány másodpercre meg bőven van tartalék. Ha pedig tovább tart a G, akkor meg már úgy is mind1.

Nincs tartalék,az a baj hogyha elliben akkor levegőt szív a pumpa amit ki is kell dolgoznia,tehát meg fog szakadni a kenés. Ha ez sokáig tart gáz van.

TéZé
2012. 03. 13., 21:54
Aki esetleg tervezi, hogy jön/megy majd a Slovakiaringre, az szerintem erre az ellibbenés dologra fokozottan ügyeljen majd, mert olyan hosszú kanyarok (meg egyenesek is... :mrgreen:) vannak a pályán, mint a vonatfütty.

Írtam az ae86.hu-ra egy kis szubjektívet a TC pályanapról, ha a szerkesztő nem teszi belátható időn belül és volna rá érdeklődés, akkor majd bemásolom ide..

MES-Racing
2012. 03. 14., 10:36
amíg nem csapágyasodik meg addig nem igazán érdekel, hogy hány bár a nyomás. Eredmények kellenek nem kifogások :D :D :D

nem véletlenül javasoltam, hogy tegyél majd be az új setup-hoz olaj-, benzinnyomás jeladót, s amikor baj van, akkor majd megoldja az ecu a védelmet, persze ha nem érdekel, hogy csapágyas lesz motor, akkor nem kell.

hunevo6
2012. 03. 14., 10:38
nem véletlenül javasoltam, hogy tegyél majd be az új setup-hoz olaj-, benzinnyomás jeladót, s amikor baj van, akkor majd megoldja az ecu a védelmet, persze ha nem érdekel, hogy csapágyas lesz motor, akkor nem kell.

nem teljesen értem hogy oldja meg az ecu azt a helyzetet, hogy 7000rpm-el pörög a stroker egy élet halál kanyar közepén és ekkor hirtelen nincs olajzás?? Kinyomja helyettem a kuplungot? :confused: :oops:

Corro
2012. 03. 14., 10:48
nem teljesen értem hogy oldja meg az ecu azt a helyzetet, hogy 7000rpm-el pörög a stroker egy élet halál kanyar közepén és ekkor hirtelen nincs olajzás?? Kinyomja helyettem a kuplungot? :confused: :oops:

Ha esetleg baj van (egy előre beállított érték alá esik az olajnyomás, terhelésen), akkor elveszi a gyújtást/benzint. Ez sem tökéletes védelem, de 1000x jobban kíméli a technikát, mint, ha nyélgázon mennél tovább 1 baros olajnyomás mellett!

MES-Racing
2012. 03. 14., 11:10
nem teljesen értem hogy oldja meg az ecu azt a helyzetet, hogy 7000rpm-el pörög a stroker egy élet halál kanyar közepén és ekkor hirtelen nincs olajzás?? Kinyomja helyettem a kuplungot? :confused: :oops:

a múltkor ezt megbeszéltük és akkor értetted, sőt Te magad mondtad, hogy szeretnéd beszenzoroztatni a kocsit, hogy olajhőfokra, olajnyomásra, benzinnyomásra, EGT-re lehessen kompenzációt írni az ecu-ba...

MES-Racing
2012. 03. 14., 11:11
Ha esetleg baj van (egy előre beállított érték alá esik az olajnyomás, terhelésen), akkor elveszi a gyújtást/benzint. Ez sem tökéletes védelem, de 1000x jobban kíméli a technikát, mint, ha nyélgázon mennél tovább 1 baros olajnyomás mellett!

Van, aki érti :)

MES-Racing
2012. 03. 14., 11:14
Ha esetleg baj van (egy előre beállított érték alá esik az olajnyomás, terhelésen), akkor elveszi a gyújtást/benzint. Ez sem tökéletes védelem, de 1000x jobban kíméli a technikát, mint, ha nyélgázon mennél tovább 1 baros olajnyomás mellett!

vagy esetleg felvillant egy minden esetben észrevehető fényt a műszerfalon, hogy baj van ne menj tovább.

hunevo6
2012. 03. 14., 11:27
a múltkor ezt megbeszéltük és akkor értetted, sőt Te magad mondtad, hogy szeretnéd beszenzoroztatni a kocsit, hogy olajhőfokra, olajnyomásra, benzinnyomásra, EGT-re lehessen kompenzációt írni az ecu-ba...

a többi oké, de az olaj esetében tutti, hogy csak valami hardware-es megoldás jön nálam számításba. Terelő lemez, magas olajszint - én inkább ezekben hiszek. De mint valaki Herter úr esetét írta, az a gép isten tudja hány versenyt ment el és soha nem kotlott meg széria karterral...

VGergo
2012. 03. 14., 17:19
a múltkor ezt megbeszéltük és akkor értetted, sőt Te magad mondtad, hogy szeretnéd beszenzoroztatni a kocsit, hogy olajhőfokra, olajnyomásra, benzinnyomásra, EGT-re lehessen kompenzációt írni az ecu-ba...

így van, védelmek szenzorok nagyon is fontosak ! ;) Főleg ha már van egy verseny ecu-d, méreg drága motorod !

Richie
2012. 10. 11., 22:25
Hány fokos szokott lenni üzemmelegen az olajotok? Olajleeresztő csavarba raktuk a hőmérőt és nem akar 70 fok fölé menni az olaj...Pedig mentünk egy próbakört pályán is, ott ráaásul visszahült 50-60 fok közé. Normális ez így? Motul 300v 15w50-t használok.

bunker
2012. 10. 12., 00:27
Hány fokos szokott lenni üzemmelegen az olajotok? Olajleeresztő csavarba raktuk a hőmérőt és nem akar 70 fok fölé menni az olaj...Pedig mentünk egy próbakört pályán is, ott ráaásul visszahült 50-60 fok közé. Normális ez így? Motul 300v 15w50-t használok.

Ha jól emlékszem Streetfighter 450-nek volt hasonló problémája, neki is oda volt téve a jeladó, de nem emlékszem már a pontos sztorira.

Nem normális, mert nem a valósat mutatja.

Richie
2012. 10. 12., 10:44
Ha jól emlékszem Streetfighter 450-nek volt hasonló problémája, neki is oda volt téve a jeladó, de nem emlékszem már a pontos sztorira.

Nem normális, mert nem a valósat mutatja.

Kösz a választ! Fura volt nekem is, igaz hogy a subarukon nem volt olajhütő, de azért ennek melegebbnek kellene lennie... Valószínű melegebb is, csak rossz helyen mérem. :( Hová lehet rakni amúgy a szenzort? A szűrőhöz csináltassak egy adaptert?

pzs00
2012. 10. 12., 13:59
Kösz a választ! Fura volt nekem is, igaz hogy a subarukon nem volt olajhütő, de azért ennek melegebbnek kellene lennie... Valószínű melegebb is, csak rossz helyen mérem. :( Hová lehet rakni amúgy a szenzort? A szűrőhöz csináltassak egy adaptert?

Adaptert olcsobb venni mint csinaltatni.

bunker
2012. 10. 12., 14:04
Kösz a választ! Fura volt nekem is, igaz hogy a subarukon nem volt olajhütő, de azért ennek melegebbnek kellene lennie... Valószínű melegebb is, csak rossz helyen mérem. :( Hová lehet rakni amúgy a szenzort? A szűrőhöz csináltassak egy adaptert?

Enyémben itt van a szenzor, az előző evomon is itt volt és mikor néztem Mikiét, ott is ide volt téve, teljesen korrektül mér:

http://kepfeltoltes.hu/121012/oil_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Viktor
2012. 10. 12., 17:16
Enyémben itt van a szenzor, az előző evomon is itt volt és mikor néztem Mikiét, ott is ide volt téve, teljesen korrektül mér:



Honnan való ez a konzol?
Az enyémből folyik az olaj.. :-/

bunker
2012. 10. 12., 17:26
Honnan való ez a konzol?
Az enyémből folyik az olaj.. :-/


Milyen konzol? Gyári.

Viktor
2012. 10. 12., 17:36
Milyen konzol? Gyári.

Jahh, nekem az olajhőfok mérőhöz adtak valami plusz konzolt, az került be, de szar, mert folyik orrán száján. Visszakerül majd akkor a gyári, gondolom azt akkor majd lyukasztani kell.:)

D16V
2012. 10. 12., 17:46
Nem kell lyukasztani, kihajtod a dugót belőle, arra figyelj, hogy kúpos a menet. Nem keveset szívott vele Zoli, mire jó közdarabot esztergáltak a jeladóhoz...


Jahh, nekem az olajhőfok mérőhöz adtak valami plusz konzolt, az került be, de szar, mert folyik orrán száján. Visszakerül majd akkor a gyári, gondolom azt akkor majd lyukasztani kell.:)

dedra8v
2012. 10. 12., 19:03
amíg nem csapágyasodik meg addig nem igazán érdekel, hogy hány bár a nyomás. Eredmények kellenek nem kifogások :D :D :D


Eredmények kellenek nem kifogások ----> plusssssz thumbs_up :mrgreen: ez tetszik !

nferi
2012. 10. 12., 22:07
Enyémben itt van a szenzor, az előző evomon is itt volt és mikor néztem Mikiét, ott is ide volt téve, teljesen korrektül mér:

http://kepfeltoltes.hu/121012/oil_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Hogy néz ki az az olajszürő???

bunker
2012. 10. 13., 13:08
Hogy néz ki az az olajszürő???

Ez leszedés előtti pillanat.