PDA

Teljes nézet : Mitsubishi Colt Turbó 4X4



Racsi79
2014. 11. 16., 16:52
ELADÓ EGY SAJÁT ÉPITÉSŰ AMATŐRCROSSBAN HASZNÁLT VERSENYAUTÓ. MOTOR EVO 3,EVO 9 DUGÓGARNITÚRÁVAL,EVO 9 TURBÓ,4 LEÖMLŐ,880cm3 INJEKTOROK,SZIVÓ VEZÉRMŰTENGELYEKKEL,ETANOLLAL EDDY ECU PROGIVAL 1.5baron 400LÓERŐ. EVO3 VÁLTÓ,ELŐL-HÁTUL RALLYARTOS SPEERDIFI,3.545ÁTTÉTELLEL,KATONA BILSTEIN ELŐL,HÁTUL EVO 8 GÁTLÓ ÜLTETŐ RUGOVAL. BUKÓCSŐ,KAGYLÓÜLLÉS,4 PONTOS ŐV,ETANOL HŰTŐ,AKKSI-TANK-HŰTŐ HÁTUL.MICHELIN MURVA GUMIKKAL ÉS FEDIMA CROSS GUMIKKAL ELADÓ. IGAZI ÉLMÉNYAUTÓ! Tel:06703328857

Miki
2014. 11. 16., 17:29
Szia. Miért kiabálsz?

Silva
2014. 11. 16., 18:08
Szia. Miért kiabálsz?
AZÉRT!HOGY MINDENKI MEGHALLJA!!! :D bocsi, aki hangosabban kiabál annak van igaza!

Ötlet : Facebook-os adok-veszek csoportokba alapszabály árat megadni. Megelőzve a "mennyi? -privi ár.." hsz áradatot. Nem lehetne itt is bevezetni?

Coppermine
2014. 11. 16., 18:30
egymillió kettő, a duen.hu hirdetés alapján : http://hirdetotabla.duen.hu/ver_enyaut/amatr/mitubihiturb4x4colt185960

kicsievo
2014. 11. 16., 18:41
egymillió kettő, a duen.hu hirdetés alapján : http://hirdetotabla.duen.hu/ver_enyaut/amatr/mitubihiturb4x4colt185960

Nem akarok senkit bantani de ez finoman szolva is igenytelen...

Coppermine
2014. 11. 16., 21:05
Nem akarok senkit bantani de ez finoman szolva is igenytelen...

rallycrossra van megépítve, ott azért a kasztni elég ütött-kopott helyenként. mondjuk tény, nem mindegyik rallycross autóra jellemző, hogy így hagyják egy-egy verseny után.
[-X

Feka
2014. 11. 16., 21:27
rallycrossra van megépítve, ott azért a kasztni elég ütött-kopott helyenként. mondjuk tény, nem mindegyik rallycross autóra jellemző, hogy így hagyják egy-egy verseny után.
[-X
A rallycross egy kicsit más világ, nem (amatòr) autocrossra gondoltál véletlenül?

Coppermine
2014. 11. 16., 22:27
A rallycross egy kicsit más világ, nem (amatòr) autocrossra gondoltál véletlenül?

bocs, igen az. bár így megnézve a képeket, ez már talán a roncsderbi kategória :mrgreen:

Lasi
2014. 11. 17., 15:23
bocs, igen az. bár így megnézve a képeket, ez már talán a roncsderbi kategória :mrgreen:

Mi sokat járunk gyorsasági roncsderbire, ami kb a csoró ember rally crossa .... kíváncsi lennék mit tud a nagykategoriában :o

Racsi79
2014. 11. 17., 21:25
Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember

kicsievo
2014. 11. 17., 21:54
Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember

Szia!
Szerintem nem sokan irigykedünk. Ellenben (ha igaz) Nagyon tisztelünk a kétkezű munkádért!
Véleményem szerint itt a fórumon nagyon sokan építik a kocsijukat kemény munka mellett. Legtöbben utcára építenek ezért szépen próbálják összelapátolni a gépüket! Ha ilyen jellegű versenyre építenénk sokan tudnánk legalább ilyet. Senki nem esett neked. Valószínű, hogyha nem csak bemásolod a hirdetésed szövegét, hanem bemutatkozol és szépen leírod a kétkezű munkád gyümölcsének eladási okát akkor még sokaknak tetszett is volna. Szvsz nyolc bukfenc után egy kisebb lakatolás ráfért volna de ez én lettem volna.
Ja és még valami. Nagyon sokan vagyunk itt akik jól-nagyon jól vezetnek és mégsem hencegnek vele. Ahol az ember nem félti annyira a kocsiját ott többet be lehet vállalni -> ergo gyorsabban tanul. Szerintem látnál meglepetést ha arról lenne szó...

Üdv

carkillerz
2014. 11. 17., 23:54
Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember

Én nem ismerem ezt a szakágat de biztos durvát megy a vas thumbs_up elhiszem hogy rengeteget dolgoztál rajta de ez nem a mi hibánk, sajnos a leírtaktól nem drágább lesz a termék hanem ellenkezőleg :(.
Nem szép de lehet kurvagyors a kategóriájában ennyi a lényeg szerintem.
Ha van valami kedvcsináló videód egy futamról vagy bármi kiváncsian várjuk!

Hajrá meló utáni autóépítők ;) (nekem elég volt már belőle :-\")

Peace és sem irigynek sem okosnak nem tartom magam.

UI: ha van kedved egy hosszú etanolos evohármas giga bukkake olvasmányhoz itt a miénk:

http://evoklub.hu/forum/showthread.php?1438-Carkillerz-Rally-Team-Lancer-Evo-III

Lasi
2014. 11. 18., 10:35
Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember

Bocsánat ha sértésnek jött le, hidd el nem annak szántam.
Csak arra probáltam célozni, hogy a kisebb pénzű emberek gyorsasági roncsderbiben indulnak.... aki tehetősebb meg rally crossban. De nagyon jól tudom hogy aki minden derbin erdeményesen akar részt venni, az is éves szinten milliókat ölhet bele. ;)

Erikaviking77
2014. 11. 18., 13:41
Ez egy célszerszám, ami működik nem kirakatba készült, és 1 200 000 Ft. Szerintem ennyiből nem sok mindent lehetne kihozni. Ehhez kell mérni.


Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember