PDA

Teljes nézet : Karosszériás



FQ-400
2014. 12. 17., 09:58
Sziasztok!

Szükségem lenne egy megbízható karosszériásra. Meg kéne stoppolni a Type-R-t.
Ha van valami ötletetek/jó tapasztalat stb akkor plz, Share the contact with me! :)

Miki
2014. 12. 17., 10:01
Sziasztok!

Szükségem lenne egy megbízható karosszériásra. Meg kéne stoppolni a Type-R-t.
Ha van valami ötletetek/jó tapasztalat stb akkor plz, Share the contact with me! :)

http://www.morvaiauto.hu/

Több mint 15 éves tapasztalat alapján megbízható és korrekt.

carkillerz
2014. 12. 17., 12:25
Sziasztok!

Szükségem lenne egy megbízható karosszériásra. Meg kéne stoppolni a Type-R-t.
Ha van valami ötletetek/jó tapasztalat stb akkor plz, Share the contact with me! :)

Én a NFerit ajánlom!

FQ-400
2015. 05. 20., 08:51
Ver a sors gazdagon....
Múlt Csütörtökön televertek hátulról a Hondával.... Megállt a forgalom és az Alfának nem sikerült mögöttem ezt a megfelelő távolságon belül megtenni.

Az autót elég nehézkesen akarják megcsinálni, eddig voltam pár karosszériásnál akik nem vállalták mert mivel céges így számla kell róla és úgy nekik nem buli.

Viszont tettem tegnap egy érdekes felfedezést amit nem értek. Ha benézek a motortérbe akkor a tűzfalon nem látszik semmi, viszont a bódéból a pedálok fölött elégg gatyára van rohadva a kasztni. Erre azt mondta egy ember, hogy az javíthatatlannak minősül, (nem tudom, hogy ott mitől engedett el, valami víz folyamatosan folyik ami nem tudom, hogy hogy kerül oda, de azt meg fogjuk szüntetni. Azonban ez tényleg igaz, hogy a belső rész ha 2 réteg van, akkor nem javítható? (nekem ez kicsit hihetetlennek hangzik.. :( )

B.Janika
2015. 05. 20., 09:54
Ver a sors gazdagon....
Múlt Csütörtökön televertek hátulról a Hondával.... Megállt a forgalom és az Alfának nem sikerült mögöttem ezt a megfelelő távolságon belül megtenni.

Az autót elég nehézkesen akarják megcsinálni, eddig voltam pár karosszériásnál akik nem vállalták mert mivel céges így számla kell róla és úgy nekik nem buli.

Viszont tettem tegnap egy érdekes felfedezést amit nem értek. Ha benézek a motortérbe akkor a tűzfalon nem látszik semmi, viszont a bódéból a pedálok fölött elégg gatyára van rohadva a kasztni. Erre azt mondta egy ember, hogy az javíthatatlannak minősül, (nem tudom, hogy ott mitől engedett el, valami víz folyamatosan folyik ami nem tudom, hogy hogy kerül oda, de azt meg fogjuk szüntetni. Azonban ez tényleg igaz, hogy a belső rész ha 2 réteg van, akkor nem javítható? (nekem ez kicsit hihetetlennek hangzik.. :( )

Nem csak felületi rozsdásodást látsz odabennt ? Hihetetlen hogy az utastérben van szétrohadva. A tüzfal biztosan dupla, és javitható is, csak nem tartozik az álommunkák közé. Gondolj bele ha meg akarod rendesen csinálni akkor komplett müszerfal, kábelköteg ki. Motortér szintén ha esetleg oda is elért a rozsdásodás, sokkal tovább tart előkészülni mint az érdemi munka. Ha pedig ezt kiszámlázzák neked rezsióradijba nem biztos hogy öszinte lesz a mosolyod.

