PDA

Teljes nézet : chip tuning



quattromann
2008. 07. 01., 09:27
Sziasztok! Van egy 1,9 TDI autóm (140 LE), szeretném, ha egy kicsit nyomatékosabb lenne. Tudtok valamit javasolni? Chip tuningról mi a véleményetek? Valami optikai tuning (spoiler, szárny...stb) is szóba jöhet, köszi előre is!

VGergo
2008. 07. 01., 09:56
Sziasztok! Van egy 1,9 TDI autóm (140 LE), szeretném, ha egy kicsit nyomatékosabb lenne. Tudtok valamit javasolni? Chip tuningról mi a véleményetek? Valami optikai tuning (spoiler, szárny...stb) is szóba jöhet, köszi előre is!

Hali, melyik Evoban volt ilyen motor ???

lanciafan
2008. 07. 01., 10:28
Hali, melyik Evoban volt ilyen motor ???

Asszem az újban iyen van(lancer) bár az elvileg 2000-es.

bunker
2008. 07. 01., 14:11
Sziasztok! Van egy 1,9 TDI autóm (140 LE), szeretném, ha egy kicsit nyomatékosabb lenne. Tudtok valamit javasolni? Chip tuningról mi a véleményetek? Valami optikai tuning (spoiler, szárny...stb) is szóba jöhet, köszi előre is!


Keresd Őt: http://www.xtremetuning.hu/ megbízható, jó referenciák!

wolfblind
2008. 07. 01., 20:20
Asszem az újban iyen van(lancer) bár az elvileg 2000-es.

Evo, hehe:D...
En is ugy tudtam, hogy 2,0PD TDI van benne, a Grandisban is az van,
illetve az uj Lancerben is a 140LE 2,0L-es van, sajnos a regi Pumpe Düse van meg benne, nem az uj piezo elektromos common rail, mint a VW presztizs kocsijaiban, azok legalabb mar kevesbe tarktorhanguak...

Vicces, de lehet Euro 7-nel eljon a diesel Evo ideje is, mondjuk a BMW 335d motorjaval elkepzelheti is lenne:twisted::twisted:....


Na on....

car-hifi-bogner
2008. 07. 02., 09:12
Evo, hehe:D...
En is ugy tudtam, hogy 2,0PD TDI van benne, a Grandisban is az van,
illetve az uj Lancerben is a 140LE 2,0L-es van, sajnos a regi Pumpe Düse van meg benne, nem az uj piezo elektromos common rail, mint a VW presztizs kocsijaiban, azok legalabb mar kevesbe tarktorhanguak...

Vicces, de lehet Euro 7-nel eljon a diesel Evo ideje is, mondjuk a BMW 335d motorjaval elkepzelheti is lenne:twisted::twisted:....


Na on....
2028.máj.14 felirat egy új Mitsuwagen csomagtartóról:
Mitsuwagen Lancer Evolution XX PDTDISDIÖKOSOLARBIO......:lol:
2 az1 ben!autó és olajkályha!Minap olvastam a Porsche is belekezd az olajbizniszbe.:-k
Ha volna rávalóm vennék mégegy EVOt (VI-IX),eltenném ínységesebb időkre...:cool: