PDA

Teljes nézet : Keresek Evo 4-9 gátlót



Krissz
2015. 12. 27., 11:45
Széria Evo 4-9 gátlót keresek, állapot mindegy, versenygátló helyett kell alá télre.
köszithumbs_up

Mesty.a
2015. 12. 28., 20:39
Széria Evo 4-9 gátlót keresek, állapot mindegy, versenygátló helyett kell alá télre.
köszithumbs_up


Szia! Nekem van 4 db felesleges 8-as gátlóm kb 50e km-es + hozzá adom az mr rugókat! 50e ha kell

pro2vti
2016. 01. 02., 09:37
Szia! Nekem van 4 db felesleges 8-as gátlóm kb 50e km-es + hozzá adom az mr rugókat! 50e ha kell

Az MR meg a sima 8-as rugó/gátló között van valami különbség?

kicsievo
2016. 01. 02., 09:40
Az MR meg a sima 8-as rugó/gátló között van valami különbség?

Igen. Az MR az bilstein es kemenyebb is mint a Kayaba gatlo szett. Es ha jol emlekszem 1 centivel rovidebb is a rugo a Bilstein gatlon.

Mesty.a
2016. 01. 02., 10:34
Igen. Az MR az bilstein es kemenyebb is mint a Kayaba gatlo szett. Es ha jol emlekszem 1 centivel rovidebb is a rugo a Bilstein gatlon.

Akkor javítom! Van 1 komplett 8as GSR gátló gyári rugóval + van pluszba hozzá mr rugó szett(nem tudom jó e bele ha kell azt mellé odaadom mert nálam csak a helyet foglalja)
50.000.Ft

thumbs_up:D

Racsi79
2016. 01. 02., 19:28
Akkor javítom! Van 1 komplett 8as GSR gátló gyári rugóval + van pluszba hozzá mr rugó szett(nem tudom jó e bele ha kell azt mellé odaadom mert nálam csak a helyet foglalja)
50.000.Ft

thumbs_up:D
Szia! Bocsi engem érdekelne a gátló garnitura,persze csak ha nem kell a srácnak! 06703328857

Krissz
2016. 01. 02., 20:44
Viheted, vettem már.
thumbs_up

Coppermine
2019. 09. 16., 07:22
Keresek Evo 4/5/6-hoz coilovert (rugóval együtt), és ugyanitt egy bal első Evo 456 gyári KYB gátlót is, ha van valakinek sufniban :)

MES-Racing
2019. 09. 16., 09:11
Keresek Evo 4/5/6-hoz coilovert (rugóval együtt), és ugyanitt egy bal első Evo 456 gyári KYB gátlót is, ha van valakinek sufniban :)

Van eladó 3 utas proflex (jelenleg a kocsiban kipróbálható), vagy KW V3 (ez volt benne korábban, jó állapotú).

Coppermine
2019. 09. 16., 10:08
Van eladó 3 utas proflex (jelenleg a kocsiban kipróbálható), vagy KW V3 (ez volt benne korábban, jó állapotú).

köszi, egyelőre nem ezt az értékkategóriát keresem az autóhoz, ilyet majd egyszer talán, ha beüt a lottóötös ;) :mrgreen:

SomaG
2019. 09. 16., 13:48
Én azért a helyedben megkérdezném tőle hogy mennyiért adja.
Lehet hogy mégis megkívánod... :)



köszi, egyelőre nem ezt az értékkategóriát keresem az autóhoz, ilyet majd egyszer talán, ha beüt a lottóötös ;) :mrgreen:

Coppermine
2019. 09. 16., 14:08
Én azért a helyedben megkérdezném tőle hogy mennyiért adja.
Lehet hogy mégis megkívánod... :)

KWv3 fél misi+++ , a Proflexek is kb abban az árban mennek. Nekem első körben egy egyszerűbb Tein/BC is megfelel

Silva
2019. 09. 16., 14:48
KWv3 fél misi+++ , a Proflexek is kb abban az árban mennek. Nekem első körben egy egyszerűbb Tein/BC is megfelel
Jobb a Gyári KYB ;) Ha csak nem az úton el pattogás és alacsonyra tekerve fennakadás a cél.:oops::hopelessness:

Coppermine
2019. 09. 16., 15:47
Jobb a Gyári KYB ;) Ha csak nem az úton el pattogás és alacsonyra tekerve fennakadás a cél.:oops::hopelessness:

na az ami szinte nincs...

