PDA

Teljes nézet : Bilincs



AdamJ
2012. 08. 24., 09:55
Ezzel már nem fogja lefújni a csövet a turbó :p

http://kepfeltoltes.hu/120824/IMAG0031_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

car-hifi-bogner
2012. 08. 24., 10:42
Én is azt hittem hogy jó lesz,nekem nem vált be.Folyamatosan ledobálta a pillangószelepnél mert túl széles a bilincs.A csövezés többi részén jó,de ott régen is jó volt.Visszaraktam az eredetit + pár centire a csőre rögzítettem még egyet tartaléknak,ha mégis ledobja a csövet,és elveszítem esetleg a bilincset;).

hunevo6
2012. 08. 24., 10:47
srácok a cső végére peremet kell rakni, és az elé bilincselni :-k

car-hifi-bogner
2012. 08. 24., 10:59
srácok a cső végére peremet kell rakni, és az elé bilincselni :-k
Hova is? Bocs Gyuri,vizuális alkat vagyok:oops::shock::oops:.Sz0ptam már a csővel eleget,de ezidáig jobb megoldást sajnos még nem találtam.Hálás lennék valami tuti megoldásért.

bunker
2012. 08. 24., 11:10
Nálam az Evon semmi gond nem volt a gyári bilincsekkel. Annyi a titok nyitja, hogy a visszaszerelést követően utána kell húzni, mint a kerékcsavaroknak.
Viszont a S2-re ilyen erősebb bilincsek kerültek, igaz azt 2barra méretezték.

Richie
2012. 08. 24., 11:45
Ez a tuti! Ha ez lejön nagy a baj. :twisted: (szemből nézve a jobb oldalon látható a megoldás)

http://i82.photobucket.com/albums/j262/WhiteSTi777/WRC05bay.jpg

Marschall
2012. 08. 24., 12:44
Szerintem egyébként maga a csövön van a lényeg!Ha az régi kitágult akkor nincs az a bilincs ami fent tartsa nyomáson.Fel rakhatsz 2 db kamion bilincset is egy agyon tágúlt csőre amit elötte folyamatosan dobált le, azután is lefogja.Nekem is ugyan ez volt a problémám, a gyári cső az idők folyamán kitágult, és pont Gergő progizása alatt kezdte ledobálni, mi is elmentünk venni. Én kétszer akkora bilincset vettem mint az első képen van a topicba figyeltem persze, hogy a perem mögött legyen de azt is ledobta.Gergő hozott nekem zsír új csövet, és egy kis pinaszál bilincs fentartotta. ennyi.........

AdamJ
2012. 08. 24., 14:28
Erre a megoldásra gondoltál "1"? Az a baj ezzel, hogy csak két fémcső között lehet így lebiztosítani, fém és gumicső között nem tudom, hogyan lehet megoldani.
Azért az az atomreaktor sem semmi "2" :p


http://kepfeltoltes.hu/120824/WRC05bay_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

simigeri
2012. 08. 24., 16:01
Azért az az atomreaktor sem semmi "2" :p




DJ pult :)

Papírtigris
2012. 08. 24., 17:56
Nálam az Evon semmi gond nem volt a gyári bilincsekkel. Annyi a titok nyitja, hogy a visszaszerelést követően utána kell húzni, mint a kerékcsavaroknak.
Viszont a S2-re ilyen erősebb bilincsek kerültek, igaz azt 2barra méretezték.


plusssssz

Nekem is dobálta, míg rá nem jöttem, hogy utána kéne húzni.

bajno
2012. 08. 25., 08:14
Szerintem egyébként maga a csövön van a lényeg!Ha az régi kitágult akkor nincs az a bilincs ami fent tartsa nyomáson.Fel rakhatsz 2 db kamion bilincset is egy agyon tágúlt csőre amit elötte folyamatosan dobált le, azután is lefogja.Nekem is ugyan ez volt a problémám, a gyári cső az idők folyamán kitágult, és pont Gergő progizása alatt kezdte ledobálni, mi is elmentünk venni. Én kétszer akkora bilincset vettem mint az első képen van a topicba figyeltem persze, hogy a perem mögött legyen de azt is ledobta.Gergő hozott nekem zsír új csövet, és egy kis pinaszál bilincs fentartotta. ennyi.........

...és csak tartja,csak tartja :D...

Mjambrik
2016. 03. 27., 20:31
Sziasztok!
A minap velem is megtörtént, hogy nem kis hang kíséretében az autópályán ledobta a csövet. Elég kellemetlen volt éppen a legbelső sávban, csúcsforgalomban...:shock:
Nekem a gyári csövek vannak rajta,és a gyári bilincs (legalább is azt hiszem), ami elég gyatra már.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek elég ha csak a bilincset cserélem le, mondjuk ilyenre,

http://www.alutec-racingparts.de/epages/64905447.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/64905447/Products/SC0080000

Vagy érdemes a csöveket is lecserélni szilikon csövekre?:roll:

B.Janika
2016. 03. 28., 14:10
Sziasztok!
A minap velem is megtörtént, hogy nem kis hang kíséretében az autópályán ledobta a csövet. Elég kellemetlen volt éppen a legbelső sávban, csúcsforgalomban...:shock:
Nekem a gyári csövek vannak rajta,és a gyári bilincs (legalább is azt hiszem), ami elég gyatra már.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek elég ha csak a bilincset cserélem le, mondjuk ilyenre,

http://www.alutec-racingparts.de/epages/64905447.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/64905447/Products/SC0080000

Vagy érdemes a csöveket is lecserélni szilikon csövekre?:roll:

A gyári csövek maradhatnak, sokat kibírnak. Én csak akkor cserélném ha valami oknál fogva kilágyulnak, megnyúlnak. De ez ritka.

Mjambrik
2016. 03. 28., 17:40
A gyári csövek maradhatnak, sokat kibírnak. Én csak akkor cserélném ha valami oknál fogva kilágyulnak, megnyúlnak. De ez ritka.

Értem és köszönöm! :)
Akkor marad, mert kitágulva biztos nincs. Úgy kell visszatuszkolni... :D
Szerinted jó ez a fajta bilincs amit linkeltem vagy keressek valami másikat?

B.Janika
2016. 03. 28., 18:15
Értem és köszönöm! :)
Akkor marad, mert kitágulva biztos nincs. Úgy kell visszatuszkolni... :D
Szerinted jó ez a fajta bilincs amit linkeltem vagy keressek valami másikat?

Jók, kicsit túlzás is :). Ha jó áron van vedd meg nyugodtan, de ha horror akkor kereshetsz jó minőségű sima bilincseket is.

Mjambrik
2016. 03. 28., 18:31
Jók, kicsit túlzás is :). Ha jó áron van vedd meg nyugodtan, de ha horror akkor kereshetsz jó minőségű sima bilincseket is.

Árban nem vészes 3.9€+posta. Szerintem simán megéri, ha ezzel nem kell majd az autópályán és egyéb lehetetlen helyeken félreállni. :D