PDA

Teljes nézet : BMW 325i bérlés - FRT



Attila M3
2013. 03. 04., 16:42
Áprilistól lenne lehetőség kibérelni egy E36 325i versenyautót FRT-re. Becsövezve, kemény futómű, nagyházas rövid sperr, rövid váltó, hidrós kézi, 200le, igazi élményautó.


2000 Ft/km, egész versenyre kb 40000 Ft.


Egyelőre csak egy ötlet, szeretném tudni hogy van-e rá érdeklődés...ha igen, akkor az áprilisi versenyre viszem is az autót.


Akit érdekel írjon légyszi ide, vagy nekem PÜ-t.

carkillerz
2013. 03. 04., 18:07
Akkor az hány db pizza? :twisted:

Viccet félretéve ennyiért nagyon baráti az ár!

Hajrá

szabbbolcs
2013. 03. 06., 09:29
Áprilistól lenne lehetőség kibérelni egy E36 325i versenyautót FRT-re. Becsövezve, kemény futómű, nagyházas rövid sperr, rövid váltó, hidrós kézi, 200le, igazi élményautó.


2000 Ft/km, egész versenyre kb 40000 Ft.


Egyelőre csak egy ötlet, szeretném tudni hogy van-e rá érdeklődés...ha igen, akkor az áprilisi versenyre viszem is az autót.


Akit érdekel írjon légyszi ide, vagy nekem PÜ-t.


Szerintem mindenképpen érdemes kivinned, aki ott toporog és látja a versenylázat, tutira kedvet kap. Vagy ne adj isten műszaki hiba miatt nem tud menni, akkor ez igazán kapóra tud jön. Így olvasva is jól néz ki a dolog, de élőben más!

Attila M3
2013. 03. 06., 10:25
Szerintem mindenképpen érdemes kivinned, aki ott toporog és látja a versenylázat, tutira kedvet kap. Vagy ne adj isten műszaki hiba miatt nem tud menni, akkor ez igazán kapóra tud jön. Így olvasva is jól néz ki a dolog, de élőben más!

Azért azt is megválogatnám kinek adom ki...mert nem az a cél hogy minél többen menjenek vele és szétbasszák. Úgy gondoltam hogy ha egy versenyen kb 3an mennek vele, az pont elég, nincs az hogy széthullik valami és a végén senki sem tud menni.
Ezért is hirdetem csak itt, mert az itteni embereket nagyjából ismerem.

carkillerz
2013. 03. 06., 11:03
Azért azt is megválogatnám kinek adom ki...mert nem az a cél hogy minél többen menjenek vele és szétbasszák. Úgy gondoltam hogy ha egy versenyen kb 3an mennek vele, az pont elég, nincs az hogy széthullik valami és a végén senki sem tud menni.
Ezért is hirdetem csak itt, mert az itteni embereket nagyjából ismerem.
Javaslom legyen az első két bérlő:
Sanci és Anti :mrgreen: ha ezek után még megy akkor mindent kíbír :twisted:.
UI: ha ráakarod izgatni a népet tegyél fel képeket!

Miki
2013. 03. 07., 07:23
Javaslom legyen az első két bérlő:
Sanci és Anti :mrgreen: ha ezek után még megy akkor mindent kíbír :twisted:.
UI: ha ráakarod izgatni a népet tegyél fel képeket!

Harmadiknak meg Téged javasollak Carkillerz úr, nomen est omen :)

ricsimae
2013. 03. 07., 13:38
Érdekes a dolog :D
Nincs kizárva ,hogy megyek egyet vele ;)

carkillerz
2013. 03. 07., 15:27
Harmadiknak meg Téged javasollak Carkillerz úr, nomen est omen :)

Nem én vagyok a "téli" lökhárító készítő :twisted:.

Miki
2013. 03. 07., 16:03
:dbemutat:

EVO Gyilkos
2013. 03. 07., 16:27
Annyiért tényleg olcsó, én is kibérelném! :-)
Ha nincs kiadva akkor én vállalkoznék rá!
Anti