PDA

Teljes nézet : Kormány



VGergo
2008. 10. 14., 17:03
Volt valami különbség az Evo4-5-6 illetve az Evo 7-8-9 Momo kormány hátulján más tengely megy bele vagy valami ? pl Evo6ra lehet evo 8 kormány tenni ?

DeeJayLG
2008. 10. 15., 08:35
Tudomásom szerint egyformák, de a tapasztaltabbak majd megmondják a frankót.

MES-Racing
2008. 10. 15., 08:58
Volt valami különbség az Evo4-5-6 illetve az Evo 7-8-9 Momo kormány hátulján más tengely megy bele vagy valami ? pl Evo6ra lehet evo 8 kormány tenni ?


IGEN!
A 7-8-9-en van kormányszöghelyzet jeladó, vagy mi a szösz, a 4-5-6-on nincs, nem csereszabatos a kettő egymással, ha jól tudom.

EvoSasa
2008. 10. 15., 11:00
Nekem személy szerint sosem jelentette a kormány a kormáynyszöget pedig 1 cer 2 ccceeerrrr vóóóótam bajban!

MES-Racing
2008. 10. 15., 13:07
Nekem személy szerint sosem jelentette a kormány a kormáynyszöget pedig 1 cer 2 ccceeerrrr vóóóótam bajban!

Lehet, hogy Neked személy szerint nem jelentette, de az elektronika tudott róla az tuti :-)

Miki
2008. 10. 15., 13:56
Evo 4-5-6-ban is van kormányszög jeladó, legalábbis amelyejben van AYC! Mert ahhoz kell ez az adat.

Pl. az én VI-osomban van. Más kérdés hogy szerencsére mechanikus difim van már :)

VGergo
2008. 10. 15., 14:05
Csak azért kérdeztem mert van egyik haverom vett egy E9 kormányt és nem fel az Outlanderre :-) ami csak azért fura mert a japcsi verziójára meg sima Lancerre sőt még az uj Colton is láttam ilyet :-S

MES-Racing
2008. 10. 15., 14:11
No, akkor lehet, hogy nekem mondták rosszul és nem csak ez a különbség!
De láttam is 7-8-9-es, illletve 4-5-6-hoz is kormányadaptert és ha jól rémlik nem egyforma a kettő.

VGergo
2008. 10. 15., 14:54
van valami linked erről az adapterről ? japcsik tudnak kavarni szépen..

MES-Racing
2008. 10. 19., 20:43
van valami linked erről az adapterről ? japcsik tudnak kavarni szépen..

kormányagy (adapter) a versenykormányhoz való, ilyen van egy itthon, ami elvileg 4-5-6-hoz jó.

Hegylakó
2015. 12. 25., 13:01
Sziasztok!

Az lenne a kérdés a gyári kormány hogy jön le a helyéről. Oldalt látok két csavart meg a burkolat alján kettöt. Az autó egy 6-os lancer.

Silva
2015. 12. 25., 16:22
Sziasztok!

Az lenne a kérdés a gyári kormány hogy jön le a helyéről. Oldalt látok két csavart meg a burkolat alján kettöt. Az autó egy 6-os lancer.



Akksit kösd le a művelet előtt ~15 pereccel
van két csavar amit már te is megtaláltál a kormány hátsó részén, azokat kitekered (talán TORX)
ha kitekerted a csavarokat akkor a légzsákot ki tudod emelni (óvatosan)
kösd le a légzsák vezetékét
majd egy 17 es kulccsal le tudod venni a kormányt


Felelősséget nem vállalok, hogy nem durran az arcodba :D Légzsáknál mindig van rizikó.

Kellemes Ünnepeket!

Hegylakó
2015. 12. 25., 17:06
Akksit kösd le a művelet előtt ~15 pereccel
van két csavar amit már te is megtaláltál a kormány hátsó részén, azokat kitekered (talán TORX)
ha kitekerted a csavarokat akkor a légzsákot ki tudod emelni (óvatosan)
kösd le a légzsák vezetékét
majd egy 17 es kulccsal le tudod venni a kormányt


Felelősséget nem vállalok, hogy nem durran az arcodba :D Légzsáknál mindig van rizikó.

Kellemes Ünnepeket!



Szia.

Köszönöm.

Kellemes Ünnepeket neked is :)

Áramtalanítással kezdtem. :)
Viszont, a légzsák kivétele után látok vezetéket bemenni a kormány bal és jobb oldalába. Ezek szerint itt is megtalálható a kormány állás jeladója. Mi történhet ha nincs rádugva? A kocsi vasdifis hátul az ayc lámpa igy is világít.

Silva
2015. 12. 26., 15:15
Szia.

Köszönöm.

Kellemes Ünnepeket neked is :)

Áramtalanítással kezdtem. :)
Viszont, a légzsák kivétele után látok vezetéket bemenni a kormány bal és jobb oldalába. Ezek szerint itt is megtalálható a kormány állás jeladója. Mi történhet ha nincs rádugva? A kocsi vasdifis hátul az ayc lámpa igy is világít.

Nem a duda vezetékeit látod?http://i.ebayimg.com/00/s/ODY4WDEwMjQ=/z/kDwAAOSw4SlV8kHS/$_35.JPG

Hegylakó
2015. 12. 26., 18:59
Nem a duda vezetékeit látod?http://i.ebayimg.com/00/s/ODY4WDEwMjQ=/z/kDwAAOSw4SlV8kHS/$_35.JPG

Igazából igazad van :)))
Ezt benéztem kicsit....

Köszönöm a segítséget. :)

Silva
2015. 12. 26., 21:13
Szívesen!

Sok sikert hozzá !

sic555
2018. 10. 16., 21:07
Nem akartam új topikot nyitni ezért, de van valakinek tapasztalata kormánybőrözéssel és felújítással mostanában?
Esetleg tudtok ajánlani konkrét szakembert,céget Bpen?
köszönöm

car-hifi-bogner
2018. 10. 17., 06:17
Nem akartam új topikot nyitni ezért, de van valakinek tapasztalata kormánybőrözéssel és felújítással mostanában?
Esetleg tudtok ajánlani konkrét szakembert,céget Bpen?
köszönöm

Kecskemét-Kadafalván én most bőröztettem négy kormányt, az Evó-momót is. Nagyon szépen dolgozik. Időpontra odavittem az autókat, kiszerelte megcsinálta visszarakta, váltógombot-váltószoknyát is, tökéletes lett! Scania és Raid kormányokat is ő csinálja. Ha kell kontakt hívj harminc 9681126

Silva
2018. 10. 17., 12:07
https://www.facebook.com/victorscustoms/

Teljes rendbetételre vittem hozzájuk egy kocsit. Festés, bőrözés, polír, kozmetika. Nagyon Baba lett!