PDA

Teljes nézet : Benzin pumpa



Shongi
2008. 01. 02., 19:13
Lenne egy benzin pumpával kapcsolatos kérdés,az auto egy galant 2.0 régebbi tipus(tudom nem evo) de jelenleg ez nem indul a családban.gyujtás ráadásnál ennek is kéne zümmogni picit motorinditás elött?mennyire nehéz kiszedni ?mire kell figyelni?milyet kéne belerakni ha cserés a dolog?
sürgös lenne a válasz,thx

Miki
2008. 01. 02., 21:09
Üdv!

Kellene zúgnia. Első körben érdemes a biztit megnézni, ha az jó, főrelé, aztán még be is fagyhatott, meg a tank is. Az AC elvileg a hátsó ülés alatt van! Minden továbbit majd az ír be aki ért is hozzá :)

A hozzáférés nehézségét nem tudom, sima Evo VI-ban könnyű, Makinenben meg nehéz... Fogalmam sincs a Galantról. (sem :) )

lanciafan
2008. 01. 02., 23:05
Üdv!

Kellene zúgnia. Első körben érdemes a biztit megnézni, ha az jó, főrelé, aztán még be is fagyhatott, meg a tank is. Az AC elvileg a hátsó ülés alatt van! Minden továbbit majd az ír be aki ért is hozzá :)

A hozzáférés nehézségét nem tudom, sima Evo VI-ban könnyű, Makinenben meg nehéz... Fogalmam sincs a Galantról. (sem :) )

Mér ott hol van? Tankba van építve?( az enyémben az ülés alatt van)

Miki
2008. 01. 02., 23:18
Ugyanott van, csak a TME-ben nem férsz hozzá egy plusz merevítéstől. A simában 15 perc a csere, TME-ben 2 óra (ügyes szerelőnek), alul mindent le kell bontani mert az ülés felől nem fársz hozzá.

Kicsy
2008. 01. 03., 16:48
Nemtom én sem a galantban,hogy van de például az én fajta lanceremben felülről nem szerelhető mert nem vágták ki a padlólemezt a gyárban.Le kell hozzá venni a tankot (illetve nekem már csak kellett mert én kivágtam) De ha felülről hozzáférsz akkor már nem bonyolult a dolog. Ha cserés akkor sem nagy gáz mert nem egy nagy összeg az új sem. Én 2.0turbóét vettem 10e-ftért,igaz az bontott volt de az új se sokkal több.

Shongi
2008. 01. 04., 10:49
köszi,megoldva

Micák
2010. 09. 29., 16:38
öcsém. ez a benzinpumpa kiakaszt.... ki akarom cserélni, csak nemtom kikotorni belőle a gyárit mert olyan kis lyukat csináltak neki h egyszerűen sehogy nem fér ki az karika amivel levan fogatva az a müanyag. egyszerüen nem férni ott el. van erre valami jó praktika? mer engem már nagyon felidegesitett XD

bunker
2010. 09. 29., 17:55
öcsém. ez a benzinpumpa kiakaszt.... ki akarom cserélni, csak nemtom kikotorni belőle a gyárit mert olyan kis lyukat csináltak neki h egyszerűen sehogy nem fér ki az karika amivel levan fogatva az a müanyag. egyszerüen nem férni ott el. van erre valami jó praktika? mer engem már nagyon felidegesitett XD

Kifér az! Kicsit játszani kell vele, elforgatni stb... ;)

MES-Racing
2010. 09. 29., 20:06
öcsém. ez a benzinpumpa kiakaszt.... ki akarom cserélni, csak nemtom kikotorni belőle a gyárit mert olyan kis lyukat csináltak neki h egyszerűen sehogy nem fér ki az karika amivel levan fogatva az a müanyag. egyszerüen nem férni ott el. van erre valami jó praktika? mer engem már nagyon felidegesitett XD

a lehúzott csöveket, kábelt told be oldalra, hogy ne akadályozza a kiszerelést.