PDA

Teljes nézet : Audi TT



FQ-400
2008. 10. 08., 15:14
Szerintem ez megérdemel egy saját topic-ot.... :D:D:D:D

Ha ez benne van amit írnak róla akkor ez bóóóóórzalmasan mehet :D

http://www.hasznaltauto.hu/2436645_audi_tt_1999

Fapuma8
2008. 10. 08., 15:21
Szerintem ez megérdemel egy saját topic-ot.... :D:D:D:D

Ha ez benne van amit írnak róla akkor ez bóóóóórzalmasan mehet :D

http://www.hasznaltauto.hu/2436645_audi_tt_1999

Szerintem kb ugyanannyi a súlya mint az enyémnek + lóerőben is hasonló , tehát mehet szépen.:cool:

bunker
2008. 10. 08., 16:55
Sejtem kié.

Zana
2008. 10. 08., 17:43
láttam már őt,nem gyenge hangja van pedig nem is nyomta neki

ricsimae
2008. 10. 09., 10:11
Biztos jót szól de szerintem röhejesen nézki.
17-23 kor ig ajánott "lányoknak"

bunker
2008. 10. 09., 10:25
17-23 kor ig ajánott "lányoknak"


Erről van egy jó sztorim.
H.ringen volt még rendezvény és vittem ki négy hostess csajt az Evoval.
Kiértünk, az autófelhozatal, kb. STi, Evo, S2000 vagy öt, NSX, F430, 911Turbo, C4... meg egy TT.

Csaj: "jajjjj TT, úúúúúúú ez a kedvenc autóm, egész nap a motorháztetején fogok fetrengeni!"

Aztán később meg megkérdezte v.kitől, hogy ez milyen autó (S2000) mert, hogy, hogy lehet ilyen autóval kijönni a ringre és mennyibe kerülhet ez, 3millióba?
:D:D:D

Miki
2008. 10. 13., 20:43
Biztos tetszene neki az az ezüst TT, ami előről úgy néz ki mint a Batmobil. Eddig kétszer láttam, de esküszöm percekig röhögtem, hogy a fenébe lehet valakinek ilyen ízlése????

ricsimae
2008. 10. 14., 14:23
Erről van egy jó sztorim.
H.ringen volt még rendezvény és vittem ki négy hostess csajt az Evoval.
Kiértünk, az autófelhozatal, kb. STi, Evo, S2000 vagy öt, NSX, F430, 911Turbo, C4... meg egy TT.

Csaj: "jajjjj TT, úúúúúúú ez a kedvenc autóm, egész nap a motorháztetején fogok fetrengeni!"

Aztán később meg megkérdezte v.kitől, hogy ez milyen autó (S2000) mert, hogy, hogy lehet ilyen autóval kijönni a ringre és mennyibe kerülhet ez, 3millióba?
:D:D:D



Tuti jót lehetett velük beszélni.

Szupcsi-trendi-shopping-coronita-és végül reparon.

Miki
2008. 10. 15., 08:42
Helyesen:

Szupcsy-trendy

És sya, puszy :)

ricsimae
2008. 10. 15., 09:04
Helyesen:

Szupcsy-trendy

És sya, puszy :)



:)

Feron
2009. 10. 08., 17:24
http://www.carstyling.hu/news_shower.php?id=3073

Ez már a legtöbb evonak igencsak komoly ellenfél lehet,sőt:-k

VGergo
2009. 10. 08., 17:36
http://www.carstyling.hu/news_shower.php?id=3073

Ez már a legtöbb evonak igencsak komoly ellenfél lehet,sőt:-k

ingyen van... "A szett alapára fóliástul csaknem 10.000 Euro (2.7 millió HUF), ebben azonban még nincs benne sem a motortuning, sem a Sportec hátsó szárnya. " :D

hunevo6
2009. 10. 08., 23:41
majd akkor kezdek félni ha látok akár egy ilyet is magyarországon, de szerintem egy darab sem lesz. Szóval marad az evo birodalom ragyogása :-D

Feron
2009. 10. 09., 06:49
majd akkor kezdek félni ha látok akár egy ilyet is magyarországon, de szerintem egy darab sem lesz. Szóval marad az evo birodalom ragyogása :-D


:D:D

Mx Roli
2009. 10. 09., 21:21
http://www.carstyling.hu/news_shower.php?id=3073

Ez már a legtöbb evonak igencsak komoly ellenfél lehet,sőt:-k

A nővéremnek van egy 2000-es turbós DSG-s TT-e, na szerintem már ez is meglepetést okozna 1-2 széria! Evo-nak.

ricsimae
2009. 10. 10., 07:23
A nővéremnek van egy 2000-es turbós DSG-s TT-e, na szerintem már ez is meglepetést okozna 1-2 széria! Evo-nak.

A 200 lovas egy hulla! Ha TTS akkor az jó lehet valóban.

hunevo6
2009. 10. 10., 20:26
A nővéremnek van egy 2000-es turbós DSG-s TT-e, na szerintem már ez is meglepetést okozna 1-2 széria! Evo-nak.

persze, a legnagyobb meglepetés az lenne, amikor a saroknál az evo megvárja a TT-st aki bevallja, hogy igen ő is padló gázon jött, de hát ennyit tud a kocsi. lol

Most komolyan mit akartok egy 200 lovas folkszvágentől???

Miki
2009. 10. 11., 08:03
Ronda (illetve nagyon más világ), meg "gyeng", de hát azért mégiscsak turbós, összkerekes (már amelyik), és a DSG kurvajóóó ;)

hunevo6
2009. 10. 11., 08:48
Ronda (illetve nagyon más világ), meg "gyeng", de hát azért mégiscsak turbós, összkerekes (már amelyik), és a DSG kurvajóóó ;)

a DSG kurva jó lenne, de mivel lassabban vált mint pl én vagy te a csattogóssal innentől fogva inkább csak a hatásvadász kategóriába fér bele nálam. Ugyan ez vonatkozik a Söncő M5-ösének váltójára is- igen is sokkal lassabb mint egy csattogós ami elég ciki. A ferrarisok érdekes módon meg tudták csinálni normálisan.

Sanci
2009. 10. 11., 10:04
a DSG kurva jó lenne, de mivel lassabban vált mint pl én vagy te a csattogóssal innentől fogva inkább csak a hatásvadász kategóriába fér bele nálam. Ugyan ez vonatkozik a Söncő M5-ösének váltójára is- igen is sokkal lassabb mint egy csattogós ami elég ciki. A ferrarisok érdekes módon meg tudták csinálni normálisan.

Hogyan lehet eldönteni, hogy melyik vált gyorsabban?
Érzésre olyan a te csattogósod is mintha 0 lenne a váltási idő.
Egyébbként az enyémet is úgy érzem. Ezt mivel lehet összehasonlítani?

ricsimae
2009. 10. 11., 16:18
a DSG kurva jó lenne, de mivel lassabban vált mint pl én vagy te a csattogóssal innentől fogva inkább csak a hatásvadász kategóriába fér bele nálam. Ugyan ez vonatkozik a Söncő M5-ösének váltójára is- igen is sokkal lassabb mint egy csattogós ami elég ciki. A ferrarisok érdekes módon meg tudták csinálni normálisan.


Az M5 váltója ebben a kategóriában már igen lassú!!!
A DSG gyorsabb mint az M5 autómatája vagy a Mercim autómatája!
A csattogósost ahogy áttéped az nem lassú az tuti.

Mx Roli
2009. 10. 11., 19:24
persze, a legnagyobb meglepetés az lenne, amikor a saroknál az evo megvárja a TT-st aki bevallja, hogy igen ő is padló gázon jött, de hát ennyit tud a kocsi. lol

Most komolyan mit akartok egy 200 lovas folkszvágentől???

1 széria Evo IX is csak 280 ló(papíron , de kiváncsi lennék rá), én ehez hasonlítottam a TT-t ami jóval könnyebb , és nincs semmi hajtás veszteség. A DSG váltó-ja S fokozatban szerintem elég gyors, nem hiszem hogy kézzel gyorsabban lehet váltani 1 széria Evo-val.Ja és nem lámpától lámpáig értettem a meglepit.Lehet hogy csak ez 1 érzéki csalódás de most ki fogom próbálni..

És hidd el , nem csak az Evo a tuti verda, biztos van pár folkszvágen gazdi aki ugyanígy vélekedik a te Evo-d ról.

ricsimae
2009. 10. 11., 20:06
1 széria Evo IX is csak 280 ló(papíron , de kiváncsi lennék rá), én ehez hasonlítottam a TT-t ami jóval könnyebb , és nincs semmi hajtás veszteség. A DSG váltó-ja S fokozatban szerintem elég gyors, nem hiszem hogy kézzel gyorsabban lehet váltani 1 széria Evo-val.Ja és nem lámpától lámpáig értettem a meglepit.Lehet hogy csak ez 1 érzéki csalódás de most ki fogom próbálni..

És hidd el , nem csak az Evo a tuti verda, biztos van pár folkszvágen gazdi aki ugyanígy vélekedik a te Evo-d ról.



Nekem volt ilyenem !
Ugyan nem DSG-s de tényleg hulla!
Semmit nem megy ,viszon jól eszik olyan 7.5l/100km vegyesben (dugónélkül).
Próbáld ki mert csalóka, egy stock EVO nagyon elveri a TT-t ,ha az is stock!

hunevo6
2009. 10. 11., 22:00
1 széria Evo IX is csak 280 ló(papíron , de kiváncsi lennék rá), én ehez hasonlítottam a TT-t ami jóval könnyebb , és nincs semmi hajtás veszteség. A DSG váltó-ja S fokozatban szerintem elég gyors, nem hiszem hogy kézzel gyorsabban lehet váltani 1 széria Evo-val.Ja és nem lámpától lámpáig értettem a meglepit.Lehet hogy csak ez 1 érzéki csalódás de most ki fogom próbálni..

És hidd el , nem csak az Evo a tuti verda, biztos van pár folkszvágen gazdi aki ugyanígy vélekedik a te Evo-d ról.

hidd el nem alap nélkül fikázok, volt egy Seat Leon turbo-m, ami ugyan azzal a motorral volt anno szerelve mint az audi s3 vagy a TT (20 szelepes 1.8-as gagyi) el vittem még tuningra is (220 lovas lett)- na így már tudott 7.5 sec körül gyorsulni. Nem volt nagy szám a kocsi - bár akkor ezt még nem tudtam. Ebből ültem át az evoba mert nem hittem el, hogy ennyivel gyorsabb is lehet valami.

bunker
2009. 10. 11., 22:06
egy stock EVO nagyon elveri a TT-t ,ha az is stock!

Hát egyenesben biztos, hogy nem.
Még a régi 225Le-s TT után mentem P.ringen. Pályaslick volt rajta az enyémen r888, kanyarokban nagyon feltartott még így is, sőt féktávon is jóval gyengébb volt, és hiába gyorsítottam ki jobban, semmi esélyem nem volt az egyenesekben megelőznöm. A célegyenesben simán mentem utána anélkül, hogy számottevően csökkent volna a távolság.
Akkor határoztam el, hogy nem marad gyári az autóm. :-D

hunevo6
2009. 10. 11., 22:08
Hát egyenesben biztos, hogy nem.
Még a régi 225Le-s TT után mentem P.ringen. Pályaslick volt rajta az enyémen r888, kanyarokban nagyon feltartott még így is, sőt féktávon is jóval gyengébb volt, és hiába gyorsítottam ki jobban, semmi esélyem nem volt az egyenesekben megelőznöm. A célegyenesben simán mentem utána anélkül, hogy számottevően csökkent volna a távolság.
Akkor határoztam el, hogy nem marad gyári az autóm. :-D

kicsit le kell maradni, majd a következő kanyarból kétszeres tempóval kivágódsz és el mész mellette. Összességében a köridőd sokkal jobb...

bunker
2009. 10. 11., 22:21
hidd el nem alap nélkül fikázok, volt egy Seat Leon turbo-m, ami ugyan azzal a motorral volt anno szerelve mint az audi s3 vagy a TT (20 szelepes 1.8-as gagyi) el vittem még tuningra is (220 lovas lett)- na így már tudott 7.5 sec körül gyorsulni. Nem volt nagy szám a kocsi - bár akkor ezt még nem tudtam. Ebből ültem át az evoba mert nem hittem el, hogy ennyivel gyorsabb is lehet valami.

Persze mert olyan kicsi turbó volt rajtuk, hogy már 1800-as fordulaton megvolt a max nyomaték, cserébe elválthattál 5500-nél, mert ott már semmit nem ment.
Az S3-ban és a 225Le-s TT-ben kicsit más volt a moci (nagyobb turbó, erősebb motorbelső és az egész körítés). Ezek jobban húzhatóak, csak chippel simán 260Le.
Az 1.8T motorok elég jó konstrukciók voltak, a 180Le-s kb 300Le-t a 210-225Le-s kb. 350Le-t bír gyári motorbelsővel.
Persze egy Evo kategóriákkal komolyabb.

Nekem is volt 1.8T-m! :-)

bunker
2009. 10. 11., 22:23
kicsit le kell maradni, majd a következő kanyarból kétszeres tempóval kivágódsz és el mész mellette. Összességében a köridőd sokkal jobb...

Én inkább kiálltam, aztán kicsivel később visszamentem. :D:D

hunevo6
2009. 10. 12., 00:59
Persze mert olyan kicsi turbó volt rajtuk, hogy már 1800-as fordulaton megvolt a max nyomaték, cserébe elválthattál 5500-nél, mert ott már semmit nem ment.
Az S3-ban és a 225Le-s TT-ben kicsit más volt a moci (nagyobb turbó, erősebb motorbelső és az egész körítés). Ezek jobban húzhatóak, csak chippel simán 260Le.
Az 1.8T motorok elég jó konstrukciók voltak, a 180Le-s kb 300Le-t a 210-225Le-s kb. 350Le-t bír gyári motorbelsővel.
Persze egy Evo kategóriákkal komolyabb.

Nekem is volt 1.8T-m! :-)

nekem 90.000 km-nél már nem volt kompresszió a hármas és a négyes hengerben, ette az olajat mint a disznó, szétrepedt a gyári leömlő, beszart a turbó és kb elfogyasztott 3 légtömegmérőt- szóval lehet, hogy azok a sarokszámok lóerőben amiket írtál, de hogy be is szarik, sokkal kevesebbtől az meg tutti. Ehhez képest az evom blokkja 75.000 nél lett megbontva a stroker miatt és konkrétan csilli villi volt minden, a leömlőm egyben van azóta is, bontás előtt is volt kompresszió, nem ette az olajat, egyedül a turbót bírtam ALS-el kinyírni, de ez is csak külsőre látszott, tölteni még töltött. Szóval nekem rosszak a tapasztalataim. És mindenki szopott a tuninggal, nekem sem volt tökéletes, ahány emberrel beszéltem annyi szidta, nem egyenletesen húzott, gyakran letiltott- pl Zengő pálya leonja. Valami nem volt oké azokkal a kocsikkal, vagy csak senki nem értett hozzá- nem tudom.

ricsimae
2009. 10. 12., 07:08
Persze mert olyan kicsi turbó volt rajtuk, hogy már 1800-as fordulaton megvolt a max nyomaték, cserébe elválthattál 5500-nél, mert ott már semmit nem ment.
Az S3-ban és a 225Le-s TT-ben kicsit más volt a moci (nagyobb turbó, erősebb motorbelső és az egész körítés). Ezek jobban húzhatóak, csak chippel simán 260Le.
Az 1.8T motorok elég jó konstrukciók voltak, a 180Le-s kb 300Le-t a 210-225Le-s kb. 350Le-t bír gyári motorbelsővel.
Persze egy Evo kategóriákkal komolyabb.

Nekem is volt 1.8T-m! :-)


Akkor szar volt a kocsid!
Kipróbáltuk a Fülivel(uj S3 sportback 265 le) és egy stock EVO9 és jobb volt az EVO 220 ig!
Az a S3 40 le erősebb mint a TT és csak 30 kg a külömbség köztük!
Egy stok TT semmit nem megy!
De teszem hozzá nem is a 1.8T 20V 225 ről ment a vita, hanem a 2.0 TFSI ről ami még gyöngébb!
Tehát ez jobban megy mint egy evo? http://www.fastestlaps.com/car45cb3a2361bb0.html
Vagy ez http://www.fastestlaps.com/car459a8e5f53994.html
Hát nem tudom ti milyen EVO t hajtottok?
http://www.fastestlaps.com/index.php?page_id=compare&car1=459a8e5f53994&car2=48365daf6f35c

bunker
2009. 10. 12., 11:08
Akkor szar volt a kocsid!
Kipróbáltuk a Fülivel(uj S3 sportback 265 le) és egy stock EVO9 és jobb volt az EVO 220 ig!
Az a S3 40 le erősebb mint a TT és csak 30 kg a külömbség köztük!
Egy stok TT semmit nem megy!
De teszem hozzá nem is a 1.8T 20V 225 ről ment a vita, hanem a 2.0 TFSI ről ami még gyöngébb!
Tehát ez jobban megy mint egy evo? http://www.fastestlaps.com/car45cb3a2361bb0.html
Vagy ez http://www.fastestlaps.com/car459a8e5f53994.html
Hát nem tudom ti milyen EVO t hajtottok?
http://www.fastestlaps.com/index.php?page_id=compare&car1=459a8e5f53994&car2=48365daf6f35c


Nem hiszem, hogy szar lett volna a kocsim, 23e mile volt benne akkor, óra szerint felkúszott 250-re, igaz 220 felett már alig vánszorgott a mutató.
Mielőtt megvettem Kspeedben átnézték, nem volt annak semmi baja.

Nekem eléggé hihetetlennek tünik 13,4sec 1/4 mérföldön egy gyári IX-től.

bunker
2009. 10. 12., 11:14
nekem 90.000 km-nél már nem volt kompresszió a hármas és a négyes hengerben, ette az olajat mint a disznó, szétrepedt a gyári leömlő, beszart a turbó és kb elfogyasztott 3 légtömegmérőt- szóval lehet, hogy azok a sarokszámok lóerőben amiket írtál, de hogy be is szarik, sokkal kevesebbtől az meg tutti. Ehhez képest az evom blokkja 75.000 nél lett megbontva a stroker miatt és konkrétan csilli villi volt minden, a leömlőm egyben van azóta is, bontás előtt is volt kompresszió, nem ette az olajat, egyedül a turbót bírtam ALS-el kinyírni, de ez is csak külsőre látszott, tölteni még töltött. Szóval nekem rosszak a tapasztalataim. És mindenki szopott a tuninggal, nekem sem volt tökéletes, ahány emberrel beszéltem annyi szidta, nem egyenletesen húzott, gyakran letiltott- pl Zengő pálya leonja. Valami nem volt oké azokkal a kocsikkal, vagy csak senki nem értett hozzá- nem tudom.

Szerintem itthon senki nem értett hozzá, írogatták össze-vissza az ECU-t több kevesebb sikerrel.
Nekem csak pozitív tapasztalatom volt a leonnal, 120e+ km-rel adtam el és semmi baja nem volt, pedig rögtön a bejáratás után megchippelték (ez volt az ex ATC-s autó, Kalmár papától vettem, szinte új volt).
Légtömegmérőt én is cseréltem vagy 3x, de sajna ez VAG tipushiba. Az S4-en is 2x cseréltem kb. 50e km alatt.

Tény, hogy az Evóhoz képest sehol sincs, nem is lehet összehasonlítani ez nem kérdés.

Feron
2009. 10. 12., 11:47
Nem hiszem, hogy szar lett volna a kocsim, 23e mile volt benne akkor, óra szerint felkúszott 250-re, igaz 220 felett már alig vánszorgott a mutató.
Mielőtt megvettem Kspeedben átnézték, nem volt annak semmi baja.

Nekem eléggé hihetetlennek tünik 13,4sec 1/4 mérföldön egy gyári IX-től.

Én a full gyári VIII-assal 13,3-mat mentem és csak egy kipuff volt akkor még rajta.:)

bunker
2009. 10. 12., 12:00
Én a full gyári VIII-assal 13,3-mat mentem és csak egy kipuff volt akkor még rajta.:)

Az enyém is sokkal jobb lett csak a kipufftól, szinte egy másik autót kaptam, szerintem nagyon sokat számít.
Melyik rendezvényen mérték?

Feron
2009. 10. 12., 12:21
Az enyém is sokkal jobb lett csak a kipufftól, szinte egy másik autót kaptam, szerintem nagyon sokat számít.
Melyik rendezvényen mérték?

Húha, már nem is tudom,h hol volt,de asszem lacháza:D akkor ment Betti is vele, nem keveset](*,) :D:D

hunevo6
2009. 10. 12., 12:46
na akkor végül is csak össze szedtük, hogy egy széria evonak nem kell félnie egy széria TT-től, mert csak 160-ig rá ver 3 secet, és akkor még nem is volt kanyar, ahol ugye tudjuk, hogy esélye sincs a TT-nek. Mx roli felvetése cáfolva :-D

******BUSTED****** :-D

Stunczer
2009. 10. 12., 13:06
http://www.milehive.com/stories09/myth-busted.jpg




Vagy inkább így?:D:D:p:p





http://www.muppetonlinegamers.co.uk/blog/wp-content/uploads/myth_busted.jpg

hunevo6
2009. 10. 12., 14:00
bakker, nem mondod, hogy neked még a myth buster-es kislányról is van képed?? (jobb oldali)

MÉÉÉÉÉÉÉÉÉGG azonnal többbbbbbbeeeeeett!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ő a legcukibb kiscsaj az egész TV-ből!!!

