PDA

Teljes nézet : fék hűtés



hunevo6
2006. 10. 24., 00:58
Szeretném megosztani evo-s társaimmal a mostanában végzett fékhűtésről szerzett tapasztalataimat.

Mindig is gondom volt a fékkel, ugyanis az evóm (lehet ezt így írni??) amikor megvettem már megnövelt teljesítménnyel rendelkezett ámde széria (brembo) fékekkel volt még ellátva.

Az autó GPS-es mérés alapján 375 lóerőt tud - ezt a programozó is elfogadta az injektor löketekből számolva, valamint kb 480-500 nm nyomatékot ad le. Én amatőr futamokon indultam a kocsival nagy sikerrel. Viszont a fék mindig is gond volt.

első lépésként a széria betétek helyére ferrodo 3000-es betétek kerültek, melyek jól bírták a hő terhelést viszont hidegen életveszélyesek voltak, mindig attól rettegtem, hogy ha valaki elém lép nem fogok tudni megállni. Másrészről zabálták a tárcsákat.

Na amikor elfogytak a tárcsák, úgy gondoltam ideje váltani.

A Mikin keresztül sikerült PFC fékeket szerezni, amihez a gyártó nagyon csinos karbon fékbetéteket ad. Ez a fék megy a gyári fék nyergével, viszont kétrészes és lyuggatott a jobb hűtés és a tisztulás miatt.

A féken egyből éreztem hogy nagyon komoly cucc, sokkal határozottabb lett a fékpedál fogás pontja, és természetesen baromi jól bírta a hő terhelést! Ezen felül hidegen is elég jól fog, valamint nem kopik !!!

Hogy mennyire nem arra elég legyen annyi hogy 1.5 éve használom (havonta voltak futamok egy éven keresztül) és gyakorlailag nincs válla a fékszallagnak és az eredeti első garnitúra fékbetét van még benne mindig !!!

Egy probléma azonban ezzel is elő jött -ez pedig az evo 6 TME első spoiler kialakításából adódott, miután rally slick gumikra váltottam. Egyanis a slick gumikkal még durvábbakat lehetett fékezni és előbb utóbb kiderült hogy a bal oldali fék messze nem kap annyi levegőt mint az olaj hűtő rács miatt jól szellőző jobb oldali.

Ezért végső lépésként a K-Speed behúzott egy légvezető csövet a bal oldalon látható lyuk mögé - itt gyárilag egy, az airboxhoz vezető gégecső van, de mivel erre semmi szükség nincs, át lett alakítva.

Az új rendszer a Hungaroringen lett tesztelve a Zengő szponzori napon ahol rendesen kapott és végre azonos melegedés volt tapasztalható mind két oldalon.

Remélem valakinek hasznosak lesznek az itt leírtak,

üdv,

Gyuri

Miki
2006. 10. 24., 09:40
Ez tuti mindenkinek hasznos!

A fék gyenge pont az Evo-n (is), én is küzdök a problémával vagy 4 éve, már a VII-essel is... A Ferodo 3000-res betét valóban jó, csak épp k. drága, nagyon hamar elkopik, és megzabálja a tárcsát.

Szereztem még év elején egy pár hatdugattyús AP Racing nyerget, alighanem jövőre az lesz feltéve (télen murvafékkel és 15" felnikkel járok :P ), de ha nem, akkor én is benevezek erre a PFC szettre, nagyon jó :)

Miki
2006. 10. 24., 23:37
No erről volna szó feljebb:

http://overboost.hu/pfc.gif

Miki
2006. 10. 24., 23:39
Ez pedig az AP Racing szett, már csak tárcsa kellene hozzá :)

(Richard Burns A-s Evoján szolgált korábban...)

http://overboost.hu/P1010473s.jpg

hunevo6
2006. 10. 25., 14:17
lol ezt a padló burkolatot valahonnan ismerem :-)

Miki
2006. 10. 25., 15:12
Ja, ha kell az AP Racing fék valakinek, eladó :P

EclipseGST
2006. 10. 25., 19:37
4 dugós ? mi pénz ?

Miki
2006. 10. 25., 19:39
4 dugós ? mi pénz ?

Hatdugattyús :idea:
http://evoklub.hu/forum/viewtopic.php?t=36

bunker
2007. 03. 07., 11:36
Üdv mindenkinek!

Infót szeretnék! Van egy EVO8-am (télen vettem) és lassan aktuális lesz a féktárcsák cseréje elöl-hátul.

Főként utcán használom, de megyek a Hringre és a Pannoniaringre is pályázni.
Több helyen szó volt róla, hogy a gyári tárcsák nem bírják.
A kérdés az lenne milyen tárcsa-betét kombinációt használjak, a gyári nyergek mellett?

Köszi!

ttop
2007. 03. 07., 14:34
A megoldás-t a toppic tetején leírták
Ha tetszik írj pü-t Mikinek!

Üdv a klubban

Miki
2007. 03. 07., 15:33
Üdv mindenkinek!

Infót szeretnék! Van egy EVO8-am (télen vettem) és lassan aktuális lesz a féktárcsák cseréje elöl-hátul.

Főként utcán használom, de megyek a Hringre és a Pannoniaringre is pályázni.
Több helyen szó volt róla, hogy a gyári tárcsák nem bírják.
A kérdés az lenne milyen tárcsa-betét kombinációt használjak, a gyári nyergek mellett?

Köszi!

Bizony ;)

bunker
2007. 03. 07., 17:50
Esküszöm végigolvastam az egész topikot, igaz nem most, de v.hogy elkerülte a figyelmem! :oops:

Akkor végülis a K-Speednél lehet beszerezni a javasolt tárcsát-betétet?





Üdv mindenkinek!

Infót szeretnék! Van egy EVO8-am (télen vettem) és lassan aktuális lesz a féktárcsák cseréje elöl-hátul.

Főként utcán használom, de megyek a Hringre és a Pannoniaringre is pályázni.
Több helyen szó volt róla, hogy a gyári tárcsák nem bírják.
A kérdés az lenne milyen tárcsa-betét kombinációt használjak, a gyári nyergek mellett?

Köszi!

Bizony ;)

bunker
2007. 03. 07., 17:52
Bakker, mielőtt hülyénen néznétek...

Gyorsabban írok, minthogy felfognám mit olvastam!
Írom a mailt Mikinek!



Esküszöm végigolvastam az egész topikot, igaz nem most, de v.hogy elkerülte a figyelmem! :oops:

Akkor végülis a K-Speednél lehet beszerezni a javasolt tárcsát-betétet?





Üdv mindenkinek!

Infót szeretnék! Van egy EVO8-am (télen vettem) és lassan aktuális lesz a féktárcsák cseréje elöl-hátul.

Főként utcán használom, de megyek a Hringre és a Pannoniaringre is pályázni.
Több helyen szó volt róla, hogy a gyári tárcsák nem bírják.
A kérdés az lenne milyen tárcsa-betét kombinációt használjak, a gyári nyergek mellett?

Köszi!

Bizony ;)