PDA

Teljes nézet : blokk Hollandiából



simigeri
2012. 05. 29., 14:15
Keresek olyan embert, aki tudna Hollandiából hozni nekem Nissan blokkot.
Előnyt jelent, ha legalább szemrevételezéssel tud választani több azonos tipus közül állapotra következtetve, ill emberi árat kér a szállitásért.
[-o<

carkillerz
2012. 05. 29., 15:46
Keresek olyan embert, aki tudna Hollandiából hozni nekem Nissan blokkot.
Előnyt jelent, ha legalább szemrevételezéssel tud választani több azonos tipus közül állapotra következtetve, ill emberi árat kér a szállitásért.
[-o<

Szemrevételezéssel nem tudsz blokkot választani mi mostanában már annyit néztünk hogy el sem hinnéd, lehet az kívül patika ugyanakkor belseje pedig egy sapka szar.
Mi lett a tiéddel? Javíthatatlan?
Max ha csak az alja kell azt láthatod.
Csak nem akarom hogy beszopd.

simigeri
2012. 05. 29., 17:39
Igy is-úgy is beszopom, ez volt a jelem az oviban. Meg a bölcsiben is.
Szemrevételezés pl olyanokra, hogy nem volt a blokk feldöntve, s hajlott/törött rajta pár dolog, esetleg körbeforgatható a főtengely, esetleg még benne a gyertya s akkor nem költözött bele a kejgyó...
Ilyenek.

Miki
2012. 05. 30., 18:46
Sztem ha Tomó épp arra jár, el tudja hozni, meg meg is tudja nézni valamennyire.

simigeri
2012. 05. 30., 21:53
Sztem ha Tomó épp arra jár, el tudja hozni, meg meg is tudja nézni valamennyire.

Köszönöm, beugrott nekem is. Már meg is környékeztem, várom a visszajelzést.

Fapuma8
2012. 05. 30., 21:56
Igy is-úgy is beszopom, ez volt a jelem az oviban. Meg a bölcsiben is.
Szemrevételezés pl olyanokra, hogy nem volt a blokk feldöntve, s hajlott/törött rajta pár dolog, esetleg körbeforgatható a főtengely, esetleg még benne a gyertya s akkor nem költözött bele a kejgyó...
Ilyenek.

ÓÓÓ JEEE, én is így vettem az egész evót, ez volt a legolcsóbb és intéztek rá hitelt és csá :-D

Ja hogy milyen állapotban volt?Haza nem értem vele mert a generátor szar volt, akksi meg lemerült útközben....első napokban több akksit evett mint benyát :-DDD

Aztán rendbehoztuk :-DDD

HUN337
2012. 05. 30., 22:01
ÓÓÓ JEEE, én is így vettem az egész evót, ez volt a legolcsóbb és intéztek rá hitelt és csá :-D

Ja hogy milyen állapotban volt?Haza nem értem vele mert a generátor szar volt, akksi meg lemerült útközben....első napokban több akksit evett mint benyát :-DDD

Aztán rendbehoztuk :-DDD

Hibrid Evo - megy benzinnel is meg árramal is :D

HUN337
2012. 05. 30., 22:03
Keresek olyan embert, aki tudna Hollandiából hozni nekem Nissan blokkot.
Előnyt jelent, ha legalább szemrevételezéssel tud választani több azonos tipus közül állapotra következtetve, ill emberi árat kér a szállitásért.
[-o<

Bár megyek UK-ba holnap kocsival de Svájcba jövök vissza itt meg nem tudnám elrakni amig hazamegyek (julius). Ha mást nem kérdezd meg az Árva-Transz-t, UKbol régen mindig mindent velük hozattam és ugye útba esik Hollandia is... Korrekt árak, gyors szolgáltatás!