PDA

Teljes nézet : Szerelő



pubi69
2018. 02. 22., 09:45
Sziasztok !

Ismer valaki tapasztalt és megbízható autószerelőt Szabolcs vagy Hajdú megyében,aki látott már 4g63 motort ? :)

Coppermine
2018. 05. 22., 15:58
nem akarok új topicot nyitni, így ide ...

kíváncsi lennék, hogy országos szinten mennyien foglalkoznak Evokkal (vagy azokkal is) szerviz szinten. Tudtok esetleg Bp környéki / vidéki helyeket is ? De akár jöhetnek a pestiek is, nem rossz, ha van egy lista arról, hogy hova lehet / érdemes menni, ha kell bármi. thumbs_up

SomaG
2018. 05. 23., 09:29
Hááát ez egy kényes téma, de az eddigi tapasztalataimat összeszedem... :)

EVO Story
A hátsó difit Janika élesztette fel. Igényes munkát csinált kicserélte a belét gyakorlatilag. Lefestette a házat, üveggyöngyözte az alu részeket, szóval nagyjából egy új difit kaptam vissza
Kaptam egy számot egyszer egy tárnoki srác számát, ha kellett valami cucc pár napon belül megszerezte. Tőle főleg futómű alkatrészeket szereztem be.
ez volt a Pest környéki történet.

Kicsit közelebb hozzám, Balatonfüred, Osváth Peti rég óta kergeti a IX-est és van mindene hozzá ami elfogyhat. Sajnos annyi munkája van hogy nehéz utólérni, de segítőkész.
Motor... :D na itt még nem tartunk, de ha a 4G63 szóba kerül akkor Igrinyi Lacibácsi neve is szóba kerül. Ő litéri, és nagyon sok motort épített már.

Végül de nem utolsó sorban, még az EVO előtt mivel meguntam a várakozást és a hitegetéseket (nem a fent nevezett fiúkról van szó) építettem egy műhelyt.
Kizárólag saját célra, de az ismerősi körben úgy terjed mint a pestis. Nem ez a foglalkozásom, nem is akarom ezt fő állásba csinálni de ha a családba valami lerúgja magát, vagy csak simán szervizelni kell akkor ahogy időm van segítek.
Válogatós vagyok úgyhogy a Honda és a Mitsubishi prioritást élvez!

Szeretném megélni még szőrös fejjel hogy a család mellett már csak a Quadracing és a hobbi szerelgetésnek hódolhatok, de előbb azt a nyomorult építkezést be kellene fejezni. Az idei év áttörést hozhat, mert már csak az udvar van vissza ~100m2 térkövezés és némi füvesítés formájában úgyhogy van remény....





nem akarok új topicot nyitni, így ide ...

kíváncsi lennék, hogy országos szinten mennyien foglalkoznak Evokkal (vagy azokkal is) szerviz szinten. Tudtok esetleg Bp környéki / vidéki helyeket is ? De akár jöhetnek a pestiek is, nem rossz, ha van egy lista arról, hogy hova lehet / érdemes menni, ha kell bármi. thumbs_up