PDA

Teljes nézet : Balosítás??



sti v
2009. 04. 02., 16:35
Sziasztok! Balosításról lehet vhol olvasni a fórumon?

EvoSasa
2009. 04. 03., 10:00
Sziasztok! Balosításról lehet vhol olvasni a fórumon?

Jobbos vagyok!

EvoSasa
2009. 04. 03., 10:02
Most alakítanak át épen egy 9-est mit szertnél tudni láttam pár dolgot el is szörnyülködtem evot sokkal szarabb balosítani mint a subarut!

sti v
2009. 04. 03., 21:27
Egy evo 7 gsr-t szeretnék átalakítani csak előtte jó lenne megtudni hogy mivel rosszabb evot átalakítani mint subarut?? Hátha az egésztől elmenne a kedvem:D

manumission
2009. 04. 03., 21:46
Egy evo 7 gsr-t szeretnék átalakítani csak előtte jó lenne megtudni hogy mivel rosszabb evot átalakítani mint subarut?? Hátha az egésztől elmenne a kedvem:D


@Berkes a saját topikjában kifejtette, hogy kb ott leszel , hogy jobban jársz ha egy gyári balkormányos autót veszel. Ha 7-est akarsz venni, akkor tessék @ttop fórumtárssal egyezkedni ;)

sti v
2009. 04. 04., 09:53
Ne haragudj de kicsit több segítségre lenne szükségem az átépítéssel kapcsolatban. Hol találom berkes okfejtését pontosan? Nem olyan rég csatlakoztam a fórumhoz és nem találom.....

Lonni
2009. 04. 05., 09:01
a lap tetején van egy keresési funkció, nagyon jól működik. Csak be kell írni, hogy "Berkes"

Feron
2009. 07. 11., 17:29
A mai napon megismerkedtem véletlenül egy szerelővel, aki főként rallyra és rallycrossra épít autókat,de épp volt nála egy V-ös, amit ők balosítottak. Több járható út van (tűzfalnál vannak lehetőségek, kormányműnél,stb...), de azt mondta,h durván olyan 400e-ből meg lehet oldani, + 150e a kábelezés. És ha gyors kormányművet akarunk,ami az evokban alapból van, akkor az is olyan + 150-170e Ft (asszem ennyit mondott). "Sima" kormányművel kb. egy egésszel többet kell tekerni,h kiforduljon a kerék.
Nem tudom,h jó ár-e ez, vagy,h hogyan dolgoznak, nekem nincs vele semmi tapasztalatom,de normálisnak tűnt.
Csepelen van, Szendi Lacinak hívják, elérhetőséget is tudok,ha érekel vkit.

ATTILA EVO 7
2009. 07. 11., 17:55
A mai napon megismerkedtem véletlenül egy szerelővel, aki főként rallyra és rallycrossra épít autókat,de épp volt nála egy V-ös, amit ők balosítottak. Több járható út van (tűzfalnál vannak lehetőségek, kormányműnél,stb...), de azt mondta,h durván olyan 400e-ből meg lehet oldani, + 150e a kábelezés. És ha gyors kormányművet akarunk,ami az evokban alapból van, akkor az is olyan + 150-170e Ft (asszem ennyit mondott). "Sima" kormányművel kb. egy egésszel többet kell tekerni,h kiforduljon a kerék.
Nem tudom,h jó ár-e ez, vagy,h hogyan dolgoznak, nekem nincs vele semmi tapasztalatom,de normálisnak tűnt.
Csepelen van, Szendi Lacinak hívják, elérhetőséget is tudok,ha érekel vkit.


5-6 olcsobb,mert a regi Lancer cuccai jok bele,persze a kormanymubol EVO kell.Itt az ar nagyban fugg attol is,hogy a donor mennyibe kerul.
7-8-9 razosabb,dragabb a cucc...........sok bisz-basz pl.meg az elso szelvedot is cserelni kell.Persze a fo kerdes az,hogy mennyire szeretnel tokeleteset.A konkret peldanal maradva EVO V Rally atepites a fent emlitett ar nem igazan olcso............soooot:-k

Feron
2009. 07. 13., 08:56
5-6 olcsobb,mert a regi Lancer cuccai jok bele,persze a kormanymubol EVO kell.Itt az ar nagyban fugg attol is,hogy a donor mennyibe kerul.
7-8-9 razosabb,dragabb a cucc...........sok bisz-basz pl.meg az elso szelvedot is cserelni kell.Persze a fo kerdes az,hogy mennyire szeretnel tokeleteset.A konkret peldanal maradva EVO V Rally atepites a fent emlitett ar nem igazan olcso............soooot:-k

Aham:-k Na,hát én ezt nem tudtam, eddig nem kellett,h foglalkoztasson a téma, mivel csak balkormányos autóim voltak.:D Csak közérdekű infóként írtam be.;)

lor
2009. 07. 25., 20:15
a szelvedot miert kell cserelni?