MES-Racing
2019. 09. 16., 16:57
Jobb a Gyári KYB ;) Ha csak nem az úton el pattogás és alacsonyra tekerve fennakadás a cél.:oops::hopelessness:

Hát nem tudom, a VII-esben gyári gátlók voltak a VI-osban meg KW V3 és most 3 utas proflex, nekem nem akar pattogni.... ellenben úgy fordul, hogy el nem hiszem :D
Olyan magasra tekerem amilyenre szeretném, átmegy mindenen, persze lehet, hogy jobb a gyári KYB :devilish:
Pont most szombaton engedtem az elején 1cm-t a hátulján meg 3,5-et, mert nagyon magas volt.

Silva
2019. 09. 16., 21:03
Félre értetted amit írtam. Olvasd újra, és rá fogsz jönni, hogy nem a kW meg Proflex amiről beszéltem. De biztos jobb először hülyének nézni a másikat.:oops:

MES-Racing
2019. 09. 17., 09:58
Félre értetted amit írtam. Olvasd újra, és rá fogsz jönni, hogy nem a kW meg Proflex amiről beszéltem. De biztos jobb először hülyének nézni a másikat.:oops:

Valóban félre értettem, nem akartalak hülyének nézni, csak az értő olvasással van bajom úgy látszik.
Amúgy a gyári KYB-et lehet alacsonyra tekerni? (nem kötekedésből kérdezem)

kicsievo
2019. 09. 17., 11:10
Valóban félre értettem, nem akartalak hülyének nézni, csak az értő olvasással van bajom úgy látszik.
Amúgy a gyári KYB-et lehet alacsonyra tekerni? (nem kötekedésből kérdezem)

Gyari kayaba nagy tanyeros. Fix. Csak rövidebb rugóval

Silva
2019. 09. 17., 11:47
Ugyanazon az úton mentünk evo9 el bilstein, evo6 tein, evo5 KYB , evo9 öhlins talán még Reiger el is stb.. (N7 arra jár haza) Pár hónapja beszélgettünk is ezekről a dolgokról,mikor az enyémmel mentünk arra.

A tein rosszul viselkedik a gyáriakhoz képest közúton. A Gyári magasság közelébe sem tudod tekerni, rövidebbek rugóutak is. Plusz el pattog. Lehet tükör aszfalton jobb.

PROFLEX, ÖHLINS, REIGER stb más kategória.

Ezért kérdeztem, hogy ültetés és elpattogás-e a cél? Mert arra Tökéletesen jó a Tein meg a BC. Jót autózni a gyárival inkább. (BC-s evoval nem mentem, csak BMW vel. De az nem éppen volt meggyőző).

Szeretem oda tenni a közúti "kerékvetőkre". Át küldeni a mindehol IS az autót. Meglepően jól viselkednek a KYB -k. (Cserélve voltak valamikor az állapot alapján)

SomaG
2019. 09. 17., 13:58
Alapvetően nem a topic témája de ha már így alakult csatlakozom. :)

Én is azzal kezdtem amikor átvettem az autót hogy felújíttattam és beletettem az Extremtech 3-way rugóstagokat amit belealkudtam a vételárba.
Elsőre jó ötletnek tűnt, és talán az is volt ami a kanyar sebességet illeti, de azért kellett kompromisszumot kötni. (Pl. a nitrogén patronok miatt - mivel flexi csövekkel csatlakozott a gátlóra - kellett gépészkedni a beépítéssel, és az első telók kanyarodásnál ahogy a csövek igazodtak hát nem hallattak kellemes hangot. Túl kemény volt a rugó, nagyjából pályára való, na a magyar aszfalt nem ilyen. A leg kisebb rugó előfeszítésnél is majdnem magasabb volt az autó mint a gyári futóművel - bevallom ezt a mai napig nem értem egy pálya futómű esetében. Egy dologra tudok gondolni hogy valami tehetséges Ödönke már cserélt rajta rugót.)

Végül a műszaki zárta rövidre a témát így az Extremtech ment a polcra a gyári KYB pedig az autó alá.

Azért minden kaput nem zártunk be, mert ha elgurul a gyógyszer lekerül még a polcról a cucc, de egy első rugó szettet kell hozzá néznem hogy használható is legyen. :twisted:

Összegezve a véleményem: utcára gyári!
Ha pályázol vagy hasonló sportszerű tevékenységet végzel akkor meg 3-Way. A csak magasság állítással messze nem jutsz.

Coppermine
2019. 11. 02., 13:56
Sziasztok,

keresek sárga Bilsteinhez gyári 8-9-es rugókat :sk_aag: