PDA

Teljes nézet : VW GolF R csere Evo IX-re



kzoli
2018. 10. 14., 19:30
Sziasztok!
Úgy döntöttem, hogy megválok a VW Golf VII R autómtól . Főbb adatok: 2014 gyártás (300 LE), 76.000km, gyöngyház fehér, sérülésmentes, 19”-os GTI felnikkel, DSG váltóval, végig VW szervizben vezetett elektronikus szervizkönyvvel.
Az autó ára 8.5mFt, amibe beszámolnék Lancer Evo IX-et. Csak fekete vagy sötétszürke színek jöhetnek szóba, vezetett szerviz előélettel, sérülésmentes vagy minimális, szakszerűen javított sérüléssel, max. 140.000 km-rel.
Beszámítási érték max. 6,5mFt.
Kérem, hogy csak komoly érdeklődők írjanak privátban és örülnék a negatív kritikák mellőzésének :lol:!

B.Janika
2018. 10. 14., 19:46
Sziasztok!
Úgy döntöttem, hogy megválok a VW Golf VII R autómtól . Főbb adatok: 2014 gyártás (300 LE), 76.000km, gyöngyház fehér, sérülésmentes, 19”-os GTI felnikkel, DSG váltóval, végig VW szervizben vezetett elektronikus szervizkönyvvel.
Az autó ára 8.5mFt, amibe beszámolnék Lancer Evo IX-et. Csak fekete vagy sötétszürke színek jöhetnek szóba, vezetett szerviz előélettel, sérülésmentes vagy minimális, szakszerűen javított sérüléssel, max. 140.000 km-rel.
Beszámítási érték max. 6,5mFt.
Kérem, hogy csak komoly érdeklődők írjanak privátban és örülnék a negatív kritikák mellőzésének :lol:!

Szerintem nem nézed az evo piacot mostanában, 6,5 M-ért már réges régen nincs kilences ! Sőt lassan már egyáltalán nincs kilences, a szürkét amiről képet küldtem egy telefonhívással eladtam, az új tulaj majd kiugrott a bőréből, sokkal többért vitte el mint a fent említett összeg, és szinte egyik paramétert sem tudta az általad leírtakból.
Voltam Lengyelországban , Ausztriában kilencest nézni, mind 8 felett volt árban, és mindet otthagytuk, nem az ár miatt. Szóval a helyzet nem egyszerű.

Silva
2018. 10. 14., 22:24
Hali! Minden rossz indulat nélkül, de szeritnem el kalkuláltad magad. Szép 8 ast se nagyon lehet már ennyiért találni. Plusz elképzelhetetlen a szitu számomra, mikor valaki egy evo ix ből 2 Misi rafizetessel át üljön egy golf ba.

Azért sok sikert hozzá! Remélem lesz egyszer evod!

evoR
2018. 10. 14., 22:42
Ezekkel a feltételekkel inkább még neked kell majd rá fizetni sajnos!9-es EVO-k jelenleg olyan árban mennek amennyit szerintem már nem érnek!

kzoli
2018. 10. 15., 07:39
Köszönöm a kommenteket. Sejtettem, hogy a csere nem lesz gyalog galopp :-) Valószínűleg hamarabb adom majd el valakinek, aki pont a Golf R-re vágyik.
Lehet, hogy hajlandó leszek 7mFt-ot adni egy fekete Evo 9-ért, de akkor annak nagyon jó állapotban kell lennie. De ez már a lélektani határ felett van egy 12 éves autónál.
Én több hirdetést is találok külhonban 6-6,5mFt környékén, úgyhogy még nem adom fel.

evoR
2018. 10. 15., 08:10
Köszönöm a kommenteket. Sejtettem, hogy a csere nem lesz gyalog galopp :-) Valószínűleg hamarabb adom majd el valakinek, aki pont a Golf R-re vágyik.
Lehet, hogy hajlandó leszek 7mFt-ot adni egy fekete Evo 9-ért, de akkor annak nagyon jó állapotban kell lennie. De ez már a lélektani határ felett van egy 12 éves autónál.
Én több hirdetést is találok külhonban 6-6,5mFt környékén, úgyhogy még nem adom fel.

Feladni soha nem szabad !Eladni biztos hamar el tudod a golfot hisz keresett autó!Azért vigyázz az EVO vásárlásal mert hamar vehetsz olyat 6környékén amire pillanatok alatt rá küldhetsz pár milliót !

SomaG
2018. 10. 15., 09:05
Húúú csak most kapcsolódtam be, de látom ez egy betyáros vállalkozás.

A IX-esek már főleg hirdetés nélkül cserélnek gazdát. Amolyan ismerősök közötti adok veszek megy. Itt az árat soha nem a vevő szabja hanem a fennmaradó darabszám ami ebben a sorozatban már inkább a hiánycikk kategória. Golf R 20 év múlva is lesz, de Lancer EVO már nem valószínűleg. Itt nem egy alvázszámot veszel egy 5 éves gyártás sorozatból hanem történelmet és ezt mindig szem előtt kell tartani.

12 éves lélektani határ... :lol: Az autóipar nagyjából 2000 - 2006 között halt meg, azóta csak fogyasztási cikk amivel a legfőbb cél hogy ne halj meg amíg eljutsz A-ból B-be.
Na lassan 1 éve már én is tudom hogy az EVO-zgatás nem erről szól. Hiába tekertem le különféle szarokkal jó sok 100 ezer kilómétert ha hátramegyek a műhelybe és betolom a kulcsot a helyére megremeg a lábam.
Ilyen autót már soha nem fognak gyártani és ha őszinte akarok lenni jobb is. Ez nem ment meg a helyzetben ha már nem te vagy az úr...

Papírtigris
2018. 10. 15., 12:44
:D:D

Marschall
2018. 10. 15., 21:54
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_2_0_evo_ix-13538144
Szürke. Az utolsó kép érdekes. :mrgreen:

bajno
2018. 10. 15., 22:29
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_2_0_evo_ix-13538144
Szürke. Az utolsó kép érdekes. :mrgreen:

Megfaceliftezték :)

kzoli
2018. 10. 16., 07:48
Ennyi pénzért már egy 1 éves Ford Focus RS-t is lehet kapni garanciával, gyári 350 LE-vel és a vezetési élmény sem marad el.
De mivel nem akarok 9 milliót rászánni, így egyelőre nem tartok itt.

SomaG
2018. 10. 16., 08:23
Kénytelen leszel beérni egy VIII-al. Én is ezt tettem túl lehet élni.
Azért azt fontos megemlíteni hogy azért ezek az autók igényelnek törődést.
Nem lebeszélni akarlak róla, de ezt mindenki aki szerette volna csak pár percig is birtokolni cipőzte ahol lehetett. Ez sajnos az állapotokon meg is látszik. Lehet hogy kívülről csilli - villi, de azért a technika kapott rendesen az általad említett 12 év alatt.
Szóval a vételár mellé még nem árt néhány forint apró amit el fog kérni.
Összegezve annak ajánlott aki szeret kicsit barkácsolni. :)

evoR
2018. 10. 16., 08:41
Szóval a vételár mellé még nem árt néhány forint apró amit el fog kérni.
Összegezve annak ajánlott aki szeret kicsit barkácsolni. :)[/QUOTE]


Akartad írni a vételár mellé még néhány millió Ft!!!!! Ne szépítsük mert akinek van az mindenki tudja az EVO egy igazi pénzt temető !!! Kifejzetten csak kizárólag fanatikusoknak ajánlott !!!!😃

Coppermine
2018. 10. 16., 08:47
Ennyi pénzért már egy 1 éves Ford Focus RS-t is lehet kapni garanciával, gyári 350 LE-vel és a vezetési élmény sem marad el.
De mivel nem akarok 9 milliót rászánni, így egyelőre nem tartok itt.

lehet gyári 350LE a Focusban, sosem lesz Evo feeling abban az autóban. Nálam az RS a sor4-re való átállással el is köszönt, elvesztette az imidzsét, plusz az Evo egy sedan, az RS meg egy hothatch. A Subaru őrültek is furcsán néztek az STI-re, mikor kihozták hothatchben - nem az igazi úgy.

Szerintem lehet érdemes(ebb) kint is nézelődni. A jó / jobb állapotúhoz pedig idő kell. Én 2 évig vadásztam egy szerencsétlen FTO-ra (pedig az egy puritán 2.0 V6), aminek van alja :D mert az összes rohad, és baromi nehéz volt kifogni olyat, ami értelmes áron jó alap (nem hibátlan, de nem rozsdakupac).

szóval türelem & sok-sok nézelődés :)

Coppermine
2018. 10. 16., 08:53
Szóval a vételár mellé még nem árt néhány forint apró amit el fog kérni.
Összegezve annak ajánlott aki szeret kicsit barkácsolni. :)


Akartad írni a vételár mellé még néhány millió Ft!!!!! Ne szépítsük mert akinek van az mindenki tudja az EVO egy igazi pénzt temető !!! Kifejzetten csak kizárólag fanatikusoknak ajánlott !!!![/QUOTE]

minél gyáribb, annál jobb. Persze utána megőrül az ember, és elindul az autófaragás lejtőjén, de egyébként a gyári(as) autókat érdemes nézegetni, velük jóval kevesebb a gond. Amik már húzva vannak, erősen az üzemórás kategória felé kezdenek elmenni.

SomaG
2018. 10. 16., 09:11
Nem akartam elvenni a kedvét azért nem írtam hogy milliós nagyságrendű az apró. :)

Még sehol se vagyok a restaurálással de már ellocsoltam pár százast. És a java csak most jön.
A gyárinak kinéző is csalós tud lenni, mert ha valaki szabadulni akar akkor visszafaragja gyári közelire és úgy adja el.
Én személy szerint jobban örültem volna ha benne hagyják a módosításokat és kérnek érte 1 millával többet, mert ugyan azokat fogom én is módosítani csak 1.5-ért, amire mindent beszerzek.
Az előny hogy így tudom majd hogy minden frankó, nem ütött szar.

Összegezve, inkább olyat érdemes keresni ami bódéra rendben van, a technikát még elejétől a végéig át kell túrni aztán tudod hogy jó. Nincs zsákba macska.

Egyébbként egyetértek. Kizárólag fanatikusoknak ajánlott!
Ja és nem munkába járni. Arra nem árt ha van egy VW Golf. :lol:

evoR
2018. 10. 16., 10:21
El persze nem kell venni a kedvét,de azért nem árt ha tudja mivel is jár birtokolni egy EVO-t!Vezettem új FOCUS RS-t engem nem érintett meg kifejezetten unalmas volt.Elötte héten vezettem a CIVIC TYPE-R-t az sokkal jobban tetszett!Én támogatom ha valaki EVO-t akar venni de azt mondom csak akkor vegyen ha kizárólag azt akar!!!Mert ha nem érzi szerelmet akkor nagyon hamar el fog menni a kedve!Egy EVO-val élni nem mindig könnyű,oda fanatizmusra van szükség!!!Még ha lángol is az a bizonyos szerelem akkor is sokszor ott áll az ember a benzines kannával a kezébe hogy felgyújtsa!:D Szóval kell hozzá szenvedély!Én lassan kb még egy EVO árát locsoltam rá és még így is sokszor viharos a kacsolatunk!:D Amikor jó akkor nagyon jó,de amikor rossz akkor nagyon rossz!:D:twisted: Ilyen ez a játék!

MES-Racing
2018. 10. 16., 10:51
Kis kompromisszumokkal nem rossz alternatíva az A45 AMG 360 vagy 380 gyári lóerővel, én nagyon szeretnék egyet, de természetesen a proflexes, tolósváltós, rajtprogramos, als-es evo-t sose fogja pótolni, vezetési élményben megközelíteni.

kicsievo
2018. 10. 16., 10:53
El persze nem kell venni a kedvét,de azért nem árt ha tudja mivel is jár birtokolni egy EVO-t!Vezettem új FOCUS RS-t engem nem érintett meg kifejezetten unalmas volt.Elötte héten vezettem a CIVIC TYPE-R-t az sokkal jobban tetszett!Én támogatom ha valaki EVO-t akar venni de azt mondom csak akkor vegyen ha kizárólag azt akar!!!Mert ha nem érzi szerelmet akkor nagyon hamar el fog menni a kedve!Egy EVO-val élni nem mindig könnyű,oda fanatizmusra van szükség!!!Még ha lángol is az a bizonyos szerelem akkor is sokszor ott áll az ember a benzines kannával a kezébe hogy felgyújtsa!:D Szóval kell hozzá szenvedély!Én lassan kb még egy EVO árát locsoltam rá és még így is sokszor viharos a kacsolatunk!:D Amikor jó akkor nagyon jó,de amikor rossz akkor nagyon rossz!:D:twisted: Ilyen ez a játék!

Mennyit mentél eddig vele? Mert szerintem 2000 km (nem autópálya km) után jönnek majd meg azok a dolgok amire még fogsz locsolni. Én is vezettem rst. Ha turod neki nem olyan rossz ha csak egyenesbe lovod ott fos. Amúgy meg egy rakat szar. Már csak azért is mert Ford.
Amúgy miért locsoltad rá mégegyszer a kocsi arat ha nem titok? Azért annyira nem volt szar állapotban a bobby autója...

kicsievo
2018. 10. 16., 10:56
Kis kompromisszumokkal nem rossz alternatíva az A45 AMG 360 vagy 380 gyári lóerővel, én nagyon szeretnék egyet, de természetesen a proflexes, tolósváltós, rajtprogramos, als-es evo-t sose fogja pótolni, vezetési élményben megközelíteni.

Azt soha semmi nem fogja pótolni. Szerencsések vagyunk, hogy mi meg tanulhatunk vezetni ezekkel az autókkal. Hogy milyen jók ezek a dolgok... Átélni és magunkévá tenni. A maiak ezt már nagyon nem tudják és nem is ertik

kicsievo
2018. 10. 16., 11:00
Ennyi pénzért már egy 1 éves Ford Focus RS-t is lehet kapni garanciával, gyári 350 LE-vel és a vezetési élmény sem marad el.
De mivel nem akarok 9 milliót rászánni, így egyelőre nem tartok itt.

Annyi pénzért egy kis (foskupac) technikát kapsz meg sok show-t jól tálalva. Persze van benne mérnöki teljesítmény. Még Ken (nem a barbiboy) véleményét is kikérték megalol.
Az Evo az más. Pár rst már szerpentinen is elvertem.
De még épp programozás közben is (azt hiszem pont a kis programnál jártunk) lol

evoR
2018. 10. 16., 11:14
Mennyit mentél eddig vele? Mert szerintem 2000 km (nem autópálya km) után jönnek majd meg azok a dolgok amire még fogsz locsolni. Én is vezettem rst. Ha turod neki nem olyan rossz ha csak egyenesbe lovod ott fos. Amúgy meg egy rakat szar. Már csak azért is mert Ford.
Amúgy miért locsoltad rá mégegyszer a kocsi arat ha nem titok? Azért annyira nem volt szar állapotban a bobby autója...

Pár ezer km-et mentem vele eddig.Hajtását akarom még módosítani de egyenlőre ház átépítésben vagyunk az meg kicsit húzósabb mint az EVO szóval a hajtás marad jövőre.Volt szopás rendesen az autóval.....Igazából már nincs olyan porcikája ami ki ne lenne cserélve vagy felújítva!Na meg a motorba tényleg komoly cuccok kerűltek!szóval hamar el lehet locsolni egy kupac pénzt ezekre!Fordnak szép a belseje ami nekem tetszett de mást olyat ami levett volna a lábamról nem tudok mondani!A Civic TypeR viszont marhajó!!!

SXV450
2018. 10. 16., 17:31
Több mint 10 éve van meg a nyolcasom. Mentem vele 65e kilométert. Ebben van timeattack, autópályázás külföldre, hétköznapi autózás. De hogy pénztemető, milliókat kellene rákölteni, meg kanna benzinnel felgyújtani. [-X Lehet, hogy velem van a baj és nem jól használom de ilyeneket nem tapasztaltam. Azt viszont igen, hogy fülig ér a szám:D bármikor meglátom pedig szerencsére már látom egy ideje, ha meg megyek vele.....:pray:

kicsievo
2018. 10. 16., 17:49
Több mint 10 éve van meg a nyolcasom. Mentem vele 65e kilométert. Ebben van timeattack, autópályázás külföldre, hétköznapi autózás. De hogy pénztemető, milliókat kellene rákölteni, meg kanna benzinnel felgyújtani. [-X Lehet, hogy velem van a baj és nem jól használom de ilyeneket nem tapasztaltam. Azt viszont igen, hogy fülig ér a szám:D bármikor meglátom pedig szerencsére már látom egy ideje, ha meg megyek vele.....:pray:
Pont így gondolom én is. Nekem sincs vele nagy gondom. Csak apróságok. Mondjuk EvoR-e erősen moddolt. A mienk meg még stock blokkos. Ott 560 loerorol beszélünk a Tuner elmondása szerint. Ott azért hamarabb fogy minden.

B.Janika
2018. 10. 16., 17:59
Ennyi pénzért már egy 1 éves Ford Focus RS-t is lehet kapni garanciával, gyári 350 LE-vel és a vezetési élmény sem marad el.
De mivel nem akarok 9 milliót rászánni, így egyelőre nem tartok itt.


Egész egyszerűen nem egy kategória a Focus Rs és az Evo 9, tovább megyek, semmi nem az Evo kategória. Van az Evo, és van a többi bármi más. Az Evo 9 egy letűnt kor utolsó hírmondója, a 10-est már nem ide sorolom. A kilencesnél még rallyautót kaptál utcára, kompromisszumok nélkül, gondolj bele, 2006-ban vettél egy ilyen kocsit, becsövezted, ment bele egy gyári helyes Motec mondjuk és rallybajnokságot, vagy N-es VB futamot nyerhettél vele. A gátló kivételével a széria futómű komponensekkel mentek Acropolis rallyra pl. Most 2018-ban még mindig homológ, sokadik meghosszabbításra, és mennek is vele ! Egyszerűen nincs B terv, az R5 más liga, árban is. Ha egyszer beleülnél egy picit megírt, kopp széria kilencesbe, és nálad lenne 1-2 napig egy Focus RS-t bottal sem piszkálnál meg, nem akarnál másba ülni.
Írta valaki hogy lassan ennyit már nem ér egy kilences, de igen, ér. Én inkább úgy fogalmaznék hogy már abba a korba léptek hogy nem szabad szétfaragni (nagyon), szétütni a Mátrába mert lassan minden arany árban lesz hozzá, vagy egyáltalán nem lesz alkatrész. És ezek így együtt valóban csökkentik a használati értékét, ami miatt valóban elgondolkozol nem kellene-e inkább venni egy fiatalabb valamit, ennyiért, vagy akár kevesebbért. Ezzel az a baj, mint ahogy írtam is, semmi nem lesz ilyen, arról nem beszélve hogy bármi másnak esik az értéke, a kilencesnek vagy bármely más evonak pedig felfelé megy. Emlékszel mit mondtam mikor beszéltünk pár éve hogy inkább veszel egy S3-at a családi béke miatt? Pontosan ezt ami most van, az S3 lefelé ment, a kilences pedig pont 2M-el ment fel.

kzoli
2018. 10. 16., 19:50
Köszönöm a tapasztalat megosztásokat. Majd látjuk, hogy mire megyek a Golf eladással. Elvileg van rá egy komoly érdeklődő.
Ha nem jön össze a számomra mágikus értékhatárig beszerezni belföldről, akkor elkezdek szétnézni az EU-ban. Csak nem nagyon van kedvem ez miatt utazgatni. :mrgreen:

Dino74
2018. 10. 16., 20:13
Kis kompromisszumokkal nem rossz alternatíva az A45 AMG 360 vagy 380 gyári lóerővel, én nagyon szeretnék egyet, de természetesen a proflexes, tolósváltós, rajtprogramos, als-es evo-t sose fogja pótolni, vezetési élményben megközelíteni.
megy már az a kocsi Mester? :D

B.Janika
2018. 10. 16., 20:32
Köszönöm a tapasztalat megosztásokat. Majd látjuk, hogy mire megyek a Golf eladással. Elvileg van rá egy komoly érdeklődő.
Ha nem jön össze a számomra mágikus értékhatárig beszerezni belföldről, akkor elkezdek szétnézni az EU-ban. Csak nem nagyon van kedvem ez miatt utazgatni. :mrgreen:

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_2_0_evo_ix-13541684

Hívd is, és aludj ott éjjel :highly_amused:

Papírtigris
2018. 10. 16., 20:42
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_2_0_evo_ix-13541684

Hívd is, és aludj ott éjjel :highly_amused:

Ezt most ki kell köhögni, éjjel már szét is rúgni:D:twisted:

MES-Racing
2018. 10. 16., 21:12
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_2_0_evo_ix-13541684

Hívd is, és aludj ott éjjel :highly_amused:

Erről mit lehet tudni?

B.Janika
2018. 10. 16., 21:17
Erről mit lehet tudni?

Így képről Kocsomba féle ez is, mint az ezüst LEA. Amerikai MR, európai hátsó lökössel, nyolcas lámpával. Gondolom a km óra sem stimmel, de legalább a helyén az aktív szivattyú. Az ezüstben csak a vázszám MR, minden más GSR.

B.Janika
2018. 10. 16., 21:18
Erről mit lehet tudni?

Neked kellene tudni, hozzád van közel. :D

MES-Racing
2018. 10. 16., 21:21
megy már az a kocsi Mester? :D

sajnos nem..., illetve igen csak le kellene revíziózni a váltót, mert folyik belőle az olaj.
nagyon sok a munka, nem haladok semmivel, ráadásul időközben újítottam egy ilyet is

https://kepkuldes.com/images/1dfecc06b360f935346c2b7ce23ed200.jpg

ha valakinek kellene bontott STi alkatrészek az szóljon, komplett hajtás, spec c motorok, colotti tolós váltóbél, állítható futómű, Réthey csövezett bódé, WRC replila szett, kerekek....

MES-Racing
2018. 10. 16., 21:23
Így képről Kocsomba féle ez is, mint az ezüst LEA. Amerikai MR, európai hátsó lökössel, nyolcas lámpával. Gondolom a km óra sem stimmel, de legalább a helyén az aktív szivattyú. Az ezüstben csak a vázszám MR, minden más GSR.

köszi, akkor kihagyom..... ha lenne normális állapotú európai IX-es lehet érdekelne, vagy nagyon szép VII-es

MES-Racing
2018. 10. 16., 21:24
Neked kellene tudni, hozzád van közel. :D

elég sokat járok Nagytarcsán de sose láttam...

carkillerz
2018. 10. 17., 05:05
elég sokat járok Nagytarcsán de sose láttam...

Én meg már többször láttam :)

B.Janika
2018. 10. 17., 12:20
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/lancer/mitsubishi_lancer_2_0_evo_ix-13541684

Hívd is, és aludj ott éjjel :highly_amused:

Már ne hívd ;)

Papírtigris
2018. 10. 17., 14:42
Már ne hívd ;)


Ugyanitt sérmentes, fehér, eredeti usa rs IX eladó, 12M...:D:twisted:

B.Janika
2018. 10. 18., 08:35
Ugyanitt sérmentes, fehér, eredeti usa rs IX eladó, 12M...:D:twisted:

Majdnem stimmel amit írtál :), sérülés mentes amerikai RS , nincs szigetelés, nincs ABS, 2000 mérföldes korába került Magyarországra pár hónaposan, azóta egy tulaj, minden vezetve mikor mit vett hozzá, plusz 17-es speedline télikerék. Makulátlan kocsi, szerencsére nem volt a Kocsomba féle csapatnál semennyit anno, egyből elhozta a tulaj. De nem eladó ;)

SomaG
2018. 10. 18., 09:28
Na látjátok ez itt a baj.
A magyar motorsoprt már felszívta az összes EVO-t 2008 és 2012 között. Manapság már csak levetett edzőautót kapsz amit majd szépen fáradtságos munkával jó sok pénzért feltámasztasz hamvaiból.
Ha valaki első gazdás Magyarországon vásároltat szeretne az engedje el a témát.
Ha van is ilyen az életbe nem lesz eladó.

Kár hogy a fenti időszakban más prioritások voltak az életemben, mert ha akkor veszek bele a tutiba egyrészt jobb állapotút kapok, másrészt nagyjából a feléért. O:)
Ne de döntsd a tőkét ne siránkozz fel a fejjel és csak előre.

Amúgy azért annyi turpisság van ám ezekbe a rally Matyikba hogy kezdik érezni hogy az EVO kultusz jelen van Magyarországon és beárazzák a levetett szarjaikat az arany fölé kicsivel. Ezzel alapozzák meg az R5-re átállást. Nem túl etikus de roppant célravezető. Összesítve azt mondom hogy aki nem az asztalról veszi el, van benne kitartás és elszántság vegyen azt élvezze.
Mert jó! :D

B.Janika
2018. 10. 18., 11:22
Na látjátok ez itt a baj.
A magyar motorsoprt már felszívta az összes EVO-t 2008 és 2012 között. Manapság már csak levetett edzőautót kapsz amit majd szépen fáradtságos munkával jó sok pénzért feltámasztasz hamvaiból.
Ha valaki első gazdás Magyarországon vásároltat szeretne az engedje el a témát.
Ha van is ilyen az életbe nem lesz eladó.

Kár hogy a fenti időszakban más prioritások voltak az életemben, mert ha akkor veszek bele a tutiba egyrészt jobb állapotút kapok, másrészt nagyjából a feléért. O:)
Ne de döntsd a tőkét ne siránkozz fel a fejjel és csak előre.

Amúgy azért annyi turpisság van ám ezekbe a rally Matyikba hogy kezdik érezni hogy az EVO kultusz jelen van Magyarországon és beárazzák a levetett szarjaikat az arany fölé kicsivel. Ezzel alapozzák meg az R5-re átállást. Nem túl etikus de roppant célravezető. Összesítve azt mondom hogy aki nem az asztalról veszi el, van benne kitartás és elszántság vegyen azt élvezze.
Mert jó! :D

Sztem valamit félre értettél. Ez gyári RS, nem is volt szigetelés, és ABS sem, így jött ki. Ez a kocsi szinte új korától egy tulajos, minden ráköltött dolog dokumentálva, az alja olyan állapotú hogy ilyet még nem is láttam. Ennyiért ez bomba vétel volt, alig élte túl kilences RS a rallyautóvá alakítást, amelyik igen az arany árban van.

SomaG
2018. 10. 18., 12:37
Jajj nem bocsánat, nem az utolsó kommentre reagáltam, az átjött hogy azt az autót még időben vette ki valaki a rossz kezekből.

Volt egy korábbi komment:
Így képről Kocsomba féle ez is, mint az ezüst LEA. Amerikai MR, európai hátsó lökössel, nyolcas lámpával. Gondolom a km óra sem stimmel, de legalább a helyén az aktív szivattyú. Az ezüstben csak a vázszám MR, minden más GSR.

Inkább erre gondoltam...
:)
Megy a mutyi ezerrel, ha valaki rákölt valamit és benne hagy, azt felvásárolják és lerabolják majd megy tovább gyári közeli állapotúnak hirdetve.
Nem picsogni akarok mert aki az EVO piacon turkál ezzel nem árt ha képben van nagyjából sejtettem én is amikor felcsaptam a HAHU-t csak a topik eredeti témájánál maradva ez van... :roll:





Sztem valamit félre értettél. Ez gyári RS, nem is volt szigetelés, és ABS sem, így jött ki. Ez a kocsi szinte új korától egy tulajos, minden ráköltött dolog dokumentálva, az alja olyan állapotú hogy ilyet még nem is láttam. Ennyiért ez bomba vétel volt, alig élte túl kilences RS a rallyautóvá alakítást, amelyik igen az arany árban van.

MES-Racing
2018. 10. 18., 13:39
Sztem valamit félre értettél. Ez gyári RS, nem is volt szigetelés, és ABS sem, így jött ki. Ez a kocsi szinte új korától egy tulajos, minden ráköltött dolog dokumentálva, az alja olyan állapotú hogy ilyet még nem is láttam. Ennyiért ez bomba vétel volt, alig élte túl kilences RS a rallyautóvá alakítást, amelyik igen az arany árban van.

akkor el kellett volna mennem megnézni.....

B.Janika
2018. 10. 18., 13:47
akkor el kellett volna mennem megnézni.....

Én elmentem :)

MES-Racing
2018. 10. 18., 15:03
Én elmentem :)

elmentem volna én is ha nem írod, hogy kocsombás......

B.Janika
2018. 10. 18., 15:21
elmentem volna én is ha nem írod, hogy kocsombás......

Mert Kocsombás is, de nem lehetett tudni mennyit volt nála, és az ezüst LEA-ból kiindulva nem sok esélyt adtam a jó kocsinak, ennek ellenére ott voltam reggel 8:15-re, szóval nem tudtál volna előbb odaérni :)

B.Janika
2018. 10. 18., 15:23
Mert Kocsombás is, de nem lehetett tudni mennyit volt nála, és az ezüst LEA-ból kiindulva nem sok esélyt adtam a jó kocsinak, ennek ellenére ott voltam reggel 8:15-re, szóval nem tudtál volna előbb odaérni :)

És ráadásul írtam a topik indítójának este hogy hívja azonnal és aludjon ott. . . :-\"

MES-Racing
2018. 10. 18., 16:06
Mert Kocsombás is, de nem lehetett tudni mennyit volt nála, és az ezüst LEA-ból kiindulva nem sok esélyt adtam a jó kocsinak, ennek ellenére ott voltam reggel 8:15-re, szóval nem tudtál volna előbb odaérni :)

Nagytarcsára viszem a kislányom reggel oviba, illetve ha tudom, hogy jó akkor bármikorra is ott tudtam volna lenni Kistarcsáról nincs messze ;)

Papírtigris
2018. 10. 18., 16:49
Én azt gondolom, aki jelenleg valóban IX-est akar venni, az elmegy megnézni egyből, még a képen romnak tűnőt is, mint ahogy a Jani tette ezzel a fehérrel. Nagyon jó vétel volt, de ez csak ott derült ki. Uh ne itt pötyögjetek:D

MES-Racing
2018. 10. 18., 16:55
Én azt gondolom, aki jelenleg valóban IX-est akar venni, az elmegy megnézni egyből, még a képen romnak tűnőt is, mint ahogy a Jani tette ezzel a fehérrel. Nagyon jó vétel volt, de ez csak ott derült ki. Uh ne itt pötyögjetek:D

Lehet félre értem de a Jani azt írta, hogy elment megnézni és az új tulaj nem adja el, ebből arra következtetek, hogy a Jani elment valakivel (vagy valaki a Janival :D) és a valaki megvette, mert a Jani azt mondta, hogy jó vétel, persze lehet a Jani a valaki is egyben és már van egy sokadik evo-ja.

Papírtigris
2018. 10. 18., 17:16
Lehet félre értem de a Jani azt írta, hogy elment megnézni és az új tulaj nem adja el, ebből arra következtetek, hogy a Jani elment valakivel (vagy valaki a Janival :D) és a valaki megvette, mert a Jani azt mondta, hogy jó vétel, persze lehet a Jani a valaki is egyben és már van egy sokadik evo-ja.

Ez a része lényegtelen. De jól értelmezted. Szerintem van vagy 3 telefonszáma aki venne evot, de majd nyilatkozik, ha akar:D A lényeg, ha meghirdetnek, vagy csak szólnak, hogy tudnak eladó IX-et, őt kell már itt is beelőzni, ami itt sem könnyű, mint a versenypályán sem:D:twisted:

MES-Racing
2018. 10. 18., 18:53
Ez a része lényegtelen. De jól értelmezted. Szerintem van vagy 3 telefonszáma aki venne evot, de majd nyilatkozik, ha akar:D A lényeg, ha meghirdetnek, vagy csak szólnak, hogy tudnak eladó IX-et, őt kell már itt is beelőzni, ami itt sem könnyű, mint a versenypályán sem:D:twisted:


Lehet öregszem már, ennyire nem sietek sehova, amúgy is áll a garázsban evo ;)

timothy
2018. 10. 19., 06:29
Neked IGEN !!!:D

SomaG
2018. 10. 19., 07:33
Akkor most végleg elvesztettem a fonalat. :D

Jó volt a fehér LEA mégis?
Megvette Jani vagy egyik ismerőse?
Ez volt az RS amiből nem csináltak rally autót?
Hány éves a kapitány?

B.Janika
2018. 10. 19., 16:41
Akkor most végleg elvesztettem a fonalat. :D

Jó volt a fehér LEA mégis?
Megvette Jani vagy egyik ismerőse?
Ez volt az RS amiből nem csináltak rally autót?
Hány éves a kapitány?

Igen
Igen
Igen
Nem tudom, de hogy jön az ide ? :D

B.Janika
2018. 10. 19., 17:00
http://kepkezelo.com/images/49vjwc71ez7vb8fzrfmd.jpg (http://kepkezelo.com/)

http://kepkezelo.com/images/gt07eykwf9i86k0hgpwj.jpg (http://kepkezelo.com/)

http://kepkezelo.com/images/vvjilfrx9rvv9xbtfdas.jpg (http://kepkezelo.com/)


LEA tesók :-)


http://kepkezelo.com/images/tuu6v9fyl3e5ae2jsrf3.jpg (http://kepkezelo.com/)

http://kepkezelo.com/images/lpns6jkmtjyupkphwenw.jpg (http://kepkezelo.com/)

Fehér LEA motortér:

http://kepkezelo.com/images/9hl2skq6emw2rd8dsjhr.jpg (http://kepkezelo.com/)

http://kepkezelo.com/images/megqhg81p4bj4dy22vp4.jpg (http://kepkezelo.com/)

Papírtigris
2018. 10. 19., 18:22
Az ezüstön a rendszámtáblatartó, na az adja:D:D

kzoli
2018. 12. 11., 15:26
Azóta elkelt a Golf R. Esetleg valakinek eladó Evo 8 (preferált fekete színben) 330-350LE teljesítménnyel ?

kzoli
2018. 12. 14., 16:57
Zárható a topic :-)