PDA

Teljes nézet : GT-R 20-as slicket keresünk



dance10
2012. 05. 03., 12:38
gt-r hez keres az egyik barátom 20as slickeket 4db-ot, toyo r888 ,stb... lehet használt is .
torma.laszlo@citromail.hu-ra légyszives az árajánlatot+tel.számot

előre is köszönöm

HUN337
2012. 05. 03., 14:09
gt-r hez keres az egyik barátom 20as slickeket 4db-ot, toyo r888 ,stb... lehet használt is .
torma.laszlo@citromail.hu-ra légyszives az árajánlatot+tel.számot

előre is köszönöm

Tudok hozni külföldröl R888ast, ha érdekes ez is PÜ

üdv

Kristóf

Tomó
2012. 05. 03., 19:02
Esetleg pontos méret?

gtr
2012. 05. 03., 21:40
20-as slick nem létezik csak a yokohama aminek több mint 1000$ usd darabja.
Az R888 meg nem slick csak race compound utcai gumi bár tény hogy jobb mint a sima gumiés elég tartós is bár sokak szerint ami fórumon miután már nem új sokat veszt a tapadásából azt írják zsíros lesz.
Nekem van viszont eladó potenza 6db gyári gtr gumi 4db hátsó 2db első 6mm körüliek 50e ft/db ha kell.
Mivel van még 6db toyo r888-am ezért nem hiszem hogy felrakom ezeket valaha is, meg aztán nem is tapadnak annyira 800Le-nél mint az r888.

dance10
2012. 05. 04., 06:39
majd megkérdezem mi van most fent neki!


Esetleg pontos méret?

gtr
2012. 05. 04., 10:36
gt-r hez keres az egyik barátom 20as slickeket 4db-ot, toyo r888 ,stb... lehet használt is .
torma.laszlo@citromail.hu-ra légyszives az árajánlatot+tel.számot

előre is köszönöm

Cobb Ap-t nem akar venni hogy legyen némi erő is benne?

hunevo6
2012. 05. 04., 11:34
20-as slick nem létezik csak a yokohama aminek több mint 1000$ usd darabja.
Az R888 meg nem slick csak race compound utcai gumi bár tény hogy jobb mint a sima gumiés elég tartós is bár sokak szerint ami fórumon miután már nem új sokat veszt a tapadásából azt írják zsíros lesz.
Nekem van viszont eladó potenza 6db gyári gtr gumi 4db hátsó 2db első 6mm körüliek 50e ft/db ha kell.
Mivel van még 6db toyo r888-am ezért nem hiszem hogy felrakom ezeket valaha is, meg aztán nem is tapadnak annyira 800Le-nél mint az r888.

én mintha ugyan erre céloztam volna múlt héten és mindenki hülyének nézett... a gtr-re nincs slick, mert ami van azt senki nem veszi meg- ennyi. :mrgreen: :mrgreen: evosok ezért mindig gyorsabbak lesznek a ringen :mrgreen: :mrgreen:

gtr
2012. 05. 04., 12:20
én mintha ugyan erre céloztam volna múlt héten és mindenki hülyének nézett... a gtr-re nincs slick, mert ami van azt senki nem veszi meg- ennyi. :mrgreen: :mrgreen: evosok ezért mindig gyorsabbak lesznek a ringen :mrgreen: :mrgreen:
Szerintem meg még slick nélkül is egy tuning gtr egy jó pilótával(nem én) agyon verhet mindenkit. Legalább egy r888-al ami új, vagy 18-as 19-es slick-el.

ricsimae
2012. 05. 04., 12:58
Szerintem meg még slick nélkül is egy tuning gtr egy jó pilótával(nem én) agyon verhet mindenkit. Legalább egy r888-al ami új, vagy 18-as 19-es slick-el.


