PDA

Teljes nézet : Megazip.net



SomaG
2019. 12. 05., 10:05
Sziasztok!

Nem reklámozni szeretném, csak egy csomó olyan csetreszt kerestem itt - ott amivel kapcsolatban inkább csak ígéretet vagy még azt se kaptam, így gondoltam jön a japán import.

Berendeltem a Megazip.net-ről, ha esetleg valakinek kell valami akkor most cyber week van ami -20%-ot jelent mindenből.

A szállítás miatt érdemes nagyobb tételben gondolkozni, de sajnos ahogy nálam is a sok nem egyszerűen beszerezhető alkatrész miatt kellett ehhez folyamodnom.
Még nem jött meg az áru, így minőségi tapasztalatom nincs, de ha meglesz azt is leírom.

Elvileg OEM alkatrészekről beszélünk, így nagy dráma talán nem lesz. - azt majd kiderül... :)

SomaG
2020. 01. 07., 14:13
Megjött a cucc.

Kaptam egy marék aprólékot meg egy halom japán újságot de legalább jó drágán. :)

26022603

A termékekkel és a szolgáltatással alapvetően semmi baj nincs. A Megazip-et merem ajánlani bárkinek.

Az áfa viszont kicsit megviccelt, és a japó nem olyan rutinos mint a kinai ha csomagról van szó, bár voltak olyan ügyesek hogy számlát nem mellékeltek a csomaggal tehát meghagyták a lehetőséget.
Az én lúzerségem és tudatlanságom hogy nem éltem vele, bár mentségemre legyen szólva hogy nem tudtam milyen papír lesz a csomagban az újságon kívül. :twisted:

bajno
2023. 01. 02., 18:30
Keresek én is pár dolgot evohoz, tényleg megbízható ez az oldal?, illetve hogy néz ki a szállítási idő - ár páros? Nézegetem még a 4turbo.pl-t illetve a nengun.com-ot. Melyik lenne az ideálisabb, ha van tapasztalat a többivel. Köszi.

Coppermine
2023. 01. 02., 23:02
Keresek én is pár dolgot evohoz, tényleg megbízható ez az oldal?, illetve hogy néz ki a szállítási idő - ár páros? Nézegetem még a 4turbo.pl-t illetve a nengun.com-ot. Melyik lenne az ideálisabb, ha van tapasztalat a többivel. Köszi.

4turbo-ról rendeltem már, baromi gyorsan itt van. Én az Amayama-ról szoktam, az is kb hasonló, mint a Megazip.

SomaG
2023. 01. 03., 10:00
A 4turbo a leggyorsabb, ha van náluk a keresett termék akkor mindenképp onnan rendeld.
A Megazip is teljesen rendben van, de ott egy hónappal számolj, és ami a rosszabb hogy az áfát is kalkuláld bele ami a szállításra is rájön. 1 hónapból 3 hetet a budapesti terminálon fog kempelni a csomag. :)

Ha ismersz olyat akinek van olyan haverja aki látott már olyan csávót akinek van a vállalkozásának közösségi adószáma akkor azt a 4 turbo-nál érdemes megemlíteni. :-\"

Mit rendelsz? Lehet nekem is kellene pár cucc...

bajno
2023. 01. 19., 02:08
A 4turbo a leggyorsabb, ha van náluk a keresett termék akkor mindenképp onnan rendeld.
A Megazip is teljesen rendben van, de ott egy hónappal számolj, és ami a rosszabb hogy az áfát is kalkuláld bele ami a szállításra is rájön. 1 hónapból 3 hetet a budapesti terminálon fog kempelni a csomag. :)

Ha ismersz olyat akinek van olyan haverja aki látott már olyan csávót akinek van a vállalkozásának közösségi adószáma akkor azt a 4 turbo-nál érdemes megemlíteni. :-\"

Mit rendelsz? Lehet nekem is kellene pár cucc...

Még gyűlik a lista… haza kellene gurulnom vele valamikor, és az Ákossal véglegesíteni, ha jól megy nyár elején lesz aktuális. De kellene pár dolog az fix :)

Silva
2023. 01. 19., 07:21
A 4turbo a leggyorsabb, ha van náluk a keresett termék akkor mindenképp onnan rendeld.
A Megazip is teljesen rendben van, de ott egy hónappal számolj, és ami a rosszabb hogy az áfát is kalkuláld bele ami a szállításra is rájön. 1 hónapból 3 hetet a budapesti terminálon fog kempelni a csomag. :)

Ha ismersz olyat akinek van olyan haverja aki látott már olyan csávót akinek van a vállalkozásának közösségi adószáma akkor azt a 4 turbo-nál érdemes megemlíteni. :-\"

Mit rendelsz? Lehet nekem is kellene pár cucc...
Nekem is kellene Pár Cucc... Csinálhatnánk közös rendelést...

SomaG
2023. 01. 19., 13:12
Benne vagyok, csak szóljatok.

Sanci
2023. 01. 19., 18:56
Most rendeltem a 4turbotól, elképesztő gyorsak.
Szerda kora délután leadtam a rendelést, csütörtökön meg csöngetett a UPS vele.