PDA

Teljes nézet : EVO 8 alkatrészek



pothy
2015. 01. 09., 16:06
Sziasztok!

Van egy pár megmaradt alkatrészem. Az autóm összetört egy pár éve és sajnos még mindig tart az ügy... Nehezen vettem rá magam, hogy foglalkozzak az alkatrészek és az autó eladásával, de most már muszáj. Előszedek mindent és kilistázok cikkszám szerint, az autóról meg töltök fel képet.

Ami biztosan meg van még:

Gyári elektromosan állítható európai fényszórók kavicsvédő fóliával. bal: 8301B659, jobb: 8301B660
Nissens vízhűtő.
Gyári lengőkar alsó gömbfejjel (jobb első).
Gyári féknyereg felújító készlet (első, hátsó)
Gyári stabpálcák. 4056A015
2 db gyári lengőkarszilent. MR519675
2db gyári axiálcsukló+porvédő MR403099+MR510406
Exedy kuplungszett MBK2084
Gyári szinkrongyűrű MD770348, MR581385
2db külső kormányösszekötő Nipparts J4825033
Szárítószűrő Nissens 95406
Pollenszűrők (mannfilter)
Olajszűrő
szatuna légterelő első ablakokhoz
difi tartó MR580046, MR580045, MR580044
gyári króm felnikupak MR244232

Ha lehet írjatok a bartfai.botond@gmail.com címre, mert sajna nem tudok mindig felmenni a klub oldalára, viszont az emailt rögtön megkapom.

Sziasztok!
Bártfai Botond

Lasi
2015. 01. 09., 16:29
Szia!

Gumik hány mm esek?
Lehet érdekel, ha lenne más valaki a felnikre és szétszeded őket.

kicsievo
2015. 01. 09., 17:14
Az exedy kuplungbol melyik van neked?

Krissz
2015. 01. 09., 18:42
írtam üzenetet. Csak gondoltam írok ide is mert nekem sem jelezte a bejövőt. Kicsit káosz van a fiókomban :D

pothy
2015. 01. 11., 14:38
Szia!

Gumik hány mm esek?
Lehet érdekel, ha lenne más valaki a felnikre és szétszeded őket.
Szia!
A gumik kb 8mm esek. Küldj egy email címet amire küldhetek fényképet.

pothy
2015. 01. 11., 14:40
Sziasztok klubtársak!
A fékalkatrészek elkeltek.

Lasi
2015. 01. 11., 15:02
Szia!
A gumik kb 8mm esek. Küldj egy email címet amire küldhetek fényképet.

Szia!
Sajna a privát üziket nem tudom olvasni.
lasi8531@gmail.com -ra várom a képeket!

Köszi!

Zoli
2015. 02. 23., 18:11
Van valakinek kontatja az eladóhoz, pl. telefonszám?
Email-re, pm-re nem ír már egy hete.

pothy
2018. 06. 08., 23:02
Sziasztok!

Frissítettem a hirdetést, hátha érdekes lehet belőle valami

SomaG
2018. 06. 11., 08:21
Belső kárpitod nem maradt véletlenül?
Néztem az autód képeit pont olyan mint az enyém. Sajnálatos hogy összetört. Hogy történt az eset? Bár látom nem mai történet.



Sziasztok!

Frissítettem a hirdetést, hátha érdekes lehet belőle valami

pothy
2018. 06. 11., 08:39
Belső kárpitod nem maradt véletlenül?
Néztem az autód képeit pont olyan mint az enyém. Sajnálatos hogy összetört. Hogy történt az eset? Bár látom nem mai történet.

Szia!

A kárpitok az autóban vannak, amit szeretnék egyben eladni. Ezeket az alkatrészeket külön vettem és teljesen újak.
A kocsival mentem Újpestre és szemből befordult egy volvós elém... :( Igen az eset évekkel ezelőtt történt.

SomaG
2018. 06. 11., 08:53
Megtaláltam a leírásod... Sajnálom...

SomaG
2018. 06. 11., 08:54
Csomagtartó belső borítás érdekelt volna, de ahogy a képeket nézem sok minden nem maradt abból sem.
Azért a tempó nem volt kicsi ugye?



Szia!

A kárpitok az autóban vannak, amit szeretnék egyben eladni. Ezeket az alkatrészeket külön vettem és teljesen újak.
A kocsival mentem Újpestre és szemből befordult egy volvós elém... :( Igen az eset évekkel ezelőtt történt.

pothy
2018. 06. 11., 15:01
Csomagtartó belső borítás érdekelt volna, de ahogy a képeket nézem sok minden nem maradt abból sem.
Azért a tempó nem volt kicsi ugye?

Nem csak a tempóval volt a baj hanem, hogy a nő közvetlenül elém kanyarodott, így fékezés nélkül vertem telibe...

SomaG
2018. 06. 12., 07:53
Nekem is ez a legnagyobb félelmem főleg amikor az EVO-val közlekedek.
A te eseted ugyan kicsit más, de pl. ha hősünk szembe a 70 lóerejével előzésnél úgy gondolja hogy úgysem jön szembe semmi, meg még beférünk a kanyar előtt, közbe megjelensz szembe 130-as tempóval na onnan nincs hova...
A te kikanyarodós eseted a motorosok rémálma.
Elnéz jobbra elnéz balra (vagy nem) aztán megindul. Vagy elnéz de fel se fogja az agya hogy jön valami, és megindul. Ilyet is láttam már...



Nem csak a tempóval volt a baj hanem, hogy a nő közvetlenül elém kanyarodott, így fékezés nélkül vertem telibe...

pothy
2018. 06. 12., 08:45
Nekem is ez a legnagyobb félelmem főleg amikor az EVO-val közlekedek.
A te eseted ugyan kicsit más, de pl. ha hősünk szembe a 70 lóerejével előzésnél úgy gondolja hogy úgysem jön szembe semmi, meg még beférünk a kanyar előtt, közbe megjelensz szembe 130-as tempóval na onnan nincs hova...
A te kikanyarodós eseted a motorosok rémálma.
Elnéz jobbra elnéz balra (vagy nem) aztán megindul. Vagy elnéz de fel se fogja az agya hogy jön valami, és megindul. Ilyet is láttam már...

Igen az se rossz. Motorral is énis megéltem már hasonlót sajnos. A szép, hogy az én anyámat szidta az ellenfelem mert szerinte meg se próbáltam elkerülni a balesetet. Ezt a bíróságon is elmondta. Persze! Direkt meg akartam pusztulni az utasommal együtt meg az autómat is le akartam nullázni. Főúton külső sávban haladva... Egyértelműen látszott hogy amit mondtál is, vagy nem nézett vagy fel se fogta. Így a fos volvójával hazavágott egy ikont...

Silva
2018. 06. 12., 08:47
Édesapám nemrég egy Vitarát vet így oldalba. El is nézett pedig... Sajnos elő fordul. Náluk az anyagi kár nem volt jelentős,,,

pothy
2018. 06. 12., 09:11
Édesapám nemrég egy Vitarát vet így oldalba. El is nézett pedig... Sajnos elő fordul. Náluk az anyagi kár nem volt jelentős,,,

Igen ez tiszta sor. Aki vezet annál előfordul, hogy hibázik, de az én ellenfelem olyan dolgokat állított amiről több szakértő is megállapította, hogy lehetetlen... úgy gondolom, hogy ha benézek valamit azért vállalni kell a felelősséget nem pedig hülyeségeket kitalálni. Hosszú és bonyolult ügy

Silva
2018. 06. 12., 11:27
Sajnálom! Remélem igazságot tesz majd a bíróság!

kicsievo
2018. 06. 12., 12:37
Sajnálom! Remélem igazságot tesz majd a bíróság!

A magyar birosag legtobb esetben nem tesz igazsagot.

SomaG
2018. 06. 12., 13:02
Vigasztald csak szegényt...



A magyar birosag legtobb esetben nem tesz igazsagot.

kicsievo
2018. 06. 12., 16:58
Vigasztald csak szegényt...

Nem akarom lehangolni meg vogasztalni sem. Tapasztalat. Nekem van egy rettentoen komplex ugyem a GyMS megyei tragyadimbon ami mar 13 eve tart. Birot zartak ki mert elfogult volt a masik lenondott az ugy vezeteserol mert ilyan dobtest hozott ami egy vicc tb. Es ez caak egy ugy a sokbol. Ugyeszsegrol es a nyomozohatosagrol sincs jobb tapasztalatom.

EVO-010
2018. 06. 12., 20:56
Már évek óta jogszolgáltatás van igazságszolgáltatás helyett...