Hujuj Gyuri ez kihívás :mrgreen:.

hunevo6
2012. 05. 04., 13:16
Hujuj Gyuri ez kihívás :mrgreen:.

pedig nem én tudok menni 2:03-at poros pályán, forgalomban, gtr hez képes fele lóerővel, +40kg testsúllyal - szóval itt most majd szerintem neked kell megmutatnod :D :D :D :D

gtr
2012. 05. 04., 13:54
pedig nem én tudok menni 2:03-at poros pályán, forgalomban, gtr hez képes fele lóerővel, +40kg testsúllyal - szóval itt most majd szerintem neked kell megmutatnod :D :D :D :D
Én csak azt tudom hogy a hal. laci amikor még gyári közeli volt a kocsim gyári gumikkal gyári fék futóművel úgy hogy én is bent ültem(+110kg) és nem vezetett előtte gtr-t egyből 2. körön ment egy 2:09-et bekapcsolt vdc-vel ami igen visszafogja az autót, forgalom is volt rendesen. Max 510-520Le-s lehetett a kocsi, a gumi nagyon nem bírta már a 2. körön, pár kör után elég gázul nézett ki.

dance10
2012. 05. 04., 14:09
látom ez a gumi téma kezd kirobbantani némi parázs vitát itt a fórumosok között

engem csak megkért Immike,hogy ha tudok " olcsón" gumit akkor szóljak --ő nem versenyző típus csak a gyári 20 as gumikat félti nem az idő a lényeg számára hanem a részvétel :-))

nem akarom azt,hogy mindenki vele akarjon majd versenyezni. ő meg azt sem tudja miről van szó(nem olvassa ezt a fórumot!)

hunevo6
2012. 05. 04., 14:44
Én csak azt tudom hogy a hal. laci amikor még gyári közeli volt a kocsim gyári gumikkal gyári fék futóművel úgy hogy én is bent ültem(+110kg) és nem vezetett előtte gtr-t egyből 2. körön ment egy 2:09-et bekapcsolt vdc-vel ami igen visszafogja az autót, forgalom is volt rendesen. Max 510-520Le-s lehetett a kocsi, a gumi nagyon nem bírta már a 2. körön, pár kör után elég gázul nézett ki.

ez így akkor stimmel is, mert 2,09-nél azért a megcsinált evok zöme jobbat megy.

hunevo6
2012. 05. 04., 14:45
látom ez a gumi téma kezd kirobbantani némi parázs vitát itt a fórumosok között

engem csak megkért Immike,hogy ha tudok " olcsón" gumit akkor szóljak --ő nem versenyző típus csak a gyári 20 as gumikat félti nem az idő a lényeg számára hanem a részvétel :-))

nem akarom azt,hogy mindenki vele akarjon majd versenyezni. ő meg azt sem tudja miről van szó(nem olvassa ezt a fórumot!)

pedig nagyon rá repülünk majd :D :D :D

bunker
2012. 05. 04., 15:01
látom ez a gumi téma kezd kirobbantani némi parázs vitát itt a fórumosok között

engem csak megkért Immike,hogy ha tudok " olcsón" gumit akkor szóljak --ő nem versenyző típus csak a gyári 20 as gumikat félti nem az idő a lényeg számára hanem a részvétel :-))

nem akarom azt,hogy mindenki vele akarjon majd versenyezni. ő meg azt sem tudja miről van szó(nem olvassa ezt a fórumot!)

Amire Ő akarja használni, arra a Toyo R888 a legjobb választás. Felesleges variálni, ráadásul rácuppan a gyári felnire! :)

ricsimae
2012. 05. 04., 16:14
látom ez a gumi téma kezd kirobbantani némi parázs vitát itt a fórumosok között

engem csak megkért Immike,hogy ha tudok " olcsón" gumit akkor szóljak --ő nem versenyző típus csak a gyári 20 as gumikat félti nem az idő a lényeg számára hanem a részvétel :-))

nem akarom azt,hogy mindenki vele akarjon majd versenyezni. ő meg azt sem tudja miről van szó(nem olvassa ezt a fórumot!)


A srác jól ment a GTR rel !
Innen is grat neki , mondjad meg neki légyszives (a biliszinü STi üzeni)

Roland
2012. 05. 04., 19:09
ez így akkor stimmel is, mert 2,09-nél azért a megcsinált evok zöme jobbat megy.

