PDA

Teljes nézet : Eladó vadiúj Mitsubishi nyakpánt. (nem ralliartos)



lancertigris
2013. 12. 08., 23:24
Pár darab van csak. Vastag, 2.5 cm széles :)

http://kepfeltoltes.hu/view/131209/DSCF1897_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

70 / kettő kilenc öt egy egy 88

EVO-010
2013. 12. 09., 06:55
Neked is szia!

lancertigris
2013. 12. 10., 05:33
Neked is szia!

Szia! Ez egy hirdetés volt amiben nem fogok köszöngetni. Bocs, de én így gondolom.

peterz81
2013. 12. 10., 05:51
Szia! Ez egy hirdetés volt amiben nem fogok köszöngetni. Bocs, de én így gondolom.



http://evoklub.hu/forum/showthread.php?1-Ha-el%F5sz%F6r-j%E1rsz-itt


Olvasd végig légyszíves!;)

Bluebu
2013. 12. 10., 05:52
Szia! Ez egy hirdetés volt amiben nem fogok köszöngetni. Bocs, de én így gondolom.

Azt beszélik, hogy itt be is kell mutatkozni! Én is furának találom... :p


Közben peterz81 linkelte a tennivalokat, köszi neki!

HUN337
2013. 12. 10., 09:57
Azt beszélik, hogy itt be is kell mutatkozni! Én is furának találom... :p


Közben peterz81 linkelte a tennivalokat, köszi neki!

Szia lancertigris

Arrol van szo hogy a forum elsösorban nem egy adok-veszek platform hanem egy közösség ahol Evo (vagy Subaru, Mitsu, JDM, ralli stb stb) tulajok, rajongok es szakemberek osztjak meg egymassal a tudasukat, véleményüket nem feltetlenul csak auto temaban.

Ha latszolag azert regisztral ide valaki hogy csak eladjon valamit - hat az ugy tunik nem nagyon szeretne resze lenni ennek a tarsasagnak. Ha csak eladni szaretnel ott van a racing-bazar vagy a duen. Hidd el, azt is nezi szinte mindenki innen...

Ha resze szeretnel lenni legalabb annyival illene megtisztelni a többieket hogy bemutatkozol, nem kell leirnihogy hanyas labad van, de talan az erdekes hogy miert is regisztraltal, mi hozott ide meg ilyenek.

Köszi
Kristóf

Miki
2013. 12. 10., 15:58
Sziasztok új tagok.

Ez nem hirdetős oldal, hanem egy klub fóruma, melyen van hirdetési részleg. Az esztendők alatt az alakult ki, hogy aki újonnan regisztrál, bemutatkozik, stb, talán ettől is ilyen jó a társaság.

Amúgy itt semmit nem "kell", legfeljebb illik. És ugye vagy megszokik, vagy megszökik...

lancertigris
2013. 12. 13., 12:01
OK-OK - Vettem a lapot

Szerencsére volt normális hozzászólás, nekik köszönöm a tájékoztatást.