PDA

Teljes nézet : gopro



bajno
2013. 04. 05., 12:26
Eger kornyeken lenne valakinek egy napra berbe gopro kameraja?Ki szeretnek egyet probalni mielott vennek.

balage018
2013. 04. 05., 18:25
nálam lesz/van egy, igaz RTE-s autóba megy majd, de holnap délelőtt már be akarjuk rakni, bár de. nincsenek szakaszok, ma este-holnap délelőtt be kell lőni hogy minden ok-e vele, ha egy rövidke 1-2 órára is jó, lehet neccesesen,de meg tudjuk oldani, mondjuk én még a vonaton csücsülök :)
hetven/9harminc-99-nulla9-en elérsz esetleg

bajno
2013. 04. 05., 21:10
nálam lesz/van egy, igaz RTE-s autóba megy majd, de holnap délelőtt már be akarjuk rakni, bár de. nincsenek szakaszok, ma este-holnap délelőtt be kell lőni hogy minden ok-e vele, ha egy rövidke 1-2 órára is jó, lehet neccesesen,de meg tudjuk oldani, mondjuk én még a vonaton csücsülök :)
hetven/9harminc-99-nulla9-en elérsz esetleg

Elvileg igertek egyet holnapra,kicsit keson gondolkoztam,a kornyeken mind ki van adva...ha nem majd csorgok,bar a delelottom kicsit kusza lesz...

mukkos
2013. 04. 05., 21:11
Meddig vagy Egerbe én nem vagyok otthon sajnos, de hétfő du-n már Egerbe leszek.

bajno
2013. 04. 05., 21:14
Meddig vagy Egerbe én nem vagyok otthon sajnos, de hétfő du-n már Egerbe leszek.

B.sszus,en kicsit mar csusztattam igy is,de hetfon mar jo par 100assal nyugatabbra leszek...