FQ-400
2015. 05. 20., 13:04
Konkrétan egy 3X4 centis darabot nyomott a kezembe a lakatos... Én is azt hittem először, hogy csak felületi vagy akármi, de mivel volt vagy 0,5 vastag az egész ezért nem hiszem, hogy "csak felületi lenne" :S

ttop
2015. 05. 20., 13:56
Konkrétan egy 3X4 centis darabot nyomott a kezembe a lakatos... Én is azt hittem először, hogy csak felületi vagy akármi, de mivel volt vagy 0,5 vastag az egész ezért nem hiszem, hogy "csak felületi lenne" :S

Akkor most kell megtervezned mi lesz az autóval, mert különben többszörösen fogod kifizetni a munkadíjat!
Nekem is így kezdődött és a végén csupasz kasztni homokfújás lett belőle...

Tomó
2015. 05. 20., 14:38
Jani leírt mindent!

"Nem lehet/érdemes megcsinálni" lakatosok nyelvén azt jelenti, hogy nem tud előre számot, mondani, de az biztos, hogy nagyon nagy lesz a végén és azt Te biztosan nem akarod kifizetni.
Elől ilyen, hátul meggyűrt, akkor tényleg jól gondold át! (Csinálj egy játszós Civicet a motorjával)

D16V
2015. 05. 20., 21:18
Az se baj, ha kombi az a Civic
...😃

FQ-400
2015. 05. 21., 08:36
Most adtam be a vasat szervízbe, hogy rakják rendbe a popsiját...

Kérdeztem, hogy mit tudnak erről a lemez problémáról, azt mondta a szervíz, hogy konstrukciós hibája ennek a típusnak, hogy oda bemegy a víz. Meg lehet csinálni, első blikre pepecs munkára motor ki-be totál bontással mondtak 400.000-ret. (Azt mondta, hogy ez a plafon) Illetve van ilyen "stoppolós" megoldás, hogy alulról megstoppolják és akkor ideig-óráig jó, az meg 50. :(

Igaza van ttop-nak, hogy most kell eldönteni, mert ha megcsináltatom 400-ért akkor ezt az autót már tényleg az életbe nem adom el.... Motor 800, kasztni 400, most a seggére ha szivat a biztosító még 200.. És piaci értéken 2-t ér az autó jelenleg. :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Az a baj, hogy nincs patakokban folyó könnyes smile, mert azzal dobálnám tele az egész oldalt. :(

jlaci74
2015. 05. 21., 10:34
Most adtam be a vasat szervízbe, hogy rakják rendbe a popsiját...

Kérdeztem, hogy mit tudnak erről a lemez problémáról, azt mondta a szervíz, hogy konstrukciós hibája ennek a típusnak, hogy oda bemegy a víz. Meg lehet csinálni, első blikre pepecs munkára motor ki-be totál bontással mondtak 400.000-ret. (Azt mondta, hogy ez a plafon) Illetve van ilyen "stoppolós" megoldás, hogy alulról megstoppolják és akkor ideig-óráig jó, az meg 50. :(

Igaza van ttop-nak, hogy most kell eldönteni, mert ha megcsináltatom 400-ért akkor ezt az autót már tényleg az életbe nem adom el.... Motor 800, kasztni 400, most a seggére ha szivat a biztosító még 200.. És piaci értéken 2-t ér az autó jelenleg. :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Az a baj, hogy nincs patakokban folyó könnyes smile, mert azzal dobálnám tele az egész oldalt. :(

Tessék : http://www.e39.hu/images/smilies/crying.gif

ttop
2015. 12. 15., 18:16
Sziasztok!

Mazdára szeretnék kartervédőt!
Szóljatok ha tudtok valakit aki csinálna (nem kell karbon)!

Köszi

carkillerz
2016. 04. 24., 11:31
penge thumbs_up


https://youtu.be/Hpw96Q6LmEc

simigeri
2016. 04. 24., 20:46
Szépen dolgozik. Megnéztem volna, ahogy a lámpák és a tanksapka környékén alakitja ki.
S feltenném a kérdést: ezt tényleg csak odaszegecselik? Diszlécre meg minden lófaszra, igényesen?