PDA

Teljes nézet : CARBON



Krissz
2013. 06. 02., 12:35
carbon, carbon-kevlár

Evo 4-10-ig van minden.
Akár más típushoz is.
"piaci" ár alatt.

érd. privátban.

MES-Racing
2013. 06. 06., 11:09
carbon, carbon-kevlár

Evo 4-10-ig van minden.
Akár más típushoz is.
"piaci" ár alatt.

érd. privátban.

Küldj egy árat kérlek karbon tükörre a VI-oshoz, lehetőség szerint képpel együtt.
Tükörlap milyen van benne, sima vagy amiben mindkét oldalon látni is lehet rendesen?

Köszi.

bunker
2013. 06. 06., 14:04
Küldj egy árat kérlek karbon tükörre a VI-oshoz, lehetőség szerint képpel együtt.
Tükörlap milyen van benne, sima vagy amiben mindkét oldalon látni is lehet rendesen?

Köszi.

Engem is érdekelne, de csakis normális tükörlappal, amiben látni. :D

MES-Racing
2013. 06. 06., 14:58
Engem is érdekelne, de csakis normális tükörlappal, amiben látni. :D


Itthon mindenki sima tükröt vág bele, 7-8-9-esre van ralliart-os, ami rendesen meg van csinálva, de az egy vagyon.

Krissz
2013. 06. 06., 15:30
Itthon mindenki sima tükröt vág bele, 7-8-9-esre van ralliart-os, ami rendesen meg van csinálva, de az egy vagyon.
ezek is nagyon szépek, láthattad munkát.
van csinálva egy sablon, amin be van rendesen állítva ugye lap része ahova megy a tükörlap, ha felrakod akkor rendesen látsz benne hátra (nem csak ahova esik a sablon oda teszik, felrakod aztán konkrétan az autó oldalát látod, vagy jobb esetben az út szélét), viszont állítani nem tudod, de játszós autón gondolom elég ha hátranézel stb, parkolásnál gondolom senki nem akarja állítgatni.....

Viktor
2013. 06. 13., 18:49
Szia, vortex generátor mennyiért van karbonból?
Az enyémet megrongálták, megpróbálták leszedni, de közben több helyen is eltört, és így akkor már fenn is hagyták.
Így keresek valamit a helyére. Köszi.

FQ-500
2013. 06. 15., 01:46
Engem is érdekelne ilyen első koptató(Front lip) evo 8-hoz ha van esetleg.

Viktor
2013. 06. 28., 10:38
?

Krissz
2013. 06. 28., 11:05
?
lökhárító, sárvédők, ajtók, ajtópanelok, légszűrőház, tükrök, ezek vannak, más nincs, megtudjuk csinálni ha más kell, de sablon kell hozzá, vagy minta.

Viktor
2013. 06. 28., 11:16
lökhárító, sárvédők, ajtók, ajtópanelok, légszűrőház, tükrök, ezek vannak, más nincs, megtudjuk csinálni ha más kell, de sablon kell hozzá, vagy minta.

Rendben, köszönöm.