PDA

Teljes nézet : Mazda 323 GTR



MES-Racing
2009. 02. 23., 22:19
Hátha valakinek megtetszik játszósnak:
http://www.hasznaltauto.hu/2767118_mazda_323_1993

lanciafan
2009. 02. 24., 08:47
Hátha valakinek megtetszik játszósnak:
http://www.hasznaltauto.hu/2767118_mazda_323_1993
Hajrá, remélem sikerül eladni.
Tehetnél fel még képeket, lehet h segítene.

hunevo6
2009. 02. 24., 09:15
Hátha valakinek megtetszik játszósnak:
http://www.hasznaltauto.hu/2767118_mazda_323_1993

remélem azért megy, hogy egy evo jöhessen!

MES-Racing
2009. 02. 24., 09:18
Hajrá, remélem sikerül eladni.
Tehetnél fel még képeket, lehet h segítene.

Köszi, én már nagyon régóta remélem!! :-)

Igazából, akit érdekel úgyis felhív vagy eljön megnézni, nincs belőle valami sok, hogy nagyon lehessen belőle válogatni.

MES-Racing
2009. 02. 24., 09:22
remélem azért megy, hogy egy evo jöhessen!

a terv ez lenne! de a jelenlegi helyzetben sajnos semmi sem biztos.

FQ-400
2009. 02. 24., 15:50
a terv ez lenne! de a jelenlegi helyzetben sajnos semmi sem biztos.

Sok sikert mind az eladáshoz mind az EVO vételhez :)

MES-Racing
2009. 02. 24., 15:55
Sok sikert mind az eladáshoz mind az EVO vételhez :)

Köszi!

Nálatok miújság kocsi cserével, mintha korábban írtad volna, hogy van vevő a VIII-asra és X-es lesz belőle?

FQ-400
2009. 02. 24., 15:58
Köszi!

Nálatok miújság kocsi cserével, mintha korábban írtad volna, hogy van vevő a VIII-asra és X-es lesz belőle?

Próbálkozunk-próbálkozunk. Pontosabban nem próbálkozunk, ha látok valakit aki autót akar felajánlom neki, de jó ez. Szóval jó is lenne eladni meg fájna is érte a szívünk mert "sok szép dolgot megéltünk együtt" :) - Állapota makulátlan, jön a tél végi "felújítás", szóval nem egetverő az eladás.
De persze eladó az autó, ha elmegy X lesz ha nem megy az se baj. :)

EvoSasa
2009. 02. 24., 17:07
Próbálkozunk-próbálkozunk. Pontosabban nem próbálkozunk, ha látok valakit aki autót akar felajánlom neki, de jó ez. Szóval jó is lenne eladni meg fájna is érte a szívünk mert "sok szép dolgot megéltünk együtt" :) - Állapota makulátlan, jön a tél végi "felújítás", szóval nem egetverő az eladás.
De persze eladó az autó, ha elmegy X lesz ha nem megy az se baj. :)

Ezt a marketing dumát!!! :) :) :) Eladó de, nem is anyira :) :) :)

EvoSasa
2009. 02. 24., 17:10
Hátha valakinek megtetszik játszósnak:
http://www.hasznaltauto.hu/2767118_mazda_323_1993

Amekkora ismerettel rendelkezel evo téren simán adhatna neked a gyár 1 et! Sok sikert az eladáshoz, és ha a gazdaság meg a Fürerünk is úgy akarja talán nem dobjuk ki a forintot az utcára, akkor hajrá gyüjtögetés evóra!

FQ-400
2009. 02. 24., 20:35
Ezt a marketing dumát!!! :) :) :) Eladó de, nem is anyira :) :) :)

Mindenben van politika, még a legyek vándorlásában is. ;)

Ne offolgassuk tovább ezt a topicot (is - előre sajnálom a moderátorokat) :D

Szerintem segítsünk nekik és törölgessünk ki pár kommentet, én ezt holnap kiszedem :D

MES-Racing
2009. 02. 25., 08:58
Amekkora ismerettel rendelkezel evo téren simán adhatna neked a gyár 1 et! Sok sikert az eladáshoz, és ha a gazdaság meg a Fürerünk is úgy akarja talán nem dobjuk ki a forintot az utcára, akkor hajrá gyüjtögetés evóra!

Van jónéhány ember, aki nagyságrendekkel többet tud, s ráadásul nem csak elméleti internet tuner, mint én :-), hanem jelentős gyakorlati tapasztalatokkal is bírnak. Csak Ők igazából nem írják meg a tutit, hiába érdekelne sok mindenkit.
Mindentől függetlenül szívesen fogadom a gyári támogatást :-)

Ha a gazdaságon és a Fürerünkön múlik, akkot tényleg csak pedálos moszkvicsom lesz :-)

MES-Racing
2009. 04. 22., 16:22
ááákciós, 890e!

MES-Racing
2009. 08. 08., 18:53
elkelt

manumission
2009. 08. 08., 18:54
WOW! És akkor most? :p

MES-Racing
2009. 08. 08., 19:02
WOW! És akkor most? :p

Most kicsit szomorú vagyok, mert nagyon sok élmény fűződött a kocsihoz, a jövő meg nagyon bizonytalan, sajnos!

Tomó
2009. 08. 08., 21:48
Akkor nemtom gratuláljak-e?
De szorítok az EVO-hoz!! ;)

D16V
2009. 08. 10., 00:19
Na végre! Tüzijáték....pezsgőlocsolás...
Jöhet egy új korszak!

elkelt

MES-Racing
2009. 08. 10., 08:37
Akkor nemtom gratuláljak-e?
De szorítok az EVO-hoz!! ;)

Igazából magam sem tudom!!
Az eladást nem bánom, mert sokat kellett volna költeni a kocsira (eléggé kikezdte mostanra a rozsda), bár amikor álltak fel vele a trélerre egy pillanatra végigfutott az agyamon, hogy vissza az egész, de örülök, hogy megvették és ráadásul jó helyre került a kocsi, ahol majd megbecsülik nem csak széthajtják.

MES-Racing
2009. 08. 10., 09:14
Na végre! Tüzijáték....pezsgőlocsolás...
Jöhet egy új korszak!

Hát a tüzijáték elmaradt, helyette a szemem sarkában eldörzsöltem egy pár könnycseppet :-)

Nézelődöm, keresgélek, de nem biztos, hogy lesz most lóvé evo-ra.

Viktor
2009. 08. 10., 10:26
:shock:

carkillerz
2009. 09. 22., 18:31
Hát a tüzijáték elmaradt, helyette a szemem sarkában eldörzsöltem egy pár könnycseppet :-)

Nézelődöm, keresgélek, de nem biztos, hogy lesz most lóvé evo-ra.
Akkor multipla?

Tomó
2009. 09. 22., 19:32
Tényleg mi van a titkos vassal? ;)

Sanci
2009. 09. 22., 20:16
Biztos megvette a Seat-ot, de a Gyuri úgy kiosztotta érte, hogy nem meri beírni.;)

hunevo6
2009. 09. 22., 22:31
Biztos megvette a Seat-ot, de a Gyuri úgy kiosztotta érte, hogy nem meri beírni.;)

lol

MES-Racing
2009. 09. 23., 09:43
Akkor multipla?

Ha így megy tovább, akkor akár már multipla is lehet :-)

Szinte hihetetlen, hogy 1 hónapja próbálok venni egy korrekt használt autót, de sajna még nem találtam olyat, ami minden szempontból megfelelt volna (ár/állapot), a sérülésmentesnek előadott autók 90%-a is törött/javított/fényezett. Mindenki hazudik kereskedő/magánszemély egyaránt.

Ha valakinek lenne egy korrekt, megvehető autója kérem jelezze, 2005-2006, dízel, 5 ajtós (nem kombi), 100e km alatt, Altea, H Astra, V Golf, Mazda 3.....

MES-Racing
2009. 09. 23., 09:44
Tényleg mi van a titkos vassal? ;)

Dolgoozom az ügyön, de ez sem egy egyszerű történet, s nem is akarom elkiabálni.

bunker
2009. 09. 23., 11:09
Ha így megy tovább, akkor akár már multipla is lehet :-)

Szinte hihetetlen, hogy 1 hónapja próbálok venni egy korrekt használt autót, de sajna még nem találtam olyat, ami minden szempontból megfelelt volna (ár/állapot), a sérülésmentesnek előadott autók 90%-a is törött/javított/fényezett. Mindenki hazudik kereskedő/magánszemély egyaránt.

Ha valakinek lenne egy korrekt, megvehető autója kérem jelezze, 2005-2006, dízel, 5 ajtós (nem kombi), 100e km alatt, Altea, H Astra, V Golf, Mazda 3.....

Én tudok egy Alteát, csak az ugye majdnem új, viszont garantáltan sérülésmentes, és nem tekergetett órájú. Egyik haveromé, teljesen megbízható.

Azt mondta képet nem tud felrakni, de akárhova odamegy megmutatni az autót, ár alkuképes (most akarta lejjebb vinni), nagyon el akarja adni, mert ott van neki a másik sima alteája. Ezüst színű.
Itt a link:
http://www.hasznaltauto.hu/3207350_seat_altea_2009

MES-Racing
2009. 09. 23., 11:22
Én tudok egy Alteát, csak az ugye majdnem új, viszont garantáltan sérülésmentes, és nem tekergetett órájú. Egyik haveromé, teljesen megbízható.

Azt mondta képet nem tud felrakni, de akárhova odamegy megmutatni az autót, ár alkuképes (most akarta lejjebb vinni), nagyon el akarja adni, mert ott van neki a másik sima alteája. Ezüst színű.
Itt a link:
http://www.hasznaltauto.hu/3207350_seat_altea_2009

Köszi, ez nagyon tetszene, de árban sokkal több, mint amennyit gondoltunk kocsira.

Miki
2009. 09. 23., 13:53
Ha így megy tovább, akkor akár már multipla is lehet :-)

Szinte hihetetlen, hogy 1 hónapja próbálok venni egy korrekt használt autót, de sajna még nem találtam olyat, ami minden szempontból megfelelt volna (ár/állapot), a sérülésmentesnek előadott autók 90%-a is törött/javított/fényezett. Mindenki hazudik kereskedő/magánszemély egyaránt.

Ha valakinek lenne egy korrekt, megvehető autója kérem jelezze, 2005-2006, dízel, 5 ajtós (nem kombi), 100e km alatt, Altea, H Astra, V Golf, Mazda 3.....


Szétnézek itt a kifutó autók közt, van bőven, csak írd meg léci h mennyit szánsz rá? Tudod a címem ;)

MES-Racing
2009. 09. 23., 14:54
Szétnézek itt a kifutó autók közt, van bőven, csak írd meg léci h mennyit szánsz rá? Tudod a címem ;)

Küldtem pü-t, előre is köszi a segítséget!

MES-Racing
2009. 09. 23., 15:07
S, hogy ne csak off legyen némi info az ex GTR-emről:
Az Ausztriában megrendezett drift challenge-n kategória második helyezett lett a kocsi :-)
Mióta megvették a hátulja teljesen ki lett lakatolva fényezve, hamarosan készül az alja, eleje is. Utána megy rá vissza a 3" kipufogó + HKS intercooler, a lapátos légmennyiségmérő ki lesz dobva belőle, s újra lesz hangolva az egész. Jó tudni, hogy jó kezekben van, fáj is kicsit a szívem.

Tomó
2009. 09. 23., 19:36
fáj is kicsit a szívem.

Biztos olcsóbb lett volna gatyába rázni,mint új projektbe kezdeni.:-#
Ha jól tudom lakatolás+fényezés és igazából rajtkész?!

(Nem találtam a titkos hirdetését,azt hittem már Nálad van)

MES-Racing
2009. 09. 24., 09:03
Biztos olcsóbb lett volna gatyába rázni,mint új projektbe kezdeni.:-#
Ha jól tudom lakatolás+fényezés és igazából rajtkész?!

(Nem találtam a titkos hirdetését,azt hittem már Nálad van)

Kérdezd meg Ttop-ot, hogy mennyibe lesz majd neki a gatyába rázás, igaz Ő fullosan csinálni, 0-ra szétszed, full kilakatol, telifény majd összerak, írta is valamikor, hogy iszonyat összeg.

Én szerettem volna kicsit tovább fejleszteni a mazdát: nagyfék, hydro-s kézi, állítható futómű..... ha ehhez hozzáadjuk a lakatolás + fényezést, akkor az már elég komoly összeg, s igazából a kocsi nem ért volna sokkal többet, illetve, ugyanúgy megmaradt volna az autó legnagyobb problémája a váltó.

Az tisztasor, hogy EVO-t mostanában nem fogok tudni venni (vagy megvenni megtudnám, csak nem tudnám úgy használni, üzemeltetni, fejleszteni, ahogy szeretném, s így nem látom értelmét), mert jön a baba :-) és már most érzem, hogy ez is egy elég drága "sport" :-)

Meg van még az autó, úgy volt, hogy hétfőn megyek a kocsiért, de külföldön van a tulaj.

simigeri
2009. 09. 24., 09:35
Az tisztasor, hogy EVO-t mostanában nem fogok tudni venni (vagy megvenni megtudnám, csak nem tudnám úgy használni, üzemeltetni, fejleszteni, ahogy szeretném, s így nem látom értelmét), mert jön a baba :-) és már most érzem, hogy ez is egy elég drága "sport" :-)


Igazából rád bizom, de tudd, hogy kb innentől reszeltek. Ha első baba, akkor nagyon sokáig se pénz, se idő, se vágy nem lesz autókázásra. Főleg nem olyan módon, ahogyan azt itt szeretik/szeretjük űzni.
Nálam ez tapasztalat, sajnos.
Persze legyek én a kivétel, s sikerüljön minden kósza vágyat valóra váltani!

Ui: Én már régóta fűzöm az asszonyt, hogy nézze csak az STI/EVO-kat, milyen szép nagy csomagtartós, négyajtós utcai autók, vannak olyan jók mint a diesel kombink :-D

MES-Racing
2009. 09. 24., 10:21
Igazából rád bizom, de tudd, hogy kb innentől reszeltek. Ha első baba, akkor nagyon sokáig se pénz, se idő, se vágy nem lesz autókázásra. Főleg nem olyan módon, ahogyan azt itt szeretik/szeretjük űzni.
Nálam ez tapasztalat, sajnos.
Persze legyek én a kivétel, s sikerüljön minden kósza vágyat valóra váltani!

Ui: Én már régóta fűzöm az asszonyt, hogy nézze csak az STI/EVO-kat, milyen szép nagy csomagtartós, négyajtós utcai autók, vannak olyan jók mint a diesel kombink :-D

Hát, igen, lassan kezdem érezni, hogy talán minden nem fog menni egyszerre, főleg, hogy én magam építeném a kocsit, de félek, ha most nem veszem meg, akkor soha nem lesz nekem racingos kocsim.

simigeri
2009. 09. 24., 11:27
Hát, igen, lassan kezdem érezni, hogy talán minden nem fog menni egyszerre, főleg, hogy én magam építeném a kocsit, de félek, ha most nem veszem meg, akkor soha nem lesz nekem racingos kocsim.

Sztem két variáció van:
- Most veszel, s használjátok mint családi autó. Gondolom olyan átalakitásokat azért nem akarsz, amitől ne férnétek be, vagy veszélyes lehetne. Asszony úgysem vezetné. Viszont a napi járkáláshoz (pl nekem) húzós a fogyasztás.
- Most egy 10 éves Astra D-vel elvagytok egy darabig, s amikor már ovis korszak van, akkor bele lehet nyúlni vmi komolyba.

Annál szarabb nincs, mikor kint áll a csapatós kocsi, nem tudsz vele mit kezdeni, s csak telnek a hónapok, adót meg fizeted utána.
Nekem pl minden módositás 1-2 hónap. Gondolok itt olyan komoly átalakitásokra, mint rádió bekötése, nyomásszabályzó bekábelezése, de a reflektorjaimat kb 1 éve rakom fel, az alvázvédelem - ami azért elég fontos lenne - is tavaly tél óta várat magára.
Persze ha van garázs/műhely úgy könnyű. Én a kertben 2 órás etapokban tudok bármit is csinálni (ebben benne a bontás, szerelés, összerakás, elpakolás). :-k

MES-Racing
2009. 09. 24., 12:55
Sztem két variáció van:
- Most veszel, s használjátok mint családi autó. Gondolom olyan átalakitásokat azért nem akarsz, amitől ne férnétek be, vagy veszélyes lehetne. Asszony úgysem vezetné. Viszont a napi járkáláshoz (pl nekem) húzós a fogyasztás.
- Most egy 10 éves Astra D-vel elvagytok egy darabig, s amikor már ovis korszak van, akkor bele lehet nyúlni vmi komolyba.

Annál szarabb nincs, mikor kint áll a csapatós kocsi, nem tudsz vele mit kezdeni, s csak telnek a hónapok, adót meg fizeted utána.
Nekem pl minden módositás 1-2 hónap. Gondolok itt olyan komoly átalakitásokra, mint rádió bekötése, nyomásszabályzó bekábelezése, de a reflektorjaimat kb 1 éve rakom fel, az alvázvédelem - ami azért elég fontos lenne - is tavaly tél óta várat magára.
Persze ha van garázs/műhely úgy könnyű. Én a kertben 2 órás etapokban tudok bármit is csinálni (ebben benne a bontás, szerelés, összerakás, elpakolás). :-k

A terv az, hogy most veszünk egy dízel családi autót, s attól függően, hogy mennyi jut/marad, vennék egy külön játszósat (amiben van cső), s ahogy van rá keret épülgetne szép lassan, de már nem utcára. Garázs, akna, szerszám adott, ami nagyon nagy segítség.