PDA

Teljes nézet : Alapjárat ingadozás



imrus
2015. 11. 09., 12:35
Tegnapi nappal olajteknő tömítést cseréltem, mert egy picit könnyezett és ha már volt egy kis időm megcsináltam.
Akksi sarut levettem, önindító le, olajteknő oldalán a csati le, olajteknő le stb stb... Mindent visszatettem a helyére, friss olaj bele, autó beindít, minden ok. Elindultam hazafele a műhelyből, kereszteződésnél autó leáll. Azt hittem megfullasztottam, irány tovább. Következő kerszteződésnél ugyanaz. Irány vissza a műhelybe, autocom rádug semmi hibakód. Persze ha az autó üresben volt, tartanom kellett a gázt mert egyből lefulladt. Szóltam kollégámnak jöjjön ki nézze meg ő is. Mondja menjünk egy karikát lessük meg géppel mi okozhatja. Elindultunk, azóta minden hibátlan. Hibatörlés nem volt mert nem volt mit törölni, magától megjavult. Azóta is hibátlanul működik. Csak az én fantáziám zavarja, hogy mitől lehetett. Járt már vki így? Jelen esetben az alapjárati motorra tudok gondolni, hogy megakadhatott ill. az akksisaru levétele picit megzavarhatta....

Coppermine
2015. 11. 09., 12:41
akksisaru le-fel nálam is kicsit meghülyítette a gyári ECUt, pl fordulaton (3-4e), majd kinyomott kuplung, és beejtette úgy az alapjáratot, hogy megáll a motor. bár ezt mostanában már nem csinálja az írt ECUval, de pl gyári ECU-val + programmal előfordult nem egyszer.

B.Janika
2015. 11. 09., 12:53
Saru levétel után újra kell tanulnia az alapjáratot, csak ennyi
.

imrus
2015. 11. 09., 13:49
akksisaru le-fel nálam is kicsit meghülyítette a gyári ECUt, pl fordulaton (3-4e), majd kinyomott kuplung, és beejtette úgy az alapjáratot, hogy megáll a motor. bár ezt mostanában már nem csinálja az írt ECUval, de pl gyári ECU-val + programmal előfordult nem egyszer.

Ugyanez volt a jelenség.

imrus
2015. 11. 09., 13:50
Saru levétel után újra kell tanulnia az alapjáratot, csak ennyi
.

Ez volt a harmadik amire gondoltam! Köszi! :)

Coppermine
2015. 11. 09., 14:07
Ugyanez volt a jelenség.

nálam viszont ez az "out of map" miatt volt, kifutott az ECU map-ból, de az a gyári ECUval fordult csak elő.

imrus
2015. 11. 09., 15:57
nálam viszont ez az "out of map" miatt volt, kifutott az ECU map-ból, de az a gyári ECUval fordult csak elő.

Nekem gyári van átírva. De az "out of map" nekem kínai :D:D:D

Zoli
2015. 11. 09., 21:17
Nagy melegben nekem ingadozott-alacsony volt néha az alapjárat, főleg benzines programmal.
Alapjáraton a klímát se szerette nagyon, nem igazán akart emelni fordulatszámot hozzá.
Volt is, hogy kinyomtam a kuplungot, és le is állt a motor (pont akkor terhelt rá a klímakompresszor szerintem).

bajno
2015. 11. 10., 05:09
Nagy melegben nekem ingadozott-alacsony volt néha az alapjárat, főleg benzines programmal.
Alapjáraton a klímát se szerette nagyon, nem igazán akart emelni fordulatszámot hozzá.
Volt is, hogy kinyomtam a kuplungot, és le is állt a motor (pont akkor terhelt rá a klímakompresszor szerintem).

Ha leveszed az akksisarut normál hogy elfelejti az alapjáratot, ahogy a Jani mondta újra kell tanitani, nekem viszont hasonló volt mint nálad,csak nekem klimával egyáltalân nem volt alapjárat, és nem is lehetett már utánállitani,alapjárati léptetőmotor csere megoldotta,kis műanyag fisz-f.sz 300euróért ;)

Zoli
2015. 11. 10., 05:25
Csak én nem vettem le előtte a sarut :)
Sarulevétel után nekem soha nem volt alapjárati gondom.

Firewalker
2015. 11. 10., 11:40
Ha leveszed az akksisarut normál hogy elfelejti az alapjáratot, ahogy a Jani mondta újra kell tanitani, nekem viszont hasonló volt mint nálad,csak nekem klimával egyáltalân nem volt alapjárat, és nem is lehetett már utánállitani,alapjárati léptetőmotor csere megoldotta,kis műanyag fisz-f.sz 300euróért ;)

Egy takarítás esetleg elég lett volna neki:^o

Coppermine
2015. 11. 10., 13:36
Nekem gyári van átírva. De az "out of map" nekem kínai :D:D:D

általában akkor fordul elő, mikor gyári ECU+szoftver, de valamihez már hozzápiszkálnak, ilyenkor képes az ECU "lefutni" mondjuk a valamelyik térképről, szerencsétlen olyan értéket kap, ami nincs rajta mondjuk a benzintérképen.

imrus
2015. 11. 10., 22:33
általában akkor fordul elő, mikor gyári ECU+szoftver, de valamihez már hozzápiszkálnak, ilyenkor képes az ECU "lefutni" mondjuk a valamelyik térképről, szerencsétlen olyan értéket kap, ami nincs rajta mondjuk a benzintérképen.

Így már képben vagyok. Valósznű nálam is egy-kétszer ez okozhatja a problémát!

bajno
2015. 11. 11., 04:52
Egy takarítás esetleg elég lett volna neki:^o

Sajna nem,nekem anno lehalt teljesen.