Stunczer
2009. 10. 12., 14:02
bakker, nem mondod, hogy neked még a myth buster-es kislányról is van képed?? (jobb oldali)

MÉÉÉÉÉÉÉÉÉGG azonnal többbbbbbbeeeeeett!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ő a legcukibb kiscsaj az egész TV-ből!!!


sztem ez nem ő:D:p:D:D
de én észre se vettem, tényleg hasonlít:D:D


gyorsan amit találtam linkeltem abba a topicba ahova való;)

hunevo6
2009. 10. 12., 14:15
sztem ez nem ő:D:p:D:D
de én észre se vettem, tényleg hasonlít:D:D


gyorsan amit találtam linkeltem abba a topicba ahova való;)

egyértelműen ő az!! Tutti! Nagyon jó képek! Ezer köszi!

ttop
2009. 10. 12., 14:35
Szerintem "csak" a fejét tették fel, de az tutti hogy Ő

Mx Roli
2009. 10. 12., 15:11
A nővéremnek van egy 2000-es turbós DSG-s TT-e, na szerintem már ez is meglepetést okozna 1-2 széria! Evo-nak.

Én csak párszor vezettem ezt a kocsit , de érzetre nagyon ott van.
De ki fogom próbálni egymás mellett a két kocsit , és megírom az eredményt .
De egy meglepetés lehet negatív , és pozitív is :D, és lehet hogy a TT nem is széria.

Úgyhogy a feltevésem még egyáltalán nem cáfolható!!:D

Mikor először vezettem széria Evo IX-est kicsit meglepődtem , sokkal többet vártam tőle egyenesben 0-tól végsebességig , de vizes és kanyargós úton nagyon tetszett, talán ezért is vettem ezt a típust.
Kipufogó csere, katakizátor kivétel, 1 kis turbó nyomás állítás után egész más lett a kocsi.

qby2k
2009. 10. 12., 20:00
... Mikor először vezettem széria Evo IX-est kicsit meglepődtem , sokkal többet vártam tőle egyenesben 0-tól végsebességig , de vizes és kanyargós úton nagyon tetszett, talán ezért is vettem ezt a típust.
Kipufogó csere, katakizátor kivétel, 1 kis turbó nyomás állítás után egész más lett a kocsi.

Ezzel én is így vagyok. Pont ezeket a lépéseket tervezem most elsőre és már baromira alig bírom kivárni........ :)

Füli
2009. 10. 15., 05:09
Akkor szar volt a kocsid!
Kipróbáltuk a Fülivel(uj S3 sportback 265 le) és egy stock EVO9 és jobb volt az EVO 220 ig!


Na-na, azért ez nem teljesen így volt! Pályán 100-190ig fejet mentünk, 200 tól meg kezdett elcsorogni az s3. Alul 0-100 ig egyértelműen jobb volt az evo, de ha 100 ról tapostuk le, akkor nem. Kérdezd meg a Lacit...

ricsimae
2009. 10. 15., 07:14
Na-na, azért ez nem teljesen így volt! Pályán 100-190ig fejet mentünk, 200 tól meg kezdett elcsorogni az s3. Alul 0-100 ig egyértelműen jobb volt az evo, de ha 100 ról tapostuk le, akkor nem. Kérdezd meg a Lacit...



Az elején igen , de nem váltott gyorsan mert bénázott! Egyépként 150 ről lett letaposva és 200 ig nem ment el az S3 220 tól csurgott el sztem! Na-na :)

ricsimae
2009. 10. 19., 19:24
Én csak párszor vezettem ezt a kocsit , de érzetre nagyon ott van.
De ki fogom próbálni egymás mellett a két kocsit , és megírom az eredményt .
De egy meglepetés lehet negatív , és pozitív is :D, és lehet hogy a TT nem is széria.

Úgyhogy a feltevésem még egyáltalán nem cáfolható!!:D

Mikor először vezettem széria Evo IX-est kicsit meglepődtem , sokkal többet vártam tőle egyenesben 0-tól végsebességig , de vizes és kanyargós úton nagyon tetszett, talán ezért is vettem ezt a típust.
Kipufogó csere, katakizátor kivétel, 1 kis turbó nyomás állítás után egész más lett a kocsi.



Na volt teszt???????

Mx Roli
2009. 10. 19., 19:28
még nem! nővérem pesten él, én meg Nagykanizsán.
Jövő hétvégén jön haza, de az lesz az első dolgom megigérem. :D

ricsimae
2009. 10. 19., 20:32
még nem! nővérem pesten él, én meg Nagykanizsán.
Jövő hétvégén jön haza, de az lesz az első dolgom megigérem. :D

Fasza:)