PDA

Teljes nézet : Evo VI - jobbkormányos



Miki
2008. 02. 29., 23:05
Ismerős kérésére:



http://overboost.hu/dscf3152.jpg

http://overboost.hu/dscf3156.jpg

http://overboost.hu/dscf3163.jpg

MITSIBISHI LANCER EVOLUTION VI.

Évjárat 1999., 2000 cc, 4 WD, turbo, digit klíma, ABS, elektromos ablakok,el.tükör, 2 oldali légzsák, központi zár.

Az autó jobbkormányos, 2006. májusában lett importálva Japánból, magyar okmányokkal és rendszámmal rendelkezik.

Jelenlegi állapot: 350 HP, GREDDY intercooler kit, TOMEI kipufogó csonk, 76 mm kipufogó rendszer, RALLIART hátsó kipufogó dob, SARD sport katalizátor, HKS sport légszűrő, OS GIKEN kuplung ( dupla tárcsás, max 600 HP) városi használatra alkalmas, CUSCO első és hátsó toronymerevítő, CUSCO futómű keret alul, GREDDY turbonyomás mérő, RALLIART kilométer óra, BLITZ lefújószelep.
Ezeket az alkatrészeket Japánból vásároltam és csúcsminőségűek, az autó nagyon szép és kellemes hatású.

APEXI POWER FC motorvezérlő, 4 db. SARD 850 cc-es befecskendező és egy SARD üzemanyagpumpa az autó vételárán kívül megvásárolható.

Az autó vételára: 5 250.000 Ft.

Telefon: 06-20-556-55-11
E-mail: ghyevo@gmail.com

lanciafan
2008. 03. 01., 07:34
Ez nagyon drága... a reális ár 4m körül lenne.

persze kérdés milyen papírjai vannak.

Miki
2008. 03. 01., 09:12
Benne van a szövegben. Nem tudom mennyire drága, mert nem tudom mennyibe kerül rendesen átalakítani balosra.

wolfblind
2008. 03. 01., 10:09
Érdekes, hogy jobbos, de magyar rendszámos, papíros, itthon úgy tudtam jobbost nem lehet vizsgáztatni, vagy mégis:-k.

Szép autó, sztem ez GB Traderes, Evokat úgy halottam drágább balosítani, mint az Imprezat a tűzfal miatt.

Miki
2008. 03. 01., 13:05
Lehet jobbkormányost vizsgáztatni!
Az átalakítás meg kb. ugyanannyi pénz/meló mint az Imprezán.

lanciafan
2008. 03. 01., 19:04
Benne van a szövegben. Nem tudom mennyire drága, mert nem tudom mennyibe kerül rendesen átalakítani balosra.


"Milyen papír" arra gondoltam, hogyan lett papírozva.

regadó+minden hivatalos vagy másképp---

SZvsz 1mből nincs meg az átalakítás, azért írtam h drága mert akkor már 6M feletti az ár az pedig irreálisan magas.

Miki
2008. 03. 01., 22:44
Miért is drága 6M-ért egy nagyon jó állapotú Evo VI?? :)
Félreértés ne essék, nem ezt a kocsit reklámozom, de a másik ezüst TME is 8 körül menne el, az enyémet se adnám alább, sőt...
Annyiba kerül minden, amennyit adnak érte!

hunevo6
2008. 03. 02., 01:39
Miért is drága 6M-ért egy nagyon jó állapotú Evo VI?? :)
Félreértés ne essék, nem ezt a kocsit reklámozom, de a másik ezüst TME is 8 körül menne el, az enyémet se adnám alább, sőt...
Annyiba kerül minden, amennyit adnak érte!

hát 8-ért én sem adnám oda az enyémet és nem csak azért mert tudtommal az utolsó piros TME Magyarországon... Aki tudja milyen jó egy 6-os az nem sajnál érte 6 millert, főleg, hogy ennyire pipec mint a képen látható.

