PDA

Teljes nézet : ACT kuplungszett



Papírtigris
2009. 04. 14., 18:49
Sziasztok.

Elado a fent emlitett 6 águ szinter kuplung szett,és hozzá egy könyitett lendkerék.
A kuplungot én 2 hónapja vettem a DCS-től,múlthét pénteken elszált a kuplungom azt hittem tönkrement megvettem a kéttárcsás HKS-t mire kiderült hogy csak a munkahengerem ment tönkre. A szettben 2000km van de szerintem ha a tárcsát felújittatod akkor is jó az ár.
Ár:100e huf.



http://store.evostore.com/actclutch.html
http://store.evostore.com/actflforevo8.html

Feron
2009. 04. 30., 11:06
Mennyit bír?
Mennyire használható városban?
Mennyit kéne még rákölteni?

:-k

Papírtigris
2009. 05. 01., 20:05
Mennyit bír?
Mennyire használható városban?
Mennyit kéne még rákölteni?

:-k

A linken nincs ott?
Elméletben 400 le-ig jo,menyit bír nem tudom,utánna kell nézni menyit de elvileg így ahogy van szerintem berakható. A városban meg kell szokni de nem gáz. De ha érdekel nézd meg alkudni tudsz nekem már nem fog kelleni.Ez nekem soha nem csúszott meg ellentétben a többi elődjével.

hunevo6
2009. 05. 01., 21:55
a weblap 500 fontláb terhelést azaz 674Nm átvitelét adja meg a leggyengébb cuccra is- szóval valszeg elég lesz...

Feron
2009. 05. 02., 11:01
Jóvanna, mostmár elolvastam a linkeket, bocsi:D

És mondjuk a pesti csúcsban, a körúton, hosszas dugózás közben sem kezd el rángatni? Csúsztatni azért lehet vmennyire?

Irhatnál egy számot privibe...;)

Tomó
2009. 05. 02., 18:53
Nem kell ennyire félni attól a szintertől. ;)
5-6 elindulás után megszokod,utána már nem is akarsz utcait.

hunevo6
2009. 05. 02., 19:51
Jóvanna, mostmár elolvastam a linkeket, bocsi:D

És mondjuk a pesti csúcsban, a körúton, hosszas dugózás közben sem kezd el rángatni? Csúsztatni azért lehet vmennyire?

Irhatnál egy számot privibe...;)

ha csúsztatsz egy szinter kuplungot akkor az idővel megmelegszik és el kezd rángatni mert tapadós lesz a szinter rétege. Szóval még a legtuttibb HKS-el sem szabad csúsztatni ez saját tapasztalat- indulás: alapjáraton kb két másodperc alatt kigurítod, a legnagyobb "fogással" ami még épp nem fullasztja le. Ehhez persze nem árt egy kb 1300rpm vagy magasabb alapjárat.

VGergo
2009. 05. 03., 01:01
Milyen állapotban van ? gondolom ha 2000km van benne akkor túl rossz nem lehet a tárcsa sem ?! Köszi

Papírtigris
2009. 05. 03., 12:16
Szerintem nem rosz,bár anyira nem értek hozzá az tény hogy mikor hazamentem vele csuszott kicsit mivel a pedálom leragadt. Azért irtam hogy ha full felujitja valaki akkor is jo az ár illetve hogy ott a lendkerék is amit senki nem szokott megvenni. Városba meg kellet szokni de semmi gond nincs vele én sokszor megyek a köruton a legnagyobb dugoba,bevallom féltem töle én is aztán rájöttem hogy jo ez. Ha valakit érdekel nézze meg és vigye ha kell,ha nem vagyok ien hülye még mindig ez van benne.

lanciafan
2009. 05. 03., 19:01
Szerintem nem rosz,bár anyira nem értek hozzá az tény hogy mikor hazamentem vele csuszott kicsit mivel a pedálom leragadt. Azért irtam hogy ha full felujitja valaki akkor is jo az ár illetve hogy ott a lendkerék is amit senki nem szokott megvenni. Városba meg kellet szokni de semmi gond nincs vele én sokszor megyek a köruton a legnagyobb dugoba,bevallom féltem töle én is aztán rájöttem hogy jo ez. Ha valakit érdekel nézze meg és vigye ha kell,ha nem vagyok ien hülye még mindig ez van benne.
Gari nem volt rá?

lezle
2009. 05. 03., 19:07
kuplungra :)

Feron
2009. 05. 03., 19:39
Figyelj, engem télleg érdekelne a dolog, mivel kéne vmi erősebb kuplung a mostani helyett... de igy nehéz kommunikálni, 2 naponta egyszer a fórumon:D Szóval irj légy szives egy számot priviben,h meg tudjuk beszélni a részleteket!
Még egy kérdés, most akkor ezt fel kell újittatni vagy anélkül is jól működne?:-k
És még vmi! Most akkor ez 1 v. 2 tárcsás?