PDA

Teljes nézet : Tartós féknyereg fényezés



FQ-500
2013. 01. 14., 00:10
Remélem nem baj, hogy külön topicot nyitottam ennek a témának, de remélem tudtok benne segíteni.
A címből már lehet sejteni mi a probléma, de a lényeg, hogy már elég csúnyán,kopottan néznek ki a féknyergeim, és érdekelne, hogy esetleg tudtok valakit aki ezt igényesen, és aránylag tartósan megtudná csinálni. Fényezőm nekem is van aki ezt megcsinálná, de hátha ti ismertek valakit aki profin valami hőálló festékkel vagy valahogy orvosolni tudná a dolgot. Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

bajno
2013. 01. 14., 04:43
Remélem nem baj, hogy külön topicot nyitottam ennek a témának, de remélem tudtok benne segíteni.
A címből már lehet sejteni mi a probléma, de a lényeg, hogy már elég csúnyán,kopottan néznek ki a féknyergeim, és érdekelne, hogy esetleg tudtok valakit aki ezt igényesen, és aránylag tartósan megtudná csinálni. Fényezőm nekem is van aki ezt megcsinálná, de hátha ti ismertek valakit aki profin valami hőálló festékkel vagy valahogy orvosolni tudná a dolgot. Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Nézd meg az AdamJ topicját,neki szépen megcsinálták,szerintem ö tud segiteni...

FQ-500
2013. 01. 14., 17:29
Igen tőle nemrég kérdeztem, meg is mondta, csak hátha tud valaki esetleg még valamit.

Ceofang
2013. 02. 22., 12:05
Nem akartam kulon topicot nyitni, en szepen es gyorsan dolgozo felni fenyezot keresek. A gyari szurke Enkeibol szeretnek hofeheret csinalni. Tudtok ajanlani valakit?

FQ-500
2013. 02. 23., 01:40
Nem akartam kulon topicot nyitni, en szepen es gyorsan dolgozo felni fenyezot keresek. A gyari szurke Enkeibol szeretnek hofeheret csinalni. Tudtok ajanlani valakit?

Mikor én is akartam fényeztetni a felniket, itt is érdeklődtem, és pont ilyen enkei felnit már fényezett a srác, azt hiszem 9ezer/db csinálja, nem lehet rossz.

http://felnidesign.hu/site/pelda-oldal/

Ceofang
2013. 02. 23., 05:33
Koszi szepen! Meg megkerdezem Janikat is, o ha jol emlexem 6000/db aron tud valakit Pesten. Mondjuk a lenyeg, hogy megbizhato referencia legyen, hogy tartos a festek es nem pattog le 1 ev mulva.

Sanci
2013. 02. 26., 18:50
Én szintereztettem Mogyoródon, nekem bevált.
Ha jól rémlik 24 pénz volt a 4 db.

FQ-500
2013. 02. 27., 00:31
Én szintereztettem Mogyoródon, nekem bevált.
Ha jól rémlik 24 pénz volt a 4 db.

Nekem is ezt ajánlották, de azt mondták mindenhol, hogy a szinterezésnél a festék 180 fok körül olvad rá a nyeregre, pár komolyabb fékezés után szerintem simán eléri ezt a 180fokot a féknyereg,sőt..., szóval akkor leolvadhat róla? Ezt igazából nem értem.... Ezzel kapcsolatba milyen infóid vannak? :)

bunker
2013. 02. 27., 01:14
Nekem is ezt ajánlották, de azt mondták mindenhol, hogy a szinterezésnél a festék 180 fok körül olvad rá a nyeregre, pár komolyabb fékezés után szerintem simán eléri ezt a 180fokot a féknyereg,sőt..., szóval akkor leolvadhat róla? Ezt igazából nem értem.... Ezzel kapcsolatba milyen infóid vannak? :)

Szerintem ez erre volt válasz:


Nem akartam kulon topicot nyitni, en szepen es gyorsan dolgozo felni fenyezot keresek. A gyari szurke Enkeibol szeretnek hofeheret csinalni. Tudtok ajanlani valakit?


Én szintereztettem Mogyoródon, nekem bevált.
Ha jól rémlik 24 pénz volt a 4 db.

Sanci
2013. 02. 27., 02:33
Szerintem ez erre volt válasz:

Szerintem is.;)

Ceofang
2013. 02. 27., 05:28
Koszi Sanci! Oda viszem majd, Jani is oket ajanlotta.

FQ-500
2013. 03. 06., 18:05
Szerintem ez erre volt válasz:

Tudom, csak én is reagáltam rá...

FQ-500
2013. 03. 06., 18:05
Szerintem is.;)


Neked egyébként jól bírja a fényezés?

Sanci
2013. 03. 06., 19:25
Neked egyébként jól bírja a fényezés?

Szinter, és teljes jól bírja.
De a felniről van szó.:D

FQ-500
2013. 03. 06., 23:18
Szinter, és teljes jól bírja.
De a felniről van szó.:D

:DDD Nem is olvastam már az elejét... Tiszta hülye vagyok. :P