MES-Racing
2008. 03. 02., 11:31
Én rengeteget töröm a fejem, hogy mi lenne a helyes választás evo kérdésben, ha egyszer majd eljön az ideje a vásárlásnak. Idáig az V-VI lenne a befutó, de ha hozzáveszem, hogy ezek már 9-10 éves kocsik, s az áruk annyi vagy több mint egy VII-VIII-asé akkor, azért elgondolkodik az ember. Az utóbbi időben eléggé esik az áruk a VIII-asoknak (ebből van legtöbb), s ez ha tetszik ha nem kihatással van/lesz a VI-os szériákra áraira is, persze ha a pénz nem számítana, s a Janó végre el is adná a kocsit és nem csak hírdetné, akkor azt beparkolnám a garázsba:-), de ha jobban megnézem, akkor ez egy IX-es ára, amiről az a hír járja, hogy k***a jól sikerült kocsi (nagy turbó, eltalált futómű, Mivec vezérlés).

lanciafan
2008. 03. 02., 19:21
Én rengeteget töröm a fejem, hogy mi lenne a helyes választás evo kérdésben, ha egyszer majd eljön az ideje a vásárlásnak. Idáig az V-VI lenne a befutó, de ha hozzáveszem, hogy ezek már 9-10 éves kocsik, s az áruk annyi vagy több mint egy VII-VIII-asé akkor, azért elgondolkodik az ember. Az utóbbi időben eléggé esik az áruk a VIII-asoknak (ebből van legtöbb), s ez ha tetszik ha nem kihatással van/lesz a VI-os szériákra áraira is, persze ha a pénz nem számítana, s a Janó végre el is adná a kocsit és nem csak hírdetné, akkor azt beparkolnám a garázsba:-), de ha jobban megnézem, akkor ez egy IX-es ára, amiről az a hír járja, hogy k***a jól sikerült kocsi (nagy turbó, eltalált futómű, Mivec vezérlés).

Ezért írtam h drága. Amikor én hoztam akkor esett nagyot az ár. Amikor árulták azt a fehér makinent akkor is lehetett tudni h irreális 8ért, asszem még mindig árulják---6ért.
Abban pedig csak 40k van, meg asszem gems, meg nagy kipuff stb.

Ez drága- balosan ér ennyit.

Ahogy miki írta, annyit ér amennyit adnak érte.

FQ-400
2008. 03. 02., 19:27
Hát szép darab mit ne mondjak. De 6 milláért... hát... arányaiban oylan mint az R34-es Skyline. az is most 15-20 körül megy ha jól tudom pedig 10 éves masina. És mégis veszik mint a cukrot, bitzos lesz olyan aki megveszi ezt is.

És tényleg annyit ér amennyit adnak érte.

GABI S1
2008. 05. 25., 11:29
ma megnéztem az autót, elég szép állaptban van, igaz van rajta egy-két javítani való, pl: abs lámpa állandóan világít, gátlok cserések, turbotimer nem jó meg a fényezés egy-két helyen szépítésre szorul.:)

bunker
2008. 05. 25., 18:47
ma megnéztem az autót, elég szép állaptban van, igaz van rajta egy-két javítani való, pl: abs lámpa állandóan világít, gátlok cserések, turbotimer nem jó meg a fényezés egy-két helyen szépítésre szorul.:)

RS2 megy mégis?;)

GABI S1
2008. 05. 25., 20:12
Mostmár hogy kipróbáltam több evot is biztosan:)
Nem lehet a két autót egy lapon említeni az evo egészen más!

bunker
2008. 05. 25., 20:39
Mostmár hogy kipróbáltam több evot is biztosan:)
Nem lehet a két autót egy lapon említeni az evo egészen más!

Más persze, felesleges is hasonlítgatni!
Ahhoz, hogy csak kedvtelésből fenntartson az ember egy olyan autót komoly fanatizmussal kell rendelkezzen, mert ész érvet nem hiszem, hogy fel lehetne hozni mellette, főleg ha már nem is gyári.
Bár én ennek ellenére azt mondom, hogy soha nem adnám el a S2-t, talán mert tündérmesébe illő, ahogy hozzám került. De ugyanígy vagyok az Evo-val is, csak itt van alternatíva, ha eladnám jönne helyette egy IX-es! :)

VGergo
2008. 05. 25., 22:36
ész érvet

4személyes, van csomagtaró, megy télen is mert awd :-) igazi kis családi szedán :-D

GABI S1
2008. 05. 26., 08:17
Más persze, felesleges is hasonlítgatni!
Ahhoz, hogy csak kedvtelésből fenntartson az ember egy olyan autót komoly fanatizmussal kell rendelkezzen, mert ész érvet nem hiszem, hogy fel lehetne hozni mellette, főleg ha már nem is gyári.
Bár én ennek ellenére azt mondom, hogy soha nem adnám el a S2-t, talán mert tündérmesébe illő, ahogy hozzám került. De ugyanígy vagyok az Evo-val is, csak itt van alternatíva, ha eladnám jönne helyette egy IX-es! :)

Igazad van, de mivel az audi mellé nem tudom megvenni ezért eladom, úgygondolom minden szempontból jobb döntés számomra.Egy igazi utcai rallyautónak érzem, amit én igazán szeretek.Valamint azért mégiscsak 5-6 évvel fiatalabb.

