PDA

Teljes nézet : JIC Magic Coilover-ek?



Kalapana
2009. 03. 14., 04:29
Sajna az én platformomhoz nincs valami hatalmas választék minőségi futóművekből, úgyhogy már jó ideje vergődök melyik irányba is menjek e téren. Amire most hajlok a leginkább, az a JIC Magic FLTA2. Érdekelne hogy van-e valakinek tapasztalate JIC futóművekkel, főleg minőségi/tartóssági szempontból?

Robevo
2009. 03. 15., 16:05
Sajna az én platformomhoz nincs valami hatalmas választék minőségi futóművekből, úgyhogy már jó ideje vergődök melyik irányba is menjek e téren. Amire most hajlok a leginkább, az a JIC Magic FLTA2. Érdekelne hogy van-e valakinek tapasztalate JIC futóművekkel, főleg minőségi/tartóssági szempontból?


nagyon jo coil overs-szek, egyetlen problemat hallotam roluk, hogy a ceg nem nagyon torodik a vevokkel azutan ,hogy kifizetted az arut. Szoval ha garancias problemed lesz vagy ujra akarod epiteni oket, akkor lehet , hogy belefutsz nehany nehez
ejszakaba

Amugy nagyon jok..

Kalapana
2009. 03. 15., 20:21
nagyon jo coil overs-szek, egyetlen problemat hallotam roluk, hogy a ceg nem nagyon torodik a vevokkel azutan ,hogy kifizetted az arut. Szoval ha garancias problemed lesz vagy ujra akarod epiteni oket, akkor lehet , hogy belefutsz nehany nehez
ejszakaba

Amugy nagyon jok..

Köszi! A vevőszolgálat javult az elmúlt években ahogy hallottam, de nincsenek illuzióim. Az egyetlen dolog ami aggaszt hogy Subarukon többet is láttam törni. Ahogy nézem ez inkább dizájn probléma volt amit idővel javítottak, és mitsun még csak jót hallottam róluk, de azért gondoltam nem árt körbekérdezni.

RSTom
2009. 03. 16., 09:36
Sajna az én platformomhoz nincs valami hatalmas választék minőségi futóművekből, úgyhogy már jó ideje vergődök melyik irányba is menjek e téren. Amire most hajlok a leginkább, az a JIC Magic FLTA2. Érdekelne hogy van-e valakinek tapasztalate JIC futóművekkel, főleg minőségi/tartóssági szempontból?

Aránylag sokat olvastam róluk neten, fórumokban...stb. Én főleg a kipuffokat néztem alaposabban végig és JIC kipuffot fogok venni az autómra nagggyon igényesnek tűnik (és 12lbs a full rendszer:-)

Robevo
2009. 03. 17., 23:05
Köszi! A vevőszolgálat javult az elmúlt években ahogy hallottam, de nincsenek illuzióim. Az egyetlen dolog ami aggaszt hogy Subarukon többet is láttam törni. Ahogy nézem ez inkább dizájn probléma volt amit idővel javítottak, és mitsun még csak jót hallottam róluk, de azért gondoltam nem árt körbekérdezni.

igy van gyujts amenyi infot csak tudsz mielott veszel valamit!
Sokszor ami mukodik a subarun az nem jo a Mitsun es forditva.

En csak jot hallotam a JIC rol , a vasarlo garancian kivul.
Nem egy rosz valasztas ez sem, es en ezt vennem a Zeal coil overseket az Endless tol :)
Szerintem az a masik csucs a KW V3 kivul elerheto aron.:cool:

Kalapana
2009. 03. 17., 23:24
igy van gyujts amenyi infot csak tudsz mielott veszel valamit!
Sokszor ami mukodik a subarun az nem jo a Mitsun es forditva.

En csak jot hallotam a JIC rol , a vasarlo garancian kivul.
Nem egy rosz valasztas ez sem, es en ezt vennem a Zeal coil overseket az Endless tol :)
Szerintem az a masik csucs a KW V3 kivul elerheto aron.:cool:

Igazából ezen kívül csak KW v3 van amit gyártanak az enyémhez, semmi más ami jó is. Nem is lenne az rossz, de... A KW ugyebár nem jön pillowball upper mountokkal (bocs, de nem tudom mi ez magyarul), a rugók keménysége nem ideális, és ráadásul a hátsó az progresszív. Szóval egyedi rugók, camber plate-ek és, máris jóval többe vagyok mint a JIC-cel. Mondjuk most agyalok még egy lehetőségen, de abban is a ti segítségetekre fogok szorulni.

Miki
2009. 03. 18., 12:06
A KW-hez van mindenféle rugó, és vissza lehet küldeni Németországba a gyárba felújítani. Ezért jó :)
Meg amúgy nagyon fasza. (Nem olyan kemény a rugó, mint a japán futóműveknél)

Galvatronicum
2009. 03. 18., 22:34
Egyetértek, nekem KW Clubsport van, és a Cusco toronycsapágyak tökéletesen jók hozzá. Még a rossz utakon is jól viselkedik, komfortos.

hunevo6
2009. 03. 19., 22:43
+1

én is KW V3-at használok, mióta csak a kocsi meg van- és csak jót tudok mondani. Sokkal komfortosabb, mint a gyári gátló és emellett sokkal jobban is támaszt, szóval minden tekintetben felülmúlja!

Papírtigris
2009. 03. 19., 23:26
Nekem is KW van és jo szerintem is:)