PDA

Teljes nézet : 2013 Mitsubishi Space Star 1.2 (gyári navis) alvázszámot keresek



EVO-010
2013. 12. 10., 20:05
A segítségeteket szeretném kérni.
2013-as gyártású Mitsubishi Space Star 1.2 alvázszámot keresek. Fontos, hogy az autót Európában hozzák forgalomba, balkormányos legyen és gyári navigáció legyen benne. Gyári navigációhoz való beépítő keretet szeretnék rendelni, de összesen 5 fajtát hoz a program... Magyarországon ezt a felszereltséget nem forgalmazzák, tehát elsősorban német, svájci, francia, holland jöhet szóba. Érdemes tudni, hogy létezik olyan gyári beépítő keret is hozzá, ami 2DIN-es, de ez sajnos nem jó, mert a gyári navigáció kicsit laposabb és hosszabb is.

Ebben az autóban pont olyan a navi keret, ami nekem is kellene:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mitsubishi-space-star-1-2-clear-tec-shine-mit-navi-waiblingen/184965253.html?lang=de&pageNumber=1&action=topInCategory&__lp=6&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=17700&makeModelVariant1.modelId=28&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&ambitCountry=DE&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT

Írtam hirdetőknek, de nem is válaszolnak, a hazai alktrész kapcsolataimnál is game over, úgy hogy próbálkoztam már mindennel, de nehezebb mint gondoltam.

Ha esetleg valaki egy ilyenbe éppen belebotlana egy német Mitsubishi szalonban, akkor a motor felett a tűzfalnál keresse az alvázszámot (MMCX...)

Előre is köszi;)

Coppermine
2013. 12. 11., 08:52
A segítségeteket szeretném kérni.
2013-as gyártású Mitsubishi Space Star 1.2 alvázszámot keresek. Fontos, hogy az autót Európában hozzák forgalomba, balkormányos legyen és gyári navigáció legyen benne. Gyári navigációhoz való beépítő keretet szeretnék rendelni, de összesen 5 fajtát hoz a program... Magyarországon ezt a felszereltséget nem forgalmazzák, tehát elsősorban német, svájci, francia, holland jöhet szóba. Érdemes tudni, hogy létezik olyan gyári beépítő keret is hozzá, ami 2DIN-es, de ez sajnos nem jó, mert a gyári navigáció kicsit laposabb és hosszabb is.

Ebben az autóban pont olyan a navi keret, ami nekem is kellene:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mitsubishi-space-star-1-2-clear-tec-shine-mit-navi-waiblingen/184965253.html?lang=de&pageNumber=1&action=topInCategory&__lp=6&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=17700&makeModelVariant1.modelId=28&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&ambitCountry=DE&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT

Írtam hirdetőknek, de nem is válaszolnak, a hazai alktrész kapcsolataimnál is game over, úgy hogy próbálkoztam már mindennel, de nehezebb mint gondoltam.

Ha esetleg valaki egy ilyenbe éppen belebotlana egy német Mitsubishi szalonban, akkor a motor felett a tűzfalnál keresse az alvázszámot (MMCX...)

Előre is köszi;)

afene, ezt egy héttel előbb írod, akkor bemegyek a sarkon lévő kereskedésbe, és megkérdezem.
esetleg Mitsubishi Magyarország Importtól megkérdezni ?

EVO-010
2013. 12. 11., 10:42
afene, ezt egy héttel előbb írod, akkor bemegyek a sarkon lévő kereskedésbe, és megkérdezem.
esetleg Mitsubishi Magyarország Importtól megkérdezni ?

Nem tudnak segíteni.

EVO-010
2014. 01. 23., 16:59
Igaz, hogy két nap alatt válaszoltak, de nem könnyitették meg a dolgomat...

"A magyar piacon az Ön által keresett terméket nem forgalmazza a Mitsubishi, de az alkatrészkereső rendszerben kollégáim az opciós kódok alapján megpróbálták beazonosítani. A rendszer által kiadott cikkszám 8002B480XA, amely 80 %-os biztonsággal az Ön által keresett beépítő keret. 100 %-os biztonsággal ezt nem tudjuk garantálni, mivel ezt a terméket eddig mi nem forgalmaztuk.

Amennyiben meg szeretné rendelni a beépítő keretet, ezt bármely márkaszervizen keresztül megteheti, mert a Vezérképviselet közvetlenül nem tud ügyfeleket kiszolgálni.

Remélem segítségére lehettünk a fenti információkkal.
További szép napot és balesetmentes közlekedést kívánunk.


Üdvözlettel:

Szűcs Gabriella
titkársági asszisztens

MM Import Kft.
Mitsubishi Motors Vezérképviselet
1149 Budapest, Mogyoródi út 34-40.
Tel: 1-422-3910
Fax: 1-422-3920
gabriella.szucs@mitsubishimotors.hu (blocked::mailto:gabriella.szucs@mitsubishimotors. hu) "

Mi van, ha még sem jó a cikkszám: bebuktam, mert vagy nem veszik vissza az alkatrészt, de jobb esetben minimum 20%-ot kér a nagyker "bánatpénzként" akkor, ha nem jó a keret. Ha nem velem történik meg, el sem hiszem:hopelessness: