PDA

Teljes nézet : Forester S turbo fék



Miki
2015. 02. 09., 12:19
Van a családban egy 1999-es Forester S turbo, amelynek elég gyenge a gyári fékrendszere.

Állítólag le lehet cserélni Impreza WRX fékre, meg tudja ezt valaki erősíteni? Első és hátsó szett is kellene rá.

B.Janika
2015. 02. 09., 13:35
Van a családban egy 1999-es Forester S turbo, amelynek elég gyenge a gyári fékrendszere.

Állítólag le lehet cserélni Impreza WRX fékre, meg tudja ezt valaki erősíteni? Első és hátsó szett is kellene rá.

Azt nem tudom mennyire stimmel vele, de nekem van WRX fékszettem, 5X100-as furatú féktárcsákkal.

Papírtigris
2015. 02. 09., 15:43
Azt nem tudom mennyire stimmel vele, de nekem van WRX fékszettem, 5X100-as furatú féktárcsákkal.

Neked mid nincs?:twisted::twisted::twisted:

B.Janika
2015. 02. 09., 16:20
Neked mid nincs?:twisted::twisted::twisted:

Mondjuk GT-R-em, na az nincs, de nagyon nagyon kellene egy :mrgreen:

nferi
2015. 02. 09., 19:58
Van a családban egy 1999-es Forester S turbo, amelynek elég gyenge a gyári fékrendszere.

Állítólag le lehet cserélni Impreza WRX fékre, meg tudja ezt valaki erősíteni? Első és hátsó szett is kellene rá.

A Wrx-ét fel lehet rá előre simán csak a felniket is cserélni kell mert a nyeregtől nem fér el a gyári! Hátul vagy kompletten tengelycsonkkal együtt vagy kell hozzá átalakítót csinálni és úgy! Bár nagy tűzre ne számítsatok változásban de jó tárcsával, betéttel jobb lesz, de ez is picike a tömeghez képest! ;)

Lasi
2015. 02. 09., 20:03
Van a családban egy 1999-es Forester S turbo, amelynek elég gyenge a gyári fékrendszere.

Állítólag le lehet cserélni Impreza WRX fékre, meg tudja ezt valaki erősíteni? Első és hátsó szett is kellene rá.

Ugyanabból a méretből, csak komolyabb tárcsa + betét kombó nem lenne elég?
pl: EBC turbo groove tárcsa + yellow betét?