MES-Racing
2008. 07. 27., 00:25
No azért mégis lett ez olcsóbb is!!!!!

Amikor én beszéltem a tulajjal azt mondta, hogy 5m alatt nem adja oda, mert ennek ennyi az ára és kész, erre most:

http://www.hasznaltauto.hu/1939959_mitsubishi_lancer_1999

Miki
2008. 08. 01., 13:36
Így szokott ez menni...

1stDriver
2008. 08. 01., 20:55
Azért ez már tényleg nem rossz ár!
Nagyszájúak vegye meg valaki!:-)

PEPE85
2008. 08. 20., 21:08
Azért ez már tényleg nem rossz ár!
Nagyszájúak vegye meg valaki!:-)


Most már 3.8 millió Ft az ára!!!!! Egyre jobban megfontolandó...

No name
2008. 08. 21., 12:35
Most már 3.8 millió Ft az ára!!!!! Egyre jobban megfontolandó...


Sziasztiok!

Az első és az utolsó hozzászólásom lesz ezen az oldalon csak már muszály egy-két dolgot elmondanom!
Tudjátok én nagyon jól ismerem a tulajt és számomra elég elkeserítő az ahogyan írtok a témában. Olyan dolgokról írtok amiről semmit sem tudtok. Az autó tökéletes, hacsak hibának azt felróhatnánk, hogy jobbkormányos, de kérem benzinnel megy vagy jobbkormánnyal? Nekem volt jobbkormányos autóm és abszolut nem érdekelt, hogy melyik oldalon ülök!!!!
Én tudom, hogy ez az autó a tulajnak mennyiben van és az az összeg elhihetitek, hogy jócskán 3,8 M fölött van!!! De ha valaki odamenne, hogy kell neki ennyiért és a tulaj azt mondja, jó de visszaállítom az autóban az eredeti állapotot akkor az illető lenne a legjobban megsértődve, hogy nincsenek benne a spéci cuccok. Gondolom, hogy tudjátok, hogy mondjuk egy olyan kuplung ami benne van, vagy egy Tomei kipufogó csonk mennyibe kerül ha meg kéne venni??? Ennél az autónál már ezt nem kell megvenni és azt hiszem ezen az áron igen baráti. Ráadásul még magyar okmányokkal is rendelkezik, ami azt hiszem, hogy nem egy utolsó szempont. Ha már valaki ült egy evo VI-ba az tudja igazán, hogy az milyen érzés és, hogy az mit jelent az egyén számára!
Persze egyáltalán nem kötelező senkinek sem megvennie, csak arra kérek mindenkit, hogy egy kicsit gondolja végig azt amit leír és nem kell gúnyosan fogadni, hogy már 3,8 M az ára. Persze én tudom, hogy ha 2 M lenne akkor már mindenkinek ideális lenne az ár sőt még mehetne lejjebb is, nem igaz?! De azt ne felejtsük el, hogy mégis egy Evo!
Köszönöm, hogy írhattam és talán elgondolkodtató az írásom. Választ nem várok, nem kívánok irogatni, remélem érthető, de ha nem az se baj!
Szép napot mindenkinek!:)

MES-Racing
2008. 08. 21., 13:52
Sziasztiok!

