PDA

Teljes nézet : Turbosmart Dual Port BOV EVO-hoz



MES-Racing
2008. 05. 28., 13:42
Eladó Turbosmart Dual Port lefúlyószelep, állítható rugóerő, EVO VII-VIII-IX-hez, nem kell faragni csak a gyári helyére berakni. A levegő egy részét visszavezeti a másik részét a szabadba prüszköli el. Újszerű állapotban.

Üdv, 06205507907

MES-Racing
2008. 08. 06., 09:04
Jó VI-os hoz is és az új Colt turbo-hoz is!!!!

Ára:45e

beépítési útmutató:
http://www.turbosmartdirect.com/install/Evo-Dual.pdf

MES-Racing
2008. 10. 08., 07:30
még mindig eladó

MES-Racing
2009. 01. 07., 11:39
up

Sanci
2009. 01. 30., 18:43
Inkább ide irok, mert eléggé szét offoltuk EVO-010 topicját. Bár szerintem már hozzászokott.:pSzóval a 90 fokos vég biztos kellene rá mert a tűzfaltól szerintem az egyenes nem fér el, legalább is a vákumcső tuti nem.
Az a baj, hogy ennek is sima süvítős hangja van, de ha nem tud senki olyat ami hutyutyu-s akkor még lehet érdekel. Majd meglátjuk.
Persze olyan régóta árulod, hogy a feléből fogok alkudni.:p

MES-Racing
2009. 01. 30., 18:53
Inkább ide irok, mert eléggé szét offoltuk EVO-010 topicját. Bár szerintem már hozzászokott.:pSzóval a 90 fokos vég biztos kellene rá mert a tűzfaltól szerintem az egyenes nem fér el, legalább is a vákumcső tuti nem.
Az a baj, hogy ennek is sima süvítős hangja van, de ha nem tud senki olyat ami hutyutyu-s akkor még lehet érdekel. Majd meglátjuk.
Persze olyan régóta árulod, hogy a feléből fogok alkudni.:p


nézelődjél, s ha érdekes, akkor írj vagy csörgess meg, belepróbáljuk, aztán ha tetszik és lealkudtad rendesen, akkor megegyezünk, ha nem, akkor marad a polcon és várja, hogy legyen mibe beletennem :-)

Sanci
2009. 01. 30., 18:55
Ok-ok köszönöm

EVO-010
2009. 01. 30., 19:04
Inkább ide irok, mert eléggé szét offoltuk EVO-010 topicját. Bár szerintem már hozzászokott.:pSzóval a 90 fokos vég biztos kellene rá mert a tűzfaltól szerintem az egyenes nem fér el, legalább is a vákumcső tuti nem.
Az a baj, hogy ennek is sima süvítős hangja van, de ha nem tud senki olyat ami hutyutyu-s akkor még lehet érdekel. Majd meglátjuk.
Persze olyan régóta árulod, hogy a feléből fogok alkudni.:p

Vedd meg nyugodtan! Kimentem az autóhoz és megnéztem. Teljesen jó, és végre lesz hangja is az autónak. 323 GTR meg jól berakja Neked. Már mint a lefújót. (Bocs ezt nem hagyhattam ki):D:D:D Aztán, hogy mennyiért az már a Ti dolgotok (úgy se ér már semmit a forintunk)Legalább a talin majd belehallgatok a X-es fúvósba.:D

Sanci
2009. 01. 30., 19:07
Légszürő nélkül a gyárinak is van hangja, meghalgathatod. :D
Jó-jó de én hutyutyu-sat szeretnék.:)

MES-Racing
2009. 01. 30., 19:11
Légszürő nélkül a gyárinak is van hangja, meghalgathatod. :D
Jó-jó de én hutyutyu-sat szeretnék.:)

kétutasban nem nagyon van hutyutyu-s, ha jól tudom

EVO-010
2009. 01. 30., 19:21
Légszürő nélkül a gyárinak is van hangja, meghalgathatod. :D
Jó-jó de én hutyutyu-sat szeretnék.:)

Amennyiben hutyutyusat szeretnél arra meg ott van a prüttyögő. (Biztos vírustól van, de már könnyezem a röhögéstől):D
Tehát: a prüttyögö egy olyas valami bizbasz, amit a vékony pici csőre kell bekötni. Külsőre egy igényes pici, fém benzinszűrőre hasonlít, ára igen borsos: kb. 1.000.- forint. Ilyen a Lacinak a IX-esében van.
http://evoklub.hu/forum/member.php?u=145

rossi46
2009. 01. 30., 19:28
Amennyiben hutyutyusat szeretnél arra meg ott van a prüttyögő. (Biztos vírustól van, de már könnyezem a röhögéstől):D
Tehát: a prüttyögö egy olyas valami bizbasz, amit a vékony pici csőre kell bekötni. Külsőre egy igényes pici, fém benzinszűrőre hasonlít, ára igen borsos: kb. 1.000.- forint. Ilyen a Lacinak a IX-esében van.
http://evoklub.hu/forum/member.php?u=145
Azt hiszem egy gázszelep. Nekem is ilyen van a WRX-ben.

Sanci
2009. 01. 30., 20:45
Mi ez pontossan?
És mit csinál?

MES-Racing
2009. 02. 09., 08:45
elkelt!