PDA

Teljes nézet : Turbó tűzkarika....



evoVIIIapu
2013. 06. 05., 11:30
Sziasztok.
Megint segítségre szorulok.
Vettem a papipa alá egy HKS rendszert és a turbócsonk utáni részhez keresek tűzkarikát,mert jelenleg nincs a mitsuban sem.
A másik kérdésem,tudom nagyon off-os,de valaki rakott már fel HKS-t?
Az első rész a katalizátor elött,kicsit ferdébben van a feelsogatása,mint a gyári kat.-nak. Viszont a gyári kat-ot,nemtudom addig forgatni,hogy a furatok ugyanott legyenek?
Meg nekem a gyári kat sem tetszik,oda létezik kiváltó cső,mert a hks oldalán csak a saját katukat adják hozzá! [-(

Ha valaki esetleg ötlettel vagy alkatrésszel tud segíteni,akkor örömmel veszem.[-o<[-o<

Köszönöm

Mivec Tomi
2013. 06. 05., 16:21
Sziasztok.

Meg nekem a gyári kat sem tetszik,oda létezik kiváltó cső,mert a hks oldalán csak a saját katukat adják hozzá! [-(

Ha valaki esetleg ötlettel vagy alkatrésszel tud segíteni,akkor örömmel veszem.[-o<[-o<

Köszönöm

Szia.
Ha a katalizátort ki akarod "dobni alóla" akkor, igen van rá medoldás ez az ugy nevezett kat konverter vagy decat pipe.
eBay-en ird be h Evo 9 decat és ott rengeteg ien van olcsón.
Csak utána érdemes átesnie egy programozáson,főleg igy h rendszert raksz alá!

FQ-500
2013. 06. 05., 17:17
Nemtudom hova valósi vagy, de itt Pesten is akár elmész a Proexesekhez, a Farkasréti utcába azt hiszem, és ott csinálnak hozzá ilyet, vagy el is forgatják neked, úgy ahogy akarod, szépen és igényesen, nekem csomó mindent csináltak ott, és nem drágán.

Miki
2013. 06. 05., 17:29
Jaj.

Mivec Tomi
2013. 06. 05., 22:05
Nemtudom hova valósi vagy, de itt Pesten is akár elmész a Proexesekhez, a Farkasréti utcába azt hiszem, és ott csinálnak hozzá ilyet, vagy el is forgatják neked, úgy ahogy akarod, szépen és igényesen, nekem csomó mindent csináltak ott, és nem drágán.

Bocsánat, ezt nem tudtam mivel nem vagyok Pesti.Én csak egy ötletet adtam mivel azt kért,nem kötelező élnie vele,és nem is kényszeriti senki.
Gondolom nem is fog rögtön az első ötletre ráugrani.Hanem majd amelyik szimpatikus neki.

FQ-500
2013. 06. 06., 18:50
Bocsánat, ezt nem tudtam mivel nem vagyok Pesti.Én csak egy ötletet adtam mivel azt kért,nem kötelező élnie vele,és nem is kényszeriti senki.
Gondolom nem is fog rögtön az első ötletre ráugrani.Hanem majd amelyik szimpatikus neki.

Basszus nem sértésnek szántam vagy akármi... :D Mellesleg nem is neked, hanem Evoapunak írtam, csak nem volt nála kiírva, hogy hol lakik, és csak segítség képp írtam. Semmi kioktatás nem volt benne. Ha így jött le ne haragudj!