Egy full gyári GT-R-el, amiben 2 ember ül, azt hasonlítjuk össze egy "megcsinált"(épített) akár slick gumis EVO-val? Mert akkor egy "megcsinált" civic is lehet jobb, mint egy gyári EVO! Kicsit irreális a hasonlat szerintem!

Martin 87
2012. 05. 04., 19:21
Egy full gyári GT-R-el, amiben 2 ember ül, azt hasonlítjuk össze egy "megcsinált"(épített) akár slick gumis EVO-val? Mert akkor egy "megcsinált" civic is lehet jobb, mint egy gyári EVO! Kicsit irreális a hasonlat szerintem!
egy 3.6 biturbos autot felesleges hasonlitgatni egy Evo-hoz eppen majdnem 2-er akkora motorja van plusz egy csigaval... ha tuning ha nem alapba is baszott erösthumbs_up

dance10
2012. 05. 04., 19:31
és még tuningon gondolkozott,de lebeszéltük róla (egyenlőre)

viszont van egy másik cimbim tegnap előtt taliztam vele és elfelejtettem neki szólni,hogy ő is jöhetne neki-nekik van egy aston martin DB-S ük meg 2db cabrio ferráriuk :-)) ha összefutok vele megkérdezem van-e kedvük kijönni :-) astonra kíváncsi lennék mit megy :-)) imádom a hangját :-)

bunker
2012. 05. 04., 19:40
Egy full gyári GT-R-el, amiben 2 ember ül, azt hasonlítjuk össze egy "megcsinált"(épített) akár slick gumis EVO-val? Mert akkor egy "megcsinált" civic is lehet jobb, mint egy gyári EVO! Kicsit irreális a hasonlat szerintem!

Itt arról van szó, hogy eddig nem láttunk nyíltnapon egyetlen egy porkét, ferkát, gtr-t, lambót, stb... ami úgy igazán odabaszott volna, hogy tátott szájjal bámulva csak annyit mondjunk aztakurva! Máshol meg megy a vetítés. :)

Nem magát az autót degradáljuk le, mert azt nem is lehetne, hanem azt a helyzetet ami számtalanszor megismétlődött már: kijön janizni aztán a pályán meg kopp van. Tisztelet a kívételnek, mert sok ilyen is van!
Utcán többször találkoztam egy E92 M3-al, mondhatni ő volt a basszájba, mert ahogy vezetett azt képzelhette magáról. Egyszer kijött ringre, megismertem messziről az autót. Ahogy sétálok el mellettük pont meghallottam a beszélgetést ami így hangzott: "és bazzmeg képzeld akkor jött egy civic". Az a civik Vogelsinger Sanya v.melyik gépe volt pont.:D
És rengeteg ilyet tudnék még mesélni.

carkillerz
2012. 05. 04., 19:59
Akkor time-attack és kész majd ott eldől, bár szerintem nem lesz gtr most sem :(.
Viszont a többi FRANKÓ idő kiderül és majd lehet pezsgőzni vagy mégsem?
(Ricsi remélem már fogyasztasz keményen:mrgreen: meg te is György)

dance10
2012. 05. 04., 20:07
Immike biztos,hogy jön a GT-R el :-)) de csak a saját tempójában fog menni !!!




Akkor time-attack és kész majd ott eldől, bár szerintem nem lesz gtr most sem :(.
Viszont a többi FRANKÓ idő kiderül és majd lehet pezsgőzni vagy mégsem?
(Ricsi remélem már fogyasztasz keményen:mrgreen: meg te is György)

carkillerz
2012. 05. 04., 20:20
Immike biztos,hogy jön a GT-R el :-)) de csak a saját tempójában fog menni !!!
Ha lesz gumi az elég lesz thumbs_up

dance10
2012. 05. 04., 20:23
ha nem sikerül venni akkor jön a gyárival,time attack versenyeket nagyon megszerette,tavaly a porscheval volt :-)




Ha lesz gumi az elég lesz thumbs_up

dance10
2012. 05. 04., 20:51
bunker:most néztem meg (sok év után) TIMESLIP-et kicsit lecsúsztunk én a 106 ik vagyok te a 115-dik :-))

Roland
2012. 05. 04., 21:02
Itt arról van szó, hogy eddig nem láttunk nyíltnapon egyetlen egy porkét, ferkát, gtr-t, lambót, stb... ami úgy igazán odabaszott volna, hogy tátott szájjal bámulva csak annyit mondjunk aztakurva! Máshol meg megy a vetítés. :)

Nem magát az autót degradáljuk le, mert azt nem is lehetne, hanem azt a helyzetet ami számtalanszor megismétlődött már: kijön janizni aztán a pályán meg kopp van. Tisztelet a kívételnek, mert sok ilyen is van!
Utcán többször találkoztam egy E92 M3-al, mondhatni ő volt a basszájba, mert ahogy vezetett azt képzelhette magáról. Egyszer kijött ringre, megismertem messziről az autót. Ahogy sétálok el mellettük pont meghallottam a beszélgetést ami így hangzott: "és bazzmeg képzeld akkor jött egy civic". Az a civik Vogelsinger Sanya v.melyik gépe volt pont.:D
És rengeteg ilyet tudnék még mesélni.

Én CSAK teknikai oldalról próbáltam ezt megközelíteni!!! Vannak normális, és suttyó emberek, de az élet minden téren. EVO-sok is vannak jó nagy madarak! És Porschés, Ferraris, GT-R-es között is vannak normális emberek! Most pont egy réteget választottál ki, akikkel szerintem nem is igazán érdemes foglalkozni. Én egyáltalán nem ide akartam kilyukadni!
Én emlékszem még arra, mikor a Minirallyra kijött egy srác a GT-R-el és rommá vert kint mindenkit! Úgy emlékszem "Bob" volt a neve, vagy a beceneve talán. Persze előnyös volt számára a pálya, mert volt benne egy hosszú egyenes, amit igazán csak Ő tudott kihasználni az autójával. De akkor most mondhatjuk azt, hogy volt olyan ember, aki megmutatta, hogy mit tudott a gépe?? Mert ott azért voltak kint normális EVO-k, és Subaruk is(Klubbosok közül is).
De mégegyszer mondom. Én csak annyit szerettem volna kifejteni, hogy szerintem 2 teljesen más világ a GT-R, és az EVO! A GT-R-ek szerintem nagyon precíz kis szerkezetek, és közel állnak a szívemhez annak ellenére, hogy gyerekkori szerelmem az EVO!
Peace!

bunker
2012. 05. 05., 02:09
bunker:most néztem meg (sok év után) TIMESLIP-et kicsit lecsúsztunk én a 106 ik vagyok te a 115-dik :-))

Ne az S4-et nézd, 23. vagyok a S2-vel. :D

bunker
2012. 05. 05., 02:13
Én CSAK teknikai oldalról próbáltam ezt megközelíteni!!! Vannak normális, és suttyó emberek, de az élet minden téren. EVO-sok is vannak jó nagy madarak! És Porschés, Ferraris, GT-R-es között is vannak normális emberek! Most pont egy réteget választottál ki, akikkel szerintem nem is igazán érdemes foglalkozni. Én egyáltalán nem ide akartam kilyukadni!
Én emlékszem még arra, mikor a Minirallyra kijött egy srác a GT-R-el és rommá vert kint mindenkit! Úgy emlékszem "Bob" volt a neve, vagy a beceneve talán. Persze előnyös volt számára a pálya, mert volt benne egy hosszú egyenes, amit igazán csak Ő tudott kihasználni az autójával. De akkor most mondhatjuk azt, hogy volt olyan ember, aki megmutatta, hogy mit tudott a gépe?? Mert ott azért voltak kint normális EVO-k, és Subaruk is(Klubbosok közül is).
De mégegyszer mondom. Én csak annyit szerettem volna kifejteni, hogy szerintem 2 teljesen más világ a GT-R, és az EVO! A GT-R-ek szerintem nagyon precíz kis szerkezetek, és közel állnak a szívemhez annak ellenére, hogy gyerekkori szerelmem az EVO!
Peace!