Az első és az utolsó hozzászólásom lesz ezen az oldalon csak már muszály egy-két dolgot elmondanom!
Tudjátok én nagyon jól ismerem a tulajt és számomra elég elkeserítő az ahogyan írtok a témában. Olyan dolgokról írtok amiről semmit sem tudtok. Az autó tökéletes, hacsak hibának azt felróhatnánk, hogy jobbkormányos, de kérem benzinnel megy vagy jobbkormánnyal? Nekem volt jobbkormányos autóm és abszolut nem érdekelt, hogy melyik oldalon ülök!!!!
Én tudom, hogy ez az autó a tulajnak mennyiben van és az az összeg elhihetitek, hogy jócskán 3,8 M fölött van!!! De ha valaki odamenne, hogy kell neki ennyiért és a tulaj azt mondja, jó de visszaállítom az autóban az eredeti állapotot akkor az illető lenne a legjobban megsértődve, hogy nincsenek benne a spéci cuccok. Gondolom, hogy tudjátok, hogy mondjuk egy olyan kuplung ami benne van, vagy egy Tomei kipufogó csonk mennyibe kerül ha meg kéne venni??? Ennél az autónál már ezt nem kell megvenni és azt hiszem ezen az áron igen baráti. Ráadásul még magyar okmányokkal is rendelkezik, ami azt hiszem, hogy nem egy utolsó szempont. Ha már valaki ült egy evo VI-ba az tudja igazán, hogy az milyen érzés és, hogy az mit jelent az egyén számára!
Persze egyáltalán nem kötelező senkinek sem megvennie, csak arra kérek mindenkit, hogy egy kicsit gondolja végig azt amit leír és nem kell gúnyosan fogadni, hogy már 3,8 M az ára. Persze én tudom, hogy ha 2 M lenne akkor már mindenkinek ideális lenne az ár sőt még mehetne lejjebb is, nem igaz?! De azt ne felejtsük el, hogy mégis egy Evo!
Köszönöm, hogy írhattam és talán elgondolkodtató az írásom. Választ nem várok, nem kívánok irogatni, remélem érthető, de ha nem az se baj!
Szép napot mindenkinek!:)


Szia!

Ha esetleg még visszanézel, hogy mi lesz a reakcióra amit írtál, csak egy pár sorban reagálnék.

2-3-4 évvel ezelőttig, egy EVO teljesen elérhetelen dolog volt az emberek nagy részének!!!!
Ha láttam egy VI-ost "ünnepnap" volt", VII-esből is nagyon kevés mászkált az utakon. Aztán jött a VIII-as, amit már itthon is egyre több szalonban meg lehetett venni/rendelni, egyre nagyobb hansúlyt fektettek erre a szegmensre is a forgalmazók, kiadták fűnek-fának tesztautónak, vitték rendezvényekre. Közben elkezdték behordani szép számmal az usa-ból, s ez történt a IX-el is, illetve most a X-el. Míg régen ha volt egy eladó EVO szinte annyit kérhettél érte amennyit akartál, mert ha valaki ilyet akart venni, akkor megvette. Most tele van a használtautó EVO hirdetésekkel, s nem egy autót majdnem évek óta hirdetnek. Én anno felhívtam a tulajt és nagyon korrekten elmondott mindent a kocsiról, amikor megkérdeztem, hogy mennyire alkuképes a kocsi azt mondta, hogy 5m az alja. Körbekérdeztem mennyi lenne igényesen átépítve, mondtak rá 800-900e ft-ot, ergo 6 milla lenne a vége. Böngészgettem mennyiért lehetne behozni kintről, mert nagyon rázott a hideg az átépítéstől (valamiért az van bennem, hogy átépítve később már csak ár alatt lehet majd eladni) aztán arra jutottam, hogy olaszban elég sokat hirdetnek 20-22e eur-ért. Ha a korábbi 1-2 hónap árfolyamát nézem, akkor kiderül, hogy 232-233 ft-ért lehetett venni eur nagyban. Eredmény: 233*20,000= 4,660,000ft + 100,000 (kiutazás) + ~600,000 (regadó) + 150,000 (vizsga+ költségek)=5,510,000 FT!!!!!!!!!! És akkor nem alkudtam az autó árból semmit.
Miért venne meg bárki egy kocsit amit ha balkormányosan szeretne használni drágábban, mint egy echte balost, amin nem kell tűzfalat cserélni, kábelkorbácsot gyártani hozzá + 1000 más dolgot kicsrélni, hogy olyan legyen, mint egy balos.

Visszatérve a tuningra, Sasa az írta valahol, ha jól emlékszem, hogy 6,7m körül odaadná a VIII-ast, amiben 2,5m FT értékű extra tuning van anyagárban (M800, IX-es turbo, HKS cuccok......) és az jópár évvel fiatalabb kocsi.

Évek óta figyelve az itthoni EVO árakat, azt kell, hogy mondjam, hogy folymatosan majdnem hogy drasztikus csökkenés van a piacon. Senki nem akar venni egy V-VI-ost 6m -ért, amikor egy 2002-es STi 4m-ért megkap, vagy 2003-2005-öst 6,5m-ért. Illetve 7m-ért IX-es EVO-t lehet venni, ami állítólag a legjobban sikerült darab.

Elnézést a hosszért, remélem nem bántottam meg senkit, de az éremnek mindíg két oldala van, sajnos senkit se érdekel, hogy az én GTR-em tele van HKS/GReddy/... tuning cuccokkal a kutya se akarja megvenni pedig csak 2500 db-ot gyártottak belőle.

Remélem sikerül eladni az EVO-t nem elkótyavetyélt áron!!!

lezle
2008. 08. 21., 15:22
van egy 98-as GT Impreza-m elég komolyan átépítve - illetve jelenleg darabokban - egyetlen eredeti alaktrésze sincs már talán, soksok JDM STi cucc, 2.2stroker stb. - Tomei, HKS, GReddy, Cusco stb.
ha kiszámolnám mennyit költöttem rá magam semm hinném el, DE nem lehetnék megsértődve senkire, ha ez másnak nem érné meg azt amiért én eladnám
meghírdethetném 8millióért, ami még minidg erősen veszteséges lenne nekem, de nem hiszem hogy bárki megvenné ennyiért, pedig hibátlan a gép, és alkatrészre többet költöttem rá asszem

ez egy ilyen dolog, bontottan, kiszerelve jobban el lehet adni a tuning cuccokat az a tapasztalat

PEPE85
2008. 08. 24., 12:40
Erre csak annyit mondanék, hogy én "lelkesedve" újságoltam, hogy 3.8-ért van meghirdetve, most már csak 3.5 millióért, mert komolyan gondolkodom a megvételén csak mivel erősen nem értek az EVO-khoz, szervízelés és fenntartás tekintetében főleg, ezért kérdezősködök még itt-ott, hogy ki mit mondd.



Sziasztiok!

Az első és az utolsó hozzászólásom lesz ezen az oldalon csak már muszály egy-két dolgot elmondanom!
Tudjátok én nagyon jól ismerem a tulajt és számomra elég elkeserítő az ahogyan írtok a témában. Olyan dolgokról írtok amiről semmit sem tudtok. Az autó tökéletes, hacsak hibának azt felróhatnánk, hogy jobbkormányos, de kérem benzinnel megy vagy jobbkormánnyal? Nekem volt jobbkormányos autóm és abszolut nem érdekelt, hogy melyik oldalon ülök!!!!
Én tudom, hogy ez az autó a tulajnak mennyiben van és az az összeg elhihetitek, hogy jócskán 3,8 M fölött van!!! De ha valaki odamenne, hogy kell neki ennyiért és a tulaj azt mondja, jó de visszaállítom az autóban az eredeti állapotot akkor az illető lenne a legjobban megsértődve, hogy nincsenek benne a spéci cuccok. Gondolom, hogy tudjátok, hogy mondjuk egy olyan kuplung ami benne van, vagy egy Tomei kipufogó csonk mennyibe kerül ha meg kéne venni??? Ennél az autónál már ezt nem kell megvenni és azt hiszem ezen az áron igen baráti. Ráadásul még magyar okmányokkal is rendelkezik, ami azt hiszem, hogy nem egy utolsó szempont. Ha már valaki ült egy evo VI-ba az tudja igazán, hogy az milyen érzés és, hogy az mit jelent az egyén számára!
Persze egyáltalán nem kötelező senkinek sem megvennie, csak arra kérek mindenkit, hogy egy kicsit gondolja végig azt amit leír és nem kell gúnyosan fogadni, hogy már 3,8 M az ára. Persze én tudom, hogy ha 2 M lenne akkor már mindenkinek ideális lenne az ár sőt még mehetne lejjebb is, nem igaz?! De azt ne felejtsük el, hogy mégis egy Evo!
Köszönöm, hogy írhattam és talán elgondolkodtató az írásom. Választ nem várok, nem kívánok irogatni, remélem érthető, de ha nem az se baj!
Szép napot mindenkinek!:)

Shongi
2008. 08. 25., 16:12
ha most vennék autot én tuti megvenném,nem érdekel h jobbos,,,a győri skylinos srác is igencsak elvan jobbkormánnyal!

