PDA

Teljes nézet : Keresek Subarut



bajno
2012. 11. 26., 13:12
Helló,gondoltam itt is rákérdezek,hátha van valakinek ismerösi körben eladó 2006-2007es évjáratú Subaru Sti-je,kék szinben érdekelne a dolog,esetleg feketében,illetve lehetöleg jó állapotban.Ajánlatot itt pü-ben,vagy a bajnoczki.gabor@gmail.com -ra e-mailben,esetleg tel:+41-076-hétszázhét-8346 Köszönettel: Gábor

mukkos
2012. 11. 26., 13:18
Szia!

Itt nagyobb sikerrel tudsz autót találni.

http://forum.subaruklub.hu/index.php
Pete nevű fórumtagnak van egy fekete Hawkeye, Feri épített bele motort.
Csak ajánlani tudom.

Üdv

Olivér

nferi
2012. 11. 26., 13:23
Mik az igények és mekkora a keret rá!

bajno
2012. 11. 26., 13:42
Szia!

Itt nagyobb sikerrel tudsz autót találni.

http://forum.subaruklub.hu/index.php
Pete nevű fórumtagnak van egy fekete Hawkeye, Feri épített bele motort.
Csak ajánlani tudom.

Üdv

Olivér

Ahan,tudom,oda még nem dobtam fel hirdetést.De megnézem köszi.

bajno
2012. 11. 26., 13:45
Mik az igények és mekkora a keret rá!

Szép,költségmentes megkimélt állapot,meg lehetöleg gyári közeli,bontatlan blokkal...az ár kérdés rugalmas,mondjuk józan határokon belül...

mukkos
2012. 11. 26., 13:46
Szép,költségmentes megkimélt állapot,meg lehetöleg gyári közeli,bontatlan blokkal...az ár kérdés rugalmas,mondjuk józan határokon belül...

Vegyétek meg az enyémet:D

nferi
2012. 11. 26., 13:53
Szép,költségmentes megkimélt állapot,meg lehetöleg gyári közeli,bontatlan blokkal...az ár kérdés rugalmas,mondjuk józan határokon belül...

A 2.5-ös Subarunál nem nagyon előny a bontatlan gyári blokk!

carkillerz
2012. 11. 26., 15:05
Helló,gondoltam itt is rákérdezek,hátha van valakinek ismerösi körben eladó 2006-2007es évjáratú Subaru Sti-je,kék szinben érdekelne a dolog,esetleg feketében,illetve lehetöleg jó állapotban.Ajánlatot itt pü-ben,vagy a bajnoczki.gabor@gmail.com -ra e-mailben,esetleg tel:+41-076-hétszázhét-8346 Köszönettel: Gábor

Orvos látott?Jobbulást kivánunk :mrgreen:

Ha komoly akkor én is a szomszédokat vagy az itteni kettősállampolgárokat ajánlom idegentől ne ha nem muszáj + bátran szólj ha átnézetnéd abban is segítenek!
Mostanában és regebben is sokan vettek mindenféle vackot többek között mi is pedig ha komolyabban átnézetjük előtte........Akkor utána nem kerül 2x annyiba az olcsó!

bajno
2012. 11. 26., 15:11
Vegyétek meg az enyémet:D

Tudom,hogy a tiéd jó,de fiatalabb érdekelne sajna...Ja,és ne add el,amig nem megyünk a bükkbe egyet :D

Fapuma8
2012. 11. 26., 15:12
Helló,gondoltam itt is rákérdezek,hátha van valakinek ismerösi körben eladó 2006-2007es évjáratú Subaru Sti-je,kék szinben érdekelne a dolog,esetleg feketében,illetve lehetöleg jó állapotban.Ajánlatot itt pü-ben,vagy a bajnoczki.gabor@gmail.com -ra e-mailben,esetleg tel:+41-076-hétszázhét-8346 Köszönettel: Gábor

Dízelt vegyél, biztos van STI optikás :D

bajno
2012. 11. 26., 15:15
Dízelt vegyél, biztos van STI optikás :D

Pfff,na dizelt biztos nem,az nem nekem való,amúgy sógoromnak kell,nem sikerült Evo irányba terelni :D:D

Coppermine
2012. 11. 26., 15:17
Pfff,na dizelt biztos nem,az nem nekem való,amúgy sógoromnak kell,nem sikerült Evo irányba terelni :D:D

akkor még dolgozd meg egy kicsit ;)

-C0pp3rM!n3-

mukkos
2012. 11. 26., 15:18
Tudom,hogy a tiéd jó,de fiatalabb érdekelne sajna...Ja,és ne add el,amig nem megyünk a bükkbe egyet :D

Megyünk! :) A Sógi meg tudja mi a jó!

bajno
2012. 11. 26., 15:21
A 2.5-ös Subarunál nem nagyon előny a bontatlan gyári blokk!

Jaja,olvasgattam,hogy azok elég gyengék,de valahogy furcsa,hogy svájcba szinte minden harmadik autó Subaru,és elég sok STI van,tehát annyira talán nem lehet szar az a blokk,bár én nem értek hozzá,de szerintem eleinte böven elég abból is a gyári verzió,utána meg az ember saját magának tudja személyre szabni...Ennek ellenére azért érdekelhet ha tudsz valami jót...

RSTom
2012. 11. 26., 18:46
Pfff,na dizelt biztos nem,az nem nekem való,amúgy sógoromnak kell,nem sikerült Evo irányba terelni :D:D
Ja azt nem mondtad hogy Sógor még nem ült EVO-ban csak képről látta eddig :-))

Krissz
2012. 11. 26., 20:56
szia

tudok egy 2006-os 2,5 STi-t ha érdekel, kék színű, makulátlan az autó, tuningmentes!

bajno
2012. 11. 27., 06:04
akkor még dolgozd meg egy kicsit ;)

-C0pp3rM!n3-

Dolgozok az ügyön,remélem tényleg jön a hó amit ide jósolnak,az segitene picit a dolgon :twisted:

bajno
2012. 11. 27., 06:07
Ja azt nem mondtad hogy Sógor még nem ült EVO-ban csak képről látta eddig :-))

Na hallod... :D:D:D Hát közel se tudok ugy,mint Bartos Jani,de azért egy pár ember már szállt ki mellölem tarkóig érö vigyorral,meg remegö lábbal :D

bajno
2012. 11. 27., 06:08
szia

tudok egy 2006-os 2,5 STi-t ha érdekel, kék színű, makulátlan az autó, tuningmentes!

pü ;)

bajno
2012. 11. 27., 06:35
Orvos látott?Jobbulást kivánunk :mrgreen:

Ha komoly akkor én is a szomszédokat vagy az itteni kettősállampolgárokat ajánlom idegentől ne ha nem muszáj + bátran szólj ha átnézetnéd abban is segítenek!
Mostanában és regebben is sokan vettek mindenféle vackot többek között mi is pedig ha komolyabban átnézetjük előtte........Akkor utána nem kerül 2x annyiba az olcsó!

Pont ezért is raktam ide is a keresést,mert ha van magyarországi inkább ott vennénk,annak legalább utána lehet nézni+otthon el lehet vinni normális szerelöhöz...zsákba macskát semmiféleképpen nem szeretnénk...