PDA

Teljes nézet : Evo VI GSR



Krissz
2012. 12. 25., 12:59
Barátom kért meg hogy hirdessem meg.

Balkormányos, de kinti papiros.(magyarosítás megoldható)
ezüst
63.000 km-es, tuningmentes.
gyári állapotban van, semmi kiegészítő(nincsenek órák benne stb sok cullang)

Ha valakit komolyabban érdekel, privátban adok elérhetőséget hozzá.
Mielőtt az lenne hogy ennyi pénzért "szar lerugott játszós stb"... nomrális tulaja van/volt, 5000 ként olajcsere stb, garázsban tartott, télen sem volt játszós, nagy becsben tartott, projekt váltás van és azért ennyi az ára.

ára: 2.500.000.-ft +magyarosítás

lalow
2012. 12. 25., 13:58
Mielőtt az lenne hogy ennyi pénzért "szar lerugott játszós stb"

Végre egy 6-os amiért nem kérnek irreálisan magas, viccessnek mondható összeget...
Ennyit érnek körülbelül ezkek az autók, állapottól függően. Ő tényleg el akarja adni...

Krissz
2012. 12. 25., 14:47
Végre egy 6-os amiért nem kérnek irreálisan magas, viccessnek mondható összeget...
Ennyit érnek körülbelül ezkek az autók, állapottól függően. Ő tényleg el akarja adni...
átlag embernél kicsit jobban képben vagyok az autókkal kapcsolatban, de hazai piacon tudja az autó simán a 3-3,5-et!
esztétikailag is szép, és rendesen karban van tartva, inkább szokásosnál jobban is, mivel a tulaj subaru-evo fun.

Papírtigris
2012. 12. 25., 18:27
Tényleg semmi kötözködés, mert az a Gyuri dolga, de te vagy meghirdetsz egy jó dolgot ár nélkül, vagy meghirdetsz valamit jó áron, de kép nélkül. :twisted::twisted::twisted:

bajno
2012. 12. 25., 18:40
Tényleg semmi kötözködés, mert az a Gyuri dolga, de te vagy meghirdetsz egy jó dolgot ár nélkül, vagy meghirdetsz valamit jó áron, de kép nélkül. :twisted::twisted::twisted:

Erre képben én is kivancsi lennék...;)

carkillerz
2012. 12. 25., 19:20
Végre egy 6-os amiért nem kérnek irreálisan magas, viccessnek mondható összeget...
Ennyit érnek körülbelül ezkek az autók, állapottól függően. Ő tényleg el akarja adni...
Először azért menj el és nézd meg, ha annyira jó lenne nyílván elkelt volna már mert András megveszi :D és felteszi 3.5-ért a fa alá.
Viccet félretéve nyilván meg lesz hirdetve nyilvánosan is és akkor kiderül, kép nélkül lehetetlen autót eladni.

Üdv
"az átlagember"

Krissz
2012. 12. 25., 22:35
Először azért menj el és nézd meg, ha annyira jó lenne nyílván elkelt volna már mert András megveszi :D és felteszi 3.5-ért a fa alá.
Viccet félretéve nyilván meg lesz hirdetve nyilvánosan is és akkor kiderül, kép nélkül lehetetlen autót eladni.

Üdv
"az átlagember"
Nem hirdeti az autót, nem fotóztam le nála, várom a képeket róla!

sérülésmentes, makulátlan állapotban van. Nem azért 2,5 az ára mert szar, meghirdethettem volna 4,8 ért is, mert esztétikailag jóval szebb mint bármelyik autó a használtautón!!! de eladni akarja nem árulni évekig, magyar papirokkal 3 körül lenne amúgy is.

Nem veszem meg, hova tegyem többi tetejére?! én nem akarok rajt egy ft-ot sem keresni, gondoltam beírom ide hátha valakinek kell, vagy ilyet keres, és nincs neki 4-5 milliója itthoni 6-osra.

Ha valakit érdekel komolyabban az autó, annak megadom az email címet és egyeztet vele, küld képet stb, csak ügyvéd a srác és nem mindig elérhető, gondolom ezt nem kell ecsetelnem miért, ezért kért meg segítsek neki. enyi.

Krissz
2012. 12. 31., 10:52
zárható

köszi