PDA

Teljes nézet : Mazda6



csr
2008. 01. 30., 23:34
Mivel fel hoztuk a Mazdát ezért nyitok egy külön topikot.
Az Evo2 és világos szín milyen motorral is van 2.0 benzin és semmi más ez miért is van mert a Face Lift előtt kb 2hónappal a Lengyel piacon maradt még néhány eladatlan darab amit nagyon gyorsan értékesíteni kellet ezért ez szétosztották a Kelet Európai piacon. Ez a Face Lift előtti modell utolsó darabjai voltak, ezekből Magyarországra összesen 50db érkezett sajnos ez is tény sem előtte sem pedig utána nem volt világos belsővel. Én nem tudom mire gondolsz a helykínálat csökkenésével nálunk itt áll bent a szalonban az autó és méricskélhetünk ha gondolod 7cm-rel nőt hátul a lábtér lemértem sőt vezettem is az előzőt is meg a mostanit is speciel most egy ilyennel járok 2.0 benzines jobb mint az előző volt. Ami még fontos a négyajtósban soha nem volt karakuri ülés rendszer sem a mostaniban sem pedig az előzőben. Csak az öt ajtósban és a kombiban volt ami meg is maradt ennél a modellnél is igaz még 5 ajtós nincsen az országban ezért csak arra tudok hagyatkozni amit Ausztriában láttam. Az anyag minőségre visszatérve a 2.5 GTA félbőrős ilyen sem volt még soha egy valami ami gáz a belsőtérben a váltógomb. A minőségről még néhány szót had ejtsek a könyöklő is most már ennél a modellnél állítható nagyon sokan kérték az előzőnél ebben ez már benne van kétzónás klima szintúgy. A kormány fogása és rajta a gombok sokkal minőségibbek.