PDA

Teljes nézet : EVO8/9 hátsó vasdiffibe sperr?



pro2vti
2016. 05. 12., 08:05
Üdv,

Agyalok, hogy milyen sperrt vegyek a vasdiffimbe. A gyári lamellás már szerintem halott, teljesen nyitott diffiként viselkedik. Érdemes azt felújíttatni, ha csinál valaki ilyet itthon, vagy jobb ha veszek bele valami komolyabbat?
Valakinek tanács, tapasztalat ezügyben?
Neten ezeket találtam: KAAZ, Cusco, Qualife

A cél, hogy jó feszes legyen a hátulja, könnyen menjen keresztbe:)

B.Janika
2016. 05. 12., 17:08
Én a gyárit használom picit átalakítva. Kicserélem a lamellaházat acélra a gyári öntöttvas helyett, annak le szokott törni a nyaka az áttétel oldalán. Nagyobbra csináltatom a házat, így több lamella elfér benne, illetve ralliart-os rugóval feszítem elő. Évek óta ezt használom minden autómba, az ügyfelekét is beleértve. Soha nem volt gond vele. Ha nem rajtolsz, és nem rugdosod a kuplungot az acélházat ki lehet hagyni, fel kell lamellázni, megfeszíteni és így is jól fog működni.

MES-Racing
2016. 05. 12., 18:26
off

s ha lenne valakinek eladó vasdiffis szettje (diffi, féltengelyek, tartó konzolok), esetleg AYC házba építhető lamellás sperrje kérem küldjön nekem egy árat pü-ben, köszi

on

pro2vti
2016. 05. 12., 19:30
off

s ha lenne valakinek eladó vasdiffis szettje (diffi, féltengelyek, tartó konzolok), esetleg AYC házba építhető lamellás sperrje kérem küldjön nekem egy árat pü-ben, köszi

on

Bontok most egy 9-es evót az alatt vasdiffi van hátul. Utánanézek az áraknak, aztán dobok egy pü-t.

pro2vti
2016. 05. 12., 19:32
Én a gyárit használom picit átalakítva. Kicserélem a lamellaházat acélra a gyári öntöttvas helyett, annak le szokott törni a nyaka az áttétel oldalán. Nagyobbra csináltatom a házat, így több lamella elfér benne, illetve ralliart-os rugóval feszítem elő. Évek óta ezt használom minden autómba, az ügyfelekét is beleértve. Soha nem volt gond vele. Ha nem rajtolsz, és nem rugdosod a kuplungot az acélházat ki lehet hagyni, fel kell lamellázni, megfeszíteni és így is jól fog működni.

Köszönöm az infót! Lamellát hol találok hozzá?

kicsievo
2016. 05. 12., 19:56
Bontok most egy 9-es evót az alatt vasdiffi van hátul. Utánanézek az áraknak, aztán dobok egy pü-t.

Nekem is dobhatnal egy arat arrol a vasdifirol... Koszi

B.Janika
2016. 05. 12., 20:19
Köszönöm az infót! Lamellát hol találok hozzá?

Nálam :)

pro2vti
2016. 05. 12., 20:36
Nálam :)

Akkor szerintem a legegyszerűbb ha kiveszem a diffit aztán meglátogatlak vele:).

MES-Racing
2016. 05. 12., 22:27
Bontok most egy 9-es evót az alatt vasdiffi van hátul. Utánanézek az áraknak, aztán dobok egy pü-t.

Várom, köszi.