PDA

Teljes nézet : evo 9 bal első kopogás



berkes
2008. 02. 22., 22:06
Van valakinek tapasztalata, hogy mi lehet?
Bal elöl elkezdett valmi kopogni 2300km van benne és nem tudom a gátlóhoz kötni a hangot.
Talán a stabilizátor vagy valami más.

Ha előfordult valakivel kérem ossza meg velem a tapasztalatát.

Köszönöm

hunevo6
2008. 02. 22., 22:41
Van valakinek tapasztalata, hogy mi lehet?
Bal elöl elkezdett valmi kopogni 2300km van benne és nem tudom a gátlóhoz kötni a hangot.
Talán a stabilizátor vagy valami más.

Ha előfordult valakivel kérem ossza meg velem a tapasztalatát.

Köszönöm

mikor kopog, mik a körülmények, milyen a hang, sebesség függő vagy sem- pls adj több leírást mert ez így eddig akár a karosszéria lakatosod is lehetne- abból amit írtál.

Zana
2008. 02. 22., 23:58
nekünk a 8-asnál is volt ilyen problémánk, de csak akkor kopogott ha vizes úton mentünk vagy ha hideg volt kinn a levegő...érdekes

EvoSasa
2008. 02. 23., 07:54
Nálam most 3 héten belül tört el az egyik majd a másik gátló belső szára mindkét oldalon. Ennekis kopogo hangja volt ill sajna a bal eleje még ilyen.

Miki
2008. 02. 23., 08:24
Hú ez megint annyi minden lehet, futóműből jön tutira?

berkes
2008. 02. 23., 10:12
Szerintem nem gátló mert nem mindíg csinálja, van amikor sima úton egyszer-egyszer csinálja és van amikor rumplin egyáltalán nem.
Nem sebesség függő mert amikor kiállok a garázsból hallom és amikor magyek vele akkor is néha.
Egy húzós jobb kanyarban 3 dik teli gázon koppant először amikor a bal eleje teljesen le volt terhelve, és azóta csinálgatja.
Olyan hang mint amikor valami fémesen koppan de baloldalt az elejéből jön.
Valami lelazult és beleüt valamibe talán így tudnám leírni legjobban a hangot.
Semmi érezhető hatása nincs csak a hang

bunker
2008. 02. 23., 13:21
Meg kell nézni rázópadon, mindegyik vizsgaállomáson van ilyen, általában rögtön kiderül mi a bibi, ha a futómű a ludas.
Nálam pl. az egyik szilent lógott, aminek az emelőn semmi baja nem volt, hiába feszegették pajszerral, de a padon meg lehetett látni.

Miki
2008. 02. 23., 15:23
...vagy a már sokat emlegetett megoldás, megnézetni egy hozzáértővel :)

Tomó
2008. 02. 23., 18:25
Lehet,hogy széttört a balos toronycsapágy.:-k

EvoSasa
2008. 02. 29., 20:21
Nahh nálam nem a gátló volt a ludas! Bár kiszedtem, szétszedtem és nem volt eltőrve semmi. Összerak majd kiderűlt, hogy a felső csavar, ami a toronycsapágyas részt húzza le laza volt.
Utólag 3 perces meló lett volna igy + 1 órás volt.

berkes
2008. 02. 29., 22:02
Köszönöm a hozzászólásokat de a dolog megoldódott.
A bal első göbfej csavarja volt laza gyárilag.
Érdekes mert a megfelelő nyomatékra lekattant de utána még egy fordulatot ment.