Miki
2008. 08. 26., 21:01
Sajnos egy jobbkormányos autónál abból indul ki az ember, hogy mennyi lehetett az Japánban, használtan? (Ennél újonnan sem volt sokkal drágább...)

De, mint azt már ide is többször beírtam, minden annyit ér, amennyit adnak érte! Én nem haragszom akkor se valakire, ha 10-et kérne érte.

wrcfrenky
2010. 05. 12., 12:39
Sziasztok!
Vegre eljott a nap,mikor ujra evo tulaj leszek.Holnap indulok egy 6-os rs-ert.Jobbkormanyos es mivel versenyzesre-hobbi celokra akarom ez nem szamit.Ugyis atepitem balosra.Olyan kerdesem lenne,hogy mi a kodszama az rs-nek,honnan tudom,hogy a rovid valto van e benne es hogy a turbo eredeti e meg.Az auto kivul belul rs-tekeros ablakok,no ayc,no airbag,no klima,no abs,vas difis.Csak nem szeretnem,hogy nem azt veszem,amit hirdetnek.Annyira hulye azert nem vagyok hozza,csak szeretnem tudni ezeknek az alkatreszeknek a szamait.Koszonom elore is valaszokat.

Ne haragudjatok,hogy ide irtam,de nem talaltam megfelelo topikot.Kesobb majd nyitok a kocsinak egy ujat,es at lehet majd oda rakni.

tRebroN
2010. 05. 12., 15:13
Sziasztok!
Vegre eljott a nap,mikor ujra evo tulaj leszek.Holnap indulok egy 6-os rs-ert.Jobbkormanyos es mivel versenyzesre-hobbi celokra akarom ez nem szamit.Ugyis atepitem balosra.Olyan kerdesem lenne,hogy mi a kodszama az rs-nek,honnan tudom,hogy a rovid valto van e benne es hogy a turbo eredeti e meg.Az auto kivul belul rs-tekeros ablakok,no ayc,no airbag,no klima,no abs,vas difis.Csak nem szeretnem,hogy nem azt veszem,amit hirdetnek.Annyira hulye azert nem vagyok hozza,csak szeretnem tudni ezeknek az alkatreszeknek a szamait.Koszonom elore is valaszokat.

Ne haragudjatok,hogy ide irtam,de nem talaltam megfelelo topikot.Kesobb majd nyitok a kocsinak egy ujat,es at lehet majd oda rakni.

Átépítés szép móka lesz ám állítólag az igényes az milliós tétel meg ugye tüzfal cserés móka, mert nem szimmetrikus mint a bubunál. Csak ha csúnya zsetont akarsz rátolni akkor lehet esetleg érdemes átépíttetni, de mindenki más. Direkt japóbol hozatod majd lábon haza kikötőből? Vagy konténerbe jön kapuig?

bunker
2010. 05. 12., 16:43
Átépítés szép móka lesz ám állítólag az igényes az milliós tétel meg ugye tüzfal cserés móka, mert nem szimmetrikus mint a bubunál. Csak ha csúnya zsetont akarsz rátolni akkor lehet esetleg érdemes átépíttetni, de mindenki más. Direkt japóbol hozatod majd lábon haza kikötőből? Vagy konténerbe jön kapuig?

Írta, hogy versenyzésre lesz, azt nem szokták annyira "igényesre".

wrcfrenky
2010. 05. 12., 17:00
Igen,csak versenyzesre lesz,ugyhogy nem kell annyira igenyesre csinalni.Van mar tapasztalat:-D.Az auto mar csehorszagban van,ejjel utazunk ki erte.Ha tudtok valami tengelytav erteket,megdobhatnatok vele.Lecsekkolnam azt is,nem e volt mar torve.

Miki
2010. 05. 12., 21:11
RS turbó: TD05HRA-16G6-10.5T

A tengelytáv 2510 mm, de ha valami extra futómű van benne, amivel lehet az utánfutást állítani, akkor ettől eltérhet.

Milyen adat kell még?

wrcfrenky
2010. 05. 13., 01:54
Koszi,ennyi eleg is lesz.