De ha csak technikai oldalról nézzük, akkor egyszerűbb elővenni az autóskártyát! ;)

hunevo6
2012. 05. 05., 07:07
Itt arról van szó, hogy eddig nem láttunk nyíltnapon egyetlen egy porkét, ferkát, gtr-t, lambót, stb... ami úgy igazán odabaszott volna, hogy tátott szájjal bámulva csak annyit mondjunk aztakurva! Máshol meg megy a vetítés. :)

Nem magát az autót degradáljuk le, mert azt nem is lehetne, hanem azt a helyzetet ami számtalanszor megismétlődött már: kijön janizni aztán a pályán meg kopp van. Tisztelet a kívételnek, mert sok ilyen is van!
Utcán többször találkoztam egy E92 M3-al, mondhatni ő volt a basszájba, mert ahogy vezetett azt képzelhette magáról. Egyszer kijött ringre, megismertem messziről az autót. Ahogy sétálok el mellettük pont meghallottam a beszélgetést ami így hangzott: "és bazzmeg képzeld akkor jött egy civic". Az a civik Vogelsinger Sanya v.melyik gépe volt pont.:D
És rengeteg ilyet tudnék még mesélni.

sajnos tökéletesen így van, tisztelet a kivételnek.

@Roland: igen egy gyári GTR-t hasonlítottam az évek alatt épített autóinkhoz, hiszen pont ez a tuning célja: egyre gyorsabbnak lenni, mindig egy kicsit valahol fejleszteni. Én büszke vagyok arra, hogy innen a klubból számos autó van aki mellett nem megy el a ringen egy széria, utcáról beszédült "ki ha én nem Jancsi vagyok" Ferka, egy porke turbó vagy egy lambó illetve GTR

Mai napig emlegetik azt a napot amikor kb 80 ember egy hétig sokkban volt mert esős volt a pálya és egy szaros piros rízsrakéta olyat mutatott a népnek hogy nem értette senki.

És pont azért lehet nagyon büszke bármely evo vagy szubcsi tulaj magára és a kocsijára teljes joggal mert a gyári GTR egy iszonyatosan nagyon jó autó!!! Azt lenyomni nagy öröm :D :D

Egyébként a lacházi "iszonyatosan elverte" az egy másodperc volt, ha azt a kétes időt le vonjuk... ugye...

dance10
2012. 05. 05., 07:29
mán a 28dik :-)) te is öregsze má nem úgy megy az S2 se :-)))



Ne az S4-et nézd, 23. vagyok a S2-vel. :D

bunker
2012. 05. 05., 09:23
mán a 28dik :-)) te is öregsze má nem úgy megy az S2 se :-)))

A motorosokat azért szedd ki! :D

Roland
2012. 05. 05., 11:55
sajnos tökéletesen így van, tisztelet a kivételnek.

@Roland: igen egy gyári GTR-t hasonlítottam az évek alatt épített autóinkhoz, hiszen pont ez a tuning célja: egyre gyorsabbnak lenni, mindig egy kicsit valahol fejleszteni. Én büszke vagyok arra, hogy innen a klubból számos autó van aki mellett nem megy el a ringen egy széria, utcáról beszédült "ki ha én nem Jancsi vagyok" Ferka, egy porke turbó vagy egy lambó illetve GTR

Mai napig emlegetik azt a napot amikor kb 80 ember egy hétig sokkban volt mert esős volt a pálya és egy szaros piros rízsrakéta olyat mutatott a népnek hogy nem értette senki.

És pont azért lehet nagyon büszke bármely evo vagy szubcsi tulaj magára és a kocsijára teljes joggal mert a gyári GTR egy iszonyatosan nagyon jó autó!!! Azt lenyomni nagy öröm :D :D

"Egyébként a lacházi "iszonyatosan elverte" az egy másodperc volt, ha azt a kétes időt le vonjuk... ugye..."

Érthető! Részemről is teljes elismerés azoknak, akik olyan gépeket tudnak csinálni, amivel feltudják venni a versenyt egy GT-R-el! És köszönöm, hogy ezt kifejtetted!!(-:

"Egyébként a lacházi "iszonyatosan elverte" az egy másodperc volt, ha azt a kétes időt le vonjuk... ugye..." --->
Én arról az alkalomról beszélek, mikor Miki WRC-vel ment a Minirallyn. Egyről beszélünk?? Mert ha jól emlékszem az nem 1 másodperc volt!

dance10
2012. 05. 06., 07:24
no-no én az audit néztem mármint a S4-est (a régit -azzal mi van??) :-)
basszus tegnap néztem meg és 2005-ben volt a mérés ,megy az idő rendesen :-(
halványan rémlik,hogy valami szemétégetőnél voltunk???




A motorosokat azért szedd ki! :D

Miki
2012. 05. 06., 08:28
Van rendes 20"-as slick, éspedig épp a GT-R-re: Yokohama A005, 290/710-20 méretben. Európában nem forgalmazzák, de Svájcba hoztak tavaly egy szállítmányt, utánanézzek?

bunker
2012. 05. 06., 11:10
no-no én az audit néztem mármint a S4-est (a régit -azzal mi van??) :-)
basszus tegnap néztem meg és 2005-ben volt a mérés ,megy az idő rendesen :-(
halványan rémlik,hogy valami szemétégetőnél voltunk???

Az már rég nincs, utána lett az evo 8.

HUN337
2012. 05. 06., 15:49
Van rendes 20"-as slick, éspedig épp a GT-R-re: Yokohama A005, 290/710-20 méretben. Európában nem forgalmazzák, de Svájcba hoztak tavaly egy szállítmányt, utánanézzek?
Erröl tudtam én is, láttam is egy GTR kereskedésben amikor teszteltem a 2012es mostanában....

gtr
2012. 05. 07., 22:20
Erröl tudtam én is, láttam is egy GTR kereskedésben amikor teszteltem a 2012es mostanában....

Mennyi volt az ára?

zsolti570
2012. 05. 08., 10:50
Tudok hozni külföldröl R888ast, ha érdekes ez is PÜ

üdv

Kristóf

Szia engem érdekelne az r888 ! Valami kb árat tudnál? Viszont van elado 295 680 r19 10kör van benne

dance10
2012. 05. 08., 14:10
Imikét is érdekelné az R888 mennyiért lenne?





Szia engem érdekelne az r888 ! Valami kb árat tudnál? Viszont van elado 295 680 r19 10kör van benne

Miki
2012. 05. 08., 21:51
Mekkora a GT-R gyári abroncsmérete? Elöl-hátul egyforma?

gtr
2012. 05. 08., 22:38
Mekkora a GT-R gyári abroncsmérete? Elöl-hátul egyforma?

A gyári méret elöl 255/40R20, hátul 285/35R20 de toyo r888-ból ami van rá az elöl:
285/35R20, hátul 315/30R20 simán felmegy a gyári felnikre, nekem is ilyen van már kb 2 éve.

gtr
2012. 05. 08., 22:40
Szia engem érdekelne az r888 ! Valami kb árat tudnál? Viszont van elado 295 680 r19 10kör van benne

Mennyibe kerülnek a 295-ös 19-es slickek? Milyen márka, tipus pontosan meg hány darab van belőle?

gtr
2012. 05. 08., 22:49
Imikét is érdekelné az R888 mennyiért lenne?

Nem akarom rontani senkinek a boltját, én itt vettem 2 éve, van raktáron nekik mindig és olcsón leszállították Mo-ra:
http://www.pro-track.de/product_info.php?info=p131_toyo-r888-r-888-285-35-20-100-y-gg.html&XTCsid=80d1fad92ceac37c3ebb2a26be2b21a4

Nem túl olcsó, de akkor éppen nem számított, öntöttem bele a pénzt a kocsiba.
Volt egy másik shop ahol kicsit olcsóbb lett volna de várni kellett volna rá 3 hónapot annyit nem ért inkább innen vettem. Amiban sem olcsó ez a méret, mire bejön majdnem ott van mint innen.

hunevo6
2012. 05. 09., 07:53
a kérdés csak az, hogy tapadásban hogy viszonyul egy ilyen semi-slick egy valós pálya slick-hez képest. Mondjuk nem feltétlen GTR-re gondolok most :D

ricsimae
2012. 05. 09., 08:54
a kérdés csak az, hogy tapadásban hogy viszonyul egy ilyen semi-slick egy valós pálya slick-hez képest. Mondjuk nem feltétlen GTR-re gondolok most :D


Hring garantált a 5mp különbség. Ez sti-evo ra értem. Egy gtr-nél akár több is lehet, mivel 2 szer olyan erős.

Miki
2012. 05. 09., 08:54
Egy fos utcai és egy fasza pályaslick közt van félúton. Lényeges a különbség mindkettőhöz képest. Viszont lehet (és szabad is) vele közúton is menni.

Tomó
2012. 05. 09., 14:02
Mennyibe kerülnek a 295-ös 19-es slickek? Milyen márka, tipus pontosan meg hány darab van belőle?

20-as itthon kemény dió.

295/680 19 és 235/645 19 Pirelli 3-3db 20/db, van pacis autóról.

dance10
2012. 05. 09., 14:10
Tomo:
Imikével most beszéltem, várja a gumi árat emailban!



20-as itthon kemény dió.

295/680 19 és 235/645 19 Pirelli 3-3db 20/db, van pacis autóról.

Miki
2012. 05. 09., 14:29
Ha már tegnap összebarátkoztunk a Toyo-sokkal, megkérdeztem az R888-at. "Raktáron" naná hogy nincs, árat hamarosan adnak rá, 3 hónap alatt van itt Japánból. De ha van rá igény, akkor majd lesz mindig pár db készleten.

dance10
2012. 05. 09., 14:41
GT-R 35-höz 2010-es hez keresünk előre hátra tárcsát+fékbetétet!! S.O.s ben kéne még 20-ig össze kéne rakni a kocsit :-(((

zsolti570
2012. 05. 09., 14:48
Mennyibe kerülnek a 295-ös 19-es slickek? Milyen márka, tipus pontosan meg hány darab van belőle?

pirelli 295 680 r 19 4db ferrari hátsó gumik voltak 2011 végén edzésen

Roland
2012. 05. 09., 17:53
GT-R 35-höz 2010-es hez keresünk előre hátra tárcsát+fékbetétet!! S.O.s ben kéne még 20-ig össze kéne rakni a kocsit :-(((

Ők foglalkoznak GT-R-el, és fék tuningal is, de ha van ismerősöd/barátod, akinek van esetleg tartalékba, vagy baráti áron féke, akkor nála próbálkozz, mert nem olcsón dolgoznak(szerintem). De jól!!! [Most nincs raktáron GT-R fék alkatrészük, ha jól tudom]

http://www.redsunservice.hu (http://www.redsunservice.hu/)

gtr
2012. 05. 09., 19:02
GT-R 35-höz 2010-es hez keresünk előre hátra tárcsát+fékbetétet!! S.O.s ben kéne még 20-ig össze kéne rakni a kocsit :-(((

Nekem van 4db gyári féktárcsám és első hátsó gyári fékbetétem eladó, 8e km van benne. A tárcsa hibátlan nem repedezett a furatok között.

dance10
2012. 05. 10., 06:06
szólok Iminek!

azért kicsit megdöbbentem tegnap mikor szól Imi nézzem meg,hogy néz ki az első tárcsa --össze vissza berepedezve! azért a nissantól elvártam volna ha már egy csúcskategóriás gépet épít az anyagminőségre is figyeljen oda!





Nekem van 4db gyári féktárcsám és első hátsó gyári fékbetétem eladó, 8e km van benne. A tárcsa hibátlan nem repedezett a furatok között.

gtr
2012. 05. 10., 08:26
szólok Iminek!

azért kicsit megdöbbentem tegnap mikor szól Imi nézzem meg,hogy néz ki az első tárcsa --össze vissza berepedezve! azért a nissantól elvártam volna ha már egy csúcskategóriás gépet épít az anyagminőségre is figyeljen oda!

Mennyi km van benne?

Zoli01
2012. 05. 10., 08:49
GT-R 35-höz 2010-es hez keresünk előre hátra tárcsát+fékbetétet!! S.O.s ben kéne még 20-ig össze kéne rakni a kocsit :-(((

Szia a tárcsa 380-es átmérő vagy nagyobb.
A 380mm átmérőjű DBA aluközepes kovácsolt tátcsa 150e/db vagy 210e/db
Bővebben: http://www.dba.com.au/products/clubspec-t/
Féktárcsák Európai raktáról elérhetők kb 1hét

Fékbetét:

Hawk HPS performance 51e/set raktáról
Hawk pályabetét kb 100e/set Európai raktáról kb 1 hét

Zoli

dance10
2012. 05. 11., 07:16
Szóltam iminek --(megadtam neki a kódomoat írjon a nevemben-csak nem nagyon tudja kezelni a fórumot-nekem meg időm nincs nagyon figyelni a fórumot .-(




Szia a tárcsa 380-es átmérő vagy nagyobb.
A 380mm átmérőjű DBA aluközepes kovácsolt tátcsa 150e/db vagy 210e/db
Bővebben: http://www.dba.com.au/products/clubspec-t/
Féktárcsák Európai raktáról elérhetők kb 1hét

Fékbetét:

Hawk HPS performance 51e/set raktáról
Hawk pályabetét kb 100e/set Európai raktáról kb 1 hét

Zoli

Miki
2012. 05. 11., 07:53
Megjött az importőrtől a válasz Toyo R888 ügyben:

Előre kb nettó 83000
Hátra kb 95000

Próbálnak azonnalra szerezni ha kell, de most állítják össze a rendelést ami augusztusban van itt, nem tudom jó ár-e ez?

dance10
2012. 05. 11., 08:44
privát ment



Megjött az importőrtől a válasz Toyo R888 ügyben:

Előre kb nettó 83000
Hátra kb 95000

Próbálnak azonnalra szerezni ha kell, de most állítják össze a rendelést ami augusztusban van itt, nem tudom jó ár-e ez?

gtr
2012. 05. 11., 10:27
Megjött az importőrtől a válasz Toyo R888 ügyben:

Előre kb nettó 83000
Hátra kb 95000

Próbálnak azonnalra szerezni ha kell, de most állítják össze a rendelést ami augusztusban van itt, nem tudom jó ár-e ez?

Jó ár ha nettó meg lehet venni cégre.

HUN337
2012. 05. 11., 14:19
Megjött az importőrtől a válasz Toyo R888 ügyben:

Előre kb nettó 83000
Hátra kb 95000

Próbálnak azonnalra szerezni ha kell, de most állítják össze a rendelést ami augusztusban van itt, nem tudom jó ár-e ez?
ennél böven drá gább itt Svájcban - lehet megérné hozni bár nemtom mennyire necces itt értékesiteni EUbol behozott dolgokat...

gtr
2012. 05. 11., 19:33
Van még egy hely ahol annak idején érdeklődtem a toyo után:
http://www.ranksport.de/Toyo%20R888%202012.pdf
Itt valamivel olcsóbb mint a műsik németnél de nincs raktáron csak rendelésre, a másiknál meg van azonnal és a posta is csak 150eur volt a 12db gumira amit vettünk nála, de még így is 1460eur-ra jön ki nettó ideszállítva ami most 425e ft kb, tehát ha itthon van 356e-ért akkor itthon kell venni, főleg ha tudnak azonnal is és nem csak nyár végére.

dance10
2012. 05. 13., 21:19
Sziasztok

bunker:
hungaroring topickba ugorj át leírtam a műszerről mindent amit viszek vasárnap piszok jó nagyot lehet tőle fejlődni köridőben!

én elköszönök mindenkitől a hétre pénteken leszek leközelebb :-)
ha lesz még időm holnap reggel beköszönök ,kutyafuttában.-)

Miki
2012. 05. 14., 09:37
Új infó Toyo R888 gumiügyben:


Szállitási idő 7-10 nap
Átadási ára :
285/35R20 89000Huf +áfa
315/30R20 101000Huf +áfa

Akit érdekel, szóljon.

gtr
2013. 03. 21., 18:27
Új infó Toyo R888 gumiügyben:


Szállitási idő 7-10 nap
Átadási ára :
285/35R20 89000Huf +áfa
315/30R20 101000Huf +áfa

Akit érdekel, szóljon.
Miki
Tudsz még ebből a toyoból?
Kéne két hátsó egy ismerősnek.

Miki
2013. 03. 22., 09:05
Intézem!