PDA

Teljes nézet : Evo X, 2011-es, szinte új



Miki
2012. 12. 18., 08:57
Tobak Zoli fórumtársunk kérésére:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_2.0_evo_x_gsr_eu5-6256824

Az ár lehet 25000 EUR is + a regisztráció

Ceofang
2012. 12. 18., 09:09
Ennyire nem jott be neki? :P

peterz81
2012. 12. 18., 10:23
2x van fenn a hirdetés. Már a Zoli is felrakta.:p Láttam élöbe télleg szép!

HUN337
2012. 12. 18., 19:02
Törésmentes USA import? vagy 2fa közé volt szorulva (ne hari, láttam olyan IXest érkezni - utánna szépen össze lett rakva és eladva mint sérülésmentes....)?

peterz81
2012. 12. 18., 19:16
Úgy tudom volt törve,fényképekkel dokumentálva! Az 1. hirdetésen ez volt irva!

Krissz
2012. 12. 18., 20:06
Törésmentes USA import? vagy 2fa közé volt szorulva (ne hari, láttam olyan IXest érkezni - utánna szépen össze lett rakva és eladva mint sérülésmentes....)?
csináltunk már Mi is A6-os audit 2db-ból sérülés miatt elvitte az elejét a vonat... srác tudta aki megvette hogy törött volt, de elvitte többi egység miatt átnézetni márkaszervizbe, délután hívták hibátlan az autó és sérülésmentes, nem látszik javítás(körbemérték stb festékmérővel is) az meg csak röhögött:D

tobakzoli
2012. 12. 19., 03:29
Törésmentes USA import? vagy 2fa közé volt szorulva (ne hari, láttam olyan IXest érkezni - utánna szépen össze lett rakva és eladva mint sérülésmentes....)?


Igen, sérült volt, de nem kettőből össze rakva.
Ezért is dokumentáltam fotókkal minden mozdulatot.
A sárvédő, motorháztető, lökhárító kivételével mindenből újat vettem ( arany árban )
Bármikor lekérdezhető. Tagai szervízben rakták össze !

Az autó 25.000 € netto-ért vihető +regdíj és dupla átírás. Nekem jóval többe van.
Nem unom, de mivel van két gyermekem, nem kimondottan családi autó.

HUN337
2012. 12. 19., 06:39
Igen, sérült volt, de nem kettőből össze rakva.
Ezért is dokumentáltam fotókkal minden mozdulatot.
A sárvédő, motorháztető, lökhárító kivételével mindenből újat vettem ( arany árban )
Bármikor lekérdezhető. Tagai szervízben rakták össze !

Az autó 25.000 € netto-ért vihető +regdíj és dupla átírás. Nekem jóval többe van.
Nem unom, de mivel van két gyermekem, nem kimondottan családi autó.

Szia Zoli

Köszi szépen! Két dolog érdekel még: 1: esetleg meg lehet nézni ezeket a képeket? és 2: EU Vám / Áfa be van fizetve?

Köszi

Kristóf

tobakzoli
2012. 12. 19., 19:31
Szia Zoli

Köszi szépen! Két dolog érdekel még: 1: esetleg meg lehet nézni ezeket a képeket? és 2: EU Vám / Áfa be van fizetve?

Köszi

Kristóf


Szia

Küldj egy privát e-mail címet és küldöm a képeket.
Vám, áfa (19%) Kikötőben fizetve, igazolás ( vámpapír nálam ) ha kell tudom küldeni.
Amíg nem fizettem, meg sem nézhettem a